Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  15
Autor:
Pealkiri: Reval Auto Tallinn OÜ ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused. (Vastuseid: 362 | Vaatamisi: 113133)
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.05.09 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Eestlase kiitus väljendubki tavaliselt vait olemises, aga kui midagi on natuke kehvemini, siis tehakse tavaliselt sääsest selline elevant, et loomaaed ei oska kah nii suure isendiga midagi peale hakata :D.



Eks ta nii kipub olema jah.:P


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maikel18
huviline

Avatar


Registreerunud 07.11.07
Asukoht: Viljandi - Tallinn - Soome
Kasutaja on eemal

Auto: S 4 2.2 TQ 20V

postitati 17.05.09 10:47 Tsiteeri


Tere!

Mul jällegi selle Audihooldusega (Flameko) väga positiivsed kogemused. Olen käinud seal oma S4 nokitsemas ja hooldamas. Mitmeid kordi. Isegi teiste automarkidega olen sealt abi saanud. Klientidega suheldakse viisakalt. Siiani olen teenindusega rahul ja hooldan seal oma autot edasi.

Kõike head

Miku


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 17.05.09 11:15 Tsiteeri


Nojah - kuna see tüüpilise Eestlase jutt kiidukõne kohta tabas naelapead siis:
AITÄH - HMK Auto ja Meelis - keep up the good work!!!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
iff
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 85kw 2.0E; VW Touran 1.9TDI

postitati 19.05.09 13:32 Tsiteeri


Tere!

Vana B4-ga sai käidud probleeme lahendamas alates Revalist kuni naabrimehe töökojani, seega on tekkinud mingi üldpilt. Raha kokkuhoiu mõttes külastasin sagedamini just viimaseid ettevõtteid, lootes seeläbi säästa eesti rahvakangelasi - kodulaid ja jakobsone.

Loodetud sääst nurgataguses töökojas võib osutuda tegelikult suuremaks väljaminekuks kui tugeva kliendibaasi ja oskustega ettevõttes. Mäletan juhtumit, kus B4 digifrantide tüüp-probleemile sai abi otsimas käidud kuulsate elektrikute ja vähemkuulsate õlinäppude juures, küll sai vahetatud lambdasid, andureid, juhtmeid jne. Kuna juhtum leidis aset eelmisel sajandil, kus palgad veel õige madalaid olid, sai Revalist eemale hoitud, viimaks, kui masin mõttes juba maha kantud sai, panin aja Revalisse kirja. Öösel vaevlesin õudusunenägude käes, kuidas arve ulatub kümnetesse tuhandetesse ja ülejäänud elu veedan galeeriorja staatuses. Aga oh imet, arve oli kõigest 600 krooni ja peale seda vuras õnnelik B4 kolm aastat ilma pretensioonideta.

Olen näinud kõikuvat kvaliteeti ka sellise pisitöö puhul nagu rehvivahetus. Ühes tuntud rehvivahetustöökojas vahetati nelja rehvi 3 tundi. 3 tundi sisaldas kollektiivi poolset instruktsiooni uuele töötajale tõstukiga opereerimise osas, mutrite lahtikeeramise kunsti, rehvi eemaldamist veljelt. Peale 2 tunni möödumist tegin juba kurjemat nägu ja siis toodi tagaruumist välja kogenum spetsialist, kes hakkas noort selli kliendi ees sõimama, et "kuidas sa siin tasakaalustanud oled, vaata raibe....." Kõige ebameeldivamad situatsioonid kliendi jaoks ongi töötajate omavahelised nääklemised ja muidugi pidev türi-paide-viljandi sõnakasutus, iga tööriista kukkumise järgi, kinnikiilinud osa kangutamisel jne.

Ajad on edasi läinud ja inimene targemaks saanud, sestap olen mina nõus maksma hea teeninduse eest. Oma tervise usaldan ma hästi koolitatud arsti hoolde, miks sama ei peaks tegema ka oma raudruuna puhul. Haritud spetsialisti koolitamine ja vajaliku oskusteabe omandamine on pikk protsess, üldjuhul meie haridusasutused vajalikku kaasaegset masinate remondialast väljaõpet ei paku, seega jääb kogu koormus kanda ettevõtetel endal.

