Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: KRT... ommikul situtakse hing nii täis et...! (Vastuseid: 74 | Vaatamisi: 6915)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 16.06.04 14:11 Tsiteeri


Mind on maja ette kinni pargitud ja ülimalt ebameeldivalt. Juba õhtul vaatasin, et noh pargiti kinni siis pargiti. Ajuhiiglase saabumise hetke ma ei näinud. Hommikul kella üheksaks tööle minema hakates olin ikka veel kinni. Ootasin siis kuni kella kümneni. Helisignaali peale aknast pea välja pistnud isikutel polnud õrna aimugi kelle auto see olla võiks. Ja mitte kogemata vaid nahhaalselt ja mitte odav auto. Abiks oli kärukonks ja gaasipedaal. Peale seda jätsin nimekaardi ja lause sinna taha, et "kui probleeme on siis helista - parkimismeister". Kõne tuligi, lubati maha tappa ja mida iganes... Minu sõnade peale, et kus olete ja ma tulen kohe sinna "klaarime" asjad ära, visati toru hargile. Kui kohe tagasi helistasin, et "KUIDAS SIIS ON, KAS ON PRETENSIOONE JA KUS TE ASUTE?" vastati "kurat temaga" ja lülitati kõne jälle välja. Ja sellega asi lõppes. Ega tänapäeval ei saa muidu kui kirvega kirve vastu... Treilerivennad ja politsei ütles selle peale, et see on õueala ja seal meie ei tegele selliste probleemidega :( Mida kuradit ma siis tegema oleks pidanud? Takso, bussiga? No thanks. Kümnesse pededele aitab iga ilmaga! Vahet pole, et kärukonksu ja tagastanget tuli päris korralikult pärast kohendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 16.06.04 14:13 Tsiteeri


Tsitaat:

No aga murul pargib ju auto mitte selle juht? Ja muru rikub ära ka justnimelt auto. Miks auto patu pärast peaks omanikku karistama?


Irww, naljavend... Ja kes selle auto sinna sõidab? Et kui sulle otsa sõidetakse, siis süüdi on auto aga mitte juht? Krt auto eest vastutab ju juht/omanik.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
joosu
huviline



Registreerunud 02.10.02
Asukoht: tln/harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.06.04 14:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
Tsitaat:
Esialgne postitaja ICE
Tsitaat:
Minu põhimõte üldiselt on, et milles auto süüdi on, et seda rikkuma minnakse??? Kui midagi on, pöördu omaniku poole ja kalla tema pudruga üle. Na**ui on vaja autot rikkuma minna...



No aga murul pargib ju auto mitte selle juht? Ja muru rikub ära ka justnimelt auto. Miks auto patu pärast peaks omanikku karistama?


Et siis nagu auto ise mõtleb ja pargib end murule:D



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 16.06.04 14:19 Tsiteeri


Tsitaat:
quote]

No aga murul pargib ju auto mitte selle juht? Ja muru rikub ära ka justnimelt auto. Miks auto patu pärast peaks omanikku karistama?




... et siis auto võttis kätte ja parkis ise ennast sinna murule? :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 16.06.04 16:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ICE
Tsitaat:

No aga murul pargib ju auto mitte selle juht? Ja muru rikub ära ka justnimelt auto. Miks auto patu pärast peaks omanikku karistama?


Irww, naljavend... Ja kes selle auto sinna sõidab? Et kui sulle otsa sõidetakse, siis süüdi on auto aga mitte juht? Krt auto eest vastutab ju juht/omanik.



Esialgne postitaja ICE

quote:
Minu põhimõte üldiselt on, et milles auto süüdi on, et seda rikkuma minnakse???

No ma sellest lausest sain niimoodi aru.:D

Tegelikult läbi selle auto rikkumise saabki ju juht karistada. Milles muru süüdi on, et seda rikkuma minnakse? Mustamäel muide väga paljudes kohtades on oma tädikesed kes murulappide eest hoolt kannavad. Oma vabast tahtest muide. Ja kui siis tuleb mingi tr... ja pargib oma masina sellele hooldatavale murulapile??!
Ma veel saan aru kui murule parkida, aga kellegi pahameelest valatud pudru peale tige olla?... Parkija läbustab ju seda muru, samamoodi nagu keegi läbustas tema autot. No sorry, aga minu põhimõtted on sellised, et kui julged teha, julge ka vastutada. Ja ära pasunda, et tehti liiga. Ei midagi isiklikku, lihtsalt mõtlen enda maja ees olnud muruplatsile. Samas mina omakohut ei poolda ja putru valama ei hakka.

