Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  7
Autor:
Pealkiri: Set-up lahendused (Vastuseid: 151 | Vaatamisi: 55809)
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 05.10.06 19:22 Tsiteeri


mis puutub #6 k26 kojasse, siis sellest on võetud ilusti ca. 450 ratta jõudu. Õige turbiin ja kompressor ainult. Imo. on suuremat kui #6 koda vaja siis, kui plaanis 7000rpmi ja üle minna. Korduvalt on dynos tõestatud ju, et #6 koda spoolib korralikult seal 3,5krpmi juures, #8 4200-4500. Jällegi maitse asi, st. mille jaoks asja kasutatakse.

Kui Hannes pidas silmas konkreetset k26/t04e vile suutlikust, siis sellega on nii ja naa . . . sealt kus need viled kõik tulnud on . . . on kõigil kordadel erinevad tulnud. St. üks kord kui neid mul 4tk korraga tuli, olid kõik ühesugused, kuid ülejäänud kordadel on erinevad olnud, samamoodi ka teised mis on teistel tellitud. Suutlikuse kohta imo. ei teki mingeid küsimusi, st. kui tekib kahlusi, vilel kojad maha ja tuleb üle mõõta. Igale asjale on oma dokumentatsioon ju olemas. Mapi piires püsides need konkreetsed k26/t04e viled peaksid puhuma 430-500hp, olenevalt siis ver. mis kohale on jõudnud.

ja mis "chippidesse" puutub, siis ülitore oleks kui neile oleks mingi featuur olemas (nagu 1.8T), et saaks ise väärtusi muuta (viimasel juhul siis 1.8T saab kahjuks väärtusi ainult terves pöörete vahemikus muuta).

edit:

Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Kindlasti on võimalik panna vastava softi/nukkadega KKK27/31 toimima al. 2700-3000rp/m. Aga selleks tuleb kellegile anda taas väga palju raha.
Egas 10,5sek mida mujal 20V T mootoritega sõidetakse ei teki elu alates 5000rp/m vaid oluliselt varem.


10,5 jaoks (tavalisel rajal siis) oleks vaja 600+ jõudu. Lihtsalt huvipärast tahaks näha sellist autot (2.2T - mitte stroker jne) mis spooliks korralikult seal 2700-3000 (jättes kõrvale keemilised ülelaadimised ja "stardiabid").


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.06 20:06 Tsiteeri


olen kiirekaga siinkohal nõus sellega, et iseenda peavalu ära hoidmiseks ei ole mõtet kasutada nö tõsisema tuunimise korral (üle 300hj) mingit chipi, mis on pärit autolt või tootjalt, kus oli või väidetavalt peaks saavutama mingi X jõunumbri, samas päris täpselt teadmata, mis detailid täpselt olid ja kuidas need seadistatud olid...
Eks see teema ongi hetkel meil aktuaalne just seetõttu, et Hannese endiste autode ja veel 1-2 üle 300hj võimaldava chipi versiooni on hakanud ennast ammendama ja seetõttu, et seda on liiga palju liikvel ja päris ideaalselt ei toimi see vist kellelgi?
ka custom chipid ei maksa enam tänapäeval mingit mega pappi. Olen vahendanud custom chipi 20v 2.2 mootorile (on tehtud vastavalt rauale) ja mõned vabalhingavatele BMW ja Opelile. Igal juhul on võetud arvesse raua tehnilisi omadusi ja autoomaniku soove.
Konkreetsetest nr rääkides, saab 300-400 EUR eest custom softi kätte.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 05.10.06 20:55 Tsiteeri


mis cutom softi puutub, siis imo. oleks see õige kui tehtaks dynos. Olen kuulnud var, et annad andmed (nagu Tarts ütles) ja tehakse soft. Autod on tegelikult nii erinevad, et iial ei või teada mis välja tulla võib, samas on see parem võimalus kui kasutada hoopis võõrast/valet softi.
Samas . . . see on selline kahe otsaga asi jälle. Aasta pärast kasvab isu ja näiteks jäävad väikeseks turbo, pihustid jne. Siis pole jällegi selle softiga midagi teha (äkki veab ja müüd kellelegile poole hinnaga kõik maha). Lase jälle uus teha. Progetav aju oleks sellisel juhul kindlasti mõtekam lahendus. Kui see juba peal, küll ajapikku ka seadistamise kogemused tulevad. Õpirahad on kindlasti erinevatel inimestel erinevad, kuid see on ainukene võimalus oma autot tundma õppida.

