Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8
Autor:
Pealkiri: 3.2FSI, 3.0TFSI vs 3.0TDI (Vastuseid: 177 | Vaatamisi: 36494)
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.09.15 07:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Torm
Tervist,

Ütlen ka paar sõna sekka. Kuna oman mõlemat mootorit ehk diislit ja TFSI-d, saan öelda, et bensukas on kaugel muretusest. Olen sõitnud 170 tuh. km (uuena Eestist ostetud) ja õlikulu on läinud nii suureks, et Reval hirmutab vähemalt 3k€-se mootori remondiarvega. Pidigi tavaline olema... Samas diisel kõrval toimetab küll muretult. Kuna TFSI-sid ongi vähem, on ka tagasisidet foorumis vähem, aga see ei tähenda, et mootor murevabam oleks.
See, kas keegi eelistab bensukat või diislit, on küll igaühe enda asi ja ei ole minu arvates teemaks omaette. Mõnele meeldib liha, mõnele kala, mis siis...

Edu.


Räägid Sa ikka 3.0 TFSI-st?


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 24.09.15 07:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Räägid Sa ikka 3.0 TFSI-st?

Tundub, nagu jutt käiks pigem 2.0-st. Kui aga 3sega ka nii puusse pandi, siis on küll masendav. Nagu audidel vähe tüüpvigu oleks :D

Paar linki ka lugemiseks.
Inglise keeles küll mõlemad.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 24.09.15 08:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ok, oletame, et Audi insenerid ajavad pada ja joonistavad suvalisi graafikuid. Minu "düno", mis igaühel olemas on, nii ei arva. Kui inimene ostab suht kalli 3-5a. vana A6-e, siis palju rohkem igasugu igavatest joontest huvitab teda see, et sellel autol ei peaks kohe ketiliini koos kogu kolvigrupiga välja vahetama ja selle eest u. 6K välja käima.

See on 2.0 TFSi ketiga mootori probleem. 3.0-l kolvigrupiga probleeme pole ning kettidega esineb probleeme harva.
Tsitaat:
Pluss veel kirkaga kalliskive toksima sisselaskest.

3.0 TFSi-l on seda probleemi vähe. Ilmselt jah, korra 120 000 tagant võiks puhastada. Muide diisli sisselase näeb EGR-i tõttu oluliselt hullem välja, kui ükskõik milline FSI. Samuti on 3.0 TDI-l kollektorite probleem, mis hakkab avalduma juba 150 000 pealt ning see on massiline.
Audi C6 3.0 TDI on minu juures käivatest autodest vaieldamatul esikohal probleemide poolest.
Tsitaat:
Olen näinud nii mõndagi sellist. Siinkohal kinnituseks ühest teisest teemast Leopold661 öeldu:
"Suurel ülemusel on c7 3.0tfsi ja nagu mina aru olen saanud,peab õli ikka koguaeg peale valama välpade vahel. Auto pole 100 tuhat sõinud veelgi."
Kütusekulu on tavainimese jaoks ka väga suur argument (head ajad ei kesta igavesti), siiani pole näinud neid numbreid 3,0TFSI kohta.

Õlikulu on enamusel audi FSI mootoritel mingisugune olemas, aga nii kaua, kuni see ei süvene, ei ole probleemi. 3.0 TFSi-l on suurem õlivõtmine tavaliselt põhjustatud karterituulutusest. Kolvirõngad on pigem erand.
Tsitaat:
Tead ju väga hästi tegelt, et V6FSI kolvigrupi vahetust võrrelda alates 176kw V6TDi pihustite ja DPF-i vahetusega on kohatu. Need nimelt kestavad vähemalt 500K., kui AINULT linnas ei sõida. Ma ei hakka siinkohal Sinu enda poolt öeldud lauseid tsiteerima.

DPF ei kesta 500 000. Tehase välp 200-250000. Pihustid on peale 350 000 üldiselt suhteliselt nutuses seisus.
V6 FSI-l ei ole vaja kolvigruppi vahetada. See on sinu väljamõeldis.

