Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  10
Autor:
Pealkiri: liiklushuligaan audi roolis:( (Vastuseid: 244 | Vaatamisi: 16561)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.02.08 17:38


Nõus, et siin teemas peaks kajastama liikluses reaalselt ohliku olukorra tekitanuid. Nagu ma aru sain, oli see ka teema algataja mõte. Kui siia igast pahh'i teinud S-Audist kirjutada, devalveerub see teema natuke ära.

Samas ma ei usu väga sellesse patukahetsusse. Siin silmakirjalikult kõrvad lontis andekspalumine ei ole midagi väärt, kui sisimas irvitatakse ja midagi muutmata edasi sõidetakse. Ma eelistan sellele ausust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 20.02.08 18:15


Tsitaat:
Algselt postitas: Kevadlilleke
Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Minujaoks on imelik lugeda ntx autolehest, kuidas erinevad inimesed kirjeldavad oma suurimat sõidukiirust. Tänases AL's on ju lausa naeruväärne 135 kmh......
Oota, mis mõttes on naeruväärne või lustakas see, et inimese seni saavutatud suurim sõidukiirus on 135 km/h? Kõik, kes pole üle 200 km/h sõitnud, on mingid naeruväärsed jobud sinu arvates ja sina sõita oskav maailmanaba? Sorry, aga kasva suureks, mees.

Oma Audi spidomeetrilt nägin ma viimasel suvel Soomes numbrit 120, oli legaalne kiirus. Ringrajal pole mul aega spidomeetrit jälgida kui ise roolis olen.

Edit: Tegelikult ma ka möödasõidul ei jälgi kiirust, vaid liiklust, nii et ilmselt olen ka Eestis sealkandis numbreid saavutanud, aga ma ei tea seda.


Veidi häiriv on lilleke su ülereageerimist lugeda. :P Loe ikka ennem post läbi. Ma küll kuskilt välja ei loe, et hr veekaheksa end maailmanabaks peab või kiirusest 200 km/h kirjutab, eks? Kui sinu auto selliseid kiiruseid ei võimalda, siis pole midagi teha. Samuti ma ei saa aru mis puutub liiklusteemasse ringrada? :o

Et keegi asjast valesti aru ei saaks siis mul isiklikult pole ca 5 a ühtegi karistatud rikkumist. Kuigi ei saa väita, et ma poleks vahel natuke patustanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 20.02.08 19:38


Pätipere see audipere...alustades staffist ja lõpetades tavalistega. Ühed mustad kõik vist. Aga siiski paistab asi sedasi et mida võimsam riistapuu on, seda ülbem suhtumine liikluses ka valitseb... Siin loetu järgi on suhtumist igasugust. Raudselt pole me kõik ideaalsed ja parklas suunatulede näide ei pea siin sellepärast kuidagi paika<-Tarmo. Vaja on hoiakut, et me võime kellegile teisele peale enda ka kogemata raskelt viga teha tänu oma väikestele ``patustamistele´´. Kui mats käes siis on juba hilja ``oih´´ öelda...
Ja see teema on ülivajalik, eriti kui arvestada meie liikluskultuuri. Kui kõigil on pohhui siis ei muutuks midagi. Häbipostiga on vähemalt mingi kultuurise arengu algus tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 20.02.08 19:51


Igapäev näeb huvitavaid situatsioone meie liikluses, kuid see, et me siin foorumis sellest arutame ei anna küll mitte mingisugust tulemust. Et suhtumist muuta, siis seda peame me ise liikluses tegema. Väga harva lastakse näiteks ümber reastuda inimlikult, enam jaolt peab ikka pressima. Milleks küll? Kas tõesti see, et sa jõuad 1 sekund hiljem sihtpunkti on nii tähtis?
Õnneks on asi vähemalt nii palju muutunud, et inimesi lastakse ülekäigurajal ilusti üle, võrreldes paari aasta taguse olukorraga on siin suuri edusamme tehtud.
Nüüd oleks vaja inimestel turvavöö kasutamine selgeks õppida ning ohutute möödasõitude tegemine kah, siis ÄKKI jääks õnnetusi vähemaks.