Kliendiga suhtlemine on suuremaks probleemiks nurgatagustes töökodades, kuid ka esindustes tuleb aeg-ajalt ette arusaamatusi, aga mõistliku suhtumise puhul on leitud alati lahendusi. Pigem olen ma kohanud sagedamini kliendipoolset üleolevat ja ebaviisakat käitumist.

Mis puudutab diagnostikat, siis keegi väitis, et tema pole saanud väljavõtteid. VW esinduse diagnostikas olen alati saanud 10 lehekülge väljavõtteid, lisaks meistri kommentaare ja proovisõit.

Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vader
huviline



Registreerunud 12.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1,8Tfsi , VW Passat varjant 2.0TDi 2008a.

postitati 21.05.09 19:31 Tsiteeri


Olen siin lugenud nii ühest kui teisest asutusest ja isegi natuke Reval auto pärnu oü-st
Nüüd siis postitangi siis väikse üleskutse.
Sooviks rohkem teavet just Pärnu audiesinduse kohta, nii positiivset kui ka negatiivset.
ja oleks hea kui ära märkida ka isik kellega suheldi(kui on muidugi meeles)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 22.05.09 10:27 Tsiteeri


Kuna ma ise töötan klienditeeninduses ja suhtlen tihti klientidega siis hullult meeldib kui keegi kiidab mind või mu alluvaid, oma poolt üritan aga tubli töö eest kiita teisi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 20.07.09 17:43 Tsiteeri


Isiklikult oleb ülimalt rahul Reval Autoga, teenindus ja vastutulelikkus on tasemel.

Link ka probleemist, mille tõttu seal käidud sai: http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=3&t=18107


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 21.07.09 08:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raizxc
Reval Autoga pole siiani kokkupuudet olnud, kuid on üks teine huvitav koht, kus hiljuti enda ja sõbra autoga käidud sai. Viljandis Paala teel asuv Car Stop nimelt. Tol hetkel, võib-olla ka tänaseni, oli seal tasuta veermiku kontroll, mida me huviga kohe kasutasime. Et saaks lihtsalt ja tasuta natuke teavet enda autode veermiku seisukorrast. Sõbral ka väike login/kolin esisillas. Täpselt ei mäleta, mis sõbra autol tuvastati, mul aga oli halvas seisus pidurikettad ja lekkiv käigukasti simmer. Natuke pahameelt tekitas töömehe mustus, mis pärast minu auto tekstiilist porimattidele temast maha jäi. Ja siiamaani seal on. Istmed õnneks siiski kaeti korralikult. Sõbral siiski nii hästi ei läinud. Masinat tagasi saades leidis, et juhipoolne küljeliist lipendab ja on otsapidi täiesti lahti väändunud. Muidugi eitasid seda kõike ja käskisid katki tegemist tõestada. Pärast mitut korda seda asutust külastades saadi kokkuleppele, et uus jupp nende poolt tellitakse ja külge pannake. Ka kõik vead, mis Car Stopis üles loeti, kahte teist usaldusväärset autondusega tegelevat firmat külastades, ei leitud. Ehk oli see lihtsalt lohakus, oskamatus või meiepoolne viga, kuidas iganes seda teine osapool arvab olevat. Natuke küsimusi tekitas see koht igatahes ja seepärast otsustasin seda kogemust ka siin jagada.


Külasta parem "Auto Seisma" :D firma asemel "Auto Korda" firmat Riia mnt. lõpus. Jääd rahule kindlasti, oma autot ma mujale naljalt ei vii, kuna vennad tunnevad asja. Ei jää hätta ka V8 rihmavahetusega, kui vaja.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 07.12.09 22:24 Tsiteeri


Audil on Eestis nüüdsest uus esindaja (link Ekspressauto uudisele)


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jopakolla
huviline



Registreerunud 29.10.08
Asukoht: Tallinn/Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.10 16:03 Tsiteeri
Ettevaatust Audihooldus.ee-ga



Ei osanud kuhugi mujale alafoorumisse seda sobitada.

