Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Kehvad autod turul ja kehvad automüüjad. (Vastuseid: 87 | Vaatamisi: 24000)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.02.11 20:04 Tsiteeri


Eks madalalaubalisuse tunneb üldiselt kirjastiilist ka juba ära.

Renee paistab müüja nimi olevat: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=733822

Või siis hoopis Tambet: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=751329 (edit: varasem versioon, tel 56736918)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audihunt
huviline



Registreerunud 12.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi quattro

postitati 06.02.11 20:08 Tsiteeri


Minu arust väga lahe teema , põnev lugemine, näiteks kohvi kõrvale.Eks inimesi on mitmeid nagu ka autosid, kuid fakt on see ,et negatiivsed asjad liiguvad rahva kõrvadesse palju kiiremini kui positiivsed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 06.02.11 21:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rainer9968
Tegelikult selline kuulutus teeks juba ettevaatlikuks kui juba SUURTE tähtedega kirjutatakse, et auto ideaalses korras. Masin on võibolla odavalt Saksast soetatud antud olukorras, et löödud ilusaks ja kuna Saksas oli odavam uus auto soetada kui hakata sel masinal vigu likvideerida siis müüdi Ida-Euroopasse. Samas see toodud Saksast on moekas märksõnad, kuna enamus Audisid pärineb Saksast. Kõik pole kuld, mis hiilgab.


Tean sellist juhust, kus müügikuulutuses oli märgitud "Saksamaalt", tegelikult oli auto juba 1 aasta Eestis sõitnud ja Eestisse tuli ta Hollandist.:D
Kindlasti tasub sellistest "proffessionaalsetest" müüjatest ja nende poolt müüdavatest "ideaalses" korras olevatest autodest teada anda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 08.02.11 07:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Eks madalalaubalisuse tunneb üldiselt kirjastiilist ka juba ära.