Jälgides seda teemat poole silmaga, siis huvitav on see, et need suured kihutajad jäävad ainult teatud auto omanikele ette. :P


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 22.02.08 07:55


Tsitaat:
Algselt postitas: Rst
Igapäev näeb huvitavaid situatsioone meie liikluses, kuid see, et me siin foorumis sellest arutame ei anna küll mitte mingisugust tulemust. Et suhtumist muuta, siis seda peame me ise liikluses tegema. Väga harva lastakse näiteks ümber reastuda inimlikult, enam jaolt peab ikka pressima. Milleks küll? Kas tõesti see, et sa jõuad 1 sekund hiljem sihtpunkti on nii tähtis?
Õnneks on asi vähemalt nii palju muutunud, et inimesi lastakse ülekäigurajal ilusti üle, võrreldes paari aasta taguse olukorraga on siin suuri edusamme tehtud.
Nüüd oleks vaja inimestel turvavöö kasutamine selgeks õppida ning ohutute möödasõitude tegemine kah, siis ÄKKI jääks õnnetusi vähemaks.

Jälgides seda teemat poole silmaga, siis huvitav on see, et need suured kihutajad jäävad ainult teatud auto omanikele ette. :P

Milliste teatud auto omanikele?
Ja teema on vajalik, vähemalt teavad klubi liikmed, et neid nähakse ja võiks liigelda võimalikult eeskujulikult. Aga üldiselt on liiklus ikka väga heal tasemel meil. Viskab vahel igasugu lolle linnavahele, aga iga asja pärast ei saa närvi minna. Ümber rivistumisega pole ka kunagi probleemi. Suund sisse ja küll lastakse vahele kui ikka joonele juba lähemale kaldun. Ilmselt rahunevad inimesed ka aastatega ja kogemus teeb tugevamaks. Mina ona 13a sõidustaasiga võin küll öelda, et see kes ma olin näiteks 10 a tagasi ja kes ma nüüd liikluses olen on ikka öö ja päev. Olge sõbralikumad ja see teema on igal juhul ka väike abi Eesti liiklusele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
poleoluline
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Q

postitati 22.02.08 08:02


Tsitaat:
Algselt postitas: mihkel
Pätipere see audipere...alustades staffist ja lõpetades tavalistega. Ühed mustad kõik vist.



Pole teiste süü kui mõnele meeldib "võrriga" sõita...
Tegelikult on kogu asi suhtumises...
Ja seda saab vesteldes natuke siluda... kui õiged vestlejad on ja üldse midagi parandada annab... :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 22.02.08 08:21


Absoluutselt iga päev keerab keegi peateele ette, takistab möödasõitu, tuleb ise möödasõitu tehes vastassuunas vastu või tekitab muul moel liiklusohtlikke olukordi. Absoluutselt.:D Ja pole mõtet vist lisada, et tulede kasutamisega pimedal ajal on asi absoluutselt p.r.es.
Kui ma hakkaks nüüd rõvedamatest rikkujatest nimekirja koostama siis peaks eraldi raamatupidaja ja arhiivitalituse tööle rakendama.:D Eestis elades tuleb lihtsalt selle olukorraga leppida ja arvestada, üksikisikuna või ka autoklubina siin küll miskit olulist muuta ei õnnestu.

Aa ja sierrade ajastu on lihtsalt otsa lõppenud ja üks rahvaauto on teisega asendunud. Vanu audisid lihtsalt on teistest masinatest oluliselt rohkem ja paratamatult jäävad nad ka rohkem silma.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 22.02.08 09:17


to: ferdinand

Juhiks tähelepanu siiski sellele, et just üksikisiku käitumismalli muutmiest asi alguse saabki.

Kui kõik on arvamusel, et mis see minu panus siia heinakuhja nõelana ikka annab, siis eksib ta rängalt. Sest see "igaüks" on üksikisik, mis lõpuks moodustabki ühiskonna.

Seega on arvamus "üksiküritajana" vale, sest just sina kui üksiküritaja, võid teinekord säästa palju elusid..