Et saaga algusest pihta hakata siis infoks, et 2009 aasta kevadel vahetati audihooldus.ee (Flameko OÜ) töökojas minu Audi A4'l 1.9 TDI mootor.

2009 aasta sügisel (12.10.2009) autoga sõites hakkas auto Multitronic kast naljakalt käituma. Foori tagant liikuma hakates viskas pöörded üles ja käik ei läinud nagu sisse korralikult. Pärast esimest ilmingut viisin auto koheselt audihoolduse töökotta.
Muuseas palusin ka uurida miks ja kust tilgub mootoriõli.
Paari päeva pärast helistati ning öeldi et autol on arvatavasti turbo läbi, et kuskilt sealt tilgub seda õli. Käigukasti polnud keegi vaadanud.
Kuna tundus väga ebatõenäoline siis küsisin siin foorumis üle ja soovitati hoopis karterituulutuse torustik üle kontrollida, et kui seal liiga palju õli sees siis on kolvigrupp kulunud ja sealt kaudu satub liiga palju õli turbo imipoolde. Ja nii oligi. Flameko soovitus oli koheselt muidugi uus turbo osta. See selleks.
Nädal hiljem suutsid nad käigukastile diagnostika teha ning see ei näidanud neile midagi. Kuna nädalake veel hiljem ei suutnud nad ikka mitte midagi teha vaid auto lihtsalt seisis nende juures otsustasin auto teise töökotta viia - auto-diagnostika.ee (Soo Autogrupp OÜ), kuna varasemalt nendega kokkupuudet olnud ja kõik alati väga korrektselt tehtud. Toimetasin auto sinna ning juba järgmisel päeval ilmnes vapustavaid avastusi.
Kevadel kui auto oli mootorivahetuses Audihoolduses kasutasid nende "professionaalsed" töömehed käigukasti õlijahutusvooliku kinnitamisel plastmassist kaablikinnitusi ehk nö. nipukaid selle asemel, et kasutada spetsiaalseid metallklambreid, mis selleks mõeldud on.
Selle tulemusena järgneva poole aasta jooksul sõi äralõigatud kaablikinnituse nurk käigukasti õlijahutusvoolikusse augu ning sealt pritsis aja jooksul väikeste kogustena käigukasti õli välja (samuti kadus tänu sellele käigukastist rõhk) ning see tingis käigukasti kokku-jooksmise.

http://moral.planet.ee/voolik1.jpg

http://moral.planet.ee/voolik2.jpg

http://moral.planet.ee/voolik3.jpg

Saanud Soo Autogrupp OÜ'lt kogu info ja pildid meilile võtsin ühendust Audihooldusega (Flameko OÜ) ning küsisin et MIDA PÕRGUT???
Telefonitsi tunnistasid nad, et jah tõepoolest kasutasid nad kaablikinnitusi ja et ma toimetaks auto tagasi nendeni, et vaatavad üle ja kui on tõesti nemad süüdi siis teevad ise korda.
Nii tegin. Toimetasin auto nende töökotta. Järgmine päev helistasid nad ja ütlesid, et "Lappisime selle vooliku ära ja kallasime õli ka kasti tagasi, aga ikka ei tööta, et meie ei saa rohkem midagi teha!"
Pärast pikki vaidlusi telefoni teel kutsus Flameko OÜ ülemus mind sinna ning rääkis sama juttu. Et nemad need kinnitused panid, mis vooliku ära lõhkusid aga et nemad ei ole käigukasti purunemises süüdi. Arusaamatu.