Tambet: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=751329


:D Pakkett aknad ja vana kulunud nali - 1 60 Aastane mees :D Üldiselt jah tunned asjaliku automüüja ära ka mingil moel jutu põhjal mille ta enda kuulutusele lisab. Samas mäletan enda auto müüki. Opel Vectra, mida müüsin 2006 aastal A24-jas ca 2 kuud. Ühe ostuhuvilisega oli suht vaevaline vestlus, sest klient (auto sasus s-jaanis) tahtis et ma talle ise autot näitama lähen Ida- Virumaale ja sinnapaika see jäigi sest mina isiklikult ei näinud pointi oma raha maha sõita mõttetu bisnisi peale. Lõpuks müüsin auto oma sõbra sugulasele (vanem meesterahvas) kellelt sain ka õiglase hinna sest nii oli võimalus tõestada et Hammasrihm oli ainult 10 000 sõitnud, autole uus radikas ja muud rihmad pandud, mahlad vahetatud jne. See uskumine toimibki ainult lähitutvus ringkonnas. Mu endagi A6 Seisab hetkel õue peal ja ootab millal talle hammasrihma ja muude sinna kuuluvate asjade vahetuse ära teen. Masu aeg ... õnneks on vana auto alles ja saab sellega kulgeda. Mingil põhjusel ei pööranud sellele eelmine kevadel ostes mingit tähelepanu. A6 ostsin ühe noore kuti käest (tundus usaldusväärne ja ma olen temaga ka hiljem suhelnud) kes väitis et platsilt ostes oli müügimees talle garanteerinud, et kõik rihmad/rullid/filtrid ja õli on vahetatud. Nüüd eelmine nädal kui Inspection kiri oddomeetri alla tekkis hakkasin asja tiba lähemalt uurima. Hammasrihm ise on viimane raibe ja tundub et sellega visuaalsel vaatlusel on sõidetud ca 80 000 vähemalt kui mitte rohkem. Samas istub ta nii lõdvalt peal et hea tahtmise juures tõstaks ta rahulikult käsitsi hammastest yle. Õli oli paras moos. Lasin selle välja ja filtri vahetusel (pole eestis elusees sellist
e firma filtrit näinud) leidisn sealt pealt ka kuupäeva markeeringu millal filter toodetud on (see pole muidugi mingi näitaja sest filtrid võivad laos pikalt seista) aga 2009a oli markeeringuks. Kui 193 000 pealt oli väidetavalt kogu nänn ära vahetatud ja minul on 204 ees siis ma oleks Miki Hiir kui ma sellist asja uskuma jääksin. Muig õhufilter oli ka viimane raibe ... selle vahetasin ka välja. Hetkel jah masin seisab, sest mõistus ütleb et lihtsam on tiba rulli koguda ja vana masinaga sõita kui ehku peale edasi minna anda kuni klapid peas :D Samamoodi vaatasin visuaalset veermiku üle ja avastasin, et vasakpoolne pooltelje kummilutt viimase vindi peal ja praguline (parepoolne tundub olevat hiljuti vahetatud sest näeb suht värske välja) Aga point selles, et mida rohkem masu ja mida vähem pappi seda rohkem lastakse autodel hooldusvälpasid üle ja seda sitemas seisukorras nad lõpuks on :) Võtmed on ka muidugi üks tore teema mis sinna juurde kuulub. Mina sain vähemalt täis võtmete komplekti. 2 Klapitavat võtit + service võti aga turul liigub nii palju selliseid isendeid kus saad ainult 1 võtme healjuhul. NB! Siinkohal veel üks tähelepanek alarmi koha pealt veel. Olen näinud mitmeid müügiks olevaid autosid kus on väidetavalt alarm peal. Enda A100-l pidavat olema peal alarm ja müügimees raius nagu rauda et see on olemas. Kodus autosse lähemalt süüvides leidisn kapoti alt DEFA alarmi pasuna ja aasta hiljem kui mingil põhjusel kinda laeka eest võtsin siis sealt tagant DEFA mingi alarmi mooduli karbikese Juhtmed läbi lõigatud. Teisel autol pidavat olema alarm mahuanduritega ... nii oli kuulutusel kirjas aga tegelikuses polnud muud kui ikka see nö tehase alarm ning lisaalarm tuli ikka endal lasta paigaldada. Samamoodi on "meeldiv" kui märgitakse ära kõik lisad autol aga lõpuks tuleb välja et veerand lisadest on saba andnud. See et lisad peal on ei tähenda et nendest tolku on kui nad ei tööta. Näiteks püsikiiruse hoidja mis oli õhtal, kliima mis oli õhtal ja mille taastamisel polnud mingit mõtet, tagaklaasi soojendus mis samamoodi ei töötand, eelpool mainitud alarm mida tegelikuses polnudki, Väidetav Originaalstereo+originaal subwoofer koos võimendiga mis tegelikuses sisaldas endast Pioneer Cd stereot milles ükski plaat mängida ei suvatsenud, Philipsi subwoofrit (ainus viisakas asi) + mingit lahjat võimendit mille olid toodetud kuskil pilukate maal ja mis väga vaest heli tegi. Kaabeldus oli ka nö triikraua juhtmest tehtud. Veel üks näide oli originaalsest kärukonksust mille kaabeldus oli selline et (kahjuks pole pilti lisada) et iga vähegi elektroonikat jagav inimene annaks selle töö eest raha asemel pikki pead töömehele. Kui aasta hiljem kadus autol vasakpoolne kabariit sai jälgi ajades sellele pihta et originaaljuhtmed olid pooleks lõigatud ja käru konksu kaabeldusega kokku punitud ning ilma isoleerita lahtiselt kuidagi topitud sinna vasaku peidiku taha ja ime et midagi maha põlenud polnud. Niiskus oli vask juhtmed lihtsalt ära söönud :D Vat siis niipalju originaalsetest asjadest mida teile müügi juures lubatakse :D Lisaks veel endapoolne arvamus odomeetri näidu kohta. See on küll viimane asi mida uskuda ja mida tõeks võtta sest niipalju kui minu käest service raamatuid on läbi käinud on viimased teeninduse hooldused ja kilometraaz ning tehtud tööde ajad suht kahtlased. Enda vanal autol on odomeetri näit 260 000 km. Ostes oli 317 000 km ja aastaks oli siis 2006a kevad. Vahepeal lihtsalt vahetasin kellabloki välja A6 oma vastu mille odomeetri näit on ca 100 000 vähem kuna doonormasin oli 1996 a väljalase kuid mul endal 1992. Kui ma muidugi auto kunagi turgu peaks lükkama siis asjalikum vend näeks kohe ära, et kellablokk ei pärine audi 100-lt ning kahtlusi tekitaks kindlasti ka asjaolu et pikkade kelladega variandil on 2 kella. Digitaalne ja mehhaaniline. Digitaalne kell on lühikeste kellade variandil ja pikad kellad on lihtsalt sinna juurde aretatud. Aga ma ei näe põhjust miks ma peaksin müües kliendile valetama, sest usaldusväärne ja aus jutt müüb minu meelest paremini kui libe ja ilustatud jutt. Samas olen ise ka kõik tsekid alles hoidnud. Arvutis Exceli tabelis ka kõik asjad mida olen teinud masinaga koos hindadega vahetuskuupäevadega ka kenasti üles märkinud nii et enda autode ajaloost saab sedasi vägagi kena pildi :) Lisaks lõpetuseks veel ühe asja mis mind auto müügi kuulutuste juures on vägagi häirinud. Nimelt kirje et on vahetatud Tosool. Sellest jutust peaks ma siis aru saama et enamik masinaid meie teedel sõidab tosooliga, mis on hoopis midagi muud, kui see punane -36 kraadi taluv jahutusvedelik. Samas olen kohanud auto müügi kuulutusi kus meelega on tehtud pildid sellise nurga alt, et midagi katkist silma ei jääks ning paljud pildid on tehtud vihmase ilmaga kus ka pleekinud auto näeb välja nagu uus :)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 08.02.11 12:44 Tsiteeri


