Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: a6 kellade vahetamine (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 7127)
caramel
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 100c32,3E-A6v6avant

postitati 15.10.07 19:41 Tsiteeri
a6 kellade vahetamine



mul a6 94a spidoka ja tahhomeetri kõrvaj väike laegas pudipadi jaoks.küsimus selline,kui vahetaks nad teise vastu,kus laeka asemel veel 3 näidikut.kas armaturi all on olemas vastavad tepslid nende jaoks,kas nad üldse hakkavad tööle?mingi95-96 aasta oma vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ervin7
huviline



Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi 80 b2 '83 & Audi A6 2.6 Quattro '94

postitati 15.10.07 20:04 Tsiteeri


Olen teinud läbi sama vahetuse.
Tööle ei lähe õli temperatuuri näidik (vaja vedada juhtmed/paigaldada andur).
Kui on kompuutiga kellad, siis vaja paigaldada ka kompuutri juhtimise kang, vedada kangi ja kellade vajele juhtmed + vedada 1 juhe ajuni. Muud näidikud hakkavad kohe toimima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 15.10.07 20:09 Tsiteeri


Muud näidiku? Kell ja voltmeeter. Neile ju ainult voolu ongi vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ott6
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.09
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.10 15:44 Tsiteeri


Tõstataksin siis uuesti vana teema üles. Huvitaks kui suur töö on seda õli temp. andurit paigaldada, kuhu see üleüldse paigaldatakse ning palju see andur maksab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
j2mis
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C5, B5, Zafira A

postitati 26.01.10 16:13 Tsiteeri


Mina oma 100c4'l 2.3'l ei leidnudki õlivanni küljes õli temp anduri kohta:S Niiet paigaldasin ta ploki külge ploki tempi mõõtma :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ott6
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.09
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.10 16:22 Tsiteeri


Räägi mis maksis andur?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ott6
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.09
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 27.01.10 12:38 Tsiteeri


Nonii, uued kellad sees.Ilmnes paar probleemi.Esiteks hakkab auto käima pannes kohe põlema tahoka valgustus, ning teiseks ei põle see valgus mis valgustab kilometraasi.Õli tempi anduriga tegelen tulevikus.Kas kilometraasi näidikul on taoline pirn nagu välis tempi näidikul või saab seda pirni samalihtsalt vahetada kui teisi.Igatahes selle auto küljes kust need kellad võtsin töötas see valgustus, ning käima pannes ei hakanud tahoka valgustus põlema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.01.10 12:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: j2mis
Mina oma 100c4'l 2.3'l ei leidnudki õlivanni küljes õli temp anduri kohta:S Niiet paigaldasin ta ploki külge ploki tempi mõõtma :P

Kas sul on mingi sendilaekaga kelladeplokk? Ma pole veel suutnud ise kohata sellist isendit just c4 ja 2.3 millel pole õlitempi kelladeplokis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
j2mis
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C5, B5, Zafira A

postitati 27.01.10 13:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: j2mis
Mina oma 100c4'l 2.3'l ei leidnudki õlivanni küljes õli temp anduri kohta:S Niiet paigaldasin ta ploki külge ploki tempi mõõtma :P

Kas sul on mingi sendilaekaga kelladeplokk? Ma pole veel suutnud ise kohata sellist isendit just c4 ja 2.3 millel pole õlitempi kelladeplokis.


Mul oli algselt lühikeste kelladega c4 aga nüüdseks on paigaldatud pikad kellad.
ja õlitemperatuuri anduri kohta polnud õlivanni küljes, seega paigaldasin ta mootoriploki temperatuuri mõõtma:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ott6
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.09
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.10 18:04 Tsiteeri


Nonii õli temperatuuri andur asub siis ploki küljes, teise temperatuuri anduri kõrval.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aandroo
huviline



Registreerunud 24.11.07
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 4.2 Quattro

postitati 14.06.10 15:40 Tsiteeri


Kui raske on Audi A6 C4 2.6 V6 - le paigaldada kompuutriga spidomeetrit kompuutrita spido asemele?
Tahaks küttekulusi jms näha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mclx
huviline



Registreerunud 04.10.05
Asukoht: stabiilselt Tallinn - Võru
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Quattro

postitati 02.07.10 07:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aandroo
Kui raske on Audi A6 C4 2.6 V6 - le paigaldada kompuutriga spidomeetrit kompuutrita spido asemele?
Tahaks küttekulusi jms näha.

