Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  29
Autor:
Pealkiri: A4/S4 B5 (Typ 8D, 1994-2001) (Vastuseid: 700 | Vaatamisi: 186298)
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 17.11.09 08:34 Tsiteeri


Sellest turbo remondist on ja "lagunemisest" on jube palju pläratud erinevates teemades- nagu ka kogenumad tegelased on maininud, siis turbo eluiga on pikem, kui mootori enda oma, kehva või piiratud õlitus on kindlasti üks põhjustest, miks turbo laiali läheb- ehk turbo õlitustorude vahetusele võiks mõelda autot ostes.
Kui sa mõne automüügi portaali lahti teed, siis 1.8T isendeid ei ole ikka veel väga palju, veelvähem korralikke isendeid, vastupidiselt 1.8 -stele.
Olen võrrelnud tehaseandmeid ja 1.8T on tõesti ökonoomsem, kui 1.8 .


Tsitaat:
Algselt postitas: smurff
ma siin mõtlesin, et alles noor autojuht ja rahakott piiratud, siis kärab algul ka ökonoomsem auto. Terve elu ees, et osta vähe käredam masin kunagi ;). seniste juttude järgi läheb kaalukauss ikka sinna 1.8 poole.


Aga te siin hirmutate selle turbo remondiga, et kas nad pole siis vastupidavad või kuidas? ja turbo remont ilmselt odav lõbu vist pole jah?



Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 19.11.09 17:38 Tsiteeri


Olles omanud Audi A4 1.8 manuaali ja Audi A6 1.8T automaati, siis tean rääkida, et esimene tarbis keskmiselt kütust 10-11l/100km ja teine maksimaalselt 10l/100km (keskmine oli 9l/100km) samades tingimustes, ehk siis Tallinn ja mnt segamini.

2a jooksul pole turboga midagi olnud ja kui peakski minema, siis taastamine ja turbo ise ei makse tänapäeval suurt midagi...sõidada aastaid.

1.8 ja 1.8T manuaali vahe on ka selles, et ühel on pöörded maanteel 2k ning teisel 3k piirimail, sealt see ökonoomsus tuleb.

Ehk siis, 1.8T on ökonoomsem ja väledam ka pealekauba. :)


1.6 on vörri mootor, sellest ei arva ma midagi. :P


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Minister
huviline



Registreerunud 03.10.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.11.09 11:54 Tsiteeri


Keegi sellest isendist oskab midagi rääkida?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/850/auto_php-id=665850-www_auto24_ee.html

On käinud vaatamas, proovisõitu tegemas?


Nagu ma aru saan, siis A4-ja mootoritest kõige mõtekam oleks võtta 1.8T(kuna on ökonoomne), kuid nende puhul tuleb arvestada turbo remondi, või uue turboga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 22.11.09 19:48 Tsiteeri


Ökonoomsust hinnates, tuleks võtta 1.9 diisel.
Turbot ei tasu karta, peab hästi, ka diislitel...st. ei kuule küll, et kellegil turbo katki läheks (sama suur võimalus, kui mootor kohviks muutub).
Uus turbo maksab ~10 000.-, mis pole nagu väga suur raha.

Kui konkreetsel A4`l tähtsamad osad (kere, kast, mootor) korras, siis pisiasjad ei maksa enam midagi.
Kogu esisilla kuluvosad saab juba ~2500.-/komplekt kätte.

Sisu on samuti suht levinud, seega leiab uue...samuti võiks nende "tuned" keskkonsooli detailidega midagi ette võtta. :)


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.09 07:25 Tsiteeri


http://www.osta.ee/10958675
Vähemalt läbisõitu ei ole keritud. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 01.12.09 09:01 Tsiteeri


Kui keegi ostab kunagi mõne riigiasutuse kasutuses oleva auto ja sellel autol peaks leiduma veel tavainimese jaoks kasutatav salong, siis sellest võiks lausa pilti teha ja siia riputada (ei mõtle tunkevenna autoks)
100% autodest, mida ma olen käinud vaatamas ja enne on olnud riigiasutuste kasutada, siis 100% tuleb salong välja vahetada- inimesed elavad nendes autodes konkreetselt.

