Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: kas tasub osta audi 100 2.0 (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2848)
Reimers
huviline

Avatar


Registreerunud 17.05.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.06 12:35 Tsiteeri


2.0 on odav kütet võtab suht vähe hooldama ka suht ei pea ! endal võtab 2.0 85kw ainult linnas sõites 10,8 l/100 (see siis aind linnas maanteed ei ole )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 01.11.06 12:49 Tsiteeri


Olen sõitnud sellise isendiga ja veendunud, et 100-le jääb 2.0 85kw mootor lahjaks, eriti maanteel möödasõitudel, kütusekulu poolest see mootor 100 peal ka eriti ei hiilga, jääb jõuetuks ja peab pidevalt ''viimast võtma'', seega kütusekulu laes.
Samuti on olnud au sõita A100 2.8 Q-ga, soovitaksin Sulle hoopis seda, quattro on ikka quattro ja meeletult kütust see ka ei neela, muidugi nii odavalt kätte ei saa, kui seda mis Su antud lingil, kuid sõita on puhas rõõm, kohe talv kah käes ;):)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 01.11.06 13:41 Tsiteeri


Kulgen ise praegu sellisega ja olen rahul. Keskmine kütusekulu jääb 8-9 piiresse (linn 40+maantee 60%). Kui oled süstija mees, siis jääb lahjaks, kui tahad kulgeda rahulikult-väga viis. Kui vaja,saab ka 110ga sõitjatest mööda, aga möödumismaad pead seljuhul varuma-mida rohkem inimesi peal, seda rohkem. Käiku alla vahetama küll ei pea. Ise lähen ka poolevedulisega talvele vastu, eks saan hiljem öelda,kuidas maal möllata on. :)
Kui vaja, võin väikese teene eest ka maanteel sõitu teha ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Al
huviline



Registreerunud 30.09.04
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B3 ja C4 Audid

postitati 02.11.06 00:11 Tsiteeri
tasub ikka



Oman ise kah 2.0 85 kw c4 100. Minuarust täiesti sobilik mootor sellele autole kui tahad normaalse kütusekuluga sõita.Maanteel pole küll möödasõitmisega probleeme.Ma enne sõitsin 1.6 55kw karbussiga b3-ga ringi ,just pikemaid maanteeotsi,ja vot sellega oli ikka möödasõitude tegemine hoopis vaevalisem.2.0 100 tundub täielik püss sellega võrreldes,ja möödasõidul ei pea käike ka alla vahetama .Ma olen rahul et just selle mootori valisin.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 02.11.06 00:56 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=32479#pid217197
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=28783#pid199182

Lisaks püüa kasutada otsingut märksõnadega:

    Audi 100 2.0
    2.0 85kw
    85kw AAD
    85kw mootor
    2.0 mootor
    jne

Kuskil oli selle sama mootori kohta üks arutelu, kuid ise ei viitsis eda otsida.
Ei olegi tegelikult üldsegi raske.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.9% - SQL: 62.1%]