Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Juhiaken kiilub kinni (Vastuseid: 23 | Vaatamisi: 1979)
speedest86
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.08 15:12 Tsiteeri
Juhiaken kiilub kinni



Audi A6 1999 aasta juhi aken siis kiilub kinni kui alla lased ja siis tahad taas üles tagasi, poole peal kuskil tõmbab kinni.
Oskab keegi äkki abi anda ?
Proovisin küll midagi teha aga ise ma seal küll midagi erilist teha ei saanud.Pidi olema vict audi a6 tüüp viga juhi aken.
Või äkki keegi oskab tartus sellist asja parandada ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
speedest86
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.08 09:49 Tsiteeri


:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andero
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinna lähedal
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 3.0 TDI Quattro

postitati 12.02.08 10:02 Tsiteeri


Järsku saad siit veidi abi: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=47793#pid282198


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 12.02.08 10:04 Tsiteeri


Võta polster maha siis näed mis ja kus kiilub.
2 kruviga kinni


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
speedest86
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.08 11:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Võta polster maha siis näed mis ja kus kiilub.
2 kruviga kinni


polster on juba maha võetud ammu ja vaadatud aga sealt ei paista mitte üldse kohe et kiilub!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 13.02.08 08:05 Tsiteeri


Ehk on sellest teemast sulle abi:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=43318#pid276851


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 13.02.08 08:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: speedest86
Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Võta polster maha siis näed mis ja kus kiilub.
2 kruviga kinni


polster on juba maha võetud ammu ja vaadatud aga sealt ei paista mitte üldse kohe et kiilub!


Vaata seal siini peal on üks plastist juhik vms. Kui see kulunud on siis tõmbab klaasi viltu ja poob kinni.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
speedest86
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.08 11:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Tsitaat:
Algselt postitas: speedest86
Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Võta polster maha siis näed mis ja kus kiilub.
2 kruviga kinni


polster on juba maha võetud ammu ja vaadatud aga sealt ei paista mitte üldse kohe et kiilub!


Vaata seal siini peal on üks plastist juhik vms. Kui see kulunud on siis tõmbab klaasi viltu ja poob kinni.


eile kui autoga toonimises olin siis esiklaasid maha võeti siis tundus küll et on klunud...proovisin forsist osta aga seal ei saa neid plastik jublakaid eraldi osta ainult koos kupatusega ja selle hinnaks öeldi 1550.-
eks uurin audist äkki seal ikka on võimalik tellida eraldi !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 14.02.08 12:01 Tsiteeri


Revaist saab neid eraldi soetad tk hind oli umbes 100 tuuri kui õieti mäletan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
speedest86
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.08 13:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reimo
Revaist saab neid eraldi soetad tk hind oli umbes 100 tuuri kui õieti mäletan


kus see asub ja kas koduleht ka on olemas neil ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 14.02.08 13:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: speedest86
Tsitaat:
Algselt postitas: Reimo
Revaist saab neid eraldi soetad tk hind oli umbes 100 tuuri kui õieti mäletan


kus see asub ja kas koduleht ka on olemas neil ???

Ilmselt on 1 täht vahelt ära jäänud ning mõeldi siiski REVALIT ;)


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 14.02.08 14:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: speedest86
Tsitaat:
Algselt postitas: Reimo
Revaist saab neid eraldi soetad tk hind oli umbes 100 tuuri kui õieti mäletan


kus see asub ja kas koduleht ka on olemas neil ???


Upps :) mõeldud oli ikka Reval Autot

Vaata, kas sul on kasu nendest palstik tükkidest.
Minul paraku nende vahetus ei päästnud midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
speedest86
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.08 16:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reimo
Tsitaat:
Algselt postitas: speedest86
Tsitaat:
Algselt postitas: Reimo
Revaist saab neid eraldi soetad tk hind oli umbes 100 tuuri kui õieti mäletan


kus see asub ja kas koduleht ka on olemas neil ???


Upps :) mõeldud oli ikka Reval Autot

Vaata, kas sul on kasu nendest palstik tükkidest.
Minul paraku nende vahetus ei päästnud midagi.



sa pole siis siiamaani saanud asja korda ??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 15.02.08 08:08 Tsiteeri


mul nüüdseks korras.Mul läks terve aknaraam vahetusse.