Ise olin sama probleemi ees ja suve hakul suhtlesin Soomest Mika Karalaga custom softi eesmärgil. Tollal vastas ta, et tal väga kiire ja 3 kuud on kindlasti järjekord. Küsisin sama küsimust temalt nüüd alles hiljuti, kahjuks pole veel vastust saanud.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.06 21:02 Tsiteeri


pole kahtlustki, et väga süvenenud 20V turbo "haigetele" on progetav aju kõige õigem, kes tahavad kogu aeg katsetada ja näppida :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 05.10.06 21:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarts
pole kahtlustki, et väga süvenenud 20V turbo "haigetele" on progetav aju kõige õigem, kes tahavad kogu aeg katsetada ja näppida :)


sellistel vendadel peab teine auto kindlasti olema:D
see võimalus, et peale katsetamist midagi laiali läheb on päris suur alguses :)

Sellesmõttes oleks just see var. mida 1.8T mootoril kasutada saab ideaalne alguse jaoks. Segu lisa rikastamine boosti ajal, süüde jne. 20vt mootoril see soft kahjuks ei toimi, korduvalt proovitud :D isegi siis kui tead, et ei toimi, tuli uuesti proovida :D

aga olen niipalju aru saanud, et chipist kaugemale minnes, läheb elu huvitavaks :D:D:D iseasi kas kõrvaltvaatajad seda samamoodi nimetavad :D


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 06.10.06 06:47 Tsiteeri


Paraku on aga nii jah. Kipub olema, et ca 400hj ja edasi, ei ole enam suurt teha siinsete kividega, mis müüa. Hakkab ammenduma. Kordades odavam ehk on käia 1x dünos, spetsailisti juures ning lasta õige/hea soft ehitada mootorile. Julgen arvata, nii see ka on, et enamikel siinseltel katsetajatel on kallimaks läinud ( mitmed kepsud, plokid jne jne ) omalkäel ehitamine, kui korra spetsailisti juurde kimada enda kuudiga ja kogu kupatusega ning veeretada dünos mõniaeg maisinat, soft olemas. Mõttetu on leiutada jalgratast, kui see juba leiutatud on.

Laduge raud kokku, küll siis vigasid hakkab selguma dünos seadistades, et miks see "kompot" ei liigu ikkagi, tõde ei ole raske leida, see on siinsamas, lihtsalt kättevõtmise, viitsimise asi, üle lahe põhjpoole sõita ning korras.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.10.06 08:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rax
AAN aju, ADU stage III chip, 300kPa map

ADU ja ABY/AAN ajud ei ole identsed!!! Nende ECUde vahel ei tohi kive 1:1 ringi tõsta (ma ise ei teadnud ka seda ennem). Ma siiski ei lasku oletustesse ja loodan, et sa tegid oma auto ECU-s vastavad muudatused ära, et masin tunnistaks ADU kivid 100% õigeteks.

EDIT: Müts maha Raxi ees, kes viimaks räägib asjadest!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kaaperdaja
klubiliige



Registreerunud 08.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2, S4

postitati 06.10.06 08:16 Tsiteeri


mõtted hakkavad õiges suunas liikuma


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.10.06 08:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rax
Originaalis surutakse õhk turbost otse coolerisse ja tuleb ringiga mööda torusid sisselaskesse. Mina vahetasin coolerisse sisse mineva ja väljuva õhu otsad ära, et coolerist tulev õhk oleks jahedam sisenedes võimalikult lähedalt sisselaske kollektorile.

