Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B7 (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1563)
ka_rli
huviline

Avatar


Registreerunud 17.07.20
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 1.9Tdi

postitati 17.07.20 10:51 Tsiteeri
Audi A4 B7



Tervist!

On plaan uus auto osta ja pakuvad huvi A4 B7.
Kuna ise pole suur autospetsialist, siis küsiks teiste arvamust.
Silma on hetkel jäänud 2007 aasta A4 millel on 2.0 103kw mootor ja 2005 aasta A4 3.0 V6 150kw mis on quattro.
Mõlemad on automaatkastiga ja sooviks teada kui vastupidavad need mootorid on ja kui palju kallim quattro hooldus kokkuvõttes on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 17.07.20 11:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ka_rli
Tervist!

On plaan uus auto osta ja pakuvad huvi A4 B7.
Kuna ise pole suur autospetsialist, siis küsiks teiste arvamust.
Silma on hetkel jäänud 2007 aasta A4 millel on 2.0 103kw mootor ja 2005 aasta A4 3.0 V6 150kw mis on quattro.
Mõlemad on automaatkastiga ja sooviks teada kui vastupidavad need mootorid on ja kui palju kallim quattro hooldus kokkuvõttes on?


Isiklikult B7 kere peal ei võtaks kumbatki.
Pigem siis juba minna 3.0 171kw manu quattro teed- on fun ja hea dünaamikaga, tarkvaraliselt järgi aidatuna 200kw pole probleem.
Hooldus- vahetad x km tagant mahlasid nagu iga teise sõlmega kui hästi läheb, üldiselt lollikindel.


"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stonestick
huviline



Registreerunud 08.07.15
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S3 8P

postitati 17.07.20 13:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkangur
Hooldus- vahetad x km tagant mahlasid nagu iga teise sõlmega kui hästi läheb, üldiselt lollikindel.


Naer publikust. Mul on seesama 171kW, kuhu ma sisuliselt teise auto hinna sisse olen ladunud. Teemaalgatajale soovitan vähemalt 2k taskus hoida, kui päriselt isu 15a vana kolmest diislit pidama hakata. Muidugi, võib ilmselt paremini jopata kui mul, aga soovitan säilitada kaine mõistuse. Kahest diislit on vähemalt odavam kapremontida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 17.07.20 13:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stonestick
Tsitaat:
Algselt postitas: mkangur
Hooldus- vahetad x km tagant mahlasid nagu iga teise sõlmega kui hästi läheb, üldiselt lollikindel.


Naer publikust. Mul on seesama 171kW, kuhu ma sisuliselt teise auto hinna sisse olen ladunud. Teemaalgatajale soovitan vähemalt 2k taskus hoida, kui päriselt isu 15a vana kolmest diislit pidama hakata. Muidugi, võib ilmselt paremini jopata kui mul, aga soovitan säilitada kaine mõistuse. Kahest diislit on vähemalt odavam kapremontida.


"Naer publikust. ." Mul on kogemus kahe 103kw põhjal, millega läks samuti paari aastaga teine autohind alla.

Üldiselt hoolduslause oli quattro vs fwd kohta. Eks kõik mis liigub see kulub ja mis kulub, see vajab remonti- nii on.

Tsitaat:
Algselt postitas: ka_rli
... ja sooviks teada kui vastupidavad need mootorid on ja kui palju kallim quattro hooldus kokkuvõttes on?



"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 17.07.20 13:39 Tsiteeri


V6 3.0TDI andmed, plussid & miinused

2.0 TDI õlipumba kuuskant varras


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.7% - SQL: 47.3%]