Need, kes seda loevad, võiks arvestada, et minu kogemus põhineb sadadel autodel. Mitte "tädi maalil on, ja ma olen kuskilt netist lugenud" tasemel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 24.09.15 08:38 Tsiteeri


Hea teemaarendus.
Puhtalt kogemusest;
- 2009a A6 q. 176KW TDI, Ls 360 000km, ainult pikad sõidud Baltikumis, pihustid on originaalid, DPF on originaal, kordagi pole nende jubinatega mitte ühetgi probleemi olnud, 30 000km välp hooldusel.
- 2011a A4 q. 3.0TDI 176KW S-tronic regenereerib DPFi max 15 min-ga ja ka linnavahel, kusjuures tossupilve ei tähelda kordagi, tingimus, et peaks pöördeid hoidma min 2000p/min ja paar põhjagaasi tegema protsessi jooksul, toimib, nii on ka manualis kirjas. :)
- 2009a A6 q. 2.7TDI 140KW regenereerib samuti ilusti, kuid tossab selajal korralikult ja põletab pikemalt kui 15min.
Tõenäoliselt sõltub DPFi regeneerimine paljudest teguritest; alates mootori kulumisastmest, lõpetades kütusekvaliteediga jne.
Bens vs diisel, puhtalt maitse asi, ei muud.

Kütusekulukohapealt on ´09a A6q. 2.7TDI 140KW aasta keskmine 8.4L/100km, sellest ca 75% linn ja 25% maantee st kiirused üle 80km/h.
A4 on liiga vähe kasutuses olnud, ei oska kütusekuludest rääkida veel, tundub, et linn mõistlikul sõidul võiks jääda alla 8L/100km. Trass 5-6L/100km.

S-tronic on hoopis teine maailm, kui seda on Tiptronic, vähemalt võrdluses C6q vs B8q.
S-tronic väänab oluliselt kiiremine, madalamalt, sujuvamalt, täpsemalt, mõnus kast on.
C7 3.0TDI q 150KW S-tronic tundub väga muhe masin, nii dünaamikapoolest kui kütusekulupoolest, napilt oleks soetanud, jäi liiga suureks, võtsin B8.

Linnas, lühikesi otsasid sõites mõistlik bensukas - kui mootorit soojaks ei saa sõiduga.
Pikemad sõidud, diisel - kui saab mootori ilusti soojaks.

mott


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 24.09.15 08:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Räägid Sa ikka 3.0 TFSI-st?

Tundub, nagu jutt käiks pigem 2.0-st. Kui aga 3sega ka nii puusse pandi, siis on küll masendav. Nagu audidel vähe tüüpvigu oleks :D

Paar linki ka lugemiseks.
Inglise keeles küll mõlemad.


Tundub, et ta rääkis siiski 3.0 TFSI'st, mille aprillis ostis.
Igaüks oleks seda saanud vaadata 30 sekundiga kasutaja postituste alt, ehk siis http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=152160
Samas seal teemas on juttu 91 000km sõitnud autost, siin teemas on 170k läbisõit teemaks. Kasutaja võiks ise täpsustada:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 24.09.15 09:20 Tsiteeri


Kuna väga suur osa nendest autodest, eriti c7-med ja sinna auku autod ei käi Jõujaamas ega ka mujal, vaid esinduses oma muresid kurtmas, siis tegeliku pädeva vastuse saaks sealt, kuidas need (t)fsi-d tegelikult õnnestunud on.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 24.09.15 09:29 Tsiteeri


Kuna mul TFSI'd pole vaid on TDI, siis oleme teenindusletiga neist TFSI'dest avameelselt muljetanud küll. 1.8 ja 2.0 kohta nad midagi head ei ütle ja kergelt muigama võtab. 3.0'idest pole rääkinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 24.09.15 09:33 Tsiteeri


Ülimalt asjalik teemaarendus (teemal, millega ka ise olen süviti pidanud kokku puutuma). Korrastasin ka pisut pealkirja. Kuna antud teema läheb pisut laiaks nii võimalike isendite soetussummadelt ja kõrvale viskab ka käigukastidest tulenevaid erisusi, siis üritaks edasises arutelus ikka jääda pigem rohkem teemasse stiiliga "jõuallikas kapoti all". Mina sõna rohkem ei võta, pigem jälgin huviga edasist arutelu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 24.09.15 10:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Torm
Olen sõitnud 170 tuh. km (uuena Eestist ostetud) ja õlikulu on läinud nii suureks, et Reval hirmutab vähemalt 3k€-se mootori remondiarvega.


