Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  29
Autor:
Pealkiri: A4/S4 B5 (Typ 8D, 1994-2001) (Vastuseid: 700 | Vaatamisi: 186300)
Cobain
huviline

Avatar


Registreerunud 18.08.06
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T

postitati 15.05.09 11:38 Tsiteeri


Nja, ma lasin endal terve esisilla ära vahetada Reval Autos. Kõik A varuosad ja kokku läks midagi 14 000.- .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
eikeegi7
huviline



Registreerunud 16.05.09
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 16.05.09 21:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cobain
Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
2,8(128 kw, 95 aasta) mootoriga nelikvedu silmapiiril. Keegi võiks julgustada ostu. Mis võiks maksta rihmade, rullikute ja veepumba vahetus? Tänud vastuse eest ette! ;)


Korraliku isendi puhul kindlasti hea valik.
Rihmade ja asjadega on selline lugu, et uurides interneti avarustest varuosade hindasid, saad teha kalkulatsiooni kulukuse kohta ja löpus lisad ka vahetamiseks kuuluva tööhinna (remondifirma tunnihind)
Tööd enamalt jaolt 4-6 tundi.


Audi A4 1,8T B5 mootori rihmavahetus läks 12000.-
Ei tea kas 2,8 mootoriga sama.

Ise ei ostaks endale kunagi seda V6-te. 2.6 ja 2.8 mootorid pidid olema suht jubedad ja kallis ülal pidada, oleneb jah just kellele kallis.


Mul läks mootoririhma vahetus maksma 4500 eek ja ta vahetas mul veel termostaadi ära see oli muidugi mul olemas. Auto on sama A4 1,8T B5 avant.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 16.05.09 21:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cobain


Audi A4 1,8T B5 mootori rihmavahetus läks 12000.-
Ei tea kas 2,8 mootoriga sama.

Ise ei ostaks endale kunagi seda V6-te. 2.6 ja 2.8 mootorid pidid olema suht jubedad ja kallis ülal pidada, oleneb jah just kellele kallis.


Kuidagi üüratu hind, sest oma v6-l tehti odavamalt - kas selline hind lajatati sul kusagil esinduses, mis veel seal vahetati/tehti, et ikka selline summa tuli?
Mis puhul V6 mootorid jubedad on?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hullumaja
huviline



Registreerunud 15.01.06
Kasutaja on eemal


postitati 20.05.09 21:08 Tsiteeri


Kas kellelgi äkki ka uuema kerega A4 2005-2006 esisilla kohta infot on, kas laguneb ja kui kallis lõbu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
erikhi
huviline



Registreerunud 12.04.07
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,8 quattro aut

postitati 20.05.09 21:26 Tsiteeri


No ei lagune see esisild. Ma juba kolmandat aastat ootan, millal kolks sisse lööb, no ei midagi. 75000km sõitnud ja krt teab, millal eelmine omanik vahetanud on, aga mitte midagi. Müüt!!! Või siis on Hiina jupid alla pandud. Või vahetatakse silla osasid ükshaaval, ega saadagi rattalt maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 21.05.09 10:42 Tsiteeri


Ma enda autol vahetasin 2 õõtsa ära, pool aastat tagasi kolksu ei olnud sees, aga pehmeks hakkas kiskuma ... ja kui üles tõstsin, siis oli juba tunda ka lõtke.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cobain
huviline

Avatar


Registreerunud 18.08.06
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T

postitati 11.06.09 21:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: Cobain


Audi A4 1,8T B5 mootori rihmavahetus läks 12000.-
Ei tea kas 2,8 mootoriga sama.

Ise ei ostaks endale kunagi seda V6-te. 2.6 ja 2.8 mootorid pidid olema suht jubedad ja kallis ülal pidada, oleneb jah just kellele kallis.


Kuidagi üüratu hind, sest oma v6-l tehti odavamalt - kas selline hind lajatati sul kusagil esinduses, mis veel seal vahetati/tehti, et ikka selline summa tuli?
Mis puhul V6 mootorid jubedad on?


Remont on kallis ja õli sööb ka, endal peaks kogemused olema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 12.06.09 16:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cobain
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: Cobain


Audi A4 1,8T B5 mootori rihmavahetus läks 12000.-
Ei tea kas 2,8 mootoriga sama.

Ise ei ostaks endale kunagi seda V6-te. 2.6 ja 2.8 mootorid pidid olema suht jubedad ja kallis ülal pidada, oleneb jah just kellele kallis.


Kuidagi üüratu hind, sest oma v6-l tehti odavamalt - kas selline hind lajatati sul kusagil esinduses, mis veel seal vahetati/tehti, et ikka selline summa tuli?
Mis puhul V6 mootorid jubedad on?


Remont on kallis ja õli sööb ka, endal peaks kogemused olema?