Muidugi olen nüüdseks tagantjärgi targem.ennem kui lased raami vahetada siis paigalda kõigepealt klaas koos raamiga õieti.
Vaheta endal ära need plastikust klaasi suunajad.pane uks uuesti kokku.Kokku pane raam nii, et klaas on üleval.siis keera kruvid külge.kui sa paigaldad raami nii, et klaas on all või poolepeal siis sa head tulemust ei saa.

Kui sul on küsimusi siis anna aga julgesti teada.Ma endal olen kordi mitmeid seda raami küljest kiskunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
speedest86
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.08 10:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reimo
mul nüüdseks korras.Mul läks terve aknaraam vahetusse.

Muidugi olen nüüdseks tagantjärgi targem.ennem kui lased raami vahetada siis paigalda kõigepealt klaas koos raamiga õieti.
Vaheta endal ära need plastikust klaasi suunajad.pane uks uuesti kokku.Kokku pane raam nii, et klaas on üleval.siis keera kruvid külge.kui sa paigaldad raami nii, et klaas on all või poolepeal siis sa head tulemust ei saa.

Kui sul on küsimusi siis anna aga julgesti teada.Ma endal olen kordi mitmeid seda raami küljest kiskunud.


suured tänud selle praeguse info eest eks ma üritan seda asja proovida ja kui tekib küsimusi siis pöördun sinu poole...aga tänud :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ls
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.08 09:35 Tsiteeri


See võib küll ole rumal arusaam, aga mul eelmine sama aasta käigu A6 tegi sama, ja praegune auto ka. Teemaalgataja klaasi viltu olemist ei maini vms, seega justkui sama teema.
Mul aitas see kui lasin tihendid, vahed kus aken liigub, silikooni sprayga üle ja koheselt teine asi, paar korda üles alla ja oligi korras. Enne aga jäid aknad kuskile kinni maale kinni ja ei midagi.
Proovi enne samamoodi kui hakkad vahetama igast jama, silikoonnipurk maksab mõnikümmend krooni. Proovida tasub
(mul soovitati kohe eitea mis mootorid ja asjad ära vahetada :P )
PS! tegemist siis uksetihendite jaoks mõeldud sprayga, mitte aga ehitusliku silikooniga:P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
speedest86
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.08 09:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ls
See võib küll ole rumal arusaam, aga mul eelmine sama aasta käigu A6 tegi sama, ja praegune auto ka. Teemaalgataja klaasi viltu olemist ei maini vms, seega justkui sama teema.
Mul aitas see kui lasin tihendid, vahed kus aken liigub, silikooniga üle ja koheselt teine asi, paar korda üles alla ja oligi korras. Enne aga jäid aknad kuskile kinni maale kinni ja ei midagi.
Proovi enne samamoodi kui hakkad vahetama igast jama, silikoonnipurk maksab mõnikümmend krooni. Proovida tasub
(mul soovitati kohe eitea mis mootorid ja asjad ära vahetada :P )


suured tänud info eest eks ma proovin täna kohe asja järgi ja kui asi paraneb siis annan teada ja samuti kuie i toimi minu puhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 19.02.08 10:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ls
See võib küll ole rumal arusaam, aga mul eelmine sama aasta käigu A6 tegi sama, ja praegune auto ka. Teemaalgataja klaasi viltu olemist ei maini vms, seega justkui sama teema.
Mul aitas see kui lasin tihendid, vahed kus aken liigub, silikooni sprayga üle ja koheselt teine asi, paar korda üles alla ja oligi korras. Enne aga jäid aknad kuskile kinni maale kinni ja ei midagi.
Proovi enne samamoodi kui hakkad vahetama igast jama, silikoonnipurk maksab mõnikümmend krooni. Proovida tasub
(mul soovitati kohe eitea mis mootorid ja asjad ära vahetada :P )
PS! tegemist siis uksetihendite jaoks mõeldud sprayga, mitte aga ehitusliku silikooniga:P



