Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Debiilne rammimine Tartus (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 4745)
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 22.11.05 23:23 Tsiteeri
Debiilne rammimine Tartus



Autokene seisis siis ilusti maja ees kui teisipäeva õhtul enne 22 rammis mingi jobu minu autot. :mad: Kusjuures eelnevalt lendas üle äärekivi ja lillepeenra. Parem külg sai suht kenasti kannatada. :( Helistasin kiiresti politseisse kuid seal pandi mind hoopis ootele avariigrupiga rääkimiseks. Lootsin ise et politsei tuleb KOHE neid püüdma kuid ei midagi. Avariigrupp ütles et tulevad varsti kohale kuid patrulli ei kuskil. Helistasin uuesti ning siis nad nagu ei teadnudki millest ma räägin. Lõpuks jõudis kohale ka patrull kes küsis: "olete näinud/kuulnud mingit rallimist siin?" Vastasin et muidugi, mina helistasingi. Läksid minema. Tegime siis avaldused ja asjad ja oligi selleks korraks kõik.

Nüüd aga üleskutse tartu meestele:

Auto, mis rammis paistis läbi udu olevat vana Peugeot 205. Hallikat või sinakat värvi.

Keegi midagi märkab või teab sellest (Hiinalinna kandis), andke teada siin või helistage politseisse. Nemad peaks asjast teadma.

Peugeot-l on sodi parem stange pool ja ka suunatuli.

Ette tänades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 23.11.05 07:56 Tsiteeri


Väärakad krt :mad:

Hoian silmad lahti, kuigi kahtlen, et see masin tänavail praegu liigub.


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 23.11.05 08:11 Tsiteeri


No nad tulid maja juures sellisest kurvist, et kaine peaga oleks ikka rohkem välja keerand... muidugi siis oleks ilmselt segi minu auto nina. Aga kuna nad olid arvatavasti ka täis ja politseigi arvas et kohalikud, siis võivad ikka liikuda küll.
Ei pruugi olla Peugeot 205... Paistis nii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ziil
huviline



Registreerunud 15.12.04
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant 85 kw

postitati 23.11.05 11:03 Tsiteeri


Tartus on liikluskultuur langenud küll natu, aga kus ta seda ei tee. Mina sain enda masinale Eedeni parklas mõlgi sappa (on küll väike asi, kuid vihale ajab). Poest tulles märkasin, et tagumise parema tule ja stange vahel on lohk. Ma ei tea, kuidas sinna sõita saab, aga peenelt oli ära tehtud ja minema pandud. :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
nöpz
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 2.8 q avant, b2 q, vw passat, mõned põkad

postitati 23.11.05 13:33 Tsiteeri


jah kui juba Tartu liikluskultuurist juttu tehti siis ei tasu mainidaki
endal mul nüüd esimene suunatuli puru ja tiib ka nati mõlkis tänu ühele tropile kes arvas et enne rauteeülesõitu võb parkida siis sõitma hakata kui mina tema kõrval asun. Tõmbas sealt mulle ette mina ka loll kohe kõrvale ja oi sa vaata imet vastasuunas oli ka auto süüdi jäin muidugi mina ja too lihtsalt sõitis minema.:mad::mad::mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 23.11.05 15:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: nöpz
jah kui juba Tartu liikluskultuurist juttu tehti siis ei tasu mainidaki
endal mul nüüd esimene suunatuli puru ja tiib ka nati mõlkis tänu ühele tropile kes arvas et enne rauteeülesõitu võb parkida siis sõitma hakata kui mina tema kõrval asun. Tõmbas sealt mulle ette mina ka loll kohe kõrvale ja oi sa vaata imet vastasuunas oli ka auto süüdi jäin muidugi mina ja too lihtsalt sõitis minema.:mad::mad::mad:
:D:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
piltnik
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.05
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8TQ

postitati 23.11.05 16:57 Tsiteeri


Pole küll täpselt antud teemasse aga ikkagi.
jah sellised juhtumid on kõige sitemad. Kui üritad hullemat ära hoida, valides näiteks kraavi või pöösa, see aga kes olukorra põhjustas paneb ajama ja sina "saad oma palga" :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martaan
huviline