Rihma jne asjade tsekid tasub alles hoida. Ise panin kõik tsekid kõrvale ja kohe hea näidata kui müüma lähed autot.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jantz73
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.09
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q 7; A6 C7 Q

postitati 08.02.11 19:56 Tsiteeri


Ei saa öelda,et kehv auto aga müüja??? Kuhu kaob 2000km. läbisõidust ja miks Eestisse toomine maksab 20 tuhat eurot???? Pole hea reklaam A2 Autowelt.

Auto Eestis:
http://www.auto24.ee/used/787715

Sama auto Saksas:
http://car.my-motion.de/48962/car1150014-Audi_A8_3.0TDI_quattro_tiptronic_Navi_Leder.html?session=cb5c78911ead34f251f87e1269ef2810


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 08.02.11 21:04 Tsiteeri


Möh matemaatika ?

Saksas hind 69899 ja Eestis 76630, mõlemad euros. Hinnavahe taandub umbes 5000 peale, kui arvestada ka protsendilist erinevust käibemaksudes ja võimaliku müügimaksu Tallinnas.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 08.02.11 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jantz73
Ei saa öelda,et kehv auto aga müüja??? Kuhu kaob 2000km. läbisõidust ja miks Eestisse toomine maksab 20 tuhat eurot???? Pole hea reklaam A2 Autowelt.

Auto Eestis:
http://www.auto24.ee/used/787715

Sama auto Saksas:
http://car.my-motion.de/48962/car1150014-Audi_A8_3.0TDI_quattro_tiptronic_Navi_Leder.html?session=cb5c78911ead34f251f87e1269ef2810


Alles nüüd hakkad pihta saama, et A2-s saab ostja kõige suurema tünga?
Ehk siis: Ülikonnaga müügimehe ja tassi kohvi eest tuli kuldajal kliendil maksta vähemalt 3000eur ;)


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 08.02.11 21:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Ehk siis: Ülikonnaga müügimehe ja tassi kohvi eest tuli kuldajal kliendil maksta vähemalt 3000eur ;)


3000 euri maksis esialgu siiski liisinguandja kinni, inimene võttis sisuliselt ka sellele järelmaksu :o


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenne23
huviline



Registreerunud 06.02.11
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.11 21:40 Tsiteeri
julmalt teenivad ikka



uskumatu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 08.02.11 21:50 Tsiteeri


Mis mõtet on sellist raha investeerida kui se kasu ei too?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenne23
huviline



Registreerunud 06.02.11
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.11 22:27 Tsiteeri


eks ta ikka kasu toob,muidu ei ajaks seda keegi!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenne23
huviline



Registreerunud 06.02.11
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.11 22:31 Tsiteeri


või siis nagu see,kuidas saab olla S-LINE???
kui puudub sport s-line rool ja sport sisu!!!ja veel tegelt 2005 a aga kirjas 2006

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=806877


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 08.02.11 22:35 Tsiteeri


Kenne23:

Tsitaat:

Reeglitest tulenevalt on foorumi keel ametlik kirjakeel vastavalt ametlikele õigekeelsusnormidele.

