Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  13
Autor:
Pealkiri: Audi RS6 Avant "Helmut" - 2003 - JoonasJJ (Vastuseid: 316 | Vaatamisi: 309524)
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 28.01.16 18:40 Tsiteeri


Condition
Camshaft Chain Tensioner(s) or Camshaft Adjuster(s), Rattle or Knocking Noise
15 06 01 Oct. 24, 2006 2012988
Model(s) Year Eng. Code Trans. Code VIN Range From VIN Range To
All 1999 - 2005 1.8T, 2.8L, 4.2L All All All
Technical Background
The camshaft adjustment is hydraulically actuated and controlled by the engine oil pressure.
If the vehicle has been sitting, with the engine turned off for a period of time, the oil accumulation inside the
camshaft adjusters partially bleeds off and the oil flows back into the oil sump.
To ensure an efficient camshaft adjustment after an engine cold start, the oil pressure inside the camshaft
adjusters must be built up as quickly as possible.
During this time a slight rattle or knocking noise may be audible.
This noise is normal at engine start and will last until the oil pressure is fully reinstated.
Production Solution
No production change required.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 28.01.16 18:48 Tsiteeri


Pole ka välistatud et pinguti toite õlikanali sõel/filter on lihtsalt umbes. Mina alustaks just selle kontrollimisega juhul kui muidu näidud korras. 090 kuni 093 peab kõik võimalikult nullis olema soojalt.
Teine võimalus on see, et pinguti lukusti ei toimi normaalselt. See on siis seal sees olev tihvt, mis ilma õlirõhuta peaks ära lukustama pinguti asendi kui mootor ei käi. Mul on lauapeal üks RS6 tulnud pinguti mis ei lukustu üheski asendis, kuigi arvuti järgi näit oli ainult -1.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 28.01.16 18:54 Tsiteeri


Need mootorid on üsna pirtsakad õli puhtuse suhtes ja enamasti saadakse nad pika õlivälbaga, või veel hullem, koguni puudulikuga rikutud.
See lukusti puudulikus on samuti ebapuhtusest tingitud, kuid mõjub ainult käivitusjärgsel hetkel.
Söel võib olla umbes küll, kuid pelgalt selle puhastus töörohke ja kulukas.
Mina alustaksin mootoripesuga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 28.01.16 21:23 Tsiteeri


Sakslaste käes sai see auto "longlaiffi", eks see võib ju olla pikemas perspektiivis selle pärand, et kõige odavamate hoolduste pealt kokku hoitakse. Minu esimene õli ei saa 5000km'i ka täis.
Välja juureldud sai vist ikkagi see, et lähevad mõlemad pingutid uued ja originaalid (st. karbi peal on Audi logo :D ). Eks siis saab vähemasti südamerahus vaadata autot.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 29.01.16 05:47 Tsiteeri


Minu teada sellistele autodele tehas longlife´i üldse ette ei näinud. Kas tõesti inimesed omal algatusel siis lasid õlivälba "üle"? Tundub kuidagi ajuvaba...


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 29.01.16 09:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Minu teada sellistele autodele tehas longlife´i üldse ette ei näinud. Kas tõesti inimesed omal algatusel siis lasid õlivälba "üle"? Tundub kuidagi ajuvaba...

Vabandan, võib-olla minu tõlgendus, aga intervall paistab paberite järgi ca. 20 - 30 tuhande vahele. Seega, päris 40 000 see ei olnud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 29.01.16 10:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Minu teada sellistele autodele tehas longlife´i üldse ette ei näinud. Kas tõesti inimesed omal algatusel siis lasid õlivälba "üle"? Tundub kuidagi ajuvaba...


Vabalt ja tehtigi/nähtigi ja tehakse ka praegu!


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 29.01.16 12:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Minu teada sellistele autodele tehas longlife´i üldse ette ei näinud. Kas tõesti inimesed omal algatusel siis lasid õlivälba "üle"? Tundub kuidagi ajuvaba...