Ja veel- "hingega auto" omanik teab milline on töö väärtus, ta oskab reeglina ka muudest asjadest, teiste väärtustest ja asjadest, ka loodusest lugu pidada. Sellised murule pargitud autod on eeldatavalt just vaid "metallihunnikud".


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 16.06.04 16:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Tegelikult läbi selle auto rikkumise saabki ju juht karistada. Milles muru süüdi on, et seda rikkuma minnakse? Mustamäel muide väga paljudes kohtades on oma tädikesed kes murulappide eest hoolt kannavad. Oma vabast tahtest muide. Ja kui siis tuleb mingi tr... ja pargib oma masina sellele hooldatavale murulapile??!
Ma veel saan aru kui murule parkida, aga kellegi pahameelest valatud pudru peale tige olla?... Parkija läbustab ju seda muru, samamoodi nagu keegi läbustas tema autot. No sorry, aga minu põhimõtted on sellised, et kui julged teha, julge ka vastutada. Ja ära pasunda, et tehti liiga. Ei midagi isiklikku, lihtsalt mõtlen enda maja ees olnud muruplatsile. Samas mina omakohut ei poolda ja putru valama ei hakka.


Auto on minu oma, aga muru pole otseselt kellegi oma - vaatamata sellele, kes seda hooldab. Ja on ikka vaks vahet, kas nu**ida ära kellegi auto värv või 2X5 m. suurune muruplats.:mad:

Ja mis puutub eelpoolmainitud ühistu koosolekusse, kus antud parkimisprobleem tõstatada, siis kogemused näitavad, et sellest võtavad osa ainult need inimesed, kellel muud teha pole ja neil on ka suht savi, kuhu sa oma autot pargid - vot nii.


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 16.06.04 16:14 Tsiteeri


Tsitaat:

Auto on minu oma, aga muru pole otseselt kellegi oma - vaatamata sellele, kes seda hooldab. Ja on ikka vaks vahet, kas nu**ida ära kellegi auto värv või 2X5 m. suurune muruplats.:mad:


Eks see olegi suhtumise küsimus. Mõne jaoks on sellel 10 ruudusel muruplatsil suurem väärtus kui misiganes autol. Kahjuks ongi enamikul selline suhtumine, et mis ei kuulu talle see "pole otseselt kellegi oma" ja seda võib läbustada. Konid ja sodi visatakse autoaknast välja jne... Suhtumine nagu leeninil.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 16.06.04 16:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Suhtumine nagu leeninil.:D


Leenin viskas ka konid ja prügi autoaknast välja :P :D


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 16.06.04 18:09 Tsiteeri


Tsitaat:


Ja veel- "hingega auto" omanik teab milline on töö väärtus, ta oskab reeglina ka muudest asjadest, teiste väärtustest ja asjadest, ka loodusest lugu pidada. Sellised murule pargitud autod on eeldatavalt just vaid "metallihunnikud".


Selge... siis olen vist kogu see aeg metallihunnikusse investeerinud. Kui sa hoolid rohkem mingist f***ing muruplatsist... siis palju õnne!!! Aga kui yks hea hommik ärakad ja vastad, et auto on igast [roppus] täis, siis oled ise selles syydi. :mad: Võibolla olen võibolla mitte... Vaatame kui selline asi sinuga juhtub... olgugi see sinu esimene või teine murulparkimine. Aga kui sa ei tea kuda asjad mustmäel käivad siis soovitan selle kohapealt mokk maas hoida. aga juhul kui tead siis miks nii palju seda muruarmastust näitad. Murul parkimine on tavaliselt ikka viimane võimalus.

Ei ytle seda vihaga aga kopp on ees et kaitsed muru rohkem, kui näiteks oma vara/olgu see siis sinu auto.

