Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B5 Kompuutrit Displey Parandus ? (Vastuseid: 58 | Vaatamisi: 14712)
Reints
huviline



Registreerunud 06.11.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 18.12.10 11:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Teile teadmiseks, et see 1 pin (40-st? või enamastki veel?) , mida vaja tinutada on, on oluliselt peenem, kui inimese juuksekarv. Olen ise mikroskoobi all neid vaadelnud ja võrrelnud ning seda tööd mina ise tegema küll ei hakkaks. Kui Sa isegi seierite tagasipanemisega hästi hakkama ei saa, siis unusta tinutamine.

Saaks hakkama küll kuid ei hakkanud rohkem näppima kuna tean et läheb uuesti lahti kiskumiseks ja peale seda panen need paika 2x sama tööd ette võtta pole nagu mõtet


Sõida aga ära mölise !!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 18.12.10 13:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reints
Poole tunni tinutuse eest 400.- saada on minu arust nagu tiba üle makstud. :o
Saaks aru et toon auto kohale ise kisud lahti ise paned tagasi.
Kokku peaks see aega võtma 20 min (5 min lahti ja 15 kokku)
Kokku alla 1h töö siis
Näen oma silmaga, et kõik fungab ja siis selline hind.


Sa unustad ära sellise pisiasja, et tänapäeval küsitakse hinda spetsiifiliste teadmiste ja oskuste eest, mitte mingi tükitöö alusel. Keegi ei keela ise teha, soetad vastavad abivahendid ja hakkad harjutama. Ma hoian ka iga päev jootekolbi käes, sellegipoolest lasin display ära vahetada DIA meestel 1500 eek. eest.
Ma parandan selle asemel parem mõne mitu tonni maksva kodumasina juhtmooduli, mida ma tunnen ja küsin selle raha tagasi.
Kõige hullemad on need, kes üritavad kokku hoida, keeravad asja p...se ja siis tulevad nutuga abi otsima. Tänapäeval pole lootustki kõiki spetsiifilisi asju omale selgeks teha.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reints
huviline



Registreerunud 06.11.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 18.12.10 14:17 Tsiteeri


Inimesed väärtustavad oma tööd lihtsalt erinevalt.
Käisin ühe mehe juures kes vahetas mu digiboxil 8 kondekat kahe 2L coca-cola eest ära.
Kondekad ostis ka ise :P


Sõida aga ära mölise !!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.12.10 15:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
MaQQu, kas Sa nüüd seda "pinnide" juuksekarvalist paksust/läbimõõtu mitte ABS'i aju omadega segi ei aja ?!?


Ei aja (pole õnneks asja olnud ABS aju sisse). Proovi vana displei lahti joota ning vaatle ühte ilma tinata klemmi. Ilmselt uuena tulevad nad tinaga kaetuna, mis nad olulisemalt paksemaks teevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reints
huviline



Registreerunud 06.11.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 18.12.10 16:01 Tsiteeri


Ei ütleks et päris juuksekarva jämedused
http://img.photobucket.com/albums/v296/Builder/Cluster/DSC07260.jpg


Sõida aga ära mölise !!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.12.10 18:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reints
Ei ütleks et päris juuksekarva jämedused
http://img.photobucket.com/albums/v296/Builder/Cluster/DSC07260.jpg


Mhm, puhasta nad nüüd tinast ära : )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reints
huviline



Registreerunud 06.11.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 28.12.10 16:13 Tsiteeri


Pärnus vahetus 250.- Telefon: 37253064852


Sõida aga ära mölise !!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 28.12.10 16:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reints
Pärnus vahetus 250.- Telefon: 37253064852

Tsiteerin, et postitus ära ei kaoks.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reints
huviline



Registreerunud 06.11.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 09.01.11 18:21 Tsiteeri


Keilas tinutab 1 mees 13€ eest Telefon: 53437020


Sõida aga ära mölise !!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.10.11 22:33 Tsiteeri


Juuksekarvast on nüüd asi küll väga kaugel, pakun välja, et vähemalt suurusjärgu võrra on mõõdud erinevad, kuigi mõõtnud ei ole ja päris täpselt vaielda ka ei oska.:D

Kuna minu masina kompuutri ekraan näitas sellist pilti:
http://www.hot.ee/huimenja/spido1.jpg

Uurisin ka vahetuse hinda, ning ka minu arvates on sellise töö eest hind ikka üle mõistuse krõbe.

