Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8
Autor:
Pealkiri: Värvitööd! (Vastuseid: 186 | Vaatamisi: 43026)
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.10 19:58





Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 21.10.10 20:32


Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr

...

EDIT: Ahjaa... mis siis veel saab kui lähen rehvitöökotta uusi rehve paigaldama?
Rehvipaigalduspinkidel on veel suuremad jõud kui inimesel, kes velgesid ühest toast teise paigutab.
Seal kistakse kogu velje äär uuest ja sitast värvist ja lakist puhtaks.


Tahaks ka natuke sõnu pritsida :).
Rehvi paigaldamisel ei puutu ükski rehvipingi osa kokku velje pealmise pinnaga ega äärtega ja seetõttu värvi maha kraapida pole võimalik.
Sama teema ka mahavõtmisel, kuid siis võib hooletusest tingituna küll serva kraapida.
Nii, et kui värv just rehvi kontaktist veljega maha ei tule, siis seda teemat ei maksa karta :).

Enda velgede värvimisega jäin küll rahule aga autoga vist enam ei lähe, kuigi plaanis oli.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 21.10.10 22:28


Kui sul on oma värvikamber, siis miks on nii palju sitta värvikihi all?

Järgmisele: Seda ma mõtlesingi, et rehviäär kisub veljelt värvi maha.


Tundub, et sa ei ole huvitatud oma praagi parandamisest.
Sõidan selle talve ära ja siis vaatan mis edasi saab ja annan kevadel ka siia teemasse teada kas värvimise kvaliteet kannatab talve või ei.
VÕÕBA KVALITEET SAKIB!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.10 16:21


Esimesel lehel kirjas:

Tsitaat:

värvimistöödele garantii 1a.


Tundub, et ega sa ise ei ole ka väga huvitatud, et praak korda saaks. Ootad, et ta foorumi kaudu sul uuesti veljed ära teeb? Või ootad sa, et ta lihtsalt su piltide järgi selle kauaoodatud "JAH" ütleb. Selle asemel, et siin igas postis teda maha teha ja tema kvaliteedist jaurata, jäta hetkeks klaviatuur üksi ja mine kohapeale, rääkige näost näkku ja klaarige asjad ära. Arvuti taga eide kombel hädaldamisega ei muutu midagi.

Mul ka kivi talle kapsaaeda visata. Esimene stange tähtaeg pidi olema kolmapäev. Helistades talle, siis pidi ta sellega alles tegelema hakkama (esmaspäeval viisin). Uus tähtaeg oli reede (täna), siiani aga vaikus. Aga ma ei sügele, põhimõtte pärast ootan, kaua siis lõpuks läheb. Ehk teeme ka hinna paremaks, võibolla hakatakse siis tähtaegadest lugupidama.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.10 17:16





Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.10 18:19


Krt, post kustus.

Nagu kirjutasin, siis arvasin, et sul mu number olemas. Aga siis asi arusaadav ja vabandus vastu võetud. :) Plaanisin ka läbi tulla täna, aga teised asjad tulid vahele. Oled sa homme ka seal kohal?
Igatahes võin öelda, et tegin ka A4 võõba juures ja olin rahul: tähtaeg õige, töö ka hea, natuke jäi vajaka poleerimisel, kuna paar kohta oli kehvasti. Aga juhtub ikka. Kui nüüd stange on korralik, siis kasutan ka edaspidi tema teenust.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 22.10.10 19:17


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Töö peab nii käima, et lepitakse aeg kokku, tuuakse asi kohale, siis valmimiskuupäeval tullakse järgi, vaadatakse üle, makstakse raha, öeldakse "Aitähh" ja hea tujuga sõidetakse minema. SEDA EI SAA SELLEST KOHAST!!! Selleks tuleb oluliselt rohkem raha maksta ja pöörduda mujale.


Tegelikult ei tule OLULISELT rohkem maksta - been there, done that (värviparandused võõba juures ja mujal).
Võõbaga jäi vaegtöösid õhku aga ma ei viitsinud nendega tegeleda... (saaks ka esimesel korral kohe korralikult teha, ma ei viitsi tilkuda sama koha vahet mitu ringi parandusi tegemas).

Muu kohaga mitu korda kokkupuudet olnud - häirivaid vaegtöösid seni pole tekkinud - kõik mis on küljest võetud on sinna ka korrektselt tagasi suudetud paigaldada, värv ei ole kananahas ega auto kaetud peene tolmuga.

Kunagi kodanik smartservice väitis, et minu auto poleerimise võttis ta alltöövõtuna võõba käest - eeldusel, et väide vastab tõele tuleb tunnistada, et see poleerimne oli kõll VÄGA MADALA KVALITEEDIGA teostatud. Aga mine võta kinni ehk oli see väide õhku heidetud vaid oma au päästmiseks...