Kui mõnel muruarmastajal rohkem midagi yelda pole siis võiks teema kinni panna ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Axxept
huviline



Registreerunud 30.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4

postitati 16.06.04 18:31 Tsiteeri


see teema on tõesti täiest haigex kätte läinud...:D


RALLIART
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 16.06.04 18:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
Tsitaat:

Auto on minu oma, aga muru pole otseselt kellegi oma - vaatamata sellele, kes seda hooldab. Ja on ikka vaks vahet, kas nu**ida ära kellegi auto värv või 2X5 m. suurune muruplats.:mad:


Eks see olegi suhtumise küsimus. Mõne jaoks on sellel 10 ruudusel muruplatsil suurem väärtus kui misiganes autol. Kahjuks ongi enamikul selline suhtumine, et mis ei kuulu talle see "pole otseselt kellegi oma" ja seda võib läbustada. Konid ja sodi visatakse autoaknast välja jne... Suhtumine nagu leeninil.:D


nendesamade vanamuttide, kes kisavad oma muru pärast, nende koerte täissitutud muru on nyyd kyll asi, mida t6elisex looduskaitseobjektiks kuulutada. vaadake, mis seisus need muruplatsid on,

tunnistan ausalt, et olen ka nn murul parkinud, kuna yhistu esimees on pöhimötteline autodevihkaja ja teeb köik, et autoomanike elu meie yhistu hoovis vöimalikult raskex teha.


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 16.06.04 18:56 Tsiteeri


>> Vaatame kui selline asi sinuga juhtub... olgugi see sinu esimene või teine murulparkimine

Vaata, mõnede inimestega seda ei juhtu, kuna PÕHIMÕTTE pärast ei pargi autot murule. Mitte et see konkreetne auto muru fataalselt kahjustaks, aga kui kõik nii teeks, siis poleks linnas tõesti muru enam (see ei ole "mittekellegi" kolhoosivara, vaid teie kõigi oma). Sama käib ka konide, kiirtoidupaberite loopimise jm kohta. Minu põhimõtted käsevad viia auto mujale (see võimalus on alati olemas ja parema puudumisel ka kasutan seda). Ja pole, nagu näha, sugugi ainus

Aga selles osas olen täiesti nõus Sinuga, et enne niisuguse ühekordse eksimise eest "pudru abil karistamist" oleks õige anda võimalus end kaitsta ka autoomanikul. Enamus inimesi siiski ei kuula normaalset juttu ning sellepärast ka niisugused ebanormaalsed viisid karistamiseks. See pudru loopinud naaber näeb seal tõenäoliselt iga teine öö mingit autot murul parkimas, ning alles peale pudru mahaküürimist jääb õppetund piisavalt valusalt meelde, et enam sinna ei roni. Paistab et jääb ka Sinule;)

Muide, kui ühistu esimees autoomanikele käru keerab (murul parkijatele s*ta kaelaloopimine seda küll ei ole!), kas teda oma kohalt maha ei saa võtta? St esimees tänapäeval valitakse ikka, mitte ei määrata "kõrgemalt poolt"? Või kui enamus majaelanikke on huvitatud autoomanike pedereerimisest, siis tasub tõsimeeli elukohta vahetada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 16.06.04 19:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja krss
>>
Muide, kui ühistu esimees autoomanikele käru keerab (murul parkijatele s*ta kaelaloopimine seda küll ei ole!), kas teda oma kohalt maha ei saa võtta? St esimees tänapäeval valitakse ikka, mitte ei määrata "kõrgemalt poolt"? Või kui enamus majaelanikke on huvitatud autoomanike pedereerimisest, siis tasub tõsimeeli elukohta vahetada



teoreetiliselt on k6ik lihtne, nagu paljude asjadega siin maailmas:)


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 16.06.04 22:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja john
Tsitaat:


Ja veel- "hingega auto" omanik teab milline on töö väärtus, ta oskab reeglina ka muudest asjadest, teiste väärtustest ja asjadest, ka loodusest lugu pidada. Sellised murule pargitud autod on eeldatavalt just vaid "metallihunnikud".


Selge... siis olen vist kogu see aeg metallihunnikusse investeerinud. Kui sa hoolid rohkem mingist f***ing muruplatsist... siis palju õnne!!!


Vaid investeerimine ei tekita asjale "hinge". Pudru pesed maha aga muru sõidetakse tihtilugu päris mülkaks. Ja see ei taastugi. Eriti võtan sõna seetõttu, et minu maja ees on niimoodi juhtunud. Rõhutan veel- ma ei õigusta pudruloopijat!!!


Tsitaat:

Aga kui yks hea hommik ärakad ja vastad, et auto on igast [roppus] täis, siis oled ise selles syydi. :mad: Võibolla olen võibolla mitte... Vaatame kui selline asi sinuga juhtub... olgugi see sinu esimene või teine murulparkimine.


