Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8
Autor:
Pealkiri: Värvitööd! (Vastuseid: 186 | Vaatamisi: 43002)
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 21.12.10 16:36


Oma võimaluste/oskuste piires kindlasti. Kui ei oska siis ette ei võta või otsin lahendust.

P.S Oma kliente fucker'iteks sõimamine näitab SINU ettevõtte klienditeeninduse taset.

Tsitaat:
Algselt postitas: võõba
Tammsaare Kooperatiiv Motorsport. Autoremont: veermiku ja mootoritööd, diagnostika, elektritööd. 5037769

Kas teed oma tööd ka ise korralikult?
hmm???



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.10 16:40


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Oma võimaluste/oskuste piires kindlasti. Kui ei oska siis ette ei võta või otsin lahendust.

P.S Oma kliente fucker'iteks sõimamine näitab SINU ettevõtte klienditeeninduse taset.

Tsitaat:
Algselt postitas: võõba
Tammsaare Kooperatiiv Motorsport. Autoremont: veermiku ja mootoritööd, diagnostika, elektritööd. 5037769

Kas teed oma tööd ka ise korralikult?
hmm???


Hihihi F.U.G.I.T:i jne kes siin mainis fuckerit???

Ma arvan nii et you fucked me I [roppus] you siis me oleme mõlemad happyd!:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.10 16:41


bye


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 21.12.10 16:45


Arvad, et oma postituste kustutamisega oled midagi saavutanud? Eksid....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 21.12.10 16:55


Tere!

Ei saa kohe mitte mainimata jätta, et antud teema algusleheküljed on ülipositiivsed, nii hindade kui kvaliteedi suhtes. Ja kusagil viimastel lehekülgedel kisub asi virtsaks kätte ära. Huvitav kustmaalt hakkas Herr võõbale pähe, et võiks hakata m**ni mängima. Õnneks ma ei jõudnudki oma pagasnikuluuki tema juurde viia, kuigi hinnapakkumine oli saadud ja minuarust suhteliselt soodne. Ei saa kohe mitte aru mida inimene sellise suhtumisega saavutada üritab? Kui sa ikkagi tegeled mingisuguse teenusepakkumisega, ning reklaamid seda avalikult siis võiks käituda kah vastavalt. Eelkõige puudub Hr. võõbal austus enese vastu niisuguse käitumisega!

Minupoolt kõik, lihtsalt keel sügeles jubedalt!


Mihkel.:)


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.10 14:59


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiMihkel
Tere!

Ei saa kohe mitte mainimata jätta, et antud teema algusleheküljed on ülipositiivsed, nii hindade kui kvaliteedi suhtes. Ja kusagil viimastel lehekülgedel kisub asi virtsaks kätte ära. Huvitav kustmaalt hakkas Herr võõbale pähe, et võiks hakata m**ni mängima. Õnneks ma ei jõudnudki oma pagasnikuluuki tema juurde viia, kuigi hinnapakkumine oli saadud ja minuarust suhteliselt soodne. Ei saa kohe mitte aru mida inimene sellise suhtumisega saavutada üritab? Kui sa ikkagi tegeled mingisuguse teenusepakkumisega, ning reklaamid seda avalikult siis võiks käituda kah vastavalt. Eelkõige puudub Hr. võõbal austus enese vastu niisuguse käitumisega!

Minupoolt kõik, lihtsalt keel sügeles jubedalt!


Mihkel.:)


Vaat Mihkel asi selles et kui mingisugune as(s)hole tuleb sinu töökotta kisendab sinu naise peale ja seda kõike ajal kui sind kohal pole , onju.Ja järgmine päev kui ise oled kohal ja see sama hole tuleb sinna tudiseb ja on madalam kui muru ning leiab autolt 1 tolmutäpi palub ala selle ja paar pisikest asja veel teha mida tema terane kotkasilm märkab ja siis kui auto ära viib ütleb aitäh ja pärast ajab siin sellise cräpi sulle maha...Mis sa teeksid?Mina juba tean mis ma antud teemaga teen.
Just nimelt tegin tööd korralikult ja teen ka edasi ega see mu ainus äri Tallinnas pole.Tean isegi et tegijatel juhtub nii mõndagi aga probleemid tuleb ju lahendada on ju nii.Siis tea et ma tollel hetkel ka nii tegin 1.tuli kodanik ütles et see ja see on viltu korrigeerige siit ja tehke nii ja naa ....tehtud!!!Asi sai siis lahendatud inimene maksis ja sai kauba aga natukese aja tagant tuleb siia siis seda cräppi kribama ja halama.Selgitage mulle siis kodaniku point , mis ta tegi.
Julgus tuli pärast seda kui keegi rrs-er hakkas paukuma oma velgedega ja enne seda uuris ja puuris ning peedistas missugune laki kiht jääb ja kuda see selle ja tolle nurga alt on ning lõpuks toob veljed ....what the f
Kui ta oleks toonud corvette-i siis saan aru tausta uuringust jne...aga see
Te vaadake ringi mis te ise teete ja kuda teil endal vastik pole üksteise peale tanki panna ja kituda,
Nädalas korra sattus ikka klient kes halas oiii audihoolduses tehti nii ja keerati ikka naa auto tuksi,kellel sai kaks kuud tagasi tiivakaari värvitud ja juba roostetavad....
olge siis ise ka mõistlikud kui pappi hale välja käia siis otsitegi midagi mis oleks tasku kohane ja silma mitte häiriv!
Võrdlus mõlemad ju liiguvad Opel VERSUS Maybach
Ma lihcalt ei viitsi seda kiunumist siin kuulata


