Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  9
Autor:
Pealkiri: Audi S6 C5 Avant - 2001 - EgertP (Vastuseid: 203 | Vaatamisi: 52724)
EgertP
huviline

Avatar


Registreerunud 12.06.09
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 S-line

postitati 03.11.13 19:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Unt1
Minu RS6-l avanes selline pilt, kui hakkasin kkk tihendeid vahetama. Originaal koodid on 077109088P (1-4silinder vasak), 077109087P (5-8silinder parem). Keti kood on 058109229B ja need on mõlemal pool samad. Hind jääb pingutitel sinna 550 euri kanti tükk ja neid on saada ainult originaali, pakutakse ka e-bays hiinakaid aga neid ei soovita eriti. Originaal keti hind jääb 75 euri kanti aga seda on ka b-osana saada, sest see sobib nii V6, V8 ja 1,8T R4 mootorile. Endal siis sama teema ees ootamas:(

http://img28.imageshack.us/img28/1981/4k3d.jpg



Osta audi, remonti naudi ! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EgertP
huviline

Avatar


Registreerunud 12.06.09
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 S-line

postitati 03.11.13 19:35 Tsiteeri
Vahepeal sai igavuse peletamiseks pill puhtaks pestud :P



http://i493.photobucket.com/albums/rr298/golfr32/Carol/Audi/IMG_5137_zps87d2f7bd.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 03.11.13 19:41 Tsiteeri


Ilus! Ukse need alumised liistud võiks kroomid olla või see alumiinium, ma ei teagi mis täpselt seal olema peaks aga see annaks veel juurde minu silmis :P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
EgertP
huviline

Avatar


Registreerunud 12.06.09
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 S-line

postitati 03.11.13 19:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragnara
Ilus! Ukse need alumised liistud võiks kroomid olla või see alumiinium, ma ei teagi mis täpselt seal olema peaks aga see annaks veel juurde minu silmis :P.



Liiga palju kroomi (poleeritud alumiiniumi) pole ka hea. Minu silmis täpselt piisavalt ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EgertP
huviline

Avatar


Registreerunud 12.06.09
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 S-line

postitati 04.11.13 16:34 Tsiteeri
Küsimus gaasiseadme kohta



Plaanin S-ile autogaasiseadme peale panna. Küttekulu on ikka meeletu ning gaasiga säästaks kütte arvelt kokku vähekene. Kas on keegi juba teinud seda oma V8-ga ning kas olete rahul ? Oskate rääkida plussidest ja miinustest ? Kas gaasi pealt sõites on autol ka jõudu vähem ?

Praegu on silma jäänud IV põlvkonna gaasiseade http://www.autogaasiseadmed.ee/hinnatabel_IV.htm


Ootaks arutelu :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 04.11.13 16:53 Tsiteeri


Omasin vanema tüübi 4.2 mootori peal gaasiseadet. Väga hea oli. Selle võimsuse juures tunned võimsusevahet ehk ainult täisgaasil kiirendades ja 200 + km/h. Linnavahel tõmmeldes ei ole vahet. Alexela tanklad on ka nüüd varustatud gaasiga, niiet tankida saab pea igalpool juba.
Hooldus on ka odav. Filtrid ei maksa põhimõtteliselt midagi ja vahetamisega saab ise hakkama.

Pane peale, häbiväärset ei ole siin midagi. Mis seda raha ikka tuulde loopida. Tasuvusarvestuse pead ise tegema.
Minul oli nii, et kui gaasiga sõitsin siis kulus teda keskmiselt 14-15 liitrit sajale. Sõidad nagu 7-8 l sajale bensukaga linnas. Küll pead arvestama, et külmkäivitus on sellel 4.2 bensukal kole röövel ja sinna läheb mõnuga bensu. Kui sul aga webasto või eelsoojendi on, siis hoiab ka külmkäivitusega kütet kokku ja gaas saab oma tööga talvel põhimõtteliselt kohe alustada. Suvel oli mul nii, et auto käima ja mintsa käis siis hakkas gaasiga tööle ise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
EgertP
huviline

Avatar


Registreerunud 12.06.09
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 S-line

postitati 04.11.13 18:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: püstolett
Omasin vanema tüübi 4.2 mootori peal gaasiseadet. Väga hea oli. Selle võimsuse juures tunned võimsusevahet ehk ainult täisgaasil kiirendades ja 200 + km/h. Linnavahel tõmmeldes ei ole vahet. Alexela tanklad on ka nüüd varustatud gaasiga, niiet tankida saab pea igalpool juba.
Hooldus on ka odav. Filtrid ei maksa põhimõtteliselt midagi ja vahetamisega saab ise hakkama.