Registreerunud 19.12.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW

postitati 23.11.05 17:50 Tsiteeri


Tartus hiinalinnas rallivad mingid nolgi pidevalt kas tume sinse m. lancer ja olen ka näinud musta sedaan serrat aga mingit Peogeot ei ole näinud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 23.11.05 18:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martaan
Tartus hiinalinnas rallivad mingid nolgi pidevalt kas tume sinse m. lancer ja olen ka näinud musta sedaan serrat aga mingit Peogeot ei ole näinud

No, aga äkki on juba suudetud Sirje kuhugi puusse riputada ja nüüd uueks chillimisaparaadiks pesukott? Aga parajad uroodid on küll sellised.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 23.11.05 18:11 Tsiteeri


No samas on variant et ta oli ntx Ford fiesta vanem.. kes teab hirmus udune oli. Aga selline kandiline perse sel oli. Millised veel eelmainitud autodega sarnased on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
nöpz
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 2.8 q avant, b2 q, vw passat, mõned põkad

postitati 23.11.05 18:15 Tsiteeri


eriti närvi ajab politsei kes ütleb sulle ainult et otsi süüdlane ja tunnistaja niigaua süüdlane sina


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 23.11.05 18:22 Tsiteeri


Ei vot politsei sattus küll üllatavalt normaalne. Abivalmid ja sõbralikud olid. See mulle täitsa meeldis kohe. Ja mina polnud isegi süüdi ::P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
nöpz
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 2.8 q avant, b2 q, vw passat, mõned põkad

postitati 23.11.05 18:25 Tsiteeri


ma vot olin ja kui veel palju vigised siis saad veel ülesõidu kohas vastasuunas olemise eest kah
võtab kohe sülitama
oleks väljakutsund naad veel oleks saanud aga ise vajusid juhuslikult mööda ja et kindlustus ankeeti saada sai küsitud tuli kiire vastus otsas mine tanklasse


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 23.11.05 20:32 Tsiteeri


jah Tartu liikluskultuuri tagajärg :
http://www.zone.ee/howyoudoing/PICT0070.JPG?2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
phonkypapa
huviline



Registreerunud 25.04.05
Kasutaja on eemal


postitati 23.11.05 20:50 Tsiteeri


Uroodid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 24.11.05 21:47 Tsiteeri


Njah... ei mingit liikumist.. ei näe kah seda affi ringi liikumas. Proovin teha pilti kriimust, mille ta ilusti mu küljele jättis, sealt peaks värv näha olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.11.05 02:43 Tsiteeri


Sorry OT: Tartu liiklusviisakus läheb mõnes mõttes täiega allamäge. Ise sõidan vastavalt tujule kas siis kolakama a6 avandi või pisikese coupega. Kui avandiga pole mingit probleemi ja mingeid pressijaid on ülivähe, siis coupest tahaks iga teine üle või sisse sõita. Suurema/uuema eesõigus hakkab lausa närvi ajama. Kolme kuu jooksul olen kahel korral coupega äärekiviga kohtunud, et plekki säästa. Vigastusteta juhtumeid ei jõuaks üle lugedagi, kus tahetakse lihtsalt küljepealt sisse sõita - asi pole sugugi tähelepanematuses vaid lihtsalt egos, sest paljud on otse silma sisse vaadanud ja siis jõuga lihtsalt keeranud. Tallinnas on palju kindlam liigelda, sest seal vähemalt natukenegi vaadatakse enda kõrvale kui reastuma hakatakse, Tartus kõigepealt keeratakse ja siis UUPS Sorry... R.I.P. selle mehe ninaluule, kes ennast valjuhäälselt õigustama hakkas ~a'la stiilis "mida sa mees oma rondiga siin üldse põrkad" peale intsidenti, kus minul autol ratas viltu all oli ja temal polnud ühesuunalisel teel enam kuhugi põgeneda, kuna eesolevad autod foori punase tule all talle tropiks ette jäid :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 27.11.05 16:28 Tsiteeri