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.10 15:09


Ülejäänud klientidele kes käisid minu juures ja olid mõistlikud teile soovime:Edu uuel algaval aastal ja Häid jõule!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 22.12.10 16:16


Sulle ka. Mina näiteks olen rahul :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 22.12.10 17:22


Pole kyll kellegi poolt aga praegu nagu k6iki jutte lugedes kes halva t66 on saanud ei ole kohe seda v66bale n2idanud.Ehk ei ole siis kohe nagu midagi 6lenud ,et n2ed siit jookseb v2rv v6i kobrutab vaid t6esti ennem foorumisise tagar22kima tulnud.Et siis saaks t6esti aru kui mingi jama ja v66ba ei v6ta jutule ka oma vea p2rast.Aga praegu tundub m6ttetu kisendamine kui v66ba pakub oma viga parandada.
(Vabandust muidu kirjap2rast ka ei ole t2pi t2hti) :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 23.12.10 00:01


Tsitaat:
Algselt postitas: võõba
...Julgus tuli pärast seda kui keegi rrs-er hakkas paukuma oma velgedega ja enne seda uuris ja puuris ning peedistas missugune laki kiht jääb ja kuda see selle ja tolle nurga alt on ning lõpuks toob veljed ....what the f
Kui ta oleks toonud corvette-i siis saan aru tausta uuringust jne...aga see...


Tra, su mõttemaailm on ikka päris segi!

Selle pärast uurisin ja puurisin, et teada saada sinu kvaliteeti. Sina ajasid ainult ümmargust juttu ja ärritusid kui ühte ja sama asja mitu korda küsisin.
Mis see sinu asi on kommenteerida ja arvustada kui kallis või odav on sinule töösse toodud detail/auto.
Töö on töö, ja seda tuleb teha korralikult.

Sina lubasid kvaliteeti, aga pakkusid sitta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 23.12.10 00:25


Tsitaat:
Algselt postitas: võõba
Kui ta oleks toonud corvette-i siis saan aru tausta uuringust jne...aga see
...
Võrdlus mõlemad ju liiguvad Opel VERSUS Maybach
Ma lihcalt ei viitsi seda kiunumist siin kuulata


Minu "päästikusõrm" hakkaks niisuguse jutu peale tõblema. Siia teemasse enam nähtavasti mingit kaine inimese juttu ei lisandu - kui tulla Audiklubisse kliente manguma jutuga "ega su f-ing käru mingi Corvette pole, millega vaeva kannataks näha" - siis on siin tegemist minuarvates kohaga kus teema lukku ära panna. Selline arvamusavaldus margiklubis on lihtsalt natuke nõrgamõistuslik.
Tundub niigi ühemõtteliselt selge, et mingeid vaegtöid nimetatud nipsakas ninatark kõrvaldada ei kavatse. Siis pole kogu teemal ju maalritöödega enam seost ka.

Selmet siin võrdluseks riista pikkusi võrrelda ja ärplemises medaleid teenida võiks rahakotiga hääletamine esimene tegu olla. Mina niisuguse suhtumisega asutusest teenust ei ostaks - kui teil rahakotis raha kiljub sellise teenuse järgi, siis elame vabal maal.
Maybachi omanikule, kellel suured ärid Tallinnas ja mujalgi pole kahtlemata mingi löök ka, kui oma päevininud Audisid mujal värvima hakkate. Win-win situation lausa ju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.12.10 19:55


Ma panen selle hetkel lukku. Info jääb üles ja eks igaüks otsustab ise, kas kasutab pakutud teenuseid või ei. Mingi kraaklemine kuskile ei vii. Neil asjadel on alati mitu vaatenurka. Mina asjade tagamaid 100% ei tea ja seisukohta ei võta.

Kes soovib midagi siia teemasse lisada, saatke mulle või mõnele teisele moderaatorile/meeskonnaliikmele U2U.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.9% - SQL: 52.1%]