Muidu riigiasutustel on hea omadus kõike teha esinduses, kuid lõpp läheb ikka käest ära.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
krissahh
huviline



Registreerunud 05.12.09
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 05.12.09 15:48 Tsiteeri


Terekest :)

Minagi plaanin siis osta audi a4... hetkel on mul jaapanlane,galant 99a ja ütleks,et too võtab ikka päris palju raha minult.
Olen siin uurinud ja puurinud ja arvan,et mulle meeldiks variant 95-98a 1.8 mootoriga bensukas 92kw ja manuaal siis ehk...endal praegu automaat,esimene auto,kujutan ette,et alguses on mul manuaaliga suht lõbus sõita :D
Aga paar küsimust tekkis,mida ma siin nagu kohe ei näinud...
Et kuidas selle auto turvalisusega lood on?Mul on praegu ikka hull laev,a4 on väiksem auto ja kas ma mõtlen valesti,kui ütlen,et mida suurem auto,seda turvalisem?Samas saksa autod on tuntud oma kõrge turvalisuse poolest...
Ja teiseks,kui suured nende kindlustused umbkaudu on?nii liiklus kui kasko?Mul galandil on likluskindlustus näiteks 3 kuu oma 1600kr ja superkasko on 2000kr 3 kuu oma.eks seda võetakse kw järgi ka,mul on praegu 110kw.

Nii.Ja hetkel vist rohkem küsimusi ei ole:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 05.12.09 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krissahh
Terekest :)

Minagi plaanin siis osta audi a4... hetkel on mul jaapanlane,galant 99a ja ütleks,et too võtab ikka päris palju raha minult.
Olen siin uurinud ja puurinud ja arvan,et mulle meeldiks variant 95-98a 1.8 mootoriga bensukas 92kw ja manuaal siis ehk...endal praegu automaat,esimene auto,kujutan ette,et alguses on mul manuaaliga suht lõbus sõita :D
Aga paar küsimust tekkis,mida ma siin nagu kohe ei näinud...
Et kuidas selle auto turvalisusega lood on?Mul on praegu ikka hull laev,a4 on väiksem auto ja kas ma mõtlen valesti,kui ütlen,et mida suurem auto,seda turvalisem?Samas saksa autod on tuntud oma kõrge turvalisuse poolest...
Ja teiseks,kui suured nende kindlustused umbkaudu on?nii liiklus kui kasko?Mul galandil on likluskindlustus näiteks 3 kuu oma 1600kr ja superkasko on 2000kr 3 kuu oma.eks seda võetakse kw järgi ka,mul on praegu 110kw.

Nii.Ja hetkel vist rohkem küsimusi ei ole:)


Pole küll viisakas küsimusele küsimusega vastata, kuid ikka...mis vöimsusega Galant on/oli ja mis on rahaneelu pöhjus?
Kui vöimsamalt näiteks lahjemale karata vöi vastupidi, vöib olukord olla teinekord ehmatav.Aga see selleks.
Samas pole see Galant ka teab, mis "hull "laev A4 körval.
Galandi miinuseks Audi körval vöiks veel mainida roolitavust - tundub jaapanlase rool olevat tuim ja kange, Audil seevastu krapsakas ja kerge.
Turvalisus peaks siiski olema olenemata aastast ikkagi tasemel - pole küll laupi lennanud, kuid külje laksu kohta ..vöiks öelda, et ikka suhtkoht turvaline.Eks masinate turvalisusel röhutakse siiski rohkem esi ja tagaosa tugevusele jne, külg selline "teisejärguline".
Kindlustust on odavam siiski teha kas poole vöi siis aasta kaupa - kuudega jupitades tahavad rohkem kröbisevat.
Kindlustusmakse suurus sõltub kindlustusperioodi pikkusest, sõiduki omaniku riskikoefitsiendist, sõiduki tehnilistest näitajatest ning kasutuspiirkonnast

Lisaks:kui hetkel omad automaati siis Audi valikul vöid ju seda teed ka edaspidi minna ... jääb linnas ukerdades tülikas toikaga vehkimine ära.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krissahh
huviline



Registreerunud 05.12.09
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 05.12.09 19:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krissahh
galandil on 110kw.
jah,tõesti,rool on ikka suht kange ja jäik :D
Ma mõtlesin ka alguses ikkagi automaati,aga paljud räägivad,et nii vana aasta automaat on võibolla kahtlane nati ja kui midagi ikka rikki läheb,siis maksan ennast ogaraks.samas ma usun,et saaksin ilusti hakkama lõpuks,eks see harjumine võta aega.no eks vaatab seda,võibolla jään ikka automaadi peale...:)
ahjaa,ja rahakulu...varuosad on ikka kallid,originaalid ja sellele autole ei saa ka eriti b-varuosi panna...kütusekulu on ok tegelt,2,4 gdi mootor,maanteel võtab kuskil 6l ja linnas 10-12l...
riskikonf mul hiljuti langes,piirkonnaks on harjumaa.aga ikkagi tundub liiga kirves olema minu jaoks.