Seejärel esitasin neile ametliku pretensiooni (koos piltide ning Soo Autogrupp OÜ poolt koostatud defekteerimisaktiga, kus nende poolt ka kinnitatud, et kaablikinnitused lõhkusid vooliku). Sellele ei suvatsenud keegi vastata/reageerida.
Pöördusin tarbijakaitsesse, kuna polnud neilt 2 nädala jooksul vastust saanud. Nõudsin kasti remontimist, katkise vooliku asendamist uuega ning käigukasti diagnostika raha tagasi (kuna seda ei oleks olnud vaja teha kui nad oleks oma tööd korralikult teinud)
Esitasin kõikvõimalikud materjalid ja VÄGA põhjaliku kirjelduse.
Paar nädalat hiljem tuli Flameko OÜ'st Salva Kindlustuse vastus nende päringule ja tarbijakaitse juhtumile, et nemad seda ei hüvitas ja seega ei hüvita Flameko seda ka mulle.
Võtsin ühendust Tarbijakaitsega ning sealt ütles unise ja kartliku häälega vanem meesterahvas, et kuna tegemist on keerulise juhtumiga ja kaldub pigem tsiviilõiguslikku laadi juhtumite hulka siis nemad mind aidata ei saa ja et pöördugu ma kohtusse.

Tänaseks olen auto Audihoolduse platsilt toimetanud Gilmont OÜ'sse, kes tegeleb Multitronic kastide remondiga.
Nad võtsid kasti ühe päevaga maha ja andsid teada, et antud käigukastis ei ole enam pea ühtegi tervet osa, kuna kast on kuivale jäänud. Soovitasid kõik kulutused Flameko OÜ'lt sisse nõuda.

Seega ootab mind nüüd ees PIKK kohtutee, sest andke andeks aga mitte ei ole nõus kümneid-sadu tuhandeid (uus kast näiteks maksab 110,000 krooni) kroone enda taskust kinni maksma sest ennast Eesti Audi ekspertitena reklaamivad soss-sepad ei oska/viitsi/taha oma tööd korrektselt teha.

Mootorivahetusest veel nii palju, et Flamekole tasutud töörahad ja varuosade hinnad olid kokkuvõttes mõõdetavad ikkagi kümnetes tuhandetes kroonides. Seega ei oleks tohtinud ma olla väga vähetähtis klient ja oleks võinud natuke pingutada küll.
Samuti veel see, et kui nad olid uue mootori peale pannud ei teinud nad sellega mitte ühtegi proovisõitu, kuna kui nende töökoja platsilt õnnelikuna autosse istusin ja minema sõitsin, ei tahtnud auto mitte kuidagi moodi edasi minna.
Tuli välja, et mootori turborõhuklapp oli läbi ja sellepärast ei võtnud turbo järgi ja auto oli samahästi kui halvatud. Oleks nad lisaks mootori käimakeeramisele viitsinud kasvõi 100 meetrit sellega sõita oleks nad sellest kohe aru saanud ning oleks klapi saanud ära vahetada kohe.

Nendega veel kokkupuude ka roolivõimupumba vahetamisega, millega käisin nende juures kokku 4 korda, aga see selleks.

Seega minu soovitus kõikidele, kes vähekenegi oma autost / rahast / ajast / närvidest VÄHEKENEGI HOOLIVAD:

ÄRGE KUNAGI TEHKE MINGIT TEGEMIST AUDIHOOLDUS.EE (FLAMEKO OÜ) TÖÖKOJAGA!!!

Kuna Tarbijakaitses ühtegi loogiliselt mõtlevat inimest ilmselgelt ei ole siis loodan, et ehk vähemalt Eesti kohtusüsteemis on tööl pädevad inimesed.

Tänan tähelepanu eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
allud
huviline

Avatar


Registreerunud 19.04.05
Asukoht: Pärnu /Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7

postitati 18.01.10 16:19 Tsiteeri


Kurb lugu...


Ootaks Flamenko OÜ poolset kommentaari asjale.

Hakkab endal ka kahtlus tekkima asjas.

Kvaliteet ja kvantiteet ei saa korraga toimida.