+ + + +

Tegelikult võiks selle kõvatamise (mul on vägevam auto kui sul ja ise oled süüdi et muruniidukiga sõidad) ja soigumise (aga naabri Kalle tegi ka nii, miks mina siis ei või) juba lõpetada, või peab tõesti uue teema tegema, kus keelatud igasugune kommenteerimine ja niisama arutelu ? Rohkem rikkumisi, pilte ja tunnistusi võiks siit edaspidi leida...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 22.02.08 09:41


Tsitaat:
Pole teiste süü kui mõnele meeldib "võrriga" sõita...
Tegelikult on kogu asi suhtumises...
Ja seda saab vesteldes natuke siluda... kui õiged vestlejad on ja üldse midagi parandada annab... :cool:




Mis tähtust sellel on. Liiklusseadused kehtivad nii minu kui ka Sinu ja kõigi teiste jaoks ühtemoodi. Kui nendest kinnipidamine liiga keeruline tundub siis kas on autorooli üldse asja?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
poleoluline
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Q

postitati 22.02.08 10:06


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: mihkel
Pole teiste süü kui mõnele meeldib "võrriga" sõita...
Tegelikult on kogu asi suhtumises...
Ja seda saab vesteldes natuke siluda... kui õiged vestlejad on ja üldse midagi parandada annab... :cool:




Mis tähtust sellel on. Liiklusseadused kehtivad nii minu kui ka Sinu ja kõigi teiste jaoks ühtemoodi. Kui nendest kinnipidamine liiga keeruline tundub siis kas on autorooli üldse asja?


Ooki... kui sa muidu aru ei saa siis teen sulle eraldi puust ja punaseks ( kui sa sellestki aru saad )
Sinu võrdluses masina võimsus = ülbus teel on väga loll ja kohatu, ja räägi sellest siis kui mõni sapparivend su b4-ja lapikuks on sõitnud või mõni jalgsi tuterdaja ( sry kuid ma ei tea teda liikuma paneva võimsusallika võimsust) kapotileviskub ja esiklaasi äralõhub... .
Samas saan aru.. kõigil meil on omad kompleksid... kuid nendepärast kedagi mingi asja omamisepärast süüdistada... no ma ei tea...
Aga õnne sullegi ainus ja eksimatu liikleja. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jetLine
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 4,2 V8 q

postitati 22.02.08 10:13


mul oleks siiralt hea meel, kui see kiun selle liikluse ümber ükskord ära lõppeks. foorumisse tekib umbes korra kuus selline arutelu, mis lõpeb alati ühtemoodi: keeratakse ennast üles, saadetakse paar korda üksteist peesse ja ei jõuta ikka kuskile. ok, natuke vb pingutasin üle, aga pm on õige :) asi ei ole üldse nii hull, et selle ümber nii suurt kära tõsta, tuleb lihtsalt natuke ise inimene olla ja küll ka liigeldud saab!

veel vähem on mõtet vaielda, kes kuidas sõidab. nagunii jõuab igale tegelinskile asi ükskord omadel vitsadel kohale...

siin teemas võiks olla edaspidi AC`ga seotud auto konkreetne rikkumine koos numbriga ja las siis autoomanik teeb omad järeldused.

siinkohal tsiteerin klassikuid:
sõida, aga äääära mölise! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
poleoluline
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Q

postitati 22.02.08 10:17


jetLine... 110 % õige :D


Sõida... aga ära mölise....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bazarre
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2,8 1999(sodi), Ford Focus08 STW Ghia

postitati 22.02.08 10:19


Liiklust saab parandada vaid ise teistele eeskujuks olles! Andke ise teed, parklas laske tagurdajal välja sõita jne. need vaid mõned näited. Rootsi liiklus oli küll väga heaks eeskujuks ja õppetunniks!:)
Peace Y


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 22.02.08 12:31


see, et sina annad teed, ei tähenda seda, et sulle antakse teed. aga jah, üldiselt ei muuda seda liiklust miski. kahjuks


Kuule mees, ega sa rahvastepalli ei mängi, kus sul mitu elu on!

www.alunaut.ee kõik alumiiniumi tööd (tegemist siis merealumiiniumiga)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 22.02.08 12:42


Tsitaat:
Algselt postitas: olbert
see, et sina annad teed, ei tähenda seda, et sulle antakse teed. aga jah, üldiselt ei muuda seda liiklust miski. kahjuks

tähendab küll, iga teeandja puhul on alati ka üks teesaaja.

liiklust muudabki see, kui sina teed annad, rohkem ei saa tõesti indiviid üksinda ära teha, aga see on täiesti piisav panus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 22.02.08 20:29


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
Tsitaat:
Algselt postitas: olbert
see, et sina annad teed, ei tähenda seda, et sulle antakse teed. aga jah, üldiselt ei muuda seda liiklust miski. kahjuks

tähendab küll, iga teeandja puhul on alati ka üks teesaaja.

liiklust muudabki see, kui sina teed annad, rohkem ei saa tõesti indiviid üksinda ära teha, aga see on täiesti piisav panus.