Galandil on 110kw.
Jah, tõesti, rool on ikka suht kange ja jäik. :D
Ma mõtlesin ka alguses ikkagi automaati, aga paljud räägivad, et nii vana aasta automaat on võibolla kahtlane nati ja kui midagi ikka rikki läheb, siis maksan ennast ogaraks. Samas ma usun, et saaksin ilusti hakkama lõpuks, eks see harjumine võta aega. No eks vaatab seda, võibolla jään ikka automaadi peale. :)
Ahjaa ja rahakulu ...varuosad on ikka kallid, originaalid ja sellele autole ei saa ka eriti b-varuosi panna ...kütusekulu on ok tegelt, 2,4 gdi mootor, maanteel võtab kuskil 6l ja linnas 10-12l.
Riskikoenfitsent mul hiljuti langes, piirkonnaks on Harjumaa. Aga ikkagi tundub liiga kirves olema minu jaoks.

Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 05.12.09 19:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krissahh


Galandil on 110kw.
Jah, tõesti, rool on ikka suht kange ja jäik. :D
Ma mõtlesin ka alguses ikkagi automaati, aga paljud räägivad, et nii vana aasta automaat on võibolla kahtlane nati ja kui midagi ikka rikki läheb, siis maksan ennast ogaraks. Samas ma usun, et saaksin ilusti hakkama lõpuks, eks see harjumine võta aega. No eks vaatab seda, võibolla jään ikka automaadi peale. :)
Ahjaa ja rahakulu ...varuosad on ikka kallid, originaalid ja sellele autole ei saa ka eriti b-varuosi panna ...kütusekulu on ok tegelt, 2,4 gdi mootor, maanteel võtab kuskil 6l ja linnas 10-12l.
Riskikoenfitsent mul hiljuti langes, piirkonnaks on Harjumaa. Aga ikkagi tundub liiga kirves olema minu jaoks.



Sry..sul oli kw ennist juba mainitud, lihtsalt enda vöimetus lugeda.
Eks jutte räägitakse igasuguseid.
Kuulnud samuti jutte, kus mainitud, et A4 kölbavat kusagile jne.
Mnjaa.. kurikuulus GDI. (seda taaskord ainult juttude pöhjal)
Pole A4 automaadil hullu vast midagi, kui ikka hooldused öigeaegselt ja öigesti sooritatud - no küll kestab.

Soovitaks vaadata ka tegelikult diisel isendit, kuna arvatavasti Galandi puhul oled juba harjunud sellise madala maanteekuluga, siis diisel suudab samaga ja vaat, et pareminigi vastata.
Üldjuhul vötad ehk lugemiseks 1.9tdi head & vead ja hetke teema algusest peale.
NB:kasutades kvaliteet osi ja asjakohast paigaldust, vöiks selle silla teema ära unustada.
Vastupidavus söltub siiski juhist ja kasutustingimustest, lisana tuleb kaasa osa kvaliteet.;:)

Eks kindlustus kipubgi Harjumaal olema tavapärasest kallim, kuna liiklustihedus suurem ja önnetusse sattumise risk suurem.
Enda masin oli algul Saaremaa nimistus, kuid nüüd, kui mandri omas(olenevalt piirkonnast) olulist lisa tekkinud pole.
Kui ikka liialt kirves, siis pead hakkama kasutama mingit muud liikumis vahendit vöi tuleb soetada Smardi sugune moodustis.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krissahh
huviline



Registreerunud 05.12.09
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 05.12.09 20:10 Tsiteeri


:D oh no, ainult mitte smart. Ei nii ökonoomseks ma ka ei lähe. :P Aga jah, eks ma luuran ringi vaikselt, ikka Audit tahaks. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Minister
huviline



Registreerunud 03.10.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.09 22:15 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=625892&rhash=2539

Oskab keegi konkreetsest autost midagi rääkia?

