Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: 2,3 NG hüdrotõukurite klabin (Vastuseid: 62 | Vaatamisi: 6655)
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 18.08.04 12:30 Tsiteeri


krt kus see vaakumpump üldse on v millisest vaakumpumbast juttu on. peaks ka tsekkama. mul ka tiksub seal raisk midagi. ja mootri all tiksub ka 1 asi aga speedsteri hannes ütles et see on normaalne ja peabki tiksuma (mingi värk mis bensuaure tõmbab/juhib söefiltrisse, sisselaske kolle all)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 18.08.04 12:39 Tsiteeri


Minu andmetel peaks vaakumpump olema mitte piduri vaakumvõimendi vaid auto eest kapotialla vaadates plokikaane paremas küljes küllaltki üleval vaataja pool asuv "moodustis" - vabandan fraasi pärast, mis siia eriti ei sobi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
brunnts
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Tallinn - Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 18.08.04 12:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
krt kus see vaakumpump üldse on v millisest vaakumpumbast juttu on. peaks ka tsekkama. mul ka tiksub seal raisk midagi. ja mootri all tiksub ka 1 asi aga speedsteri hannes ütles et see on normaalne ja peabki tiksuma (mingi värk mis bensuaure tõmbab/juhib söefiltrisse, sisselaske kolle all)


Vaevalt rass sinu autol vaakumpumba pulk häält teeb, selle oleks Hannes kohe avastanud.


Life is hard. It's harder if u're stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sulps
Bännitud



Registreerunud 14.07.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi80

postitati 18.08.04 16:51 Tsiteeri


mootori rihm on välja veninud või mõne hambga valesti pantud ja klapid joosevad nõrgalt kolvidesse


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sulps
Bännitud



Registreerunud 14.07.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi80

postitati 18.08.04 16:59 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.08.04 17:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja sulps
mootori rihm on välja veninud või mõne hambga valesti pantud ja klapid joosevad nõrgalt kolvidesse

Vägagi kahtlen selles, kui nad jookseks klappidesse siis see mootor annaks suht kiirelt otsad ning pakun et nii palju rihma valesti pannes oleks see juba persega ka tunda et minekut asjal ei ole... ja lisaks veel see, et siis klõbiseks asi pidevalt mitte vaid peeneks lastes.
Omal ka kone sellist asja teeb, kui peeneks lasta hakkavad lihtsalt tiksuma. Korra valasin MIFOOLI nimelist asja sisse, miski 1000+ km oli asi vakka pidevalt, peale seda tuli iseenesest asi tagasi, kuid nagu näha on see jama väga paljudel, et eriti tõmblema ei hakka küll... ja palju ma asja üle 5K p/min ikka ajan :D ringrada küll asjaga sõita ei saa... kuid see vast ei ole oluline kah :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sulps
Bännitud



Registreerunud 14.07.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi80

postitati 18.08.04 17:15 Tsiteeri


oli kunagi bmw mis ka vaikselt klõbises polnud ka hullu kuni üks kord anti täis vindiga ringi siis jäeti asi seisma ja enam käima ei saanud võtsime ploki kaane maha ja oi imet klapp oli kolvis kinni varrest ära murdunt ja põlemis kambri küpseks teinid ja teised kolvid olid ka oma klapi tagumis jälgi täis.võta plokki kaan maha ja uuri asja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.08.04 17:26 Tsiteeri


Mitte kaan ei ole vaja sel juhul maha võtta, vaid tuleks märgid üle kontrollida.
Kuid ise olen kindel, et kui rihm nii valesti peal siis selline moto just 6000p/min eriti vastu nagu ei pea ja asi oleks juba ammu kokku jooksnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sulps
Bännitud



Registreerunud 14.07.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi80

postitati 18.08.04 17:43 Tsiteeri


küll ta varssti jooseb ka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sulps
Bännitud



Registreerunud 14.07.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi80

postitati 18.08.04 17:45 Tsiteeri


samas ka tahm klapi pesades põhjustab klõbinat, eesti halb küte teeb oma töö


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sulps
Bännitud



Registreerunud 14.07.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi80

postitati 18.08.04 17:46 Tsiteeri


või on klapi pesad ää põlenud ja klapid ei sulgu korralikult


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 19.08.04 07:29 Tsiteeri


No selliste vigadega nagu ette loetakse ei peaks mootor õieti töötamagi.
Kui hammasrihm nii mööda on pandud et klapid kolbe paitavad ei peaks vast käima minema.Kui klapipesad nii läbi on kuidas see mootor veel töötab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.04 07:49 Tsiteeri