Kui ise midagi laiali ei lase pole mootoril häda midagi.
Enda masina kohta ütlen seda, et söitetud ölivahetusest ölivahetuseni juurde midagi kallamatta - püsis valamise hetkest samal tasemel väljalaskmiseni.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 29.06.09 16:24 Tsiteeri


Audi b4-jalt b6-le just sai üle mindud ja avastamisrõõmu igatahes küllaga. Aga remondikohalt ei ütle praeu midagi, uus auto ju ning valik sai pigem tehtud teiste kiitvate hinnangute ja arvustuste põhjal. Ja illus on auto ka ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.07.09 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cobain
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: Cobain


Audi A4 1,8T B5 mootori rihmavahetus läks 12000.-
Ei tea kas 2,8 mootoriga sama.

Ise ei ostaks endale kunagi seda V6-te. 2.6 ja 2.8 mootorid pidid olema suht jubedad ja kallis ülal pidada, oleneb jah just kellele kallis.


Kuidagi üüratu hind, sest oma v6-l tehti odavamalt - kas selline hind lajatati sul kusagil esinduses, mis veel seal vahetati/tehti, et ikka selline summa tuli?
Mis puhul V6 mootorid jubedad on?


Remont on kallis ja õli sööb ka, endal peaks kogemused olema?


Enne, kui mul õlikorgi tihend ja klapikambrikaane tihend lekkima hakkasid, ei täheldanud ma mingit õli söömist.
Pidas ilusti õlivahetusest õlivahtuseni normipiires. Nüüd pole saanud jälgida, kuna viimane lekke põhjustaja sai hiljuti kõrvaldatud.
Kallis remont? Ei tea, kuna pole 2 aasta jooksul peale korralise hoolduse ja esmase, mis siis sisaldab rihma, veepumba ja rullikute vahetust, midagi muud mootoris remontima. Pthüi-pthüi-pthüi üle vasaku õla. :D
Minu jaoks 2.4 V6 ainuke miinus on tema kütuse söömine.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AndresR
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad

postitati 10.07.09 07:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cobain
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: Cobain


Audi A4 1,8T B5 mootori rihmavahetus läks 12000.-
Ei tea kas 2,8 mootoriga sama.

Ise ei ostaks endale kunagi seda V6-te. 2.6 ja 2.8 mootorid pidid olema suht jubedad ja kallis ülal pidada, oleneb jah just kellele kallis.


Kuidagi üüratu hind, sest oma v6-l tehti odavamalt - kas selline hind lajatati sul kusagil esinduses, mis veel seal vahetati/tehti, et ikka selline summa tuli?
Mis puhul V6 mootorid jubedad on?


Remont on kallis ja õli sööb ka, endal peaks kogemused olema?


Palju sõltub ikkagi autost.
Mina vahetasin ise rihma ja raha läks ainult juppidele. Õli auto ka ei võta.
Samas võin ju mina väita, et kui osta 1.8T, siis kohe turbo vahetus vajalik ja 10k + tööraha läinud.
Nii et kõik ikkagi suhteline.
Iga l*ts kiidab oma ****. Peamine, et ise autoga rahul oled ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sasskin
huviline



Registreerunud 09.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 07.08.09 18:40 Tsiteeri


http://romu.ee/ müügis olevat A4 on keegi vaatamas käinud? Oleks mõtkeas ost?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 07.08.09 19:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sasskin
http://romu.ee/ müügis olevat A4 on keegi vaatamas käinud? Oleks mõtkeas ost?


Kui pead silmas 562 ALM reg.nr-iga söidukit siis pointless, kuna nurk on suht tugevalt kannatada saanud.A piilar suht köver ja ukse sulgumisest pole haisugi.
Iseasi, et mis plaanid tollega oleks.Varuosade poolelt suht kröbeda hinnaga vast müügis.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
slyver30
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.09
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 volkswagen passat

postitati 09.08.09 06:04 Tsiteeri
audi a4



tere rahvas lugesin eelolevaid kirju ja mõtlesin ennist,mul endal juba 4 audi a4 ja olen siiamaani täitsa rahul pole ühtki nii hull selle remondi suhtes 2,8 142kw ise lasin rihma komplekti koos tööga oli vist kui mäletan 4000 eeki.ja sillas olen aasta jooksul vahetand ühe kondi ja muud midagi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
darkSlide
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Pelgu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 28.09.09 11:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: slyver30
tere rahvas lugesin eelolevaid kirju ja mõtlesin ennist,mul endal juba 4 audi a4 ja olen siiamaani täitsa rahul pole ühtki nii hull selle remondi suhtes 2,8 142kw ise lasin rihma komplekti koos tööga oli vist kui mäletan 4000 eeki.ja sillas olen aasta jooksul vahetand ühe kondi ja muud midagi

Sul avataris tundub olevat facelift kere, sellel vist uuendatud sild, mis väga ei pidava lagunema. Ise omanud 95.a isendit juba 5 aastat ning juhtunud on nii mõndagi, eesseisval kevadel hakkan alla panema arvatavasti kolmandat esisilla komplekti, arvestatud kulu juba ette ära :D. Viimati sai vahetatud kütusepumpa mis otsustas lambist ära surra, vahetatud ka veel hiljuti õlijahuti.
Selle autoga asjalood nii, sõidab ta suht koguaeg, kuid 100% korras pole kunagi :D. Peale seda kõike, eelistan siiski just seda autot kõigele muule mis samas hinnaklassis liigub.