Alati,kui pikk autode rodu minu taga annan kellegile võimaluse reeglina kõrvalteelt sooritada oma pööre.Lootes sellele,et kui ise pöördega hädas olen antakse mulle ka teed aga seda kahjuks siiani palju loodetud on.Olen oma 15 min E-Kaubamaja juurest tipp tunnil välja sõita tahtnud,ei anna keegi võimalust:mad:Eriti tigetaks teeb see,kui annad kellegile teed ja taga olija kohe signaalitama hakkab.On siis tõesti nii kiire,et 15 sek. selleks ei leia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
olbert
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Golf IV 1,9TDi 4Motion Variant

postitati 22.02.08 21:49


ka minul ei ole raskusi kellelegi teed anda aga teistel on raskusi minule teed anda. olen ka ise pidanud seisma( ja ootama, et keegi laseks vahele) päris pikalt, enne kui sain liiklusesse tagasi. teeb ikka päris tigedaks.:mad:


Kuule mees, ega sa rahvastepalli ei mängi, kus sul mitu elu on!

www.alunaut.ee kõik alumiiniumi tööd (tegemist siis merealumiiniumiga)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 22.02.08 22:04


Seni kuni meil see tagasitegemise maania kehtib,seni ilmselt tõesti ei muutu miski:(
See aga kõik juba pikemat aega OT;)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 22.02.08 22:08


Endal on igasugu pisivigadest, parkijate ustest, parklates rihtimistest jne. heal ja suurel autol juba nii siiber, et ostsin Saani! Sõidan ja kui keegi ette sõidab või valesti reastub, siis VAJUTAN GAASI JUURDE JA KEERAN VASTU - rahu majas. Las kindlustus taob seda Saani sirgeks, aga idioot on jupiks ajaks elimineeritud liiklusest :mad:. Kahju, et selline asi on olemas nagu kaskokindlustus... idikatel jääb pahatihti oma rahakoti peal asi tundmata, mida tähendas ette keeramine vms. totaalne idiootsus liikluses :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 23.02.08 08:47


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Endal on igasugu pisivigadest, parkijate ustest, parklates rihtimistest jne. heal ja suurel autol juba nii siiber, et ostsin Saani! Sõidan ja kui keegi ette sõidab või valesti reastub, siis VAJUTAN GAASI JUURDE JA KEERAN VASTU - rahu majas. Las kindlustus taob seda Saani sirgeks, aga idioot on jupiks ajaks elimineeritud liiklusest :mad:. Kahju, et selline asi on olemas nagu kaskokindlustus... idikatel jääb pahatihti oma rahakoti peal asi tundmata, mida tähendas ette keeramine vms. totaalne idiootsus liikluses :(


väga terve suhtumine! järgmisena soovitaks vale kohapeal teed ületavaid inimesi alla ajama hakata.

vahelelaskmisega on minumeelest rusikareegel, et enne liikuma hakkamist lastakse kõrvalttänavalt üks auto ette. olen seda päris palju kohanud ja praktiseerinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 23.02.08 10:40


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
väga terve suhtumine! järgmisena soovitaks vale kohapeal teed ületavaid inimesi alla ajama hakata.

vahelelaskmisega on minumeelest rusikareegel, et enne liikuma hakkamist lastakse kõrvalttänavalt üks auto ette. olen seda päris palju kohanud ja praktiseerinud.

