Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  7
Autor:
Pealkiri: Set-up lahendused (Vastuseid: 151 | Vaatamisi: 55910)
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 06.10.06 21:48 Tsiteeri


Teema kisub iseenesest huvitavaks.

Pada sõimab katelt, katel ei saa aru, millest pada räägib.

OK, olen nõus, et ma ise ei ole viitsinud asjaga niipalju tegeleda, et mingi 3b panna sõitma 12,0 aega, kuid samas on mul olemas selleks soft ning kogu list, mida selleks teha.

Saage aru, et kõikide asjade juures on mitu vaatenurka.
Mina leian, et oluliselt lihtsam on osta Saksast(Rootsist?) 12,0(11,0; 10,5 ???) sõitev auto, kui seda siin ehitada.

Rahalise poole pealt usun, et Kristjan sõidab järgmisel aastal kindlast kõige soodsamalt kokkuehitatud autol alla 11,5 sek aega.


Mehed, kes ei ole ise sõitnud, ei tea, millest nad tegelikult räägivad.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 06.10.06 22:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi

Saage aru, et kõikide asjade juures on mitu vaatenurka.
Mina leian, et oluliselt lihtsam on osta Saksast(Rootsist?) 12,0(11,0; 10,5 ???) sõitev auto, kui seda siin ehitada.


siin ongi see case, et mõnel juhul tehakse/ehitatakse ainult selle ehitamise pärast. Kui aega ja võimalusi on, miks mitte, arvan et mööda külge need kogemused maha ei jookse. Lisaks omandavad sellised kodanikud ideaalselt remondi kogemusi oma mootorite juures :) St. kui midagi peaks juhtuma ei vaata käsi laiutades pealt, vaid on võimalik kohe viga otsima hakata. Samas on võimalus ju kohe osta valmis auto ja lihtsalt sõita, eeldusel et koos püsib. Kui ei püsi, siis eemal ehitatud auto hooldamine saab kindlasti lõbus olema :)

Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi

PPPS Mehed, kes ei ole ise sõitnud, ei tea, millest nad tegelikult räägivad.


Nõus. Kui võtta kasvõi Sinu enese näide, st. Sul oli 12.0 sõitev auto. Olen enam kui 99% kindel, et suvalised (ka ess audit omavad) inimesed ei suudaks sama autoga sinna ligilähedale sõita, kogemused loevad 1/4 peal ka midagi.
Kuid kui seda teemat vaadata, siis imo. pole keegi öelnud, et sõidan sellise või sellise aja, või et mul on xxx jõudu vms.

Loomulikult on võimalus, et kellel mingeid reaalseid kogemusi pole, hoiavad üldse suu kinni, kuid siis jääks siin see 20vt alateema väga kesiseks (kasvõi juba sellepärast, et asjast huvitatud saavad seda privaatselt kus iganes teha).

See peaks siiski teistele kuidagi hariv olema. Kasvõi sellistele inimestele kes aasta, kahe või isegi kolme pärast endale 20vt mootoriga isendi plaanivad muretseda.


Viimasel ajal üldse mingi teema nende veerand miili aegadega, samamoodi ka jõududega. Kellele ei meeldi, mängigu kabet ja kui kellelegi on vastukarva palju keegi mootoreid laiali laseb vms, siis tehku ise paremini ja näidaku eeskuju :)

mingi 11 seki (1/4miili) auto omanikule on see niikuinii lahja, suvalisele inimesele tänavalt üle mõistuse, savi ei ole või? :) igaühel omad huvid ja inimesed õpivad niikuinii omaenda vigadest :)


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 06.10.06 23:30 Tsiteeri


Imelik on minu jaoks lihtsalt see, et kõikide vajalike juppide list on olemas, kuid nendest ei suudeta sõitvat autot kokku panna???

lynx, 20VT mootoriga auto puhul on ainus (ja usu mind, nii see on) mõõtühik 402(või 201m) aeg.
Muu on butafooria. Meenuta palun S6, mis oli nn. LakiTjuuningu toode. Dynost mäletan numbrit 500+hp, kuid olles IRL selle auto kõrvalistmel olnud väidan, et sellist hp-d seal kindlasti ei olnud...Minu must s4 liikus sellest iga hetk paremini. Ja mitte ma ei räägi sellest kui vana ja kibestunud meeskodanik, kes on ajale lihtsalt jalgu jäänud...

