Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8
Autor:
Pealkiri: Värvitööd! (Vastuseid: 186 | Vaatamisi: 43027)
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 17.10.10 14:38





Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hunter112
huviline



Registreerunud 06.06.10
Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal


postitati 18.10.10 10:50


Tsitaat:
Algselt postitas: võõba
Tsitaat:
Algselt postitas: hunter112
Tsitaat:
Algselt postitas: võõba
Tsitaat:
Algselt postitas: hunter112
Mul oleks vaja üks a4 uus esitiib ära värvida.

Saame ette võtta 14.10.10 ja hinna saame paikka panna alles siis kui saame teada mis värvi tiib olema hakkab ja kas vana tiiva võtad ise maha ja paigaldad ka uue ise või teeme seda meie!


Vana tiiva võtan ise maha ja uue paigaldan ka ise.Kaua umbes töö aega võiks võtta,kuna oleks vaja ka stangel üks pisike nurk sama värvi teha.Aga kuidas värviga on,kas pean ise tooma või on teie poolt,asi selles et ei tea värvikoodi,mille muidugi peaks revalautost teada saama vin-koodi järgi.




Värvikoodi leiab tagavararatta kausist paberist kleebisel.Esimene täht on L siis veel üks täht ja siis number ning siis veel üks täht nt:LY7A
Värvi võid ka ise tuua ja aega kuluks 1 päev! Hommikul tood ja sama päeva õhtul saad kätte!
Hind tuleks umbes 800.-


Sellel autol pole seal seda paberit,mitu korda vaadatud.Aga saatsin reval autosse kirja et see kood teada saada,kui omseks oodi teada mul pole siis saan ka telefoni teel selle teada,muidu hind sobib ja eeldan et sinna sisse kuulub ka stange nurk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 19.10.10 16:55





Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 19.10.10 20:59


Teistele vaatamiseks ja kommenteerimiseks.
Kas see on hea kvaliteet või on see halb kvaliteet?
Ühe velje hind oli 400 EEK mis sisaldas endas kokku alla 100 grammi värvi ja lakki ühe velje kohta.
Kaalusin veljed enne ja peale värvimist üle - 5,7kg/velg.
Hind kokku oli 2000 EEK.

Võib-olla kommenteerib ka teema algataja oma tööd. Või harjutas Sinu proua kätt?


http://lh4.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3tm0XHuWI/AAAAAAAAAUg/b3AC5B4PxZ4/s512/IMG_7249.JPG http://lh4.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3todp9ymI/AAAAAAAAAUk/7U3jUxnYibE/s512/IMG_72501.jpg http://lh3.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3trgUXEGI/AAAAAAAAAUs/Upgit3msWY8/s512/IMG_72521.jpg http://lh5.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3tqgAhy9I/AAAAAAAAAUo/kLe0jlXrr2E/s512/IMG_72511.jpg http://lh4.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3tsmTk7HI/AAAAAAAAAUw/4hywFQBa3Fc/s512/IMG_72531.jpg http://lh4.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3tuMt2OUI/AAAAAAAAAU0/ObGqLjZNY1Q/s720/IMG_72541.jpg http://lh6.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3tvwZ9rEI/AAAAAAAAAU4/FjBjnFCNWIc/s512/IMG_72581.jpg http://lh5.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3txUK2kqI/AAAAAAAAAVA/5lgSHWcMl_k/s512/IMG_72601.jpg http://lh5.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3tyChP53I/AAAAAAAAAVE/hOs6QnnilfU/s512/IMG_72611.jpg http://lh3.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3tzE_lYYI/AAAAAAAAAVI/CDObXqn4D5c/s512/IMG_72621.jpg http://lh5.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3t0mwVy_I/AAAAAAAAAVM/irLnf4giD0c/s512/IMG_72651.jpg http://lh4.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3t2oBgipI/AAAAAAAAAVQ/98RaL_pJ1FU/s512/IMG_72671.jpg http://lh6.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3t4EBwxsI/AAAAAAAAAVU/aDeF5JyHPpw/s512/IMG_72691.jpg http://lh5.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3t5oixsVI/AAAAAAAAAVY/ApmQiqN8GmI/s512/IMG_72711.jpg http://lh5.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3t7N-XwGI/AAAAAAAAAVc/1z4LFpneLuE/s512/IMG_72721.jpg http://lh5.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3t8Ve2RfI/AAAAAAAAAVg/c1EAzHesLOE/s512/IMG_72731.jpg http://lh5.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TL3t_82oKYI/AAAAAAAAAV0/IIkB4WhLynY/s512/IMG_72821.jpg