Pane peale, häbiväärset ei ole siin midagi. Mis seda raha ikka tuulde loopida. Tasuvusarvestuse pead ise tegema.
Minul oli nii, et kui gaasiga sõitsin siis kulus teda keskmiselt 14-15 liitrit sajale. Sõidad nagu 7-8 l sajale bensukaga linnas. Küll pead arvestama, et külmkäivitus on sellel 4.2 bensukal kole röövel ja sinna läheb mõnuga bensu. Kui sul aga webasto või eelsoojendi on, siis hoiab ka külmkäivitusega kütet kokku ja gaas saab oma tööga talvel põhimõtteliselt kohe alustada. Suvel oli mul nii, et auto käima ja mintsa käis siis hakkas gaasiga tööle ise.



Häbiväärset pole tõesti midagi, aga põdesin, et äkki kaob auto teravus ära. Aga kuna 200+ km/h väga tihti ei kiirenda, siis pole probleemi. Isegi Jõgeval, kus ma elan, on gaasi tankla olemas, seega olen üpriski kindel, et järgmine kuu lasen selle gaasiseadme paigaldada. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaanus.lepik
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8.5 '12

postitati 11.11.13 08:03 Tsiteeri


Lased varuratta asemele panna? Seda hirmu ei teki, et kui rehv katki, siis ilge jama?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 11.11.13 09:28 Tsiteeri


Selleks puhuks on olemas rehvivahud, mis aitavad häda korral.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.11.13 11:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: EgertP
Eile sai S-line rool soetatud. Siit ka küsimus - kas roolil olevate nuppude funktsioone on võimalik arvutiga muuta ?
Vanal roolil olid mul raadio juhtimiseks nupud, aga S-i roolil peaksid olema tiptronicu juhtimise nupud, mis millegi pärast ei tööta. Milles võib viga olla ja kas nende nuppude funktsioone saab muuta arvutiga ?


Tiptronic'u nupud töötavad sellel autol minu mälu järgi vaid siis, kui käiguvalits on "manual" asendis, ehk siis paremale lükatud. Aga ka see funktsioon peab olema ilmselt VCDS-iga ära määratud. Samas, kui su eelmisel roolil olid ka käiguvahetusnupud, siis ilmselt on see juba olemas.


Tagavaratta kaotamisest - muuseas, avant RS6-l ei olegi tagavararatast, selle koha peal on aku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 11.11.13 12:05 Tsiteeri


Esimeses postituses on auto küljes näha puhas multi(meedia)rool.

Kodeeringutest võib midagi sõltuda multi(meedia)rooli puhul, millel on ka Tiptronic funktsionaalsus ehk lisanupud.

Nende variantide puhul on kasutusel eraldi aju, mis kommunikeerub VCDS'ga.

Kolmas variant on puhas Tiptronic rool, kus on otse elektriline ühendus käiguvalitsaga ehk siis käigukastiga.
Arvutiga mudimisest ei ole siin palju abi.
Käesoleval juhul see ühendus tõenäoliselt puudubki.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 11.11.13 12:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: EgertP
Häbiväärset pole tõesti midagi, aga põdesin, et äkki kaob auto teravus ära. Aga kuna 200+ km/h väga tihti ei kiirenda, siis pole probleemi. Isegi Jõgeval, kus ma elan, on gaasi tankla olemas, seega olen üpriski kindel, et järgmine kuu lasen selle gaasiseadme paigaldada. :)


Kaobki ära. Lisaks paigaldatakse reeglina selline seade, ja pihustid, mis seda 250kw elu sees ära ei toida. Ehk siis kõrgema pöörde juures lülitab bensiinile jälle ümber.
Et asi normaalne oleks, tuleks asjale korrektselt läheneda, paigaldada õige suurusega evaporaator(id) ning ka pihusti augu suurus, mis tavaliselt soovitatakse võib julgelt vähemalt pooleteisega korrutada, et kütet reaalselt üleval jaguks ja auto ei sõidaks 18 seguga. Lisaks soovitan mootoriajus süütenurga häälestus teha, siis liigub gaasiga vähemalt sama teravalt, nagu bensiiniga.

Samuti, kui autoga kiiresti sõita, siis bensiini puhul on nii, et mida rohkem kütust sa lisad, seda madalamaks läheb heitgaasi temperatuur (kütus aurustub ja jahutab silindrit). Gaasiga on aga risti vastupidi. Kui seda ei arvesta, siis ei soovita gaasiga näiteks miili sõitma minna, sest kahjustab mootorit ja mõrandab plokikaani.