"See ikka ilmselt seda tähendab, rooli ja istme vaheline seib ei vea alati välja!"-kasutaja rixa

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=55191
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 28.09.09 18:14 Tsiteeri


B5 kerega on siiski koguaeg sama esisild. C5 kerega tuli face-lift'iga ka veidi teistsugune esisild.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Põder
huviline



Registreerunud 04.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Impreza GT 555

postitati 29.09.09 18:07 Tsiteeri


B6 on ka suts teine esisild (üks õõts vist teine suts)

Oman ka A4 juba pikemalt aega. Aasta ja 28 000km tagasi sai sillas kõik pulgad delphi juppide vastu vahetatud. Tänaseks olen vahetanud juba rooliotsad (suht ammu juba) ja vähemalt 2 õõtsa. Viimati kui alla vaatasin tundusid enamus šarniiride kattekumme on pragulised ja lõhki. See odav hind ennast ilmselt ei õigusta. Alati on võimalus, et minule sattus mingi jama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
smurff
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4, 92. a

postitati 17.11.09 07:23 Tsiteeri


ei hakanud uut teemat tegema, lihtsalt paar väikest küsimust.

et kuidas on A4'd, mootoritega 1.6; 1.8; ja 1.8T. KUidas on nende vastupidavusega jne. Umbkaudne keskmine küttekulu oleks ka normaalne teada, see on hetkel põhiline.

Ütleme, etkui ökonoomsus oleks tähtsaim, siis milline neist oleks mõistlikum? ja nt kui võtta 1.6, siis kuidas tal minekuga on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 17.11.09 07:40 Tsiteeri


See siis arvata b5 kere, ise kunagi mötlesin va 92 kw- se isendi peale, sest turbot polnud. Ja mina kui ostja, ei oska kontrollida turbo korrasolekut.:D
Kas mitte 1,6 mootor isegi maanteel vöta rohkem kütust?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
smurff
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4, 92. a

postitati 17.11.09 07:43 Tsiteeri


b5 kere pidasin silmas jah, unustasin mainida enne. ma ei ole ise mingi spets, a ma arvan, et vbla 1.6 jääb veidi lahjaks, et äkki olekski parem 1.8. aga kuidas nende 1.8T on? Liiguvad siis tunduvalt paremini ja palju seejuures võiks kütusekulu umbes jääda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 17.11.09 07:51 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=36130&page=1&highlight=1,8t%20k%FCttekulu#pid232555


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
smurff
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4, 92. a

postitati 17.11.09 07:58 Tsiteeri


tänan, väga sisukas link. aga nagu ma aru saan, siis 1.8 ja 1.8T väga suurt kütusekulu vahet ei tule? et ~mingi 12-13l oleks vast max siis või kuskile sinna kanti?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 17.11.09 08:09 Tsiteeri


1.8T kohta saan öelda- keskmine üle 10 ei tule praktiliselt kuidagi (esivedu ja manuaal), kui auto on korras.
Reaalne on 90-ga maanteel jääb sinna 7-8 vahele, linn arvesta 10.
Eelnev minu ligi 3 aastane praktika, olen rahuliku sõidustiiliga, kui piitsa turjal hoida, siis võtab kõik ära, mis annad.

Chippimise ja vabama väljalaske puhul võid kulu veel alla saada.


Tsitaat:
Algselt postitas: smurff
tänan, väga sisukas link. aga nagu ma aru saan, siis 1.8 ja 1.8T väga suurt kütusekulu vahet ei tule? et ~mingi 12-13l oleks vast max siis või kuskile sinna kanti?



Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 17.11.09 08:17 Tsiteeri


Ma ei tea, kuskilt googeldades leiad ka tehase andmed, kui palju vötab. Et möni väidab 10 aastat vana masina puhul, et on saanud vähemaga hakkama, siis reaalne ju on allamäge söiduga, aga testid mis tehases tehtud, on pigem optimaalsed, mitte ekstremaalsed, nagu paljud siin katsetanud on.:D
Nii kuis vajutad, nii ka ju kulub. Aga kui ise oleks julge nagu sa ja voimalik turbo remont ei hirmuta, siis ikka 1,8t. Et 1,8- le juba turbot enam otsa ei pane. Ütled naisele, et ostsid 1,8 isendi ja kakud tagant selle va T tähe maha.:D
Et arvata kui öko pilli sin vaatasid, siis Q arvata jääb seekord ära, aga investeering tulevikku oleks.(asjalikke ostjaid oleks rohkem)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
smurff
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4, 92. a

postitati 17.11.09 08:25 Tsiteeri


ma siin mõtlesin, et alles noor autojuht ja rahakott piiratud, siis kärab algul ka ökonoomsem auto. Terve elu ees, et osta vähe käredam masin kunagi ;). seniste juttude järgi läheb kaalukauss ikka sinna 1.8 poole.


Aga te siin hirmutate selle turbo remondiga, et kas nad pole siis vastupidavad või kuidas? ja turbo remont ilmselt odav lõbu vist pole jah?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  29
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.9% - SQL: 54.1%]