Kõike ülaltoodut arvesse võttes tuleb tunnistada, et odavat hinda taga ajades kipub olema oht loto jaoks, kus võid võita... aga võib ka teistmoodi minna. Mina olen oma õppetunni saanud ja kasutan edaspidi vaid neid teenuseid mida usaldusväärsed sõbrad on kasutanud ja rahule jäänud - vähem närvikulu ja lõppkokkuvõttes odavam ka.

No hard feelings - omalt poolt soovin võõbale edu ning klientidele õnne.

Parimatega,
Erki


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.10.10 19:31


Vot, eks kõige parem oleks seda ise osata teha. Kevadel kui soojaks läheb, siis proovin ülejäänud heledad detailid ikka ise ära teha, harjutamise mõttes, kuigi kogemus 0. Need on sellised detailid ka, mis auto küljes olema ei pea ja aega nendega maadelda küll. Oleks ka stange ise ära teinud, kuid liiga halvad tingimused - külm nii värvimiseks, kui endale. Sirgestamine sai ise küll tehtud.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 23.10.10 10:53


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R

...Tundub, et ega sa ise ei ole ka väga huvitatud, et praak korda saaks. Ootad, et ta foorumi kaudu sul uuesti veljed ära teeb? Või ootad sa, et ta lihtsalt su piltide järgi selle kauaoodatud "JAH" ütleb. Selle asemel, et siin igas postis teda maha teha ja tema kvaliteedist jaurata, jäta hetkeks klaviatuur üksi ja mine kohapeale, rääkige näost näkku ja klaarige asjad ära. Arvuti taga eide kombel hädaldamisega ei muutu midagi...


Peale minu postituse, mille piltidelt oli näha suurt praaki, nägemist võtaks inimene ise ühendust et ajada asjad korda, ja et päästa oma au.
Oleks igasugune muu mula jäänud olemata.
Miks peaks mina ühendust võtma, tema tegi sitta tööd ja seda sai ta ka teada.
Mina jätsin ka oma numbri siia, aga sellegipoolest ei ole minuga ühendust võetud, seega järeldan, et ei ole huvi oma praaki parandada.
Mis puutub kohale minemisse, ma käin heal juhul 2 korda aastas Eestis, kui niigi tihti.
Pealegi läheks garantiitöö maksma vähemalt 1500 eek, sest laevapilet maksab ka midagi.
Ja ma ei saa sinust aru, mida perset sa õigustad praaktöö tegijat. Oleks esimese korraga hästi teinud, poleks mingit vingu olnud. Kas sa ise ei saa sellest aru?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 23.10.10 11:09


Olen ka seal kaks korda lasknud oma autot tiba kohendada. Hinne 4 :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.10.10 16:35


Ma ei tea, ma sain täna stange kätte, sile nagu beebiperse ja poleer veel tegemata. Pole kübetki tolmu või jooksvat lakki. Lihtsamalt on tehtud pealmine osa, kuhu läheb nagunii suur plastikkate peale. Ja ei näe ka mõtet pedereerida kohti, mis nagunii väljapaistma ei jää.
Saaks oma suhtumise ka korda, siis poleks midagi halba öelda.

Pilt ka:
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1779.jpg


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 24.10.10 18:22


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Ja ei näe ka mõtet pedereerida kohti, mis nagunii väljapaistma ei jää.


Sul ikka imelik suhtumine asja, oled pm nõus maksma ka sellise töö eest kvaliteetse töö raha, mis ei ole hästi tehtud(jutt ei käi konkreetse stange kohta), olgugi et koht näha ei jää.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.10 18:48


Ei kaitse praaktöö tegijat, kuid minu arvamus sellise teema kohta - saad seda, mille eest maksad. Kui inimese esimene kriteerium on hind, mitte kvaliteet, siis üldjuhul juhtubki nii, et kannatab kvaliteet. Veel näiteks aasta-kaks tagasi loeti keretöödel normaalseks hinnaklassiks alates 30-35krooni ruutdetsimeetri kohta. See on siis 10x10cm. Tavalise auto esitiib on ca 30-40dm2, uks ca 70-90dm2, esistange ca 100-120dm2, kapott ca 150dm2, terve kesklassi auto ca 1500dm2. Võimalik, et tänaseks on hinnad mõnevõrra langenud, aga fakt on, et odavalt kvaliteetset asja (tööd) ei saa!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 25.10.10 16:11