Minuga on umbes niimoodi juhtunud. Oskan ka oma süüd tunnetada ja ei kipu kilkama. Ja viha ka kellegi peale ei pea. Omaette teema on see, et selline omakohus ei ole tõesti õige.


Tsitaat:

Aga kui sa ei tea kuda asjad mustmäel käivad siis soovitan selle kohapealt mokk maas hoida.


Olen sünnist saadik elanud mustamäel 9kordses majas mille elanikel on väga palju autosid ja maja ees on väga vähe parkimisruumi. Umbes korra nädalas ööbin seal praegugi ja vahel hilisel ajal on tõesti kõik kohad hõivatud.


Tsitaat:

aga juhul kui tead siis miks nii palju seda muruarmastust näitad.
Murul parkimine on tavaliselt ikka viimane võimalus.

Ei ytle seda vihaga aga kopp on ees et kaitsed muru rohkem, kui näiteks oma vara/olgu see siis sinu auto.


Loomulikult kaitsen ennekõike oma vara, kuid millegipärast arvan, et pudruloopija tundis murulapil autot nähes umbes sama mida Sina hommikul oma autot nähes. Mõnele on võibolla just see muru kõige suurem vara? Ja see "mõni" mõtleb just, et miks küll keegi oma auto parkimiskohta murust olulisemaks peab. Mina saan küll sellise inimese käitumise motiividest hästi aru. Võibolla oli tegemist mõne hädise mutiga kes putru keeta jõuab aga autoomaniku otsimiseks jääb jaksu väheks?

Tsitaat:

Kui mõnel muruarmastajal rohkem midagi yelda pole siis võiks teema kinni panna ;)



Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 17.06.04 07:39 Tsiteeri


Mina pargiks uuesti ja kanatlikult ootaks ja vaataks kus kohast see pudru või mis iganes lendu läheks ja siis kui õnnestuks lennutaja kindlaks teha siis käitu vastavalt oma sisetundele.Nagu ma siit lugeda voin siis meil on siin idaal auto juhid kes alati pargivad oiges kohas,Mulle isiklikult meeldivad need autojuhid kes ennast kuskil kus ruumi vähe on risti üle kahe või kolme koha pargivad siis on eriti Äss neile juhi poolt nii ligi parkida kui vähegi võimalik.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 17.06.04 07:46 Tsiteeri


Teem lõpetuseks siis niipalju... uurisime yhe naabriga, kas kellegil majast on veel nii juhtunud... ja tuleb välja, et pea pooled on meie majas saanud omakohut, kas pudru või muu toiduainega :)
Kõik näitasid näpuga vene-onu peale, kes on pea 70 aastane ning ei mõista sõnagi eesti keelt... :mad: ---> http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=7081 ajab vihale... tuleb siia riiki ja sittagi keelest ei jaga. Aga auto statoili pesuga puhtaks ei saanud ning nyyd pean kuhugi käsipesulasse minema, kus ullemat keemiat kasutatakse :P
Ei pea siin pikka viha kritiseeriate peale, sest kõigiga juhtub midagi mis yhele meeldib ja teisele mitte... selline on elu... aga teise vara kallale ma ikkagi ei läheks. ;)

end of story


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 17.06.04 09:39 Tsiteeri


Ja ainuke asi, mida mina siin mainind olen, on see, et milleks rikkuda rikkuja vara kui mõtekas oleks karistada rikkujat ennast. Ja peaks karistama rikkujat ennast. Ma pole kordagi õigustanud murul parkimist või midagi muud sellist. Point on, et antud hetkel pole auto süüdi, vaid selle omanik ning miks rikkuda autot kui tegelikult peaks tegelema juhi/omanikuga. Minusilmis on vara rikkumine pigem seotud argusega, et minnakse varakallale ja siis kui omanik(süüdlane) ei näe jms. No krt...
Aga selleks, et seda teemat sulgema ei peaks, hoiame suurimaid hetke-emotsioone tagasi.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Horde
huviline

Avatar


Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 1,8

postitati 17.06.04 10:15 Tsiteeri


Ice jutuga päri.
Endal nimelt selline kogemus kus üks 5 kordse maja ühistu liige (vanem daam) käis ja kleepis lipikuid auto akendele, et palun mitte parkida Haljasalale.
Ise käisin kord tuttaval külas ja kuna mul oli auto suts viltu pargitud (ca 30-40 cm) ühe rattaga (hiljem selgus, et ) halajasalal. Tol korral oli lumi maas ja mina seda piiri kus maalt muru lõppes või algas ei näinud (Polnud ka kuskil märgistautud või kirjas haljasala piirkond).
Õhtul sõbra juurest minnes oli silt autoklaasil, et "Homme teatan Politseisse parkimise eest :-( Aegajalt treffan sõbra juurest läbi ja näen siltidega märgistatud autosid.