Lisaks sellele, enamus gaasiseadme paigaldajaid ei ole sellisest asjast, nagu "lairiba lambda" kuulnudki mitte.
Võta kasutajaga Geo ühendust, meil temaga koos tema V8 mootoriga autol see kadalipp läbitud. Esialgselt oli segu mingi 18-19 üle 5000 rpm, kui oli kõik nii tehtud, nagu tootja poolt ette nähtud ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 11.11.13 12:47 Tsiteeri


Lisaks veel: Kui on vaid Tiptronic nupud, siis saab käigukasti aju kodeeringut muuta just selles osas, millal ja kas neid nuppe kasutada saab. Minu omal on need nupud tehasest peal ja saab ka D asendis neid kasutada.

Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Esimeses postituses on auto küljes näha puhas multi(meedia)rool.

Kodeeringutest võib midagi sõltuda multi(meedia)rooli puhul, millel on ka Tiptronic funktsionaalsus ehk lisanupud.

Nende variantide puhul on kasutusel eraldi aju, mis kommunikeerub VCDS'ga.

Kolmas variant on puhas Tiptronic rool, kus on otse elektriline ühendus käiguvalitsaga ehk siis käigukastiga.
Arvutiga mudimisest ei ole siin palju abi.
Käesoleval juhul see ühendus tõenäoliselt puudubki.



A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 11.11.13 13:12 Tsiteeri


Roolinuppe siiski ("Tiptronic only" süsteemi puhul) sisse ja välja lülitada ei saa, kuna nad on valitsaga paralleelselt.
Lihtsalt on lisavõimalus ka D peal kasutada.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EgertP
huviline

Avatar


Registreerunud 12.06.09
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 S-line

postitati 14.11.13 18:15 Tsiteeri


Päris keeruline jutt...

Mis asjad on evaporaatorid ?

Mis kogu see ümber korrigeerimine maksma võib minna ?




Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: EgertP
Häbiväärset pole tõesti midagi, aga põdesin, et äkki kaob auto teravus ära. Aga kuna 200+ km/h väga tihti ei kiirenda, siis pole probleemi. Isegi Jõgeval, kus ma elan, on gaasi tankla olemas, seega olen üpriski kindel, et järgmine kuu lasen selle gaasiseadme paigaldada. :)


Kaobki ära. Lisaks paigaldatakse reeglina selline seade, ja pihustid, mis seda 250kw elu sees ära ei toida. Ehk siis kõrgema pöörde juures lülitab bensiinile jälle ümber.
Et asi normaalne oleks, tuleks asjale korrektselt läheneda, paigaldada õige suurusega evaporaator(id) ning ka pihusti augu suurus, mis tavaliselt soovitatakse võib julgelt vähemalt pooleteisega korrutada, et kütet reaalselt üleval jaguks ja auto ei sõidaks 18 seguga. Lisaks soovitan mootoriajus süütenurga häälestus teha, siis liigub gaasiga vähemalt sama teravalt, nagu bensiiniga.

Samuti, kui autoga kiiresti sõita, siis bensiini puhul on nii, et mida rohkem kütust sa lisad, seda madalamaks läheb heitgaasi temperatuur (kütus aurustub ja jahutab silindrit). Gaasiga on aga risti vastupidi. Kui seda ei arvesta, siis ei soovita gaasiga näiteks miili sõitma minna, sest kahjustab mootorit ja mõrandab plokikaani.

Lisaks sellele, enamus gaasiseadme paigaldajaid ei ole sellisest asjast, nagu "lairiba lambda" kuulnudki mitte.
Võta kasutajaga Geo ühendust, meil temaga koos tema V8 mootoriga autol see kadalipp läbitud. Esialgselt oli segu mingi 18-19 üle 5000 rpm, kui oli kõik nii tehtud, nagu tootja poolt ette nähtud ;)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EgertP
huviline

Avatar


Registreerunud 12.06.09
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 S-line

postitati 14.11.13 18:39 Tsiteeri
Ketipinguti ning rihma vahetus



Sai ükspäev ühe targema mehega räägitud ketipingutite teemal. Nagu ma aru sai, siis ainuüksi selle keti klõbina pärast ei ole vaja ketipingutit vahetada. Kui süüted on paigas, siis toimetavad ketipingutid väga hästi, vahe ongi selles, et antud hetkel uus pinguti kõrvaldaks mul selle klõbina.
Aga et sellest klõbinast lahti saada, siis üks võimalus on teist sorti õli mootorisse panna, aga muidugi mürki ei võta, et klõbin kaob. Soovitas siis Motul 300V Chrono 10E40, mis on täissünteetiline toppelt esteri baasil mootoriõli. Omadused: Maksimalse tugevuse ja vastupidavusega õlikile moodustumine mootori detailide vahel(-22 000 Kg/cm²). Hoiab mootori puhtana. Minimaalne hõõrdejõud. Väga madal aurustumine. Stabiilne kooslus mistahes reziimil.