Veljed on tagant poolt ära värvitud, kuid ei ole oodatud kuni päris ära kuivasid ja keerati teist pidi, et eest poolt värvida. Tulemus - värv kleepus aluse külge kinni ning hiljen kisuti veljed aluse küljest lahti selliselt, et osa värvi koorus maha. Pole hullu - see jääb ju sisse poole ega pole näha.
Kohati on värvi all 3 cm² suurusel alal sitaks tolmu ja suuremat sitta. Pole hullu - kaugelt ja mustadelt velgedelt pole ju näha.
Ühe kapsli jaoks ei jätkunud vist värvi. Pole hullu, kaugelt ei saa aru.
Värv ja lakk voolavad rämedalt. Pole hullu - seda ei jää ju näha.
Kohati oleks nagu pintsliga tõmmatud. Aga pole hullu - seda ei jää näha.

"Pole hullu!" ütles Artemon irooniliselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 19.10.10 22:09


Panen siis ka oma lühikese juttu siia, sellest kuidas ma oma armsa C4 A6 võõbale värvimisse viisin....

Viisin minagi oma auto antud kodanikule värvimisse. Üleni siis. Algul käisin näitamas, leppisime hinnas ja tähtaegades kokku. Auto pidi töösse minema 02.08.2010 ja kätte pidin saama hiljemalt 23.08.2010,tööde maksumus 16 000.- lubati, et saab isegi varem. Pool summast nõuti ettemaksuks,sai see siis makstud. 02.08 olin siis mina platsis ja andsin auto üle. Siis aga järgneva nädala jooksul käis mitu sõpra seal ja iga päev mina kuulsin, et minu autoga pole midagi tehtud veel ja nii ta lihtsalt seisis poolteist nädalat seal. Vahepeal käisin ise uurimas ja siis igakord öeldi "homme võtame ette".

Üks päev siis avastasin, et tõesti hakati midagi tegema, algul olin küll asja üle õnnelik, kuid mõni päev hiljem nägin, et auto seisab ilma esiklaasita, pagasiluugita õues ja mingid õnnetud paberitükid on klaasi/luugi asemele kleebitud, küll viltu ja avasi päris kinni ei katnud. Küsisin siis mureliku häälega võõba käest, et ilmad on vihmased kuidas auto siis nii õues seisab ja vastuseks sain, et kui sajab siis katame kinni jne. Vahelduva eduga siis tehti midagi seal, kuid tähtaeg oli lähenemas aga auto oli kaugel sellest, et oleks võinud öelda "valmis!". Mitte ühtegi korda töötegija pole mulle ise helistanud ja vabandanud ega öelnud, et tähtajaks ei jõua, iga kord pidi ise huvi asja vastu tundma. Ühel reedesel õhtul kella 8 paiku siis helistab võõba ja ütleb, et tule kohale - auto valmis ja hind on 16500.-

Selle peale vastasin kohe, et kuna on tähtajast üle läinud siis isegi ära unista. See kell mul aga ei olnud võimalust enam sinna minna, väljas oli pime ka ja leppisime kokku, et laupäeval kell 10:00 olen kohal. Võõbat ennast ei pidanud olema kuid tema abiline ja proua pidi olema kohal. See oli juba september....Laupäeval siis õnnelikuna sõidan kohale, lootes autoga minema sõita kuid mida ma näen: esiotsa detailid on suvalt külge keeratud - näeb välja hullem kui peale esiotsa avariid, üks suunatuli on katki, auto põhjamatt on läbimärg, kindalaegas on nagu akvaarium, igalpool klaasikillud, sisu kõik paksu tolmukihiga kaetud, pagasiluugil lakitilgad, pagasilukk ei toimi,kapoti võre on vist 1 poldiga kinni, kojameeste alune võredega plekk vms on katki, silikooni jäägid mis olid tagatule paneeli tihendiks on lihtsalt ülevärvitud jne...Seda nimekirja võib 5x pikemaks siia kirjutada aga ei viitsi. Autot vastu ei võtnud ja raha ei maksnud, ütlesin, et töötegija helistagu mulle esimesel võimalusel...sõitsin minema.