Aga kuna neid ahve ei ole veel kätte saadud ja mingit raha neilt ei saa, siis pean ma ise hakkama seda külje remondi asja ajama. Niisiis küsingi, kus on Tartus hea ja odav (tüüpiline eks? :P ) koht kus saaks kenasti külje korda teha? Hea oleks kui saab sealt ka tseki, mida hiljem kui krõhvad välja ilmuvad, oleks hea kindlustusele näidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vanapagan
huviline



Registreerunud 06.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Cherokee; Astro;... Ex 200turbo

postitati 27.11.05 20:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Sorry OT: Tartu liiklusviisakus läheb mõnes mõttes täiega allamäge. Ise sõidan vastavalt tujule kas siis kolakama a6 avandi või pisikese coupega. Kui avandiga pole mingit probleemi ja mingeid pressijaid on ülivähe, siis coupest tahaks iga teine üle või sisse sõita. Suurema/uuema eesõigus hakkab lausa närvi ajama. Kolme kuu jooksul olen kahel korral coupega äärekiviga kohtunud, et plekki säästa. Vigastusteta juhtumeid ei jõuaks üle lugedagi, kus tahetakse lihtsalt küljepealt sisse sõita - asi pole sugugi tähelepanematuses vaid lihtsalt egos, sest paljud on otse silma sisse vaadanud ja siis jõuga lihtsalt keeranud. Tallinnas on palju kindlam liigelda, sest seal vähemalt natukenegi vaadatakse enda kõrvale kui reastuma hakatakse, Tartus kõigepealt keeratakse ja siis UUPS Sorry... R.I.P. selle mehe ninaluule, kes ennast valjuhäälselt õigustama hakkas ~a'la stiilis "mida sa mees oma rondiga siin üldse põrkad" peale intsidenti, kus minul autol ratas viltu all oli ja temal polnud ühesuunalisel teel enam kuhugi põgeneda, kuna eesolevad autod foori punase tule all talle tropiks ette jäid :cool:




sama siin. kui sõidan Chevi Astroga siis hoiavad kõik viisakalt eemale aga kui vana Audi 200 ga siis keeravad ette, sõidavad võidu ja teevad muid hullusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.11.05 22:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vanapagan
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ise sõidan vastavalt tujule kas siis kolakama a6 avandi või pisikese coupega. Kui avandiga pole mingit probleemi ja mingeid pressijaid on ülivähe, siis coupest tahaks iga teine üle või sisse sõita.

sama siin. kui sõidan Chevi Astroga siis hoiavad kõik viisakalt eemale aga kui vana Audi 200 ga siis keeravad ette, sõidavad võidu ja teevad muid hullusi.

Kängururauadadega kõik neli auto külge üle käia oleks suureks abiks, mitte ainult ei vaataks kuidas tulevad vaid keeraks ise vastu :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prr
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A3 & A4 Cabrio

postitati 27.11.05 22:50 Tsiteeri


vägivald on lahendus :P


lapsest peale on hobused meeldinud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 28.11.05 03:38 Tsiteeri


Tänan! Kas keegi VEEL teab mõnda head kohta kus auto korda saab? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
westor
huviline



Registreerunud 23.08.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 2,5 tdi

postitati 29.11.05 20:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: impa
Tänan! Kas keegi VEEL teab mõnda head kohta kus auto korda saab? :P

Tehase tänaval kus asub ka DIa autosalong on ühed vene mehed kes teevad väga hästi.Lasin umbes kaks aastat tagasi teha enda autol tagatiiva ja tehti kiirelt ja korralikult.Värvi vahet polnud.Mine uuri suht head hinnad ka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 30.11.05 09:31 Tsiteeri


Irw...DIA AUTOSALONG!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 30.11.05 15:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: westor

Tehase tänaval kus asub ka DIa autosalong on ühed vene mehed kes teevad väga hästi.Lasin umbes kaks aastat tagasi teha enda autol tagatiiva ja tehti kiirelt ja korralikult.Värvi vahet polnud.Mine uuri suht head hinnad ka

Kui nüüd hoolikalt lugeda siis samal tänaval mitte DIAs
aga ega ma suurt ei tea


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.0% - SQL: 34.0%]