Välismaalt tellides saab displei enda u 15-40 jöiro eest, sõltuvalt kust kui hästi õnnestub välja ajada. Mina olin laisk, ning ostsin hr Reints'i käest juba tellitud ekraani, praeguseks olen juba unustanud, kui palju eest.

Selliste asjade vahetust teeb mh ka IT- buss hiiul http://www.itbuss.ee/est/itbuss
kuid kuna antud momendil hiiu töömees viibis puhkusel ning mul oli soov asi kiiresti korda saada siis otsustasin asja ikkagi ise ette võtta.

Kõige suuremaks probleemiks, nagu selgus osutuski seierite kalibreerimine, õnneks taipasin enne algseisu jäädvustada, sellest oli üsna palju abi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.10.11 22:49 Tsiteeri


Spidoploki lammutamisega probleeme ei ole ilmselt ka jämedamate näppudega härradel (miks mitte ka prouadel), tähelepanelik peab olema spido ja tahho seierite eemaldamisega, nagu hr Reints mind hoiatas, kipuvad seieri keskosa katvad mustad kettad eemaldamisel selleks mitte ettenähtud kohast ära lagunema, nii ka mul, kuid sellest ei ole erilist probleemi, need saab väga edukalt pärast tagasi liimida.

http://www.hot.ee/huimenja/spido2.jpg

Ka ei ole erilist probleemi displeipaneeli eraldamisega. Kuna trükiplaadi ühendusrajad on keskpärasest natuke peenemad, siis tuleb olla liigse kuumutamisega väga ettevaatlik, kes vähegi on jootmistööd teinud, see teab millest ma räägin. Mina teen sellist peenikest tööd suhteliselt harva, mistõttu mul automaatse temperatuurireguleerimisega jootejaama pole, kohandasin selleks tööks tavalise kaheeurose jootekolvi, mille otsa ma lihtsalt parajalt peeneks viilisin.


http://www.hot.ee/huimenja/spido3.jpg


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.10.11 22:54 Tsiteeri


Seejärel ei olegi muud kui lihtsalt uus displeiplokk paika joota ning kinnitada.

http://www.hot.ee/huimenja/spido4.jpg

Seejärel kõige hullem ning aeganõudvam osa tööst, nimelt seierite tagasipanek. Huvitav kuidas profid seda teevad?

Ning lõpptulemus on terved numbrid:D


http://www.hot.ee/huimenja/spido5.jpg

Tundub, et odava hiina displei pilt on pisut ähmasem kui originaalil, nagu mul selgus, olen teadmatusest unustanud eraldada ka ekraanile paigaldatud kaitsekile.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
iuq
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Tallinn/Harjumaa/Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi; Subaru; Isuzu; Ford; Yamaha ja veel mõni

postitati 09.10.11 00:40 Tsiteeri


No ilmselgelt on mul ka see displei rikkis kuna näitab 4 liitrit suuremat keskmist kulu kui sul:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 09.10.11 00:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: iuq
No ilmselgelt on mul ka see displei rikkis kuna näitab 4 liitrit suuremat keskmist kulu kui sul:D

Proovi kompuutri paneel ära vahetada.:D Tööle küsi kindlasti garantii. Eriti hea veel kui displei saaks mõnelt diiselautolt, soovitavalt 1,9'lt :D.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 10.10.11 10:56 Tsiteeri


Tsitaat:


Tundub, et odava hiina displei pilt on pisut ähmasem kui originaalil, nagu mul selgus, olen teadmatusest unustanud eraldada ka ekraanile paigaldatud kaitsekile.:D


Ekraani mõlemal pool peaks kile olema, üks neist veel matt. See ilmselt teebki sul pildi hägusemaks.


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 03.12.11 22:39 Tsiteeri


Minu displeivahetusest siis niipalju, et praeguseks taas pilt kadunud. Väidetavalt pididki need odavad korea displeid probleemsed olema, st kaabli lindiosa üliõrn. Nagu nüüd uurimisel avastasin, oleks pidanud lindiserva natuke rohkem maha lõikama, ka ühelt pildilt paistab, et läbi spidploki klaasi ulatuva surunupu kummimansett ulatub lintkaablile nii lähedale, et nuppu vajutades surub otse kaablile. Teiseks võimalikuks variandiks pean juba algset vigastust, kuna paigaldatav displei oli juba alguses nähtava kraapejäljega. Kolmas võimalus on muidugi oskamatu jootetöö.