Palju peale valad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raimo21
huviline



Registreerunud 21.08.09
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 24.09.15 10:19 Tsiteeri


Vähemalt 2.0 liitrisel saab kolvid ümber teha ja teised rõngad panna. Aga vb saab ka sellel. Remondi arve läheb kohe tunduvalt väiksemaks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 24.09.15 10:43 Tsiteeri


Teisest teemast:

Tsitaat:
Algselt postitas: Torm
Mul üheks liikuriks A4 Allroad 2,0 TFSI aut. aastast 2011 ja vähemalt mina ei saa küll midagi halba selle kohta öelda. Läbisõit on ca 161 tuh. km ja selle aja jooksul olen käinud ainult korralistes hooldustes. Paar korda on parkimisandur jamanud, kuid see ka kõik. Liigub nobedalt ja kütust röövib maanteel 90-100'ga sõites ca 7l, linnas 10-11 kanti. Üks asi veel, õli võtab kuskil liiter 5000 km peale.

Edu!


Ei ole ju 3.0TFSI. Püsigem teemas!


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Torm
huviline



Registreerunud 06.02.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 24.09.15 14:59 Tsiteeri


Tere jälle,

Jah, tegu on siiski 2.0 TFSI-ga. Minu viga, et selle siia sisse tõin, kuid kogemus siiski olemas.
Õli valan juba juurde 1 liitri 2500 km peale. 30 tuh. km tagasi sai veel 1l 5000 km peale hakkama, kuid jube kiiresti asi muutus. Reval ütles, et kui on liiter 2000 km peale, siis tuleb juba remondile mõelda.
Vabandan, kui ennast valesti väljendasin ja arvasite, et tegu 3-se TFSI-ga.

T.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 24.09.15 15:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Torm
Tere jälle,

Jah, tegu on siiski 2.0 TFSI-ga. Minu viga, et selle siia sisse tõin, kuid kogemus siiski olemas.
Õli valan juba juurde 1 liitri 2500 km peale. 30 tuh. km tagasi sai veel 1l 5000 km peale hakkama, kuid jube kiiresti asi muutus. Reval ütles, et kui on liiter 2000 km peale, siis tuleb juba remondile mõelda.
Vabandan, kui ennast valesti väljendasin ja arvasite, et tegu 3-se TFSI-ga.

T.


2.0 on ju teada, et on kolbide probleem, see ei puutu absoluutselt teemasse.

Tegin paar videot ka. Pean veel 3.0 TDI-st samasugused tegema, siis on hästi näha kui metsik see vahe on.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Rumsa
huviline

Avatar


Registreerunud 21.04.11
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 Avant 3,0 Tdi q

postitati 24.09.15 15:53 Tsiteeri


Ma ei saa aru kust rahvas need hapud 3,0 TDI-d välja võtab. Olen 3 aastat sõitnud enda 165 kW A6-ga, ei mingeid probleeme. Õli vahetan 10 tkm tagant, kett on vaikne, kolled vigu ei peksa, ma isegi ei tea millal ja kuidas DPF puhastub. Läbisõit 340 tkm. Remontinud enne mind seda autot keegi pole. Hea mootor kuid minu meelest pisut liiga janune.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 28.09.15 22:26 Tsiteeri


Siit teemast:
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kui arvestada, et enamus sõite linnas ja enese rahakoti peale väga vihane pole, siis eelistan ise sellest valikust pigem TDI'd. FSI ja TFSI kahjuks räägib kesine vääne madalamatel pööretel ja pisut abstraktne janulisus selle väände juures, kuna põhiosa neist siiski automaadi otsas, mis veel täiendavalt läägab igasugusel kiirel reageerimisel linnaliikluses. Võib küll pisut vastandlik tunduda, aga just sellises kasutuses on v6+ TDI palju erksama liikumisega.


