Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 80 B4 kassetisahtlid (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 1528)
Aigar_I
huviline

Avatar


Registreerunud 02.07.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant 1.9 TDI

postitati 20.07.11 16:30 Tsiteeri
Audi 80 B4 kassetisahtlid



Mõtlesin, et kuna kassette enam makk ei mängi ja see süsteem seal niikuinii ei toiminud siis võiks teha sellega midagi targemat. Jõudsin nii kaugele et sain selle pesa seal tühjaks. Aga mis edasi? Oleks seal siis mingi põhi all, saaks vähemalt telefoni või suitsupakki seal hoida aga need kaovad sinna ära. Ja pealegi on üpris kole vaatepilt see tühi auk seal. Ise lootsin et leiab kuskilt kasvõi mingi plasttopsi mis sinna sisse istuks. Aga vaevalt nüüd sellist kuskilt leiab. Sellise peab vist ise aretama ja sulatama?
Või siis oleks lihtsam selle augu kohale kruvida mõni käetugi? (kuigi need plastikust topsid näevad veel koledamad välja. võiks olla ikka midagi viisakamat.)
Küsimusi siis tegelt isegi kaks: et kas mõnel heal kaasfoorumlasel pole mingit geniaalset ideed mida selle tühimikuga seal peale hakata? Või teab keegi kust ja kuidas saada mõnda viisakat käetuge? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
twistY
huviline



Registreerunud 06.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 20.07.11 16:38 Tsiteeri


Endale kõvasti lihtsam oleks lammarist tuua kohe laekaga keskkonsool. Mina sain kord viiekaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Aigar_I
huviline

Avatar


Registreerunud 02.07.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant 1.9 TDI

postitati 20.07.11 16:43 Tsiteeri


hmm. kah variant. aga ma kardan et ma olen nii laisk et ei viitsi seda lahti kiskuda sealt :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
twistY
huviline



Registreerunud 06.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 20.07.11 17:26 Tsiteeri


Ei ole üldse keeruline. Maksimaalselt 5 kruvi, kui nii paljugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wilba
huviline



Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tallinn/Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 20.07.11 17:40 Tsiteeri


Üks aeg sai seda lahti võtud. Ja siis oli minu mäletamist mööda 2. Üks oli käsipduri all oleva pisikese lataka all ja teine tagumise tuhatoosi all. Käigukangi nupp maha ja siis peaks ta sealt tahapoole ära liikuma. Ees on ka võib-olla aga minu isendil neid igaljuhul ei eksisteeri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Aigar_I
huviline

Avatar


Registreerunud 02.07.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant 1.9 TDI

postitati 20.07.11 17:44 Tsiteeri


Tsitaat:
selge pilt. tundub et peab siis ükspäev selle tegevuse ette võtma.

Selge pilt. Tundub, et peab siis ükspäev selle tegevuse ette võtma.


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 20.07.11 17:48 Tsiteeri


Nii laisk oled, siis mis üldse muretsed. Kuidas ülde teema viitsisid teha. Mine osta tavaline pika sahtliga see platik ja vsjoo.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 20.07.11 20:12 Tsiteeri


Seletage mulle kuidas ma kässaril plastik katte maha saan, et too konsooli osa autost eemaldada?
Niisama tõmmates kuhugi poole ei liigu. Siis avastasin kõrvalistuja külje peal väikse pilu. Kruvikaga susides ikka kätte ei saanud.

Mingi muu nipp asja juures?


Best ET 13,414@A4
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 20.07.11 20:16 Tsiteeri


Tõmbad käsipiduri nii üles kui saad. Mutter tagumise tuhatoosi alt lahti. Kruvi käigukangipoolse plastikkaane alt lahti ja siis tõstad üles poole. Käsipiduri kangilt ei pea mingit plastikut eemaldama, et konsooli tagumine osa välja tuleks. Raskelt ta tuleb aga siiski tuleb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 20.07.11 20:16 Tsiteeri


Seda ei peagi eemaldama. Kaks polti lahti konsoolil, tõmbad kässari peale ja tõstad konsooli üles ja tõmbad ettepoole. Nii et kang koos plastikuga jääb maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 20.07.11 20:20 Tsiteeri


Hmm, eks ma proovin siis uuesti. Vabatahtlikult konsool kässarist üle tulla ei tahtnud.


Best ET 13,414@A4
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aigar_I
huviline

Avatar


Registreerunud 02.07.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant 1.9 TDI

postitati 21.07.11 16:24 Tsiteeri


Tegelikult lootsin, et saab sellega midagi huvitavamat ette võtta. Kasvõi mingi topsihoidja. Aga siis on selge. Tuleb lihtsalt läbi astuda romulast ja võtta lihtsalt see jupp ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 21.07.11 18:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aigar_I
Tegelikult lootsin, et saab sellega midagi huvitavamat ette võtta. Kasvõi mingi topsihoidja. Aga siis on selge. Tuleb lihtsalt läbi astuda romulast ja võtta lihtsalt see jupp ära.
Originaal topsihoidja on pikas sahtlis täitsa olemas, tuleb lihtsalt kuskilt see rariteet leida ja pikk sahtel muidugi paigaldada.


  • 8A0 862 533 7DN LEFT HOLDER (PLATINUM)
  • 8A0 862 534 7DN RIGHT HOLDER (PLATINUM)

  • 8A0 862 533 9XB LEFT HOLDER (ANTHRACITE)
  • 8A0 862 534 9XB RIGHT HOLDER (ANTHRACITE)



http://img412.imageshack.us/img412/166/cupholder002mm4.jpg


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Aigar_I
huviline

Avatar


Registreerunud 02.07.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant 1.9 TDI

postitati 21.07.11 20:12 Tsiteeri


Ooo. Tundub huvitav. Aga sellist vist ei leia kuskilt jah. Uus keskkonsool tuleb niikuinii siis osta. Võib-olla mõtlen ise midagi välja.

Edit:
Leidsin netist ühe käetoe mis sobiks mulle väga hästi. Kuid nüüd on selline mure, et vaba ruumi peab olema 15cm, mida mul ilmselgelt ei ole, sest need seljatoe reguleerimise rattad jäävad ette..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 38.3% - SQL: 61.7%]