Tartu rahvas pakkus vahetust juba päris talutava hinnaga, kui eelmisel korral oleks sellise hinnaga vahetus võtta olnud siis ma ilmselt ei oleks ise üldse jamama hakanud. Kahjuks puudub eestist võimalus ekraani eraldi osta, seetõttu tellisin taas uue ekraani. Oli arutlusel ka mõte neid paneele rohkem tellida, probleemseid plokke ju rohkem, kuid eks esmalt vaatab mis sest ühest vahetusestki lõpuks saab.


Aa, selles teemas kajastatu tõttu mõõtsin nüüdsel lahtivõtmisel sportlikust huvist ka kaabliotsad ära, 0,5 mm. 51 pin'i on kaablil, kusjuures suur osa neist on kasutamata.

Kiled olid jh mõlemal pool ekraani, kusjuures ekraani tagaküljel suht märkamatu, see ka oluline info isevahetajatele.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ka1do
huviline



Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: vtec

postitati 03.12.11 23:26 Tsiteeri


Mul lisaks sellele displayle on probeelm seierite valgustusega, vahepeal vilguvad ja siis ei põle üldse ja siis jällegi põlevad normaalselt. Millest see olla võib? Autoks S4 2000 aasta, seierid on valge valgusega ja muud punase valgusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 03.12.11 23:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ka1do
Mul lisaks sellele displayle on probeelm seierite valgustusega, vahepeal vilguvad ja siis ei põle üldse ja siis jällegi põlevad normaalselt. Millest see olla võib? Autoks S4 2000 aasta, seierid on valge valgusega ja muud punase valgusega.

Ma ei tea kuidas konkreetsel masinal see valgustus teostatud on, kui vaid seierite valgustus vilgub siis on tõenäoliselt viga kusagil spidoplokis endas, kuid kui kogu reguleeritava valgustusgevusega valgustus siis tasub prooviks reguleerimispotekat liigutada.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kalle-
huviline



Registreerunud 05.06.08
Asukoht: Rakvere ligidal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Allroad 2.5 TDI BMW 520i Nissan Sunny

postitati 04.12.11 01:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A-kaheksa
Tsitaat:


Tundub, et odava hiina displei pilt on pisut ähmasem kui originaalil, nagu mul selgus, olen teadmatusest unustanud eraldada ka ekraanile paigaldatud kaitsekile.:D


Ekraani mõlemal pool peaks kile olema, üks neist veel matt. See ilmselt teebki sul pildi hägusemaks.


Sai vahetatud tabloo , A-kaheksa juures, siiamaani töötab väga hästi, olen võlgu Sulle käigukasti kodeerimise, mida sa pelgasid.:D


Aitan diagnostikaga. VCDS 805 ja VCDS 106.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ka1do
huviline



Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: vtec

postitati 04.12.11 14:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: Ka1do
Mul lisaks sellele displayle on probeelm seierite valgustusega, vahepeal vilguvad ja siis ei põle üldse ja siis jällegi põlevad normaalselt. Millest see olla võib? Autoks S4 2000 aasta, seierid on valge valgusega ja muud punase valgusega.

Ma ei tea kuidas konkreetsel masinal see valgustus teostatud on, kui vaid seierite valgustus vilgub siis on tõenäoliselt viga kusagil spidoplokis endas, kuid kui kogu reguleeritava valgustusgevusega valgustus siis tasub prooviks reguleerimispotekat liigutada.


Unustasin lisada, et ainult kütuse, veetemp. ja akupinge omad teevad nii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 06.12.11 09:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kalle-
Sai vahetatud tabloo , A-kaheksa juures, siiamaani töötab väga hästi, olen võlgu Sulle käigukasti kodeerimise, mida sa pelgasid.:D


Tore kuulda, et kõik toimib. Kasti A4 pole vaja enam progeda, sest see ootab uut omaniku. Küll aga on aeg-ajalt vaja diagnosti C6-le.


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 22.10.12 20:13 Tsiteeri


http://www.hot.ee/huimenja/spido1.jpg

Aga kui see display on oranz, mitte punane? Tuhm aga piksleid nagu puudu pole kui lähedalt vaada.
Milles asi? kas ootab ka vahetust? keegi uuendaks teemat, kus oleks odavaim vahetada Tallinnas/pärnus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.12 20:19 Tsiteeri


Mul on pakkuda täiesti korras originaal display A6 ploki küljes.
Müün kogu ploki display hinnaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 22.10.12 20:28 Tsiteeri


Leidsin mida otsisin, Harteron OÜ
:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 22.10.12 20:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Leidsin mida otsisin, Harteron OÜ
:P


Vaadanud siis paar rida varasemat postitust :).


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.9% - SQL: 28.1%]