Kõik mis sa ütlesid on risti vastupidi reaalsusele. Oled sa kunagi sõitnud mõlema autoga???

Kui need kaks mootorit valikus, siis linnas KINDLASTI 3.0 TFSi. Üldse, kui läbisõidud ei ületa 30 000 aastas või diislit kuskilt tasuta ei saa, siis kindlasti 3.0 TFSi.
Liigub oluliselt paremini 3.0 TDI-st. Ei ole turbolagi. Kütusekulu vahe linnas täiesti olematu.
3.0 TFSi on enamustel keredel (kui välja arvata C6) juba DSG kastiga. Kui selle kohta öeldakse, et läägab siis ilmselgelt pole sõidetud.
Vääne on neil mootoritel sisuliselt sama. Tühikäigu vibratsioon on ka samasse auku.
Lisaks ei ole 3.0 TFSi-l probleeme pihustitega, tahmafiltriga, EGR-ga JNE.
Ilma asjata ei ole 3.0 TFSi valitud neli aastat järjest maailma parimaks mootoriks. https://en.wikipedia.org/wiki/Ward%27s_10_Best_Engines.

TFSi saab ka lihtsalt järgi aidata 300kw ja 600nm peale. Diisli tipuks on 210-215kw ja 650nm, kui ei hakka väljalaset rookima.

Kindlasti enne ostu külmaga kuulata ketihäält 3.0 TFSi-l. Kui on ketihääl sees, siis lihtsalt otsi järgmine auto (hinnapakkumine kordategemisele Revalis on ca. 4000 EUR). Jutt, et alates 2008 ei ole probleeme ei vasta tõele.

Ning kui minu jutust jäi mulje, et "liiga hea, et olla tõsi", siis paraku antud mootori kohta jagub sõnu ainult ülivõrdes.
Jah, on probleeme ketipingutite (lihtsalt tuvastatav, kui auto 15 min seisnud) ja ka mõningal määral klappide tahmumisega (aga nendel mootoritel õnneks mitte eriti palju, olles mõned 100 000 sõitnud lahti võtnud).


Peaaegu identse pealkirjaga teemast "A6 C6 2,8FSI 3,2 FSI või 3,0TFSI":
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Ei oska valida kohe järgmisele Audile mootorit ja otsisin foormist vastust, aga ei leia.
Üks on selge, et enam ei taha 2,0TFSi-d ja ilma quattrota masinat meie talve.
Huvitab siis millist eelistada nendest c6 Quattro kerel olevatest ? 2008-2009.
Suht sama litraa˛iga mootorid ju ometi.
2,8 FSI 150kw/162KW
3,2 FSI 188kw
3,0TFSI V6 213kw
Kas hoolduskuludes on ka suurem vahe sees ja kütusekulus?

Tänud juba ette kui oskate mulle soovitada.


3.0 TDI.

Ja seda sellel lihtsal põhjusel, et kõik need mootorid mis sa välja tõid on otsepritsega.
See tähendab, et neil on kõrgsurvepump, kallid pihustid jne.

Milleks sellega jamada? Parem kaasaegne diisel. Jõudu samapalju, väänet oluliselt rohkem madalalt ning hoolduskulud ei ole suuremad enam...
Ja pooleteist- kuni kahekordsest küttekulu vahest ma üldse parem ei räägi.


Millest selline meelemuutus 3 aastaga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.09.15 07:35 Tsiteeri


See on 3a tagasi kirjutatud postitus.

Inimesed ja nende arvamused arenevad ja muutuvad vastavalt kogemusele.

Kunagi ju kiideti 171kW 3.0 diislit 165/155kw ees, et kõvast parem vastupidavus ja kõik korras, siis tuli välja, et sama jama nagu eelnevad...