Kas sellel tegevusel ka mõtteidu oli, seda sa saad teada ainult ühel viisil - sisselaske temperatuuri mõõtes. Mina arvan, et sa ei võitnud sellega midagi. Kui sa sõidad autoga trassil, tule autost välja ja katsu käega coolerit. Kummalt poolt on cooler jahedam, kas vasakult väljalaske poolelt või paremalt sisselaske poolelt? Olen seda korduvalt teinud ja eranditult on tunduvalt jahedam ots paremal sisselaske poolel (mõistmaks miks see nii on, ei pea olema selgeltnägija).

Ära võta seda juttu, kui targutamist või mahategemist. Selleks meil foorum ongi, et asju arutada! Ja ega muud moodi targemaks ei saa, kui järgi ei proovi.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 06.10.06 08:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: Rax
AAN aju, ADU stage III chip, 300kPa map

ADU ja ABY/AAN ajud ei ole identsed!!! Nende ECUde vahel ei tohi kive 1:1 ringi tõsta (ma ise ei teadnud ka seda ennem). Ma siiski ei lasku oletustesse ja loodan, et sa tegid oma auto ECU-s vastavad muudatused ära, et masin tunnistaks ADU kivid 100% õigeteks.


Mina arvan, et rax mõtles tglt kuidagi teisiti seda kui sa, Maku, väljendasid (et AAN ajus ADUle mõeldud kivid), pigem arvaks AAN aju ja ADU tehnika.
Ma ei arva, ma tean, et need kivid on PRRi käest ja ta päris kindlasti teab et AAN/ABY/ADU ajud ei ole kõik ühe kirvega löödud.
Aga eks asjaosalised võivad ise selgitada täpsemalt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.10.06 08:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Vaadates seda juttu, siis saage suureks, ning unustage ära palun igasugused stage 1; stage 2 jne jutud.

Teate ju isegi väga hästi, et on olemas `tjuunigtšhipsid` mida Saksas kutsutakse e-bay chippideks(Erinevad algallikad, MTM-ist kuni Dupre-ni välja), ning erinevale rauale/tehnikale kirjutatud softid, mis tegelikult sobivad kasutamiseks vaid konkreetsete detailidega.(Selleks, et saavutada väga head tulemust)

Tegelikus elus on ikkagi nii, et max tulemuse saamiseks 26/27 turbost peaks selle softi laskma eraldi joonistada võttes arvesse maksimaalset tootlikkust jms asju.
Teab keegi konkreetse vile suutlikkust? (99,99% tean sellele vastust)

Kindlasti on võimalik panna vastava softi/nukkadega KKK27/31 toimima al. 2700-3000rp/m. Aga selleks tuleb kellegile anda taas väga palju raha.
Egas 10,5sek mida mujal 20V T mootoritega sõidetakse ei teki elu alates 5000rp/m vaid oluliselt varem.

Siin kohal ma ei ole nõus Hannesega. Me saame ja lihtsuse mõttes peaksimegi omale setup-id STAGE-dena meelde jätma. Pigem see mõttetu raua kokku klopsimine on paras pullikaka. Asi peaks olema midagi sellist:
1. stage 1 - eprommid ja muu nänn (katid, filtrid etc);
2. stage 2 - eelnev ja minna stock pihustite piirimaile;
3. stage 3 - rs2 seaded;
4. stage 4 - kuni kepsude piirini;
5. stage 5 - kepsudest üle.
Ma ei näe vajadust astmeid juurde kirjutada, sest minu haare ei hakka sellele peale. Seda nimekrija saavad need mehed alati täiendada, kes on üle 600nm oma 20vT ka välja pigistanud mõistlike meetoditega.

Mina ei teeks täiesti maha odavamaid chippide pakkujaid, aga nendega tuleb ettevaatlik olla. Olen proovinud vist kõiki kive, mis meie vabariigis üldse liikvel on. Minu seisukoht on see, et koht kust mina ja Tarts chippe oleme ostnud, on nii ja naa koht. Mul on nendega probleeme olnud aga rohkem on hästi läinud. Kõige huvitavam on asja juures see, et stage1 kivid on neil taguotsa tunde järgi öeldes paremad, kui MTM-id ja asjad. Aga see on minu taguots, ärge tehke ennatlikke järeldusi.