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Ei kaitse praaktöö tegijat, kuid minu arvamus sellise teema kohta - saad seda, mille eest maksad. Kui inimese esimene kriteerium on hind, mitte kvaliteet, siis üldjuhul juhtubki nii, et kannatab kvaliteet. Veel näiteks aasta-kaks tagasi loeti keretöödel normaalseks hinnaklassiks alates 30-35krooni ruutdetsimeetri kohta. See on siis 10x10cm. Tavalise auto esitiib on ca 30-40dm2, uks ca 70-90dm2, esistange ca 100-120dm2, kapott ca 150dm2, terve kesklassi auto ca 1500dm2. Võimalik, et tänaseks on hinnad mõnevõrra langenud, aga fakt on, et odavalt kvaliteetset asja (tööd) ei saa!


Paraku on tänane seis selline, et ka suure raha eest ei pruugi kvaliteetset asja saada. Kui ikka tutvuseid pole, näpuga ette ei näita ja kirja ei pane või kaikaga kubjasena kõrval ei seisa, siis üritatakse tihti müts silmini tõmmata.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 25.10.10 16:56


Selle seisukohaga ei saa küll kaine peaga kuidagi nõus olla, et madalama hinna maksmisel on ka ootus ebakvaliteetsele tööle. Küll aga hakkab vägisi tagasi tulema nõuka aeg, kus õigeid asju saab vaid läbi tutvuse.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 25.10.10 17:17


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
Selle seisukohaga ei saa küll kaine peaga kuidagi nõus olla, et madalama hinna maksmisel on ka ootus ebakvaliteetsele tööle. Küll aga hakkab vägisi tagasi tulema nõuka aeg, kus õigeid asju saab vaid läbi tutvuse.


Mina jällegi arvan, et odava asja suhtes ei saa väga nõudlik olla. Meil on suhtumine lihtsalt vale tahetakse hästi odavalt hästi korraliku asja. Näiteks ei saa inimesed aru miks on autod eri hindadega müügis kui aasta ja mark on sama. Minnakse ikka kõige odavamat ostma ja hiljem kirutakse, et küll on vilets auto. Selline töö nagu on auto värvimine ei saa odavalt korraliku tööd teades, mis korralik matrejal maksab + värvikambri elekter. Töömees tahab ka ju palka saada kui palka on vähe ei taha töömees head tööd ka teha. ;) Antud juhul paistab probleem olema ruumipuuduses mille arvelt ka töö kvaliteet kannatab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 25.10.10 17:44


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
Selle seisukohaga ei saa küll kaine peaga kuidagi nõus olla, et madalama hinna maksmisel on ka ootus ebakvaliteetsele tööle. Küll aga hakkab vägisi tagasi tulema nõuka aeg, kus õigeid asju saab vaid läbi tutvuse.


Mina jällegi arvan, et odava asja suhtes ei saa väga nõudlik olla. Meil on suhtumine lihtsalt vale tahetakse hästi odavalt hästi korraliku asja. Näiteks ei saa inimesed aru miks on autod eri hindadega müügis kui aasta ja mark on sama. Minnakse ikka kõige odavamat ostma ja hiljem kirutakse, et küll on vilets auto. Selline töö nagu on auto värvimine ei saa odavalt korraliku tööd teades, mis korralik matrejal maksab + värvikambri elekter. Töömees tahab ka ju palka saada kui palka on vähe ei taha töömees head tööd ka teha. ;) Antud juhul paistab probleem olema ruumipuuduses mille arvelt ka töö kvaliteet kannatab.

Ei puutu antud teemasse, aga automees6 hammustab kindlasti iva läbi.
Esimesed meelde tulevad näited: Kui maaler laseb masina kohale tuua ja see, siis 1,5 nädalat tühja seisab, kuigi pidavat kohe ette võetama ja lõpuks tahab kokkulepitud hinnale lisa, sest materjale ja aega läks kauem, siis on veits mäda miskit. Samuti seisavad haljaks lihvitud plekkidega masinad väljas (roostekirme peal), huvitav kaua läheb aega, enne kui värv kobrutab? Aga noh, ega müügiks tehtud autodele polegi vast enamat vaja. :P ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 25.10.10 18:10