Vabalt ja tehtigi/nähtigi ja tehakse ka praegu!

Minu "teadmistepuu" on puhtalt igasuguste foorumite põhjal kasvanud ja seeläbi on kujunenud järgnev arusaam, et kui mootor juba väheke jõudu teeb ning seda vastavalt masinale mõistlikuse piires rakendatakse, siis üle 10 000km õliga ei maksa küll minna. Sõltuvalt mootorist ja õlist ning kasutusest on välp veelgi väiksemgi (masinad, millega poes piima järel ka käiakse). Selge on see, et antud masin pole jaapanlane, millel korralikult peal seistud saab, aga eks kilovatikõvera tipus saab ka vahest liigutud.

Samas, kui mõõta kiirteekilomeetreid Saksamaal püsikiirusehoidja kasvõi 200 peal, siis ega see nüüd eriti mugavusstsoonist antud masina jaoks väljas pole.
Seega see õli ressurss nüüd nii kähku ka ei lõppe? Või see pikem välp pole juba algusest peale jätkusuutlik ja õigustatud?
Mina mootori sisse pole kunagi näinud, seega mina ei tea, mis seal täpselt toimub. :D

Tegelikult on see spekuleerimine ju kõik nii juhtumipõhine, seega siin ei saa üldse teha väga täpseid üldistusi. Mõni sõidab pühapäeval ja siis ka paneb varbaga gaasi ainult, et V8 natuke häält teeks, teine sõidab iga päev tööle ja laseb kohati südamerahuks torud puhtaks ning kolmas tallub pedaali igal võimalusel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 29.01.16 12:54 Tsiteeri


Tehase poolt ettenähtud õlivahetusvälp on optimeeritud. Optimeeritud kestma garantiiaja võimalikult minimaalsete kulutustega, nii lihtne see ongi. Inimene ostab uue auto poest, on ta huvitatud võimalikult vähe kulutama hoodlusele, see on ühelt poolt müüginipp, teiselt poolt mootorisurm. Tootjat ei huvita eriti, mis saab/juhtub mootoriga pärast garantiiaja lõppu, tootja on ka ühtlasi huvitatud ,et toodangumaht säiliks ja pärast ostetud masina garantiiajalõppu, tuleb inimene ja ostab uue masina. Sellest tulenevalt ongi insener optimeerinud koos määrdeainetööstusega võimalikult pikad välbad. Pikas pesrpektiivis on pikk välp ebasoovitatav. Ühe välba, soovitusliku, annavad määrdeainetööstused, teise välba annab autotootja, need ei ühti päris tihti üldse.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 29.01.16 19:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Minu teada sellistele autodele tehas longlife´i üldse ette ei näinud. Kas tõesti inimesed omal algatusel siis lasid õlivälba "üle"? Tundub kuidagi ajuvaba...

Vabandan, võib-olla minu tõlgendus, aga intervall paistab paberite järgi ca. 20 - 30 tuhande vahele. Seega, päris 40 000 see ei olnud.


Longlife´i all pidasingi silmas ca. 30-40k. Lihtsalt mul on kusagilt jäänud teadmine, et RS6 oli fikseeritud õlivahetusvälbaga - 15k või 1 aasta - kumb enne täis saab. Minu auto ajalugu näitab, et õlivahetuse hooldust tehti 9-13k vahemikus esimese omaniku käes olles (Saksamaal). Peale seda on õlivahetus vist käinud tõesti keskmiselt 5k tagant, sest auto on vähe sõitnud, aga hoolsasti hooldatud.


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 01.03.16 22:56 Tsiteeri


Sai see 2 kuune saaga siis täna lõpu ja minu poolt esimene suurem värskenduskuur.