Keegi klubilistest on autot vaatamas, proovimas käinud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
badog
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.05
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: S6 C5 Avant 4,2 V8 250 kW

postitati 10.12.09 18:10 Tsiteeri


Tere!
Kas keegi teab selle auto kohta midagi-

Audi A4 1.8T
Lugupidamisega


A6 C4 Avant 1.8 92 kw 1997 a. ; A4 B5 Avant 1.8 92 kW 1997 a. ; A6 C5 Avant quattro 2.5 tdi 132 kW 2000 a. ; A4 B5 quattro 2.8 142 kW 1997 a. ; S6 C5 Avant quattro 4,2 250 kW 2000 a. A4 B5 Avant 1.8 TQ 132 kW 2000 a.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 28.12.09 13:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krissahh
galandil on 110kw.
jah,tõesti,rool on ikka suht kange ja jäik :D
Ma mõtlesin ka alguses ikkagi automaati,aga paljud räägivad,et nii vana aasta automaat on võibolla kahtlane nati ja kui midagi ikka rikki läheb,siis maksan ennast ogaraks.samas ma usun,et saaksin ilusti hakkama lõpuks,eks see harjumine võta aega.no eks vaatab seda,võibolla jään ikka automaadi peale...:)
ahjaa,ja rahakulu...varuosad on ikka kallid,originaalid ja sellele autole ei saa ka eriti b-varuosi panna...kütusekulu on ok tegelt,2,4 gdi mootor,maanteel võtab kuskil 6l ja linnas 10-12l...
riskikonf mul hiljuti langes,piirkonnaks on harjumaa.aga ikkagi tundub liiga kirves olema minu jaoks.


Galantile on saada enamus veermikuga seotud kuluosasid kuid siiski mitte kõiki, sellest ka jutt, et neid ei ole või on sigakallid. Suur hinnavahe tuleb kereplekkides, ja spetsiiflistes detailides, sest neid autosid on vähem, neid remonditakse vähem ja nendega eluiga jääb üldiselt väiksemaks (neid lihtsalt ei osteta vanemana ja ei raatsita hooldada).

Audi eelisteks on eeskätt on tugev kere, hea roostekindlus, kvaliteetsed materjalid ja väga rikkalik mootorite lisavarustuse valik, suhteliselt vaikne salong, erinevad veoskeemid jne.
Kasutatud autode puhul on eelisteks nende lai valik, suhteliselt hea järelturg, aja jooksul odavaks läinud varuosad ja hea know-how.

Sinu kirjelduse juures on minu jaoks üllatavalt kallis nii vana auto kasko. Näiteks uue Mazda 6 (2,0 108kw) aasta kasko tuli mul 10 000.- hiljem juba 9000.-, aga see oli uus auto.
Audide kasko kindlustused võivad muidugi ka suhteliselt kalliks kujuneda kuid tark küsib pakkumisi erinevatest kohtadest :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tann15
huviline



Registreerunud 19.11.08
Kasutaja on eemal


postitati 02.01.10 18:16 Tsiteeri


Tere,olen pikemat aega vaadanud 4wd masinaid,siiani silma jäänd audi A4 2.6 v6 Q,aasta vahemik oleks 1994-1999,kuna õemehel on juba 5a olnud audi 100 93/94 ja tema pole autoga kurja vaeva õnneks näind,korralised hooldused kasti ja vända simmerid vahetatud ainult,et uurikski mis nende autode põhiprobleemid on,kuidas kütusekulu on ja varuosade hinnad.
Teine auto mis silma jäänd on 2.0 Subaru legacy ,et siis nende kahe margi vahel murran pikemalt juba pead.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
egert20
huviline



Registreerunud 12.08.06
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.10 10:56 Tsiteeri


Tere
Räägite siin A4-jast ja omal just pakkuda üks selline,lahjema mootoriga QUATTRO isend.Kel natukenegi viitsimist keretööd teha saaks sellest väga korraliku masina.Eelmine kuu läbis masin ÜV.(dets.2009) ja veermik on heas korras.
Kellel tekkis mingisugunegi huvi selle masina vastu võib U2U-s küsida või Paide oma silmaga vaatama tulla.:D

http://auto.motors24.ee/vehicles/244897-Audi-A4-1995.aspx?pg=0&sort=paid


Egert
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 03.01.10 11:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: egert20
Tere
Räägite siin A4-jast ja omal just pakkuda üks selline,lahjema mootoriga QUATTRO isend.Kel natukenegi viitsimist keretööd teha saaks sellest väga korraliku masina.Eelmine kuu läbis masin ÜV.(dets.2009) ja veermik on heas korras.
Kellel tekkis mingisugunegi huvi selle masina vastu võib U2U-s küsida või Paide oma silmaga vaatama tulla.:D

http://auto.motors24.ee/vehicles/244897-Audi-A4-1995.aspx?pg=0&sort=paid


Ole hea ja tekita oma selline postitus vastavasse rubriiki.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
egert20
huviline



Registreerunud 12.08.06
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.10 15:47 Tsiteeri


Kuits -kui täpsemalt vaatama hakkad siis see kuulutus vastavas teemas ammu üleval.