Siinkohal tahan ma vastu vaielda. Kindlasti ei saa ka tutvusi omades alati kvaliteetset tööd.
Paar aastat tagasi lasin auto tuttaval ja endisel töökaaslasel värvida . Kuna mees ise on firma omanik ja kõik ta töölised vanad töökaaslased siis see suhtumine oli tiba liiga lõdva . Korduvalt pidi käima tagasi. Uuesti värviti tagumine tiib sest stange alla jääv pind oli puhastamatta ja värv läks koheselt õitsema , järgnevalt käisin kurtmas kolisevat juhiust, kuhu "soustielmar" oli kruvika unustanud .
Komplekteerija võttis nõuks solvuda kui vingusin liikselt viltu pandud tulede ja lääbakil stange pärast.
Umbes kuu hiljem pidin taas tagasi pöörduma, kuna katusele olid tekkinud järelkuivamise lohud.
Tagaklaasi soenduse klemm on siiani lahti murtuna rippumas.
Auto nagiseb seest . Neid vigu mis peale "korralikult" tehtud tööd on veelgi aga aeg parandab silmavaadet :)
Kõige parem on aga see, et andsin auto ja ütlesin, et aega on 2 nädalat ( sellest piisab küll ja veel) ja , et tehke rahulikult ja korralikult, kui läheb rohkem maksma siis pole ka hullu. Auto liikus sisse-välja 10 päeva ja siis hakkas kiire.
:mad:
Kogu lõbu maksis mulle 27000 kohalikku raha, mis polnud kuidagi sõbra hind.


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.10 19:29


Tsitaat:
Algselt postitas: paukpadrun
Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Ja ei näe ka mõtet pedereerida kohti, mis nagunii väljapaistma ei jää.


Sul ikka imelik suhtumine asja, oled pm nõus maksma ka sellise töö eest kvaliteetse töö raha, mis ei ole hästi tehtud(jutt ei käi konkreetse stange kohta), olgugi et koht näha ei jää.


Sa saad minust valesti aru, aga tõesti ei viitsi enam sellel teemal jaurata.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 26.10.10 08:26


"Selline töö nagu on auto värvimine ei saa odavalt korraliku tööd teades, mis korralik matrejal maksab + värvikambri elekter."

Kuidas saab üldse sellist väidet esitada? Keretööde tegijatel ei ole ju nö. kvaliteetset materjali ja siis ebakvaliteetset materjali, et lõpptulemus on selle võrra kehvem- viimaste näidete puhul on ju tegemist sulaselge lohakuse, mitte kehvade materjalide tulemusega- pigem oleks õige öelda: "ära tee siis üldse, kui oma rahadega välja ei tule ja kvaliteetselt teha ei saa/taha".

Kõik hakkab pihta ikka suhtumisest, ka odava raha eest on võimalik teha head kvaliteeti, kui vaid tahetakse. Keretööde abc on ikkagi korralik eeltöö ning viimistlus (krunt> värv> lakk> poleer).
Mäletan veel liiga hästi Wirx-i 750 keretööde saagat, kuidas maksis RÄMEDA (kokku lepiti üks summa, hiljem küsiti väga suur summa lisaks) raha enda bemmi üle värvimise eest, kuid peale survepesu lendas suur lärakas värvi matistamata stangelt minema- tegu oli vist Tallinnas tuntud Värvaltransi vms kohaga. Muuhulgas polnud tegemist avariijärgse ülevärvimise, vaid väikseid iluvigu oli liialt palju.