Toon siin ära meie poolt nõutavad normid:

1. Lause algab suure tähega.
2. Lause lõpeb punkti, küsimärgi või hüüumärgiga.
3. Kirjavahemärgi (peamiselt punkti ja koma) ees ei käi tühikut (näide ,kuidas ei tohi olla). Erandiks on mõttekriips.
4. Kirjavahemärgi järel on alati tühik (näide, kuidas peab olema). Erandiks on lõigu või jutu lõpp.

Kui kõik need on täidetud ja sõnastus enamvähem loogiline, on postitus ka loetav ja meie foorumi nõuetele vastav. Me ei nõua filigraanset grammatikat, kuid palun püüdke end väljendada vähemalt vastavalt oma oskustele! Püüdlikkus väljendab elementaarset viisakust lugeja vastu. Suvaliselt foorumisse visatud seosetud sõnajadad on ebaviisakad ja me hakkame neid edaspidi (mitte tagasiulatuvalt) lihtsalt kustutama!



Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 09.02.11 00:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenne23
või siis nagu see,kuidas saab olla S-LINE???
kui puudub sport s-line rool ja sport sisu!!!ja veel tegelt 2005 a aga kirjas 2006

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=806877

http://www.audi.ee/est/sline/a6
On olemas ka S-Line välispaketid.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 09.02.11 11:42 Tsiteeri


Kõige "geimad" müüjad on imho ikka need tüübid, kes kirjutavad näiteks 2004/12 või siis näiteks 2005, kui tegelt on 2004/12. Vabanduseks, et aga see on ju PEAAEGU 2005. Naljavennad. Esiteks, keda kotib? Teiseks, tahaks küsida isiklikult, kas 2004/12 on 2004 aasta või 2005 aasta? Päeva ei taha kirja panna? Või tundi, millal tehasest tuli?

EDIT: Ja siis on veel FEISSLIFT mehed. Bemmide puhul ilmtingimata ka SHADOWLINE mehed.

Ise ostaks pigem eestis sõitnud ja kindla ajalooga auto, mitte äsja saksast tulnud kirikuisa auto, millel esimese 10k km jooksul originaalsillad tuhaks pudenevad. Aga eks müüjaid ole igasuguseid. Ise eelistan vahetada autot nii harva, kui võimalik. Olen mõistliku hinnaga ära andnud, sest ei viitsi mingite lohhidega tegeleda, kes 10kesi kohale tulevad ja niigi madala hinnaga korraliku sõiduki eest pika vingumise peale -40% hinda pakuvad.

See on ka hea huumor, et eelmisel aastal oli 3-4 autot müügis (aitasin sõpra), autod nagu sead ja käod (focusest kastikani), hinnad 60k-160k ja mingid vennad kukkusid sms-e saatma, et pakun auto eest 80k. Mille eest siis? Kas 60k auto eest 80k? Või 160k auto eest 80k? Või millegi vahepealse eest? Loomulikult ei vastanud sellistele vangidele, kes niisama end lõbustavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 09.02.11 13:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tort
Kõige "geimad" müüjad on imho ikka need tüübid, kes kirjutavad näiteks 2004/12 või siis näiteks 2005, kui tegelt on 2004/12. Vabanduseks, et aga see on ju PEAAEGU 2005. Naljavennad. Esiteks, keda kotib? Teiseks, tahaks küsida isiklikult, kas 2004/12 on 2004 aasta või 2005 aasta? Päeva ei taha kirja panna? Või tundi, millal tehasest tuli?

Sa üldse tead mis vahe on mudeliaastal ja tootmisaastal?
Näiteks mu masin on toodetud 29.09.1994, arvele võetud 1994, aga tegu on 1995a autoga. Kui varuosi ostma lähen, siis segaduste vältimiseks tellin ikka kõik 1995a autole.