Härra Andres Masina tänavalt on autor - masin sai uued ketipingutid (2x 497,37€), ketid ja igasugu muud väiksemat-suuremat hooldust sh. SAI füüsiline eemaldamine. Ette läksid uued piduriklotsid, külge armeeritud voolikud ja Motul RBF660 süsteemi - ei ole nüüd kindel kas platseebo või mitte, aga piduripedaal tundus väga hea tummine nende esimese 2-3 kilomeetri jooksul, mis ma sõita sain. Õli läks Liquy Moly Top Tec 4200 nagu ka eelmisel korral ja õli on mul plaanis järgmised korrad vahetada ca. 5000km intervalliga, sest "longlife" elab mootri siseseintel edasi - ehk õnnestub seda puhta õliga sealt maha pesta. E38'salt pärit Brembo esipidureid esialgu ei õnnestunud tagumiste asemele aretada, see projekt jäi praegu edasisi arenguid ootama.

Ainult 2-3 kilomeetrit sai sõidetud kuna sildade reguleerimiselt (alati Vianoris) sai auto otse härra "prj" juurde Punasele tänavale viidud. Auto "peakesest" sai eemaldatud SAI, tagumised lambdad ja kiirusepiiraja.

Esimesed proovisõidud tulevad reede õhtul, seega rohkem kommenteerida ei oska.

Edasi, kus pannakse kõige paremini kvaliteetset toonkile? :)
Absoluutselt mitte visuaalsetel kaalutlustel sooviksin panna tagumise toa pimedaks, sest teistel pole vaja mind seljatagant piiluda.
Veljed sooviks ka 19" 9- (lemmikud) või 5-kodaraliste originaalide vastu vahetada, aga see paistab tume tulevikumuusika.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 01.03.16 23:15 Tsiteeri


Panen siis paar pilti ka.


http://differ.ee/images/rs6/b8f6f835-da8f-4de2-83bf-d0a01e82da24.jpg

Teisele kaanele oli R kirjutatud.
http://differ.ee/images/rs6/e4a98189-9435-4152-b053-b0b0430a3c96.jpg


12,72@178,14km/h @S4 // 241km/h @ S4 OMC
http://differ.ee https://www.youtube.com/andresleever
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raul55
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 02.03.16 07:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andrec
Teisele kaanele oli R kirjutatud.

Kas keegi tõesti kartis et ajab kaaned sassi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
incase
huviline



Registreerunud 12.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 02.03.16 10:08 Tsiteeri


Andres on jah Autor suure A-ga, oma A8-sat olen ainult seal teinud ja ainult seal ka edasi ta käib ;)

Pikka iga nendele pingutitele siis ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 02.03.16 11:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: incase
Andres on jah Autor suure A-ga, oma A8-sat olen ainult seal teinud ja ainult seal ka edasi ta käib ;)

Pikka iga nendele pingutitele siis ;)

Hmm, ei oska neid soove kuidagi vastu võtta. Kuna peaks tegemist olema originaalidega õigete embleemidega karbis, siis eeldatavasti vähemasti 200 000km peaksid need sõitma. Nagu mainitud, siis edaspidi püüan mootori heale käekäigule kaasa aidata tihedama puhta õliga.

Härra "prj" järelkajana veel, et sisselaske all olevad paagituulutuse klapid ja vahejahutid lekivad. Eks siin tuleb lihtsalt leppida sellega, et koguaeg vajab midagi paikamist - teed ühe töö ära ja tuleb uus asemele. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 09.03.16 00:08 Tsiteeri


Tänaõhtusel linnaringil sai märgatud seda pilli kesklinna stati ees. Kaugelt oli juba näha, et midagi erilist seal seisab ja sai 2 korda möödasõidetud. Vägahea näeb ikka välja ja reaalis see velg ka päris okei all. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 09.03.16 11:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Tänaõhtusel linnaringil sai märgatud seda pilli kesklinna stati ees. Kaugelt oli juba näha, et midagi erilist seal seisab ja sai 2 korda möödasõidetud. Vägahea näeb ikka välja ja reaalis see velg ka päris okei all. :D