Kindlasti mingil puhul see määrimine aitab.Kui piisab määrimisest siis on väga hästi.
Minul paraku nii lihtsalt siiski ei läinud.
Mul oli jama veel sellega, et kui akna alla lasin siis tegi sellist kõrvulukustavat kriginat.Määrisin mis ma määrisin krigin kadus ära aga aken kuramus ei liikunud ikkagi :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
speedest86
huviline

Avatar


Registreerunud 22.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.08 11:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reimo
Tsitaat:
Algselt postitas: Ls
See võib küll ole rumal arusaam, aga mul eelmine sama aasta käigu A6 tegi sama, ja praegune auto ka. Teemaalgataja klaasi viltu olemist ei maini vms, seega justkui sama teema.
Mul aitas see kui lasin tihendid, vahed kus aken liigub, silikooni sprayga üle ja koheselt teine asi, paar korda üles alla ja oligi korras. Enne aga jäid aknad kuskile kinni maale kinni ja ei midagi.
Proovi enne samamoodi kui hakkad vahetama igast jama, silikoonnipurk maksab mõnikümmend krooni. Proovida tasub
(mul soovitati kohe eitea mis mootorid ja asjad ära vahetada :P )
PS! tegemist siis uksetihendite jaoks mõeldud sprayga, mitte aga ehitusliku silikooniga:P



Kindlasti mingil puhul see määrimine aitab.Kui piisab määrimisest siis on väga hästi.
Minul paraku nii lihtsalt siiski ei läinud.
Mul oli jama veel sellega, et kui akna alla lasin siis tegi sellist kõrvulukustavat kriginat.Määrisin mis ma määrisin krigin kadus ära aga aken kuramus ei liikunud ikkagi :mad:


Suuremad tänud Ls-ile soovituse eest silikon spayd kasutada ja see tõesti õnneks aitas mindgi...eks muidugi suht üleval kuskil ikka kiilub kinni aga seda maad on nii vähe seal vahel et täielikult aken kinni jookseks...eks lasen veel ja käian akend üles alla vähe rohkem ja asi kindlasti ma loodan vähemalt et annaks vägagi rahuldava tulemuse.nüüd siis on hea lasta kõik teisedgi aknad üle et paremini jookseks.
Aga veelkord siis suured tänud Ls :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ls
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.08 16:10 Tsiteeri


Tore kui sain aidata :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Uudemets
huviline



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Randvere
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2003 1,8t; 21061 1989 1,5

postitati 21.02.08 20:44 Tsiteeri


Enne aknatõstukite siinide määrimist oleks soovitav need ka puhastada näiteks brakecleaneri või taolise ainega ning suruõhuga puhastada ja siis korralikult ära määrida koos tihenditega. Kui A6 ostsin jeblas mul samuti juhi aken, aga nüüd käib kui uus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 22.10.08 08:12 Tsiteeri


Kas keegi hädalistest on endal aknad korda saanud?
Mul oli probleem lahendatud kuni selle nädalavahetuseni.
Käisin autoga klaase toonimas.Peale toonimist olid klaasid nii umbes 4 kuud ok.
Nüüd nädalavah.krt jälle ei tule juhiaken ülesse.Samas kõrvalistuja poolne töötab normaalselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 22.10.08 08:47 Tsiteeri


Suvel sõitsin mõõda Otepää kruusateid ja kõrvalistuja aken ei taha enam kinni minna(tõmbab akna viltu) ning peab kätega kaasa aitama.
Äkki keegi seletaks, kuidas polster tervena/puhtana küljest ära saada....ei tahaks ära lõhkuda midagi.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 22.10.08 09:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Suvel sõitsin mõõda Otepää kruusateid ja kõrvalistuja aken ei taha enam kinni minna(tõmbab akna viltu) ning peab kätega kaasa aitama.
Äkki keegi seletaks, kuidas polster tervena/puhtana küljest ära saada....ei tahaks ära lõhkuda midagi.


polster ise lahti käib kergelt.Lased kruvid lahti, ühendad lahti el.akende nuppude juhtme.Siis kui juhtmed lahti siis tõstad polstrit ülesse poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.7% - SQL: 57.3%]