Lugesin ka Silweri 1-st postitust, ning lisaks kogu OT-le mõne asjaliku sõna.
Kõik SMS;MTM jm ettevõtetest läbikäinud autod omavad konkreetseid `recorde`mida saab teada vastavalt vin koodile. Seda juttu, et keegi ei tea, mida konkreetsel autol tehtud on, kuulub rubriiki BS.
Olles uurinud ühe 200 20V avandi kohta, sain telefonile vastanud mehelt 30sek jooksul täpselt teada, mida on autoga tehtud, kes oli tellija ning palju kogu töö maksis aastal 1992.
Sama toimib ka PK motorsport nimelise ettevõtte puhul.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.06 07:57 Tsiteeri


Mis siin ikka vaielda - alati annab kõike paremini teha ja enamusele meist meeldib ikka enda vigadest õppida ja enda arvates oleme me ikka ise ju kõige targemad.
Paljud meist üldse siin dragi sõitmisega tegelevad?
Enamus meist ehitab siiski tänavasõidu autot.
Minu jaoks ei ole üldse oluline näiteks praegu käsiloleva projekti juures see, millist aega auto 402 m peal näitab.
Pigem on minu huvi selles, et auto oleks kiire 200 m peal (linnaliiklus) ja maanteel möödasõite tehes.
Palju olulisem kui kompotist viimase ressursi võtmine on minu jaoks see, et mul on kiire tänavaauto, mis ka vastu peab.
Kui on olemas toimiv soft ja on teada milliseid upgradesid see mootori juures eeldab siis miks hakata leiutama jalgratast - Saksamaal on soft+vajalik riistvara nii mitmetegi töötundide tagajärjel kokku töötama pandud - miks mitte neid sakslasi siis uskuda ja rahulduda teadmisega, et tehes jadas mingeid muudatusi, asi ei toimi enam nii nagu mõeldud.
Oliveri ja Raxi ainsaks võimaluseks autod nii liikuma saada nagu muudatused seda eeldaksid, on custom kivide tegemine Soomes dünopingis või progetav aju.
Ei üritanud tarka panna vaid olen igati nõus Hannesega, et lihtsam on usaldada Sakslasi ja osta juba valmis auto.
Kui palju on Eestis autosid, mis liiguvad nii nagu modifikatsioonid seda eeldavad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.06 08:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kaaperdaja
No nii,

Asi on ikka nii kaugele jõudnud, et mul enam madalatel pööretel ei käi. Järelikult toimub Viitnal üks kõva saunapidu. Maku - palun aita mind korralduse, asukoha ja teema suhtes. :)

Reimo, kahjuks ei ole see võimalik, vähemasti mitte meie juures Viitnal. Kui kellelgi on koht välja pakkuda, siis olen huviline.

Paistab, et kui tänavu essipäevad tegemata jäid, on inimestel palju jutte rääkimata! :)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.06 08:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Oliveri ja Raxi ainsaks võimaluseks autod nii liikuma saada nagu muudatused seda eeldaksid, on custom kivide tegemine Soomes dünopingis või progetav aju.
Ei üritanud tarka panna vaid olen igati nõus Hannesega, et lihtsam on usaldada Sakslasi ja osta juba valmis auto.
Kui palju on Eestis autosid, mis liiguvad nii nagu modifikatsioonid seda eeldavad?


1 lause räägib teisele vastu, või kuidas?
ainus võimalus on Soomes teha ja samas usaldagem sakslaste tööd ja vaeva ja kasutagem nende tehtud softe...

Oliveri autol on saksas tehtud chip ja ma arvan, et kui see sõitis 12,7 eelmise taseme chipiga, siis ma ei ütleks, et need mehed ei oska teha chipi, mis paneb auto õigesti liikuma...
või oli see sinu isiklik arvamus, et see auto ei liigu nii nagu peaks???


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.06 08:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Rax, üks variant on proovida nö maili teel custom softi. Aga see on nii ja naa business. Kui õnnestub, siis on hästi. Kui mitte, siis ei taha raha keegi tagasi maksta. Räägi Tartsiga, ehk tal õnnestub midagi välja kaubelda.


See on BS, eriti nii palju modifitseeritud auto puhul...


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.06 09:35 Tsiteeri


To Tarts:

Väljendasin ennas võibolla pisut valesti, pigem pidasin silmas seda, et siinmail ringlevad softid on Saksas tehtud spetsiaalseslt raua juures tehtud modifikatsioonidele.
Kui muuta nt turbot, pihusteid või nukkasid siis Sakslaste soft enam ei toimi 100 % -liselt ja seega tekib vajadus custom softi või progetava aju järele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.06 10:25 Tsiteeri


Ma ei jaga ise sellest teemast küll suurt midagi ja küllap on minusuguseid veel palju aga lugeda on küll huvitav. Mida rohkem sellest siin räägitakse, seda parem minuarust - ei ole vaja peituda kuhugi sauna läbuma käputäie seltskonnaga ja sellest vaid seal rääkida. Foorum ongi selleks, et jagada oma teadmisi ja nägemusi teistega, küll lõpuks koorub sellest ka tõde.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.06 11:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Silwer
Need asjad võisid olla juba muudetud Revo S-il (täpne inf Revo S-i konfi kohta jällegi puudub).