Edit: et ei oleks tühja plära, siis ka konkreetne juhtum:
Wirx:
Kuidas ma autot värvisin:
Viisin augusti esimestel nädalatel auto värvimisse Värvaltrans OÜ-sse Mustjõe tnval, kuna paar tuttavat oli ka seal tööl ja soovitati mujaltki. Ülemusega(Ott) sai kokku lepitud et umbkaudne summa on 25000 krooni(koos küljekarpide korrastamisega, mille peale pidi paar päeva minema) Ajaks pakkus kaks nädalat.
Kahe nädala pärast kui sinna läksin oli auto alles eeltöödes...st pahteldati. Kui hakkasin rääkima, et 2 nädalat nagu oli räägitud umbes, siis sain sõimata enam-vähem, et 2 nädalat on selliste tööde puhul miinimum ja sa ei tea asjast mõhkuki(ok ok....olen siiski müügimees mitte maaler ja tõesti ei tea värvimisest palju)
Peale pidevaid kõnesid(mingi hetk lubas et homme saad auto kätte ja siis kui helistasin oli Ott ise puhkusele läinud Shocked
No lõpuks sain nati peale 3 nädalat ja paar päeva ootamist auto kätte...auto oli veel poleerimata(kuna maaler oli öö otsa värvinud) raha küsiti alguses 35000 krooni(selle sees ~3000 krooni eest juppe+küljekarpe ei taastatud) tingida ei saanud mitte midagi ja esialgse 25000 krooni jutuga saadeti pikalt, et ikka oli rohkem tööd jms....lõpuks maksin nö mustalt...mingit paberit ei saanud vastu ja mingi 32000 eekumit...ok kuna autot oli vaja ja asi pikalt veninud maksin ära. Siis läks vahepeal mootor katki ja ma sain alles kuu pärast auto poleerimisse viia...Kuna Ott-i ennast kohal polnud, käskis ta ühe meistriga aeg kokku leppida....jutt jäi, et jätan reede hommikul auto sinna ja pühapäeva õhtul saan kätte. Pühapäeval siis helistasin, ott ei teadnud asjast midagi...meister ütles mulle telefonis, et mine kohale ja vaata ise, tema ka ei tea Shocked, võtsin takso ja lohistasin end kohale...otseloomulikult oli auto täpselt samas seisus nagu sinna viies Mad
Hiljem ottiga rääkides selgus, et olen ise loll, et neile nädalavahetuseks tööd viisin teha. Samuti olin oma esistange jätnud sinna(natuke oli katki, kuid ei midagi hullu) ütlesin maalrile, et ärgu seda ära visaku veel enne, kui ära läksin....paari nädala pärast kui järgi läksin, selgus, et stanget pole enam(olin ühe sõbraga veel, kes oleks kohe stange 1500 eest ära ostnud) ja viga oli jälle minus, et oma viga, et ma kellegile ülemusele ei öelnud, et ei tohi ära visata Shocked
Nii viisin siis eelmine nädal millalgi lõpuks auto poleerimisse(pidid poleerima+taga stange üle värvima+ühe ukselingi ümbruse korda tegema(link millegipärast murdus peale värvaltransis värvimist ja kahjustas värvi)) 2 päeva oli seal ja sai öeldud et mul II päeva õhtuks kindlalt autot vaja, sinna minnes leidsin eest samasuguse stange ja poolikult poleeritud auto.
Nii ja eile kui sain järjekordsest poleerimisest auto kätte....(2 päeva nagu tavax ikka) siis ei oldud ikka korda saadud TV-d...nimelt olen 101% kindel, et enne Värvaltransi viimist mu Telekas näitas edukalt kanal2 jms...aga sealt minema sõites esimesel korral juba avastasin, et pilt on lihtsalt must. Eile peale seda kui olin oma mobiiliga Ottiga umbes pool tundi rääkinud selgus, et nende asi pole see, et mu TV funktsioon enam ei toimi ja kui tahan, et nad selle korda teeksid, pean tõestama, et nemad selle katki tegid(asjaga kursis olevad teavad, et suht võimatu on tõestada, kuidagi, et just nemad mingi kaabli paigast tõmbasid või kusagilt valesti voolu sisse lasid....nii palju siis usaldusest) ja ukse värvimise eest(mis oli suht nende süü) ja peeglite kokkupanemise eest(mida lubati alguses tasuta teha) pean maksma üle 5000 krooni.....kuna julgesin Ottile vastu hakata ja teda süüdistada vajadusel ka kohtuga. Lisaks ei tööta peale värvimist 2 parktroniku andurit ja nende kohta öeldi, et neil pole elektroonikut ja tehku ma ise korda. No lõpuks asi lahenes siiski nii, et maksin 1000(jällegi ilma arveta) ja sain oma auto kätte....
Kui puhtaks jõuan pesta, siis panen ka pildid, kuidas näeb välja 32000 kroonine auto värvimine....päris mitmes kohas on kärbsed värvi sees(pidi olema augusti kuu ja kärbseid palju), mõni paneel on suht sile, teine jälle jumala "apelsiin"...isegi Värvaltransi teise töökoja vennad ütlesid, et selline auto värvimine pole kohe kindlasti 32k väärt(ja kunagi just viisin auto sinna selle ideega, et tahaks kvaliteetset tööd, olgugi, et mujalt pakuti ka 20k värvimist)
Seega pika jutu kokkuvõtteks: On suur firma, kes alguses lubab maa ja ilma kokku, hilisemate pretensioonidega saadetakse pikalt, täielik usaldavuse puudumine+ei pea nad sugugi oma sõnast kinni.
Igatahes pettusin väga ja sain oma esimese kogemuse, kus pidin ähvardama ühte firmat kohtuga.
Kui ei taha peavalu, siis soovitan valida mõni kliendisõbralikum koht.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 09.11.10 18:35





Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.10 16:13


hih


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.10 16:17





Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 21.12.10 16:26


Huvitav mida see peaks tähendama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.12.10 16:30


Tammsaare Kooperatiiv Motorsport. Autoremont: veermiku ja mootoritööd, diagnostika, elektritööd. 5037769

Kas teed oma tööd ka ise korralikult?
hmm???


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 76.4% - SQL: 23.6%]