Custom softi suhtes olen Hannesega ühel meelel. Ma usun, et sellel teemal ei ole erimeelsuse meil kellelgi.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rax
klubiliige



Registreerunud 04.06.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 06.10.06 08:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
ADU ja ABY/AAN ajud ei ole identsed!!!

2 aastat tagasi, kui paigaldasin esimese chipi, polnud õrna aimugi mis või kus see chip on ja mida ta teeb. Netist leidsin groups.yahoo.com kus väga detailselt seletatakse lahti kõikvõimalikud muudatused mida on võimalik 20v konega teha. Jah olen teadlik et ajus on erinevused sees. Kuna eestis puudub 4wd pink kus masinat seadistada, siis minu ainsaks lahenduseks on raadi lennuväli, kus testid läbi viin. Progetavatest ajudest räägitakse palju, kuid kui palju neist on paigaldatud 20v rauale eestsis ja töötavad perfektselt. Tean eestis ühte 20v millel on progetav aju ja seadistamine on selle võrra lihtsam et soomes identne masin juba on. Kui mõnel foorumi kasutajal on proge aju peal võiks teada anda kuidas toimib ja kui keeruline on seadistamine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.10.06 08:54 Tsiteeri


Tarts, ma ei tea, kas sa said minu mõtteidust 100% aru. Üks asi on binary failid maha lugeda ja õigete kivide peale kirjutada, mida ECU aktsepteerib. Teine asi on see, et nendes ECU-des on teatud jupid füüsiliselt erinevad.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.10.06 09:10 Tsiteeri


Rax, siis on tore, kui sa need asjad ära teinud oled. Üks võimalik segu segajaid on siis probleemide nimekirjast maha tõmmatud.

Kas need on samad kivid, mis Vaniko masinale oletatavalt läksid? Sõitsin siin Vaniko autoga paar päeva ja temal minu teada ei olnud sellist nähtust, et madalatelt pööretelt pooks (kuigi see segukell on omaette nähtus). Kui binary failid on samad, siis saame tunnistada veelkord seda nähtust, et ikkagi ei ole need AAN-ADU softid ringitõstetavad, kui raud ei ole 100% sama. Softidele on kirjutatud teatud kindlad väärtused, milledest nad ei oska ja ei saagi üle minna.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rax
klubiliige



Registreerunud 04.06.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 06.10.06 09:58 Tsiteeri


vanikol on see chip mõeldud 1:1 le, mul ei ole sama turbo ega nukad + veel ninni nänni erinevused. k26/t04E turbo kuum pool ei ole mõõtudelt ühene mitte ühegi eestis liikuva k26 turboga, ja rs2 ( k24/7200) kuum pool on oluliselt väiksem sellest hübriidist mida kasutan. Soomlase s2-l mis eestis käis on sama suur kuum pool mis minul, erinevus on labade arvus mul 12, temal 10.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prr
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A3 & A4 Cabrio

postitati 06.10.06 11:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
ADU ja ABY/AAN ajud ei ole identsed!!!

Nagu ka Tarts mainis, siis olen ma väga hästi teadlik ajude füüsilisest erinevusest. Siiamaani kõik autod, mis on chipitud rauaga kooskõlas, on kõik ilusti töötanud ja töötavad ka edaspidi.