Ka minul jätkub viisakust küllaga, kui näha on, et autosõit pole just lemmiktegevus ja ka sidur on võõras sõna, aga elu vajab elamist ja liikumine on üks elu osa või viitab kõik sellele, et ollakse segaduses ja võtab vähe kauem aega, et õige teesuund leida. Kui aga keeratakse ette ja näidatakse veel näppu ja mina olen sunnitud tegema järske liigutusi, et oma autot päästa ja palvetada, et ka tagumine pidama saab siis muutub ka minu suhtumine selliste suhtes :cool: No hard feelings ;) Õhtul väsinud peaga kirjutatud postist jäi jah mulje, et ma kõigiga nii käitun, aga kaugeltki mitte :D

Läbielamisi lugemiseks, et aru saada vähe tigedamat suhtumist ;) Post1, post2, post3 jne.
Täpselt selline tunne tekib, et osta tank, siis ehk jääd ise ellu. Vigastuste vältimiseks otsustada enda vara lõhkuda ja kahju kannatada oma rahakotil pole meeldiv tegevus, millest teine pool tavaliselt ei õpi mitte kottigi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bazarre
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2,8 1999(sodi), Ford Focus08 STW Ghia

postitati 23.02.08 11:57


Kusjuures ükskord Tartus käies juhtus varahommikuse tipptunni ajal selline asi, et Võru tänaval surnuaia juures enne raudteeülesõitu andis üks A4 mulle vasakpöördeks teed! Mul oli tükk aega suu lahti, et kas tõesti on võimalik ka Eestis selline asi:o Ennem olin meelestatud juba pikemaks ootamiseks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
must1.9tdb4audi
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.05
Asukoht: tallinna lähedal
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 2.5tdi Q

postitati 25.02.08 19:20


no jah siin vist pole enam vahet mis autoga sõidad algul valid küll sellise margi et no ei ole väga hullu aga nüüd need huligaanid juba audi roolis ka.

mõnel veab kui antakse teed pean silmas bazarre-t aga mõni mees on selline et et ta tuleb kõrval tee pealt kus ta peab teed andma kihutab täpselt sinu ette mul maantee kiirus suvel 110 km/h sees ta tuleb 50-ga ette siis ma olen see mees kes peab pidurid plokki panema nii et rehvid olid pärast kandilised loomulikult antsin signaali kuna see oli liiklus ohtlik olukord juba aga vennal jäi veel õgust üle kihutas järgi küsis milles probleem me ütlesime sa sõitsid peateele ette ju see kukkus seal kisendama ja pani pasunasse ka veel vot sulle audi a8/s8 vennad ja see kõik juhtus kanama vedukti all.

Üks juhus oli selline et kui ma poleks kiirust 130-ne peale vajutanud siis oleks küljepealt sisse tulnud oma escordiga aga siis oli mul õnneks scorpio ja siis tõmbas ka tagastangele kriimud peale kuulsin sõiduajal et tõks käis väga väike ma ei viitsinud isegi seisma jääda.

nii et jah sõidumehi on meil siin eestimaal igasuguseid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 25.02.08 19:27


Tsitaat:
Algselt postitas: must1.9tdb4audi
aga mõni mees on selline et et ta tuleb kõrval tee pealt kus ta peab teed andma kihutab täpselt sinu ette mul maantee kiirus suvel 110 km/h sees ta tuleb 50-ga ette siis ma olen see mees kes peab pidurid plokki panema nii et rehvid olid pärast kandilised loomulikult antsin signaali kuna see oli liiklus ohtlik olukord juba aga vennal jäi veel õgust üle


Mul ka sarnane juhtum peaaegu samas kohas. Aga seda pesukoti tüüpi, kes kasutab kiirtee 2. rida kiirendamiseks, vabandas vist küll ainult tagaluugil olevad 4 vahtralehte :D:D:D. Kui pärast kõrvale sõitsin vahtis sealt üks loll irve ainult vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.02.08 00:31


Aitab nüüd küll suvaliste läbielamiste meenutamisest ja "kuidas peaks ja kuidas ei tohiks" heietamisest. Jätkame teemal "liiklushuligaan audi roolis". Konkreetne juhtum, auto number ja/või täpsed tundemärgid, AC sümboolika kasutamine. Abstraktse kiunumise ma kustutan siit edaspidi ära.

Edit: Ma mõtlesin seda tõsiselt!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.2% - SQL: 64.8%]