Pehme mööbli tootmine ja müük

Diivani voodid
www.empak.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 18.01.10 16:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Alates 10. Juuli 2009 Audihooldus.ee klubikaardi omanikele enam soodustusi EI PAKU!


Hakkab huvi üle minema kodanikel?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.10 16:32 Tsiteeri


Väga frustreeriv võib selline juhtum olla. Kas Raul siia ka vastuse kirjutab, on muidugi iseasi.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.10 16:35 Tsiteeri


Antud juhtum on läbinud ekspertiisi, nendele tulemustele Sa lihtsalt järgi ei tulnud, saatsime postiga.

Tarbijakaitse käis ja küsis miks me ei ole vastanud, näitasime neile ekspertiisi akti ja nad jäid rahule kuna oleme käitunud nii nagu peab.

Ekspertiis ei ole meie koostatud vaid ühe Eesti suure kindlustusseltsi.

Ekspertiisi akt: 1 | 2 | 3


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.10 18:21 Tsiteeri


Muidugi huvitav on asjaolu, et 2009a märtsis pandi need kaablivitsad ja pool aastat hiljem (22-23.10.09) hõõrub ühe päevaga kaablivitsa fiksaator õlitoru katki.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tonx
huviline



Registreerunud 08.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: G31 540; Tucson AWD

postitati 18.01.10 18:32 Tsiteeri


Kui pikalt tuleb kuiva kastiga sõita, nii et järgi ei jää "ühtegi töötavat osa"?
Pisut jäi arusaamatuks hetk, millal Flamenko õli peale valas - peale pukseerimist?

Lõppude lõpuks jäi mul selgusetuks, millal kast siis päriselt kuivale jäi? Süüdi hoopis Soo teenindus?

E: Sain kõik vastused


Köis kaasas. Helista:D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.10 18:33 Tsiteeri


Võtan teema lühidalt kokku.

Peale mootorivahetust tegime loomulikult proovisõidu, alati teeme peale suuri töid! Ma ei tea kas siis oli see viga või mitte.

Tean aga seda, et jah, 3 roolvõimendi pumpa olid praagid, läksid garantiikorras vahetusse.

Ja nüüd asja juurde:

Auto toodi meile kuna kast ei töötanud enam korralikult. Samal päeval tegime arvutiga diagnostika, see vigu ei tuvastanud. Järelikult mehaaniline rike. Seejärel läks auto esimesel võimalusel (peale järjekorras olevate autode teenindamist) tõstukile, et kontrollida kasti õlilekkeid ja õli taset - kõik oli korras ja kastil lekkeid EI OLNUD!!!

Tuvastasime mõned muud vead mis on ka eelnevalt loetletud. Kuna autoga sõita ei kannatanud, sest kast tegi trikke, kuigi sõitis veel suht normaalselt siis lõpetasime diagostika ja auto läks välja ootma edasiseid otsuseid. Vahepeal helistas klient ja palus karterituulutuse puhastada, tegime seda, oli veits õline nagu nad ikka on, ei miskit erilist. Auto läks jälle välja.

Ütlesime et kast vaja maha ja lahti võtta, et näha mis seal sees toimub. Olid nõus. Paari päeva möödudes tulid autole järele, andime kätte ja sõitsid minema.

Järgmine päev helistasid ja ütlesid, et kasti õlitorud on katki ja õli kastist väljas - meilt lahkudes seda asja EI OLNUD.

Ütlesime et kui meie viga siis teeme oma kuludega korda, too tagasi.

Tagasi tõid sleppis mingi 5 päeva hiljem. Multitronicut sleppis vedades lõhub kasti kohe kindlasti ära.

Ilmnes et õlitorud on katki ja terve auto põhjaalune on üleni õliga koos. See tähendab, et autoga on sõidetud kui see õlileke seal kastis tekkinud oli. Fikseerisime nagu alati auto läbisõidud. Läbi oli selle autoga sõidetud 27 kilomeetrit, seal hulgas ka meie esialgne väike proovisõit.