Järgmine päev tulin siis koos temaga kohale, paber ja pastakas kätte ja hakkasime auto ümber jalutama - mina näitasin näpuga, temaga aga kirjutas üles ja muudkui vabandas. Tuli välja, et esiklaas lihtsalt lõhuti ära (õnneks niipalju nad olid tublid, et paigaldasid uue, paigalduskvaliteet on muidugi küsitava väärtusega tegu aga see selleks, vähemalt läbi ei lase), selle peale, et vesi salongis tehti suured silmad ja küsiti "Aga kuidas see siia sai?", no tra kas mina jätsin auto paduvihma kätte ilma esiklaasita? Päeva lõpptulemus oli see, et kõik vead pidid olema max nädalaga likvideeritud ja vajalikud värviparandused tehtud. Mina aga ootasin veel, kokkulepitud päevadel keegi pole helistanud ja pidin ise jälle ja jälle ühendust võtma.

Siis saabus see päev millal auto oli jälle "valmis". Kohale läksin sellise mõtega, et olgu nii nagu on aga täna sõidan siit oma autoga minema. Sõitsingi...Siis hakkasin garaazis uksepolstreid jne asju külge kruvima ja vaikselt asju avastama: värviparandusi tehes värviti paisupaak ja roolivõimu õli potsik üle, tagumised numbrituled (ostsin mõni kuu tagasi revalist uutena) olid ka ülevärvitud jne jne jne....Nühkisin mina siis nagu loll detaile puhtaks ja lootsin, et kõik muu on korras...Mõni päev hiljem käisin MobileSPA's pesus ja Roman hakkas uurima värvi...Terve katus oli kriime täis, nagu oleks liivaga poleeritud mitte õige pastaga. Roman ütles selle peale, et sellel inimesel, kes on autot poleerinud tuleb, pehmelt öeldes, see tegevus ära keelata, siis aga proovis ta ise poleerida ja tuli välja, et asja saab palju paremaks ja nii me temaga kokku leppisime, et teeb ära.

Umbes nädal hiljem avastasin, et kapoti ühes nurgas on värv kortsus, mis siis ikka kõne võõbale, garantiikeiss ja leppisime, et toon ainult kapoti kohale. Pidi mõni päev minema, läks aga üle 3 nädala ja jälle mitte keegi ei helistanud, pidin ise taga ajama ja kuulama vabandusi stiilis "ma olen haige" jne. 15.okt sain siis kapoti kätte ja ülla ülla, kortus värv on täpselt sama koha peal kus ta oli siis kui ma kapoti sinna viisin....Minu küsimusele "Mis edasi saab?" vastust ei tulnud, öeldi ainult, et ei tea mis jama on ja miks on. No vabandust, sina oled maaler mitte mina, pead teadma kui teenust pakud ja raha oskad küsida. Kuna endal oli kiire siis viskasin kapoti kaubikusse, ütlesin, et minu poolt "case is not closed" ja esmaspäeval helistan, toon koos autoga tagasi ja otsime lahendust.

Hiljem aga otsustasin, et antud härrat ma ei taha enam never näha ja lihtsam on korralikus kohas raha maksta kui edasi tagasi joosta. Ja nüüd ütlen, et minu poolt on antud kodanikuga "Case closed!".