Nojah, see velg nagu on ja ei ole ka. Minu arvates RS6'le see igastahes täiesti sobiv ei ole. "RennSport" ei ole võrdusmärgiga "niggabling" (mitte kedagi solvata soovides). Ei taha nende velgede välimust halvustada, aga passiksid paremini kuhugi mugavaltsõidu auto alla.
Vaatasin selle postituse peale, et ehk Saksamaal on originaali mõistliku hinnaga pakkuda ja leidsin sellised järelturu veljed, mis minu arvates oleks lisaks originaalidele sobivad:
http://www.ebay.de/itm/4x-Alufelgen-ENKEI-IZUMO-SC38-Audi-RS6-4F-19-Zoll-Felgen-4F2-4F5-C6-/201528747015?fits=Make%3AAudi&ha sh=item2eec0ca407:g:SyMAAOSwB4NWzG4I

Mõned küsimused, mis on mul mõtetes mõlkunud:
1. Mis on originaal ET tehasest tulnud velgedel?
2. Kas suunatulekangile on võimalik "komfort" seadet külge pookida?

Peale pooleteise tunnist lumelörtsist sõitu Tallinna hakkas ka tehasest peale pandud kohvimasin (lisavarustuse kood: C0F) tööle:
https://www.youtube.com/watch?v=8P3GL6Th7V0


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 09.03.16 11:32 Tsiteeri


See Ebay velg liiga tume. Üldpilt jääks väike auto all.
Suunatulede vilgutaja saab siit http://www.autoextra.ee/web/moodulid-2/automaatika/suunatule-vilgutaja/


12,72@178,14km/h @S4 // 241km/h @ S4 OMC
http://differ.ee https://www.youtube.com/andresleever
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 09.03.16 15:16 Tsiteeri


Kust armeeritud voolikud on pärit? Mul on ka 8- kolviga RS sadulatele vaja, aga 8-10cm pikemaid, kui RS6 omad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 09.03.16 17:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andrec
See Ebay velg liiga tume. Üldpilt jääks väike auto all.
Suunatulede vilgutaja saab siit http://www.autoextra.ee/web/moodulid-2/automaatika/suunatule-vilgutaja/

Darth Vader ongi stiilne. Mul ei ole absoluutselt mitte mingisugust kunstilist silma - stiilne on kui on valge, must või nende kombinatsioon ühe domineeriva värviga. :D

Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Kust armeeritud voolikud on pärit? Mul on ka 8- kolviga RS sadulatele vaja, aga 8-10cm pikemaid, kui RS6 omad.

http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-RS6-Avant-4-2-Turbo-2002-2004-HEL-Performance-Braided-Brake-Lines-/231445289743/
Täpselt sellelt samalt oksjonilt. Kuna kasutasin HEL'i ka Evo IV'l, siis ei pidanud kahtlema, et tegu on (vähemasti lühiajaliselt) kvaliteetse tootega. Välja sai valitud nii, et võtsin kõige lühema nimega toote eeldusel, et nende toode on kõige parem kuna turundusega on minimaalselt vaeva nähtud. Ma usun, et sealt ilusti küsides saad ka erilahenduse. Eestis on meil ju veel Wisefab. Kui vaja, saan aidata Soomest läbi Mamasan'i (http://www.mamasan.fi/) küsida.

Kuna klaaside toonimise asjus olin enne tänast hommikut Simmo, siis sai raske südamega tee ettevõttesse Toonklaas võetud. Raske südamega selle pärast, et polnud päris kindel mida ja kuidas soovida. Õnneks valikuid oli minimaalselt ja kõige tumedama kile valmisega sai enda jaoks naela pead tabatud - olen tulemusega väga rahul.
http://i1045.photobucket.com/albums/b456/JoonasJJ/Audi%20RS6%20Avant%20-%20Helmut/Vaumliksem%20foorumi%20jaoks_zpsdn3bpw83.jpg

Välimuse poole pealt oleks ainult vaja veel meelepärasemat velge... ja kui see sinna alla läheb, siis katkiste isetumenevate peeglitega peaks ka midagi ette võtma. Usun, et läheb ikkagi tavaline klaas asemele, kuna minu arvates pole see lisa vajalikku investeeringut väärt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Creative
huviline



Registreerunud 16.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: S6- S4- S8

postitati 09.03.16 18:53 Tsiteeri


HEL Performance armeeritud pidurivoolikuid Eestist saab minult. Kas margipõhised või vastavalt soovile (pikkus, otsad).