Egert
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 04.01.10 09:13 Tsiteeri


Minu kirja pandud Audi A4 tüüpvead:

* Uste alumised kummiliistud mädanevad ära- 350-450kr tk Forssist
* Küljepeeglite klaasidele poeb niiskus vahele- 200-300 kr tk
* Õlijahuti tihend praguneb ära- 30 kr
* Juhiistme külgpadi kulub katki
* Uste sisemiste käepidemetelt kulub kummikate kerget maha
* Manuaalkastiga isendil, käigukangi kott mureneb ja muutub räbalaks- audiclub-i Prix666 aitab
* Manuaalkastiga isendil, kahemassilise hooratta vahetus 10 000-14 000 kr
* Kütusepaagi anduri vead uus andur 1200 kr Forss
* Turboga isendil vajalik turbo õlitustorude vahetus- 600-700 kr tk
* Quattroga isendi puhul, tagarattalaagite vahetus
* Esisilla komplekt- olenevalt tootjast 4000-8000 kr


Tsitaat:
Algselt postitas: tann15
Tere,olen pikemat aega vaadanud 4wd masinaid,siiani silma jäänd audi A4 2.6 v6 Q,aasta vahemik oleks 1994-1999,kuna õemehel on juba 5a olnud audi 100 93/94 ja tema pole autoga kurja vaeva õnneks näind,korralised hooldused kasti ja vända simmerid vahetatud ainult,et uurikski mis nende autode põhiprobleemid on,kuidas kütusekulu on ja varuosade hinnad.
Teine auto mis silma jäänd on 2.0 Subaru legacy ,et siis nende kahe margi vahel murran pikemalt juba pead.



Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
smurff
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4, 92. a

postitati 04.01.10 18:53 Tsiteeri


Vaatasin ise küll endale 1.8 või 1.8T, kuid müügikuulutustes on silma hakanud 2.6 V6 mootoriga A4'd, mille küttekuludeks on märgitud 9-11l /100. Kas see on minu eelarvamus, et suuremad mootorid võtavad rohkem bensiini, või müüjad tõesti valetavad küttekulude kohta?

Seega tahakski küsida veel 2.6 V6 kütusekulude kohta. Vastavate autode omanikud võiksid siis vastata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 04.01.10 19:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: smurff
Vaatasin ise küll endale 1.8 või 1.8T, kuid müügikuulutustes on silma hakanud 2.6 V6 mootoriga A4'd, mille küttekuludeks on märgitud 9-11l /100. Kas see on minu eelarvamus, et suuremad mootorid võtavad rohkem bensiini, või müüjad tõesti valetavad küttekulude kohta?

Seega tahakski küsida veel 2.6 V6 kütusekulude kohta. Vastavate autode omanikud võiksid siis vastata.


Kuludega saad ka siit ennast kurssi viia!

Eks vanema pölvkonna suure litraasiga mootorid vötavad ,praeguste edasi arenenud mootorite juures, kindlasti rohkem kütust.
Eks keskmine kulu 2.6 v6 juures sinna kipub jääma jah.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
egert20
huviline



Registreerunud 12.08.06
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.10 19:20 Tsiteeri


Meil naisterahvas sõidab selle A4 Quattroga mis ka müügis ja 1,8 92kw,ning küttekulu 8-9 ja linnas 10 ja rohkem 100-le.


Egert
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
smurff
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4, 92. a

postitati 04.01.10 19:47 Tsiteeri


samas sellise mootori puhul pole ju 12l/100 ju palju ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 04.01.10 19:53 Tsiteeri


Quattro puhul oleks see 1.8 92kw küll viimane variant millele mõtleks.
Eeldan et Quattrol on kasti ülekanded samad, mis esiveolisel...seega tarbib sama palju kütust, kui 2.8v6 (~11l/100km keskmiselt esiveolisel - Q puhul pane liiter juurde).


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 04.01.10 20:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: smurff
samas sellise mootori puhul pole ju 12l/100 ju palju ?


Millise täpsemalt?
Küttekulu söltub palju auto tehnilisest olukorrast ning ka rooli ja istme vahel olevast tihendist.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  29
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.7% - SQL: 50.3%]