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 29.09.15 10:24 Tsiteeri


Tsitaat:

Millest selline meelemuutus 3 aastaga?


Sest esialgu oli teema 3.2 FSI vs 3.0 TDI, 3.0 TFSi-st keegi ei rääkinud.

Kui valik on 3.2 FSI ja 3.0 TDI vahel siis tuleks kindlasti valida 3.0 TDI. Ehk siis 3 aasta jooksul pole midagi selles muutunud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 29.09.15 11:43 Tsiteeri


Küsiti ju 3.0TFSI kohta ka seal samas nimekirjas.

Samuti on 3.2 FSI miili peal kiirem (218), kui stock 3.0TDI (206), ometi ju "diisel läheb oluliselt paremini edasi".
Millegi pärast sõidab 90% chipitud 3.0tdi'dest 214-216 km/h. Väga vähesed on saanud üle 220.
(räägin 165-171kw kahjuks)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 29.09.15 11:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Küsiti ju 3.0TFSI kohta ka seal samas nimekirjas.


Pigem oli jutt algselt rohkem ikkagi 3.2 FSI-st.
Kolm aastat tagasi oli 3.0 TFSi üsna haruldane asi veel siinmail.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 29.09.15 12:07 Tsiteeri


Tänud selgituste eest.
Aga moderniseerime küsimust:
Kui valikus on tänapäevane 3.0BiTDI 230kw vs 3.0tfs 213kw/228kw, mida siis eelistada? C7 kere peal.

Ausaltöeldes on see teema siin 3.0tfsi'st usu uute Audide poole tagasi tõmmanud, kui vaid saaks õlikulust selgust. Kuna foorumit lugedes on jäänud mulje, et Audil uusi pädevaid bensukaid pole, siis vahepeal tekkis mul kinnisidee, et järgmine auto peaks olema *40xd.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 29.09.15 13:28 Tsiteeri


Minu jaoks muutus valik keeruliseks just B7/C6 üles, kus v8 muutus tabuks. Vot sellest ka eksirännakud, mis ilmselt niipea ei lõpe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.09.15 14:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Minu jaoks muutus valik keeruliseks just B7/C6 üles, kus v8 muutus tabuks. Vot sellest ka eksirännakud, mis ilmselt niipea ei lõpe.


V8 ju B7 ja C6 olemas. Samuti C7 peal :)


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 29.09.15 14:28 Tsiteeri


B8 peal ka, suisa kolmes keretüübis. Tuleb lihtsalt A tähega mudelinimedest kaugemale vaadata. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 29.09.15 14:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Kui valikus on tänapäevane 3.0BiTDI 230kw vs 3.0tfs 213kw/228kw, mida siis eelistada? C7 kere siis.


BITDI on puhas bahni pill. Esimese käiguga ei tule kuni 3000ni jõudu järgi.
Ei teagi ühtegi modernset diislit millel nii suur turbolag oleks.

Muidugi kui lajatab, siis lajatab korralikult... aga jah, linnas on legaalsetel kiirustel 180kw variant sama kiire IMO.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 29.09.15 17:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Joel
B8 peal ka, suisa kolmes keretüübis. Tuleb lihtsalt A tähega mudelinimedest kaugemale vaadata. :)

A tähest võib kaugemale vaadata, aga S'i puhul 2-3 aastat vana masinale ei hakka hammas peale ;). Tuleb 2-3 aastat veel vanemat vaadata, siis läheb ka valikuvabadus pisut suuremaks, aga selles vanuses on endiselt S'id kõrgemas hinnaskaalas. 7+ aastat ja edasi seal on hinnapööre põhimõtteliselt vastupidine, ehk siis vahet enam pole soetamisel, pigem hooldamisel.
PS! mainisingi eelnevas postis, aga pisut ehk valesti - ülespoole b7'st ja c6'st.

Seda teemat lugedes tekib tahtmine see teema kuidagi lahku lüüa - mingi aastani ja siis aastast see ja see edasi. Oleks nagu pisut informatiivsem millest keegi räägib :(.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.6% - SQL: 72.4%]