Tegime toru korda, et panime õli tagasi aga kast oli ikka tuksis nagu esimesel korral kui õlileket ei olnud!

Lisaks süüdistad ja nimetatud firma süüdistab, et meie oleme pannud plastmasklambritega need torud kinni ja tehas paneb spetsiaal originaalklambritega. Siis teadmiseks kõigile, neid klambreid me ei puutunud (mis siin piltidel on) ja need on tehase poolt juba nii pandud.

Meie panime kinni kõvera kliimatoru plastmasklambriga, mida mootori vahetusel vahetada ei soovitud.

Ehk siis kokkuvõtteks on teema ülimalt kahtlane, tuuakse auto, kast tuksis ja õlileket pole, viiakse minema ja siis on äkki kasti torud katki ja õli kastist väljas ning süüdistatakse asjas mida me pole puutunud - tegemist on tehase originaalkinnitusetega.

Vot tak!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.10 18:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jopakolla
Ei osanud kuhugi mujale alafoorumisse seda sobitada.

Et saaga algusest pihta hakata siis infoks, et 2009 aasta kevadel vahetati audihooldus.ee (Flameko OÜ) töökojas minu Audi A4'l 1.9 TDI mootor.

2009 aasta sügisel (12.10.2009) autoga sõites hakkas auto Multitronic kast naljakalt käituma. Foori tagant liikuma hakates viskas pöörded üles ja käik ei läinud nagu sisse korralikult. Pärast esimest ilmingut viisin auto koheselt audihoolduse töökotta.
Muuseas palusin ka uurida miks ja kust tilgub mootoriõli.
Paari päeva pärast helistati ning öeldi et autol on arvatavasti turbo läbi, et kuskilt sealt tilgub seda õli. Käigukasti polnud keegi vaadanud.
Kuna tundus väga ebatõenäoline siis küsisin siin foorumis üle ja soovitati hoopis karterituulutuse torustik üle kontrollida, et kui seal liiga palju õli sees siis on kolvigrupp kulunud ja sealt kaudu satub liiga palju õli turbo imipoolde. Ja nii oligi. Flameko soovitus oli koheselt muidugi uus turbo osta. See selleks.
Nädal hiljem suutsid nad käigukastile diagnostika teha ning see ei näidanud neile midagi. Kuna nädalake veel hiljem ei suutnud nad ikka mitte midagi teha vaid auto lihtsalt seisis nende juures otsustasin auto teise töökotta viia - auto-diagnostika.ee (Soo Autogrupp OÜ), kuna varasemalt nendega kokkupuudet olnud ja kõik alati väga korrektselt tehtud. Toimetasin auto sinna ning juba järgmisel päeval ilmnes vapustavaid avastusi.
Kevadel kui auto oli mootorivahetuses Audihoolduses kasutasid nende "professionaalsed" töömehed käigukasti õlijahutusvooliku kinnitamisel plastmassist kaablikinnitusi ehk nö. nipukaid selle asemel, et kasutada spetsiaalseid metallklambreid, mis selleks mõeldud on.
Selle tulemusena järgneva poole aasta jooksul sõi äralõigatud kaablikinnituse nurk käigukasti õlijahutusvoolikusse augu ning sealt pritsis aja jooksul väikeste kogustena käigukasti õli välja (samuti kadus tänu sellele käigukastist rõhk) ning see tingis käigukasti kokku-jooksmise.

http://moral.planet.ee/voolik1.jpg

http://moral.planet.ee/voolik2.jpg

http://moral.planet.ee/voolik2.jpg

Saanud Soo Autogrupp OÜ'lt kogu info ja pildid meilile võtsin ühendust Audihooldusega (Flameko OÜ) ning küsisin et MIDA PÕRGUT???
Telefonitsi tunnistasid nad, et jah tõepoolest kasutasid nad kaablikinnitusi ja et ma toimetaks auto tagasi nendeni, et vaatavad üle ja kui on tõesti nemad süüdi siis teevad ise korda.
Nii tegin. Toimetasin auto nende töökotta. Järgmine päev helistasid nad ja ütlesid, et "Lappisime selle vooliku ära ja kallasime õli ka kasti tagasi, aga ikka ei tööta, et meie ei saa rohkem midagi teha!"
Pärast pikki vaidlusi telefoni teel kutsus Flameko OÜ ülemus mind sinna ning rääkis sama juttu. Et nemad need kinnitused panid, mis vooliku ära lõhkusid aga et nemad ei ole käigukasti purunemises süüdi. Arusaamatu.