Edit: kust need SMSi saatjad peaksid teadma, et sama inimene müüb korraga mitut erinevat tüüpi masinat. Otsib Focust ja siis igaksjuhuks lappab veoatuode ja vaurosade kuulutused läbi, sest ega ometi tüüp veel midagi ei müü?
Jah, muidugi lihtsalt SMSi saatmine on küll nõme, ma igaljuhul eelistaks helistamist, kuid sellepärast närvi minna...?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 09.02.11 14:15 Tsiteeri


Ennast paneb imestama selline klausel nagu S-line mõningatel mudelitel, olgugi sisu on täitsa tavaline "kaltsukas".
Väike näide:
nii öelda S-line


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 09.02.11 14:25 Tsiteeri


Eriti paneb tähele seda kahtlaste autoaedade puhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 09.02.11 14:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Sa üldse tead mis vahe on mudeliaastal ja tootmisaastal?
Näiteks mu masin on toodetud 29.09.1994, arvele võetud 1994, aga tegu on 1995a autoga. Kui varuosi ostma lähen, siis segaduste vältimiseks tellin ikka kõik 1995a autole.


Ise kirjutad kah valesti.
Sinu auto ei ole mitte 1995 aasta oma vaid MUDELIAASTA 1995 oma. Alati võiks omanik ikka teada, mis auto mark on, mis mudel on, mis mudeliaasta ja tootmisaeg. Ja ka neil juhtudel võib lõppude lõpuks ikka ja jälle VINi vaja minna.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 09.02.11 14:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Ise kirjutad kah valesti.
Sinu auto ei ole mitte 1995 aasta oma vaid MUDELIAASTA 1995 oma.
Just seda ma mõtlesingi.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 09.02.11 15:16 Tsiteeri


Kusjuures tegelikut esindus ei vaheta sellele 3 L aind paari pihustit.
Mõned kuus tagasi üks Viljandi klient ostis mult 3 pihustit, kuna pärnu revalist oli öeldud, et nemad vahetavad aind komplektina.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 09.02.11 17:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: corbe
Väike näide:
nii öelda S-line


Tollesse, AnD autoaeda "soovitan" autosi vähegi tundval isikul kindlasti pöörduda.
Hetkel ei leia kahjuks teemat, kus samuti selle autoaia kogemusest pajatasin.
Nüüd kiikan läbi arvuti ja teinekord naeran end haigeks.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Krika
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 AVANT 2.0E

postitati 10.02.11 08:22 Tsiteeri


Käisin Viljandist Valgas omale autot ostmas. Lähen sis esialgu ainult vaatamise eesmärgiga. Auto24 kuulutuses seisnes järgnev: Hästi hoitud, Eestis 1 omanik olnud, seegi vana mees kes ei sõitnud eriti jpm. sellist magusat kommionu juttu :) Kohale jõudes oli see vanahärra auto (piltidel oli terve) lahtiste liistudega, katkiste udutuledega, ilma parempoolse peeglita sissesõidetud küljeuksega peldik. Mootorit oli ka vohava õli vahelt natuke näha, pagass oli täis tühje õllepudeleid ning automüüja trenniriideid ning tosse(automüüja kasutas seda autot igapäevaselt). Olles autost mitte huvitatud sai müüja vihaseks ja hakkas soiguma, et ma ei leia nii heas korras audit (B4 avant) mitte kusagilt. Kui ainult sis raadilt müügiks korda tehtud paar päeva sõitva auto. Okei, jättes ta sinnapaika, meel kurb, et sai pikk maa tühja maha sõidetud helistas mulle mu armas naine ja pajatas, et just hommikul oli veel auto24-as tekkinud samasugune audi ja ülla ülla ka asus valgas. Sai sis mindud sinna kaema ja oh imet, oligi ilus ja korras B4 avant. Ostetud see siis saigi. Tagantjärele mõeldes oleks pidanud seal esimeses kohas käima ja teada andma talle, ta pole valgas ainus automüüja. Asja teeb huvitavaks see, et need trenniriided ja asjad seal pagassis olid AUTOMÜÜGI platsil olevas autos, mitte eraisiku omanduses oleva.

:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 10.02.11 11:53 Tsiteeri


Kas müügitrikk või nali? Nüüd see mees mõtleb, et müüb MTM RS6'te(esimene pilt): http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=810161

Ja jutt kirjelduses on ka ilusamaks vehitud. Mnjaa :D



Eelmine aasta käisin suvel raadi autoturul ka autosid vaatamas ja muigama pani üks opel mis oli müügis. Nimelt kui sisse vaatasin siis oli selline tunne, et kellegil on selles masinas sissekirjutus. Terve elamine oli autos.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.1% - SQL: 47.9%]