Tulemusi on vaja, enamusel siinrääkijatel ei küündi see ligilähedalegi Rax'i omale. Siis võib alles näpuga näitama hakata.


lapsest peale on hobused meeldinud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 06.10.06 11:50 Tsiteeri


Tulemus, nohh jah, kuidas kellelgi eesmärgid seatud on, kindlasti on enamuse siink6nelejate eesmärk ehitamisest saadav 100% puhas funn, et auto oleks k6lblik aastaringseks igapäevaseks kasutamiseks, mitte v6ïmalikult madal 1/4 miili aeg, kus pole oluline bensiinikulu ega ka hea throtel response, ideaalsest tyhikäigust rääkimata.


http://badges.fuelly.com/images/smallsig-metric/501789.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rax
klubiliige



Registreerunud 04.06.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 06.10.06 12:15 Tsiteeri


Üritan leida lahendust või alternatiivi originaal aju ja progetava aju vahel, kuna viimane maksab siiski suht palju ja progetava aju paigaldusega pole eestis kellelgi kogemust (audi 20v mootorile). Lihtne on öelda, et pane see või teine proge aju. Kindlasti varsti seda ka teen, aga see on suht tume maa minu jaoks. Hea kui keegi pädev inimene proge ajude vallas saaks mind pisut harida oleksin tänulik. Mul ei ole õhu/kütuse seguga probleeme olnud ei originaal, ega rs2 turboga, mistahes ülelaaderõhu juures. Küll aga nüüd tekkis probleem kui k26/t04E keerata rõhku üle 2bari. Kuni 2bari, pole probleemi, segu norm 11-12, kütusekulu linnas 15 maanteel 10, tühikäik 760 ja ei kõigu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 06.10.06 12:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rax
Üritan leida lahendust või alternatiivi originaal aju ja progetava aju vahel, kuna viimane maksab siiski suht palju ja progetava aju paigaldusega pole eestis kellelgi kogemust (audi 20v mootorile). Lihtne on öelda, et pane see või teine proge aju. Kindlasti varsti seda ka teen, aga see on suht tume maa minu jaoks. Hea kui keegi pädev inimene proge ajude vallas saaks mind pisut harida oleksin tänulik. Mul ei ole õhu/kütuse seguga probleeme olnud ei originaal, ega rs2 turboga, mistahes ülelaaderõhu juures. Küll aga nüüd tekkis probleem kui k26/t04E keerata rõhku üle 2bari. Kuni 2bari, pole probleemi, segu norm 11-12, kütusekulu linnas 15 maanteel 10, tühikäik 760 ja ei kõigu.


P2ris asjakohane oleks teada, mis MAP andurit sa kasutad?
Kas originaal bosch 300kPa v6i GM 3bar v6i ... ?

edit1: ja, üks väga oluline tegija segu lahjaks jäämise ennetamiseks on turbulentsirist enne MAFi, kas siis originaal, asendatud kuhugi lõdviku (te) sisse / vahele, või täiesti ise tehtud plekist ja keevitatud/joodetud toru sisse.

Omal küll puudub kogemus progetava ajuga otseselt, kuid pisut olen teinud uurimustööd selles suunas, et mida üldse kannataks osta, kuna ma ise seadistada ei oska ja tõenäoliselt ei hakkagi seda oskama rahuldaval tasemel, siis on mu jaoks olnud ainult kaks varianti, mida saab nn. "võtmed kätte" põhimõttel osta, tatec ja hestec. Tatec´i kasuks räägib väga hea ja kiire raudvara, kuid hästi oskab seda seadistada vaid Repo (vabandust, kui mu teadmatusest leidub keegi vähemalt samapädev) palju pidavat ka olema selliseid pisivigu, mis on täiesti arusaadav nii värske toote puhul.
Hestec´il on soomes ca 20a kogemus, mille vastu ei saa keegi, Harinen seadistab hesteci halvimal juhul hästi, miinusteks oleks ehk detonatsiooniandurite puudumine ... aeglasem raudvara ... hestecilt tatecile üle minnes on saadud puhtalt sellega juba võimsuslisa. hinnaklass on enamvähem neil kahel sama.


http://badges.fuelly.com/images/smallsig-metric/501789.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 06.10.06 15:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prr

Tulemusi on vaja, enamusel siinrääkijatel ei küündi see ligilähedalegi Rax'i omale. Siis võib alles näpuga näitama hakata.


imo. siis võiks enamus, kui mitte kõik peale Ragnari siin teemas vait olla. St. tema auto on ainukene mis on sõitnud Eestis alla 12. seki aja, st. kõige kiirema 1/4miili aja siin tehtud autoga.