Seejärel esitasin neile ametliku pretensiooni (koos piltide ning Soo Autogrupp OÜ poolt koostatud defekteerimisaktiga, kus nende poolt ka kinnitatud, et kaablikinnitused lõhkusid vooliku). Sellele ei suvatsenud keegi vastata/reageerida.
Pöördusin tarbijakaitsesse, kuna polnud neilt 2 nädala jooksul vastust saanud. Nõudsin kasti remontimist, katkise vooliku asendamist uuega ning käigukasti diagnostika raha tagasi (kuna seda ei oleks olnud vaja teha kui nad oleks oma tööd korralikult teinud)
Esitasin kõikvõimalikud materjalid ja VÄGA põhjaliku kirjelduse.
Paar nädalat hiljem tuli Flameko OÜ'st Salva Kindlustuse vastus nende päringule ja tarbijakaitse juhtumile, et nemad seda ei hüvitas ja seega ei hüvita Flameko seda ka mulle.
Võtsin ühendust Tarbijakaitsega ning sealt ütles unise ja kartliku häälega vanem meesterahvas, et kuna tegemist on keerulise juhtumiga ja kaldub pigem tsiviilõiguslikku laadi juhtumite hulka siis nemad mind aidata ei saa ja et pöördugu ma kohtusse.

Tänaseks olen auto Audihoolduse platsilt toimetanud Gilmont OÜ'sse, kes tegeleb Multitronic kastide remondiga.
Nad võtsid kasti ühe päevaga maha ja andsid teada, et antud käigukastis ei ole enam pea ühtegi tervet osa, kuna kast on kuivale jäänud. Soovitasid kõik kulutused Flameko OÜ'lt sisse nõuda.

Seega ootab mind nüüd ees PIKK kohtutee, sest andke andeks aga mitte ei ole nõus kümneid-sadu tuhandeid (uus kast näiteks maksab 110,000 krooni) kroone enda taskust kinni maksma sest ennast Eesti Audi ekspertitena reklaamivad soss-sepad ei oska/viitsi/taha oma tööd korrektselt teha.

Mootorivahetusest veel nii palju, et Flamekole tasutud töörahad ja varuosade hinnad olid kokkuvõttes mõõdetavad ikkagi kümnetes tuhandetes kroonides. Seega ei oleks tohtinud ma olla väga vähetähtis klient ja oleks võinud natuke pingutada küll.
Samuti veel see, et kui nad olid uue mootori peale pannud ei teinud nad sellega mitte ühtegi proovisõitu, kuna kui nende töökoja platsilt õnnelikuna autosse istusin ja minema sõitsin, ei tahtnud auto mitte kuidagi moodi edasi minna.
Tuli välja, et mootori turborõhuklapp oli läbi ja sellepärast ei võtnud turbo järgi ja auto oli samahästi kui halvatud. Oleks nad lisaks mootori käimakeeramisele viitsinud kasvõi 100 meetrit sellega sõita oleks nad sellest kohe aru saanud ning oleks klapi saanud ära vahetada kohe.

Nendega veel kokkupuude ka roolivõimupumba vahetamisega, millega käisin nende juures kokku 4 korda, aga see selleks.

Seega minu soovitus kõikidele, kes vähekenegi oma autost / rahast / ajast / närvidest VÄHEKENEGI HOOLIVAD:

ÄRGE KUNAGI TEHKE MINGIT TEGEMIST AUDIHOOLDUS.EE (FLAMEKO OÜ) TÖÖKOJAGA!!!