Arvutiga vaadati mul süüted üle, ning need olid paigas. Näit olevat väga hea olnud. Ning siinkohal leiangi, et ma ei hakka veel neid pingutied vahetama. Proovin klõbinast lahti saada vähe odavamal viisil, kuid eks ta ehku peale minek ole. Eks näis.

Nüüdseks rihmavahetuse hinnapakkumised käes ning tuleb jupid ära osta. Mootori õli, filtrid ning jahutusvedelik juba ootavad.

Kuid üks asi jäi arusaamatuks.. Milles täpsemalt koosneb niiöelda hammasrihmakomplekt ? Hammas rihm, rullid, mis veel ? Ühest kohast tuli ka hinna pakkumine mingisugusele geneka rullile, mille hind oli 240 euri, mis rull see täpsemalt olla võib ja kas selle vahetus on ka oluline ? Seda rulli pakuti ühest kohast ainult ning kuna ma suht võhik mootori remondi kohapealt, siis pole aimugi mis rull see selline on ? :o


Kui tihti tuleks käigukasti õli vahetada ning kui palju minu tiptronicule seda läheb ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EgertP
huviline

Avatar


Registreerunud 12.06.09
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 S-line

postitati 14.11.13 18:43 Tsiteeri


Hirm on kindlasti, aga ega sellepärast ei saa sõitmata jätta. Mis iganes osad, võivad katki minna ning jama on nii või naa :P Ja rehvi vaht on tõesti üheks alternatiiviks.
Tsitaat:
Algselt postitas: jaanus.lepik
Lased varuratta asemele panna? Seda hirmu ei teki, et kui rehv katki, siis ilge jama?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 14.11.13 20:00 Tsiteeri


2.2T AAN pidi ka see genekarihma pinguti või mingi rullik olema ainult originaali ulmehinnaga saada, usun, et 4.2 siis sama teema. Mul jäi ta vahetamata praegu. Hammasrihma vahetusel kindlasti ka veepump vahetada. 10W40 sellisesse mootorisse, natuke paks tundub, aga kui inimene kellel reaalselt positiivseid kogemusi(!), siis võid ju proovida. Alati saab ju uuesti teise õli tagasi panna, kui asja ei paranda.
Kena Audi igaljuhul!


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 15.11.13 07:26 Tsiteeri


Kui see on sama asi, mis AAH 2.8 V6 motol, siis kunagi sain selle Taanist suht normaalse hinnaga (koos pingutiga oli). Kui tahad võin otsida sealt.

Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
2.2T AAN pidi ka see genekarihma pinguti või mingi rullik olema ainult originaali ulmehinnaga saada, usun, et 4.2 siis sama teema. Mul jäi ta vahetamata praegu.



A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 15.11.13 08:01 Tsiteeri


Oled Sa kindel, et selle autoga nii kaua sõidad, et lõpuks see gaasiseade ära tasuma hakkab? Läbisõidud päevad olema päris suured, et esialgu isegi see seadme soetushind tasa teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaanus.lepik
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8.5 '12

postitati 15.11.13 08:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Oled Sa kindel, et selle autoga nii kaua sõidad, et lõpuks see gaasiseade ära tasuma hakkab? Läbisõidud päevad olema päris suured, et esialgu isegi see seadme soetushind tasa teha.


Ma usun, et kasum hakkab antud juhul suht kiiresti tulema, kui seal 20-25 sajale tiksuda ringi pidevalt, siis paagid lähevad lups ja lups, 1.5k euri on umbes 12-13 paaki? 1 paagi võib siin vähem kui päevaga vist ära põletada edukalt.. rääkimata talve lõbudest.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
EgertP
huviline

Avatar


Registreerunud 12.06.09
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 S-line

postitati 15.11.13 14:43 Tsiteeri


Ei oska öelda kas sama asi, aga minu mootori tüüp peaks olema AQJ


Tsitaat:
Algselt postitas: OnuJack
Kui see on sama asi, mis AAH 2.8 V6 motol, siis kunagi sain selle Taanist suht normaalse hinnaga (koos pingutiga oli). Kui tahad võin otsida sealt.

Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
2.2T AAN pidi ka see genekarihma pinguti või mingi rullik olema ainult originaali ulmehinnaga saada, usun, et 4.2 siis sama teema. Mul jäi ta vahetamata praegu.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EgertP
huviline

Avatar


Registreerunud 12.06.09
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 S-line

postitati 15.11.13 14:49 Tsiteeri


Kui aus olla, siis olen küll. Hetkel mõtlen küll nii, et seda autot enam maha ei müü. Esimene auto ikkagi ja eks ole seda raha ka juba kõvasti sisse laotud ning ei raatsi kohe kuidagi maha müüa, muidugi kui mingit ulmelist hinda ei pakuta. Ja kuna kütet võtab ikka meeletult ning tõesti paagitäied kaovad vuhinal, siis leian, et tasub gaasiseade end ära kindlasti. Ja nagu eelpool mainiti, siis talvel läheb bensiini kordades rohkem. :D
Kui aus olla, siis ei jõuagi lumetulekut enam ära oodata :P


Edit: Hetkel saan paagitäiega 400 km sõita, aga kõik sõidud linnavahelised kah põhimõtteliselt.

Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Oled Sa kindel, et selle autoga nii kaua sõidad, et lõpuks see gaasiseade ära tasuma hakkab? Läbisõidud päevad olema päris suured, et esialgu isegi see seadme soetushind tasa teha.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 15.11.13 15:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: EgertP
Päris keeruline jutt...

Mis asjad on evaporaatorid ?

Mis kogu see ümber korrigeerimine maksma võib minna ?


Mis on mis - selle kohta on kogu internet infot täis, kui otsida viitsid. Kui konkreetset hinnapakkumist soovid paigaldusele, siis pöördu privasse või helista.

Tsitaat:
Algselt postitas: EgertP
Sai ükspäev ühe targema mehega räägitud ketipingutite teemal. Nagu ma aru sai, siis ainuüksi selle keti klõbina pärast ei ole vaja ketipingutit vahetada. Kui süüted on paigas, siis toimetavad ketipingutid väga hästi, vahe ongi selles, et antud hetkel uus pinguti kõrvaldaks mul selle klõbina.

Üks hetk on sul kett üle või puru ja klapid peas. Lisaks, kuluvad nukkvõllidel hambad ära ja koos kettide ja pingutitega vahetusega saad ka 4tk uusi nukkvõlle soetada, kui nii edasi lased. Muidugi, kui enne laiali läheb, siis pole see probleem, kuna saad terve mootori osta.
See, kes sulle sellist jura ajas ei ole vist oma silmaga kuigi palju 5v mootoreid näinud ning mis ja kuidas seal juhtub.

Samuti vean ma kihla, et kui seal juba kolin taga, siis on ikkagi nukad ka paigast ära ja kes iganes seal mida vaatas, lihtsalt ei tea, mida vaadata tuleb. Never ever ei ole 5v mootoril nukaajastus paigas, kui ketiklõbin taga on ning SÜÜTELE nukkvõllid ei mõju nüüd küll MITTE KUIDAGI. Süüde käib ikka väntvõlli 60-2 triggeri järgi Audi bensumootoril, mitte hallianduri järgi, nagu mõnel riisiraketil kombeks.

See õli unusta ka ära, pane tavalist 5w30 või 5w40 täissünti sinna, sul ei ole sellist õli vaja. Veel vähem talveks mingit 10w õli sisse ajada, mis ainult mootorit rikub.

Soovitan mitte enam "tarkade meestega" rääkida, muidu võib mootoriga hoopis "lollisti" minna :D

Käigukasti õlivahetus iga 90 000km tagant oleks soovituslik.

P.S. Ma järgmisel nädalal suuresti Tartus - võid läbi tulla töökojast ja vaatan reaalselt nukaajami üle, mitte ei räägi mingitest "süüdetest" :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 15.11.13 15:27 Tsiteeri


Pole ka veel õnnestunud 5V mootorit näha, kus MB 091-093 nullis istuks. Robinsoni RS-il korraks nägin ;), kui kõik uued pulgad pandi.
Rihmavahetusel ära unusta ka kiilrihma koos rullidega ning hammasrihma silikonpingutit, termostaati ja veepumpa lisaks rullidele ja rihmale.
Ma arvasin ka kunagi, et 4,2-st maha ei müü kunagi, nüüd ei viitsi mõeldagi selle peale. Edu ja pikka meelt..


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 59.5% - SQL: 40.5%]