Lisaks allpoolmainitule... Kui tegemist veel mingi rendi autoga :-(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 17.06.04 13:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ICE
Ja ainuke asi, mida mina siin mainind olen, on see, et milleks rikkuda rikkuja vara kui mõtekas oleks karistada rikkujat ennast. Ja peaks karistama rikkujat ennast. Ma pole kordagi õigustanud murul parkimist või midagi muud sellist. Point on, et antud hetkel pole auto süüdi, vaid selle omanik ning miks rikkuda autot kui tegelikult peaks tegelema juhi/omanikuga. Minusilmis on vara rikkumine pigem seotud argusega, et minnakse varakallale ja siis kui omanik(süüdlane) ei näe jms. No krt...
Aga selleks, et seda teemat sulgema ei peaks, hoiame suurimaid hetke-emotsioone tagasi.


õige ICE.
see on argus, kuid ei julge ise omanikule asja näkku öelda. Loomulikult pole kõigil aega oodata seda inimest, kuid jäta siis teade vms.
Keegi eespool rääkis, et võta siis vastutus ka oma teo ees. Mine metsa mees . . . kui Sina peaksid minu auto pudruga üle kallama, siis ma tahaks näha Sinu vastutust u. 20k näol mis läheb värvimise peale. Kui mõistust pole, siis tao peaga vastu seina. Olen kogenud nii munasid, kui tühje kumme . . . kui oled mees tegema, ole mees tunnistama ka - see kes auto pargib on ju teada!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 17.06.04 13:29 Tsiteeri


kui käitud ise jobult, siis ole valmis, et ka sinuga käitutakse jobult ja ära plõksi!


www.auto24ring.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 17.06.04 13:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mike
kui käitud ise jobult, siis ole valmis, et ka sinuga käitutakse jobult ja ära plõksi!


asi ei ole hetkel jobult käitumises, või mitte.
Endal lahenes olukord inimesega näost näkku rääkimisega, kuid 99% on sellised, kes teevad ja ei tea midagi - sellised teevad hinge täis.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janza
huviline

Avatar


Registreerunud 13.06.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 17.06.04 13:52 Tsiteeri


ok on ka juhuseid kui näiteks ei ole üldse tegu auto omanikuga kes selle auto on valesti parkind, ja see pudru teema on siis ju süütu inimese ( et siis omaniku mitte selle lamba kes nii parkis) karistamine. ja ärge hakake ajama nüüd etei tasu oma autot igasugustele anda kõik me exime. kuid mina nõus( eelpool kõnelejatega ) rääkimine asjast aitab inimesel paremini aru saada et midagi on valesti tehtud. selline pudruga ülevalamine tekitab ainult trotsi ja vastuvihkamist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 17.06.04 16:32 Tsiteeri


Krt kui keegi rikub minu autot, siis mina rikun tema nägemise ja nõuan sisse ka tekitatud kahju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 17.06.04 16:38 Tsiteeri


Jah.. kui keegi minu murule pargib siis on see häbematus küll kuid pudruga loopimine ..........nii ikka ei tehta,saab ka viisakamalt.
Oli selline juhus ,et kui linna elama tulin siis parkisin ka teise mehe akna alla,kuigi tänav ei olnud tema,,,vastutasuks kirjutas kirja,mis toppis mulle aknavahele.Kirjas oli see et oled häbematu,et parkisid siia,endal aiaesine vaba.Jah aga kui nüüd aia ette pargin,st.ka kõnnitee on kinni ,siis viiakse varsti mu auto minema...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 17.06.04 22:26 Tsiteeri


heh
koomikud
mina kasutan visiitkaardi mõõtmetega silte kirjaga:
tervisi per**est, hästi pargitud, sinusugused ******d peaks sõitma ainult bussiga
ja kõrval pilt keskmist sõrme näitava miki-hiirega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.3% - SQL: 49.7%]