Kuna Tarbijakaitses ühtegi loogiliselt mõtlevat inimest ilmselgelt ei ole siis loodan, et ehk vähemalt Eesti kohtusüsteemis on tööl pädevad inimesed.

Tänan tähelepanu eest!


Teen siis sellest jutust tsitaadi, et laused ise muutuma ei hakkaks nagu tavaliselt juhtub...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.10 18:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tonx
Kui pikalt tuleb kuiva kastiga sõita, nii et järgi ei jää "ühtegi töötavat osa"?
Pisut jäi arusaamatuks hetk, millal Flamenko õli peale valas - peale pukseerimist?

Lõppude lõpuks jäi mul selgusetuks, millal kast siis päriselt kuivale jäi? Süüdi hoopis Soo teenindus?

Ehk siis, kas Flameko kontrollis esimese korral (12-22.10.09) käigukasti õlitaset?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.10 18:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Alates 10. Juuli 2009 Audihooldus.ee klubikaardi omanikele enam soodustusi EI PAKU!


Hakkab huvi üle minema kodanikel?


Ja kuidas see siia puutub!? See otsus sai juba ammu meie poolt tehtud kuna osadele klubiliikmetele ei meeldinud, et soodustoodetelt allahindlust ei saa ja kuna see hakkas probleeme tekitama siis loobusimegi kogu teemast.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.10 18:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: Tonx
Kui pikalt tuleb kuiva kastiga sõita, nii et järgi ei jää "ühtegi töötavat osa"?
Pisut jäi arusaamatuks hetk, millal Flamenko õli peale valas - peale pukseerimist?

Lõppude lõpuks jäi mul selgusetuks, millal kast siis päriselt kuivale jäi? Süüdi hoopis Soo teenindus?

Ehk siis, kas Flameko kontrollis esimese korral (12-22.10.09) käigukasti õlitaset?


Jah, loomulikult sai kasti õlilekked ja õlitase kontrollitud ja seda siis esimesel korral kui auto meile kasti rikkega tuli.

Õli panime juurde siis kui auto meile tagasi tuli ja meid süüdistati, et oleme klabrid valesti paigaldanud ja toru katki on. Sellel hetkel auto enam ei sõitnud ning kõik oli õliga üle ujutatud.

Ja selles olen 101% kindel, et esimesel korral mingit kasti õlileket ei olnud kuna absoluutselt kõik meie töötajad käisid selle auto all seda turbo õlileket vaatamas, ka mina, kuna see ei ole tavaline asi...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.10 18:59 Tsiteeri


Ja just panime tähele seda, et esimesel pildil on PUUDU ANTUD KASTI TORU MIS OLEVAT KATKI OLNUD, KUIGI AUTO TOODI MEILE TAGASI JA SEE TORU OLI KÜLJES!? Teisel pildid on aga toru ilusti auto küljes. Ääretult kahtlane on see teema sest auto toodi meile tagasi katkise toruga mis oli autol ilusti küljes ning keegi ei olnud väidetavalt midagi seal teinud.

Eks peame ka meie hakkama kohtusse hagi koostama võimaliku pettuse ja avaliku laimu teemal...!!!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 18.01.10 19:52 Tsiteeri


Kahjuks ka negatiivsed kogemused Audihooldusega.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.10 19:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raika
Kahjuks ka negatiivsed kogemused Audihooldusega.:(


Nii väärt infot sisaldavat postitust ei ole tõesti ammu enam lugenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 18.01.10 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Multitronicut sleppis vedades lõhub kasti kohe kindlasti ära.


Miks? Mis seal juhtub? Kas tiptronicuga ja vana 4hp24a'ga on sama lugu?
Olen ka kuulnud sama, aga kuulujuttude põhjal st tehnilist kirjeldust ei tea, äkki oskad kirjeldada?;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  15
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 20.5% - SQL: 79.5%]