RS6 alla sobib minuarust kõige paremini siiski tehase originaal RS6 velg :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audisell
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.09
Asukoht: Tallinn/Helsingi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant Bitdi 2013 & Tiguan 4motion

postitati 09.03.16 19:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Tänaõhtusel linnaringil sai märgatud seda pilli kesklinna stati ees. Kaugelt oli juba näha, et midagi erilist seal seisab ja sai 2 korda möödasõidetud. Vägahea näeb ikka välja ja reaalis see velg ka päris okei all. :D

Nojah, see velg nagu on ja ei ole ka. Minu arvates RS6'le see igastahes täiesti sobiv ei ole. "RennSport" ei ole võrdusmärgiga "niggabling" (mitte kedagi solvata soovides). Ei taha nende velgede välimust halvustada, aga passiksid paremini kuhugi mugavaltsõidu auto alla.
Vaatasin selle postituse peale, et ehk Saksamaal on originaali mõistliku hinnaga pakkuda ja leidsin sellised järelturu veljed, mis minu arvates oleks lisaks originaalidele sobivad:
http://www.ebay.de/itm/4x-Alufelgen-ENKEI-IZUMO-SC38-Audi-RS6-4F-19-Zoll-Felgen-4F2-4F5-C6-/201528747015?fits=Make%3AAudi&ha sh=item2eec0ca407:g:SyMAAOSwB4NWzG4I

Mõned küsimused, mis on mul mõtetes mõlkunud:
1. Mis on originaal ET tehasest tulnud velgedel?
2. Kas suunatulekangile on võimalik "komfort" seadet külge pookida?

Peale pooleteise tunnist lumelörtsist sõitu Tallinna hakkas ka tehasest peale pandud kohvimasin (lisavarustuse kood: C0F) tööle:
https://www.youtube.com/watch?v=8P3GL6Th7V0

Sama velg minu autol talverehviga 255/35 R20, Nokia lamell, ET35, laius 8,5. Ehk annab mingi aimuse kas sobib või ei.http://www.upload.ee/image/5631871/talverehvid.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 09.03.16 20:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audisell
Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Tänaõhtusel linnaringil sai...

Nojah, see velg nagu on...

Sama velg minu autol talverehviga 255/35 R20, Nokia lamell, ET35, laius 8,5. Ehk annab mingi aimuse kas sobib või ei.

Väga meeldib. 20" päris ei tahaks, aga 19"x9" oleks mulle meelepärane. Siis oleks mul süda rahul ka.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
prix666
huviline

Avatar


Registreerunud 24.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 13.03.16 20:43 Tsiteeri


Mul jooks rs6 originaalvelgi pakkuda koos suht uuevääriliste rehvidega, kui huvi.


Nahksisud ning istmete parandustööd.
Roolide nahatamine, käigukangikotid, -nupud. Kõik võimalike detailide katmine, piilarid, laed, kosoolid. Kaatrite sisud ning tsikli istmed, baaride sisustusest lennuki salongideni. Küsi hinda !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
iguaan
huviline

Avatar


Registreerunud 10.02.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 A4 Avant 2.0T quattro 147kw '05

postitati 13.03.16 21:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andrec
Suunatulede vilgutaja saab siit http://www.autoextra.ee/web/moodulid-2/automaatika/suunatule-vilgutaja/

Kui kodutootmise huvi, siis siin pisut inffi
https://www.upload.ee/files/5643066/blinker_3s.pdf.html
https://www.upload.ee/files/5643067/blinker_3s_skeem.pdf.html

Massitoodetega vahe see, et saad ise valida vilkumise tsükli pikkuse, kivi saan vajadusel ise targaks teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  13
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 49.7% - SQL: 50.3%]