Pole üldse raske kui veidike auto elektrit jagad. Paigaldasin enda A100'le A6 kellad kompu ja checkiga (originaalis autol checki polnud). Kompu tööle saamiseks on pmst vaja ajust kelladeni vedada kütusekulu signaal. Teiseks on tarvis ühendada kompu juhtnupud. Ülejäänud kompu tööks vajaliku info saab kompu ise näidikute plokist kätte (n. kiiruse signaali). Autocheckiga (ehk siis displei 4 tulukese asemel üleval) on veidi keerulisem.

Kompu paigalduse kohta on foorumis ka juttu olnud, isegi õpetus ja skeemid peaks mingis teemas olemas olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audihauto
huviline

Avatar


Registreerunud 18.11.08
Asukoht: Tallinn,Paide
Kasutaja on eemal

Auto: 100 2,5 tdi c4 a6 2,5 tdi quattro c4

postitati 16.07.10 06:53 Tsiteeri


Tere.Äkki valgustaksid mclx,kuidas autocheki paigaldada.Ei suutnud selle kohta siit infot leida,kõik vajalikud asjad on olemas.Autoks on Audi 100,motoks 2,5 tdi 85 kw.Tänud ette


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 20.05.12 19:43 Tsiteeri


Kas Audi 100 c4 hakkaksid a6 c4 pikad kellad tööle?
Küsimus selline, sest a6l on digitaalne kilometraasi näidik, aga mul 100 on veel vanema tüübi oma. Mul hetkel pikad kellad koos autocheckiga, kuid odomeeter ei keri edasi, ülejäänud kõik tip-top.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
spool
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 20.05.12 22:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wolf123
Kas Audi 100 c4 hakkaksid a6 c4 pikad kellad tööle?
Küsimus selline, sest a6l on digitaalne kilometraasi näidik, aga mul 100 on veel vanema tüübi oma. Mul hetkel pikad kellad koos autocheckiga, kuid odomeeter ei keri edasi, ülejäänud kõik tip-top.


Pole probleemi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Roman666
huviline



Registreerunud 23.04.10
Kasutaja on eemal


postitati 26.06.12 22:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mclx
Tsitaat:
Algselt postitas: aandroo
Kui raske on Audi A6 C4 2.6 V6 - le paigaldada kompuutriga spidomeetrit kompuutrita spido asemele?
Tahaks küttekulusi jms näha.

Pole üldse raske kui veidike auto elektrit jagad. Paigaldasin enda A100'le A6 kellad kompu ja checkiga (originaalis autol checki polnud). Kompu tööle saamiseks on pmst vaja ajust kelladeni vedada kütusekulu signaal. Teiseks on tarvis ühendada kompu juhtnupud. Ülejäänud kompu tööks vajaliku info saab kompu ise näidikute plokist kätte (n. kiiruse signaali). Autocheckiga (ehk siis displei 4 tulukese asemel üleval) on veidi keerulisem.

Kompu paigalduse kohta on foorumis ka juttu olnud, isegi õpetus ja skeemid peaks mingis teemas olemas olema.



Tsitaat:

tere tqstan vana teema ulesse... kusimus siis sellin kust seda skemi saada... kas oleks v6imalik a6 kellad paigaldada audi 100?

Tere. Tõstan vana teema ülesse. Küsimus siis selline, kust seda skeemi saada? Kas oleks võimalik a6 kellad paigaldada audi 100?



Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.7% - SQL: 40.3%]