Siit on näha mis oli paigaldatud Revo S-ile: http://img171.imageshack.us/img171/7594/746886bilde4orgsmstj9.jpg


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.06 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Silwer
Tsitaat:
Algselt postitas: Silwer
Need asjad võisid olla juba muudetud Revo S-il (täpne inf Revo S-i konfi kohta jällegi puudub).


Siit on näha mis oli paigaldatud Revo S-ile: http://img171.imageshack.us/img171/7594/746886bilde4orgsmstj9.jpg


huvitav, mul on platsil 1 SMS tehnikaga S4 hetkel, kõik asjad sisse kantud ilusti ja aju SMS oma, kuid lisaks on sel vahetatud ka nukad...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 07.10.06 20:00 Tsiteeri


Võib olla olid siis tavalisel Revol ka nukad teised. Minu kunagisel kunagi nukkasid üle ei mõõdetud - seega ei oska täpsemalt kommenteerida...


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 31.10.06 08:59 Tsiteeri


kes oskab öelda palju siis jõudu on autol, millel on:
ülalaade rõhk 1,5bar (k24ga saavutatud on vist max?)
sport nukad (Maku omad, kui ma ei eksi)
chipitud aju (Prri oma, kiire reageerimis ajaga)
RS2 saaled
metall tihend

kõik ülejäänud asjad on originaalid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 31.10.06 09:15 Tsiteeri


Anna andeks, aga rs saaled ja metalltihend sul jõudu küll ei muuda. Niimoodi ei ütle keegi sulle, palju jõudu on. Kui tahad teada, mine dynosse. Vastasel juhul lepi teadmisega, et midagi on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 31.10.06 09:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Offroader
Anna andeks, aga rs saaled ja metalltihend sul jõudu küll ei muuda. Niimoodi ei ütle keegi sulle, palju jõudu on. Kui tahad teada, mine dynosse. Vastasel juhul lepi teadmisega, et midagi on.



kas sa oskad öelda või mitte, ma ei küsinud palju annavad tihend ja saaled juurde :D orienteeruvat võimsust tahan teada. Saaled ja tihend garanteerivad võimsuse kestvust, aga mitte nii et paar korda paarutad siis mootor remonti....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 31.10.06 09:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
kes oskab öelda palju siis jõudu on autol, millel on:
ülalaade rõhk 1,5bar (k24ga saavutatud on vist max?)
sport nukad (Maku omad, kui ma ei eksi)
chipitud aju (Prri oma, kiire reageerimis ajaga)
RS2 saaled
metall tihend

kõik ülejäänud asjad on originaalid.


vaata . . . väga suur vahe on kus see 1,5bari saavutatakse ja kaua kestab. St. kas see 1,5 on Sul mingi 2500rpmi juures, või 7000rpmi.

Tavaliselt "enam - vähem õieti" tuunitud stock vilega masinad maanduvad seal 280 kandis HEAL JUHUL. Cooler, nukad, sumpa, custom soft . . . on näidatud ka 300+ jõudu dünos, kuid siin on jällegi selle dyno õigsus olnud küsitav . . .


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 31.10.06 10:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
kes oskab öelda palju siis jõudu on autol, millel on:
ülalaade rõhk 1,5bar (k24ga saavutatud on vist max?)
sport nukad (Maku omad, kui ma ei eksi)
chipitud aju (Prri oma, kiire reageerimis ajaga)
RS2 saaled
metall tihend

kõik ülejäänud asjad on originaalid.


vaata . . . väga suur vahe on kus see 1,5bari saavutatakse ja kaua kestab. St. kas see 1,5 on Sul mingi 2500rpmi juures, või 7000rpmi.