St. kui asjale nii läheneda, et tulemus on 1/4 miili aeg. Võrrelda saaks ka dyno tulemuste põhjal, kuid neil pole eriti kellelgi siin ette näidata ja kui ongi, siis ainult Mulgil. See ka ainukene asi.

Imo. võiksite tolerantsemad teineteise vastu olla ja asjadest rääkida, mitte kõik "hästi targad" välja paista. Vastasel juhul kui midagi oled teinud ja tulemust näidata pole, siis ole parem vait. Imo. päris nii ka ei saa.

aga mis teha . . . teadagi mis eestlastele kõige enam maitseb!


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rax
klubiliige



Registreerunud 04.06.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 06.10.06 16:49 Tsiteeri


Tegemist on bosch map sensoriga, kuid tellisin juba 400kPa map sensori, mis peaks küttesegu skaalat pisut stabiilsemana hoidma. Kui 300kPa map arvestab absoluutset rõhku, s.t. 2 bari ülerõhku, siis mina ei tea mille alusel aju mootorisse kütet pumpab kui ülerõhk ületab 2 bari piiri. Tänase katsetamise tulemusena sain tõdeda et 3 bari ülerõhu juures jääb oilcatchcan väikeseks, tuleb suurem teha. Kui kihutada tahan, siis 424cc pihustid @ 3 bari, töötavad 4,1 barise kütuserõhu juures väga hästi kui on 3 bari ülerõhku, seda siis üle 2500rpm juures. Linnasõidus tuleb wastegate välja keerata, 2bari ülerõhku ja kütuserõhk 3bari, ei toimu üleujutamist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.10.06 18:10 Tsiteeri


Rax, üks variant on proovida nö maili teel custom softi. Aga see on nii ja naa business. Kui õnnestub, siis on hästi. Kui mitte, siis ei taha raha keegi tagasi maksta. Räägi Tartsiga, ehk tal õnnestub midagi välja kaubelda.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 06.10.06 18:55 Tsiteeri


Oliveri RS2 saab ka custom softi, lisaks on meil kindel plaan minna dünosse ja umbkaudne aegki olemas. Siis saab jälle faktidest rääkida, mitte ainult oletada.
Oliveri autost veel rääkides, siis seal on kõik RS2 orig, v.a.
turbo, pihustid, väljalaske kolle ja soft siis. Jõusoov on saada 400+ hj ja seda kuni 2.0bar ülerõhuga. Soft toetab 2.3-2.4bar ülerõhku, kuid orig kepsud seda enam ei toeta ja hetkel ei ole kohe plaanis neid vahetada.
lisaks veel endast rääkides, minu valik on kindlasti progetav aju ja hiljemalt uue aasta alguses hakkan seda peale installima Urrile. Et kui keegi ette ei jõua, siis loomulikult annan teada asja nüansidest ja hoian paigalduse käiguga kursis.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaaperdaja
klubiliige



Registreerunud 08.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2, S4

postitati 06.10.06 20:11 Tsiteeri


Kuulge vennad, mis te siin reede õhtul ikka jutustate. Et asi liiga teravaks ei läheks peaks te ühe toreda sauna õhtu korraldama ja õlle kõrval kõik oma 20V mured ära lahendama. Ma arvan, et lahendus oleks siis kiirem tulema.
Eks kõik tahavad kiired olla aga eks seda näitab järgmine hooaeg;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kaaperdaja
klubiliige



Registreerunud 08.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2, S4

postitati 06.10.06 21:04 Tsiteeri
lynx-i ja maku juures on pidu



No nii,

Asi on ikka nii kaugele jõudnud, et mul enam madalatel pööretel ei käi. Järelikult toimub Viitnal üks kõva saunapidu. Maku - palun aita mind korralduse, asukoha ja teema suhtes. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 72.8% - SQL: 27.2%]