Täpselt minu point... selline moto ei tohiks mitte töödatagi enam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 19.08.04 17:13 Tsiteeri


Asjaga siis niikaugel, et pumbal sai see varras väljavõetud ja tiksub ikka edasi, aga mitte nii palju.Muud pudinad ka maha kistud ja silmaga nähtavaid kahjustusi nukkvõllil ei ole, paistab et siis hüdrodel migi kala, kuigi pealt kõik ilusad ja käivad ka korralikult.Homme läheb nukkvõll maha ja eks paistab mis seal all on.Või kuluvad nad alt poolt ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.04 17:15 Tsiteeri


Altpoolt ikka jah, seal kus see õli neid asju toimetab, peal on vaid pind mis kohtub nukkvõlliga :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kit
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.08.04 17:26 Tsiteeri


Meie jaoks teema lõpetatud - ärge kõvasti naerge:D - TT pani õli normini juurde ja vaikus otse-eetris:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 22.08.04 18:04 Tsiteeri


Sellel mootoril õli viga ei olnud,
sest õli lihtsalt polnud.

( vahetades ainult mõne hüdro-tõukuri kasutatud h-tõukiuri vastu, võta tõukur korraks lahti pese ja pane kokku siis reguleerub klapi vahe, muidu võib klapp jäädagi lahti.)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 22.08.04 18:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja forsin
Sellel mootoril õli viga ei olnud,
sest õli lihtsalt polnud.

( vahetades ainult mõne hüdro-tõukuri kasutatud h-tõukiuri vastu, võta tõukur korraks lahti kolmeks pese ja pane kokku siis reguleerub klapi vahe, muidu võib klapp jäädagi lahti.)


Kuda need lahti saab, ma tükk aega uurisin ja ei leidnud kohe mitte varjanti. alumine põhi ju kinni keevitatud sinna. See osa mis klapile toetub annab liikuma, aga kätte seda küll ei saa?? Neid tõukureid ma muidugi näinud kahte tüüpi, ühtedel on alus pind keevitatud, teistel miski täppis istuga seal, aga lahti ma neid ei saa, kui siis kuvaldaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.08.04 19:00 Tsiteeri


mul kah hetkel õli miinimumi peal homme panen normi ,loodetavasti kaob ka minul klõbin:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 22.08.04 19:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja -ummi-
mul kah hetkel õli miinimumi peal homme panen normi ,loodetavasti kaob ka minul klõbin:)


Loodetavasti saad oma tiksust lahti, kui õli väheks jääb siis tõesti klõbisema kipuvad, minuomal sama asi. Annab kohe märku kui rüübet soovib:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 22.08.04 19:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja madjs
Tsitaat:
Esialgne postitaja forsin
Sellel mootoril õli viga ei olnud,
sest õli lihtsalt polnud.

( vahetades ainult mõne hüdro-tõukuri kasutatud h-tõukiuri vastu, võta tõukur korraks lahti kolmeks pese ja pane kokku siis reguleerub klapi vahe, muidu võib klapp jäädagi lahti.)


Kuda need lahti saab, ma tükk aega uurisin ja ei leidnud kohe mitte varjanti. alumine põhi ju kinni keevitatud sinna. See osa mis klapile toetub annab liikuma, aga kätte seda küll ei saa?? Neid tõukureid ma muidugi näinud kahte tüüpi, ühtedel on alus pind keevitatud, teistel miski täppis istuga seal, aga lahti ma neid ei saa, kui siis kuvaldaga.


Nonii inimene õpib kogu elu, sain ka tõukuri lahti tänu forsin-ile, kui tõukurit peale naftas leotamist, alumine pool ees vast puitu taguda, siis lahti ilusti tuli. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 23.08.04 06:11 Tsiteeri


:o loe ja imesta,krt ma vist näen esimest korda siukest autot nagu Audi.Igatahes nädalavahetusel sai uued hüdrod sisse pandud ja kapoti all vaikus, peenesta või lõpuni ei mingit tiksu :D.
NB! Ja õli normi piires ei ole ja ikka ei mingit tiksu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 28.08.04 17:06 Tsiteeri


Jan-kos
Palju önne selline peabgi üks korralik auto olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.09.04 19:30 Tsiteeri


autol õli normis ,tõukurid kontrollitud ,vaakumpumba tõukurvarras korras aga klõbin ikka alles:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 09.09.04 07:18 Tsiteeri


Mis moodi tõukurid kontrollitud?Vaata ma kirjutasin eespool et ei hakanud neid hüdrosid leotama ja pesema panin uued ja "vaikus" ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.6% - SQL: 44.4%]