Tavaliselt "enam - vähem õieti" tuunitud stock vilega masinad maanduvad seal 280 kandis HEAL JUHUL. Cooler, nukad, sumpa, custom soft . . . on näidatud ka 300+ jõudu dünos, kuid siin on jällegi selle dyno õigsus olnud küsitav . . .


minu arust see 1,5 oli autol saavutatud peale 3000-3500 rpmi ja kestab... ei jõudnud kontrollida :D sest liiga kiiresti tuleb käiguvahetamine ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 03.11.06 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
10,5 jaoks (tavalisel rajal siis) oleks vaja 600+ jõudu. Lihtsalt huvipärast tahaks näha sellist autot (2.2T - mitte stroker jne) mis spooliks korralikult seal 2700-3000 (jättes kõrvale keemilised ülelaadimised ja "stardiabid").
tean väga täpselt vastust kuid seletama ei hakka. läheks liiga pikale ja raha nagunii liigset pole et seda teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
elar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.04
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2dq + 4dq

postitati 03.11.06 21:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
tean väga täpselt vastust kuid seletama ei hakka. läheks liiga pikale ja raha nagunii liigset pole et seda teha.


kui sul midagi öelda on teistele, siis ütle .ära krt kõvata niisama, mis meil sellest kasu on,et sina tead


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.06 10:17 Tsiteeri


Kas kellegil on informatsiooni 20V IMSA mootori juures tehtud modifikatsioonide kohta?
Leidsin ühe video ka Googeldades:
http://video.google.com/videoplay?docid=-5779303247100442196


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.06 10:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
Tsitaat:
Algselt postitas: Offroader
Anna andeks, aga rs saaled ja metalltihend sul jõudu küll ei muuda. Niimoodi ei ütle keegi sulle, palju jõudu on. Kui tahad teada, mine dynosse. Vastasel juhul lepi teadmisega, et midagi on.



kas sa oskad öelda või mitte, ma ei küsinud palju annavad tihend ja saaled juurde :D orienteeruvat võimsust tahan teada. Saaled ja tihend garanteerivad võimsuse kestvust, aga mitte nii et paar korda paarutad siis mootor remonti....

Mitte keegi ei ütle sulle ka enamvähem seda võimsust... põhjus on lihtne... keegi pole sarnase modifikatsiooniga dynos käinud... üldse on suht vähesed (isegi vist ühekäe näppudel kokku loetavad) 20VT dynos käinud ning kõik löövad neid numbreid kokku enamvähem nii, et see peaks andma niipalju... see peaks andma noopalju ja too sedapalaju... see ei ole kellegi võimsusnumber mis sealt kokku tuleb:P Edasi mõeldes siis mis sa selle teadmisega peale hakkad?
Tsitaat:
Algselt postitas: Lynx
10,5 jaoks (tavalisel rajal siis) oleks vaja 600+ jõudu. Lihtsalt huvipärast tahaks näha sellist autot (2.2T - mitte stroker jne) mis spooliks korralikult seal 2700-3000 (jättes kõrvale keemilised ülelaadimised ja "stardiabid").

Sellist aega sõitev auto ei ole enam eriti tänavasõidumasin ning ma ei näe miskit põhjust miks seal olev turbo rõhk peaks nii madala pöörde pealt tulema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.06 10:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Kas kellegil on informatsiooni 20V IMSA mootori juures tehtud modifikatsioonide kohta?
Leidsin ühe video ka Googeldades:
http://video.google.com/videoplay?docid=-5779303247100442196


http://www.audistory.24max.de/jroes/speicher/imsa/p1010060.jpg
http://www.audistory.24max.de/old1/html/dimsa.htm
ilmselt pole seal stockist midagi alles..

seal samas lehel ka väga haruldane r5 25vt mootorist pilte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 01.12.06 12:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Sellist aega sõitev auto ei ole enam eriti tänavasõidumasin ning ma ei näe miskit põhjust miks seal olev turbo rõhk peaks nii madala pöörde pealt tulema.


aga miks ei võiks sellise jõuga auto olla täiesti normaalne igapäeva auto ja boostida suhteliselt talutava koha pealt?

jutu point on selles, et võiks aga . . . kui keegi teab mõnda sellist, siis võiks seda infot siin teistega jagada.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.06 13:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Sellist aega sõitev auto ei ole enam eriti tänavasõidumasin ning ma ei näe miskit põhjust miks seal olev turbo rõhk peaks nii madala pöörde pealt tulema.


aga miks ei võiks sellise jõuga auto olla täiesti normaalne igapäeva auto ja boostida suhteliselt talutava koha pealt?

jutu point on selles, et võiks aga . . . kui keegi teab mõnda sellist, siis võiks seda infot siin teistega jagada.

Ma kardan, et siin see asi kinni ongi... ei saa kaht head asja :P et spooliks vara ning siis ka veel palju ning kõrgele, et sõita hea aeg.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kaaperdaja
klubiliige



Registreerunud 08.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2, S4

postitati 01.12.06 15:56 Tsiteeri


Mina kirjutan juba igatahes jõulumehele kirja. List on pikk ja pole üldse mitte kindel kas ta kõigest ka aru saab.
Lootus sureb viimasena.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 76.3% - SQL: 23.7%]