Pikk jutt s*tt jutt aga lõpetuseks ütlen: mina hoian oma sõna ja raha maksin vastavalt kokkuleppele, kvaliteeti ma pole sealt saanud, klienditeenindust pole ollagi, suhtumine on hullem kui mõnes lasnamäe poes. EI SOOVITA seda kohta klubikaaslastele ega oma tuttvatele, mina olen oma kooliraha maksnud, nüüd maksan veel, et asja korda saada, sinna tagasi ei lähe ma enam never ja teie ärge minge. See jutt läheb varem või hiljem igasse autofoorumisse, et teisi hoiatada. On tõesti paremaid kohti kuhu oma auto viia. Kellel on küsimusi või lisainfot vaja - saatke u2u ja 100% vastan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 19.10.10 22:20


Lisaks veel, et keretöid tehakse antud kohas õues, oma ruume praktiliselt ei ole, mingi väike tuba on aga sinna detaile ei vii keegi, teevad seal samas maja ees. Värvikamber asub üldse mujal, sinna on koguaeg järjekord, ehk siis üldkasutatav kamber ja värvitud pinda uurides, suht tolmune on see kamber. Võite arvestada, et teie autoga sõidetakse sinna kambrisse, ehk siis suvaline tegelane ilma dokumentideta sõidab teie autoga. Seda olen tuvastanud ka oma odomeetri näidu abil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
raino84
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2,7Tdi, 140kw, 09

postitati 20.10.10 09:04


Püha müristus. Mõtlesin just esistange värvimisse viia, aga no nüüd on küll see mõte peast pühitud:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 20.10.10 09:13


Kahtlane värk kui ca 14 aastat tegelenud värvimisega:o Kindlasti on siin mingi hea vabandus/ettekääne, et selline kvaliteet välja tuli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 20.10.10 09:22


Vabandused on tal alati olemas. Mulle ta veel rääkis, et on 7a soomes autoklaase paigaldanud... Ma ei ütleks, et ta on väga palju vanem kui 30a, lihtne matemaatika näitab seda, et 14+7 on 21, ehk ta pidi oma töötegemistega alustama 9-10 aastasena :D

P.S Härra võõba, ära helista nüüd mulle palun! Mul ei ole soovi sinuga rääkida - kannatus sai otsa. Minul on õigus olemas siia natuke tagasisidet kirjutada ja sinu asi on nüüd otsustada mida sa edasi tegema hakkad - kas kiirkorras muudad oma suhtumise klientidesse ja hakkad tööd korralikult tegema või jätad asjad sinna kus nad hetkel on.

Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
Kahtlane värk kui ca 14 aastat tegelenud värvimisega:o Kindlasti on siin mingi hea vabandus/ettekääne, et selline kvaliteet välja tuli.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 20.10.10 10:56





Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 20.10.10 11:42





Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 20.10.10 12:19


Algseks summaks oli 18500.- auto võtsid vastu seega maksid ainult osa summast !Leian aega ja tulen ülejäänud summa järgi!:mad:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 20.10.10 13:20


Auto lahtivötmisest siis...Ise eemaldasin uksepolstreid, tagatulesi ja uste alumised liistud, kuna need olid tutikad ja kartsin, et löhute ära. Esiklaasi kohta ma olen sinult kuulnud vähemalt 3 versiooni ja nüüd selgub, et ükski ei olnud tösi. See, et ma kohal käies ütlesin, et olen tulemusega rahul, ei tähenda antud juhul mitte midagi muud kui seda, et tahtsin auto vöimalikult kiiresti sinu juurest ära tuua ja päästa mida oli veel vöimalik päästa. Persse keeratud asjade list ei koosnenud ainult suunatulest ja tolmutükist. Köige rohkem ajas närvi su asjadesse suhtumine. Töökvaliteet on selline 3 miinusega. Kui sa oled endast paremal arvamusel siis olgu nii, öige klienditeenindaja on köigepealt aus, sina aga ei ole. Sellega ma löpetan ja lisainfot jagan huvilistele u2u teel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 20.10.10 16:30





Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 20.10.10 16:33





Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.10.10 20:53


Kuna mu enda stange ka hetkel võõba juures uut rüüd selga saamas, siis loodan, et tehakse ikka korralikult. Plaan oli esialgu ise teha, aga kuna kogemust ei ole, siis saigi võetud vastu otsus, et parem lasen teha, kuna tegu ikka silmapaistva osaga, kus jooksvat värvi ega lakki vms. ei taha näha.
TheRRsr'st ei saa ka aru. Kas sa peale velgede kätte saamist ja kahjustuste leidmist korra ka võõba juurest uuesti läbi käisid ja oma pretensioonid esitasid või kukkusid kohe foorumis hädaldama? Nagu võõba kirjutas, siis enda vigasid püüab ta likvideerida ja ladustamisest tingitud kriimud mina loeks tema praagiks, vahet ei ole, kes neid ringi tõstis, tema või tema töölised, vastutab ta mõlema eest. See on ju siililegi selge, et värske värviga detaile ei saa umbropsu ringi loopida. Jooksva laki kohta, mis rehvi alla peitu jääb, ma sellist kisa ei tõstaks. Või kavatsed oma vanad veljed uute pähe maha müüa?
Fugi teemat ei kommenteeri, see tundub liiga suur ja keeruline.
Igatahes vaatan ma oma stange põhjalikult üle ja kui midagi on valesti, siis garantiitöö, millele on mul teenuse eest maksjana täielik õigus.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 20.10.10 21:14


Tsitaat:
Algselt postitas: võõba

1*Kas Artemon ei öelnud seda et pildid tegid sa sellistest kohtadest mida tõesti ei jää näha kui rehvid on peale paigaldatud ja sinu teooria 100g kohta ei ole ka päris tõekriteerium nimelt loe välja mis tähendab erikaal
2*Summa oli alguses kokku lepitud 2000.- (5 velge kokku)
3*Need veljed olid pikka aega värvitud ja keegi neile järgi ei tulnud seega pidime neid paigutama 1kohast teise ja täiesti võimalik kui nad said sealt kusagil kriimustatud selle aja jooksul!Foorumis on ka 5 lehel selle kohta küsimus et miks järgi ei tulda!
4*Tõesti pole hullu sa ju korra vabandasid et niimodi siin netis ülbitsed ning pärast seda saatsid oma naise velgedele järele!
5*Minu tüdrukut ära üldsegi siia sisse tiri mina vastutan oma tegude eest mitte keegi teine tööline keda sa töökojas nägid!
6*Tegelikult said su veljed suht korralikud aga eks leiad siiski seda vabat aega piisavalt et mind siin siis tümitada!
7*äkki paned mõne pildi siia ka missugused veljed pärast värvimist välja nägid!


1*Pildid on tehtud erinevatest kohtadest, osad, kus lakk ja värv voolavad, on tehtud kohast, kus seda ei jää näha. Osad aga kohtadest mis jäävad hästi näha. Näiteks velgede servad jäävad näha, pooleldi värvitud kapsel jääb näha, tolm ja muu sitt värvkatte all jääb näha.
Erikaal ei puutu üldse asjasse, fakt on see, et krunt+värv+lakk kokku ühel veljel on umbes 60-70 grammi.

2*Summa suuruses ma ei vaidlegi. Imestama paneb lihtsalt see, kui palju kulus materjalile ja kui palju maksis puhtalt töö. Oletame, et veljevärvi ja veljelaki hind on 500 eek liiter (mis kindlasti ei ole nii suur), ühele veljele 60 grammi kõik kokku, kokku viis velge. 0.06kg korda 5 velge võrdub 0.3kg. Korrutame selle liitrihinnaga 500, saame 150 eek. Kõik ülejäänud, mis teeb 1850 eek, on tööraha.

3*Miks järgi ei tuldud, sa tead - ma töötan Soomes.
Väga kahtlase väärtusega värv ja lakk, kui saavad ühest toast teise tõstmisel nii palju kriimustada. Sa pidavat kasutama ju spetsiaalset, eriti tugevat veljevärvi ja veljelakki. Kas ikka kasutad?

4*Ei mäleta, et oleksin ülbitsenud ja ei mäleta, et oleksin vabandanud. Naine tuli selle pärast, et ise Soomes töötan. Kas see oli sulle kuidagi vastumeelt, et abikaasa käis asjadel järel?

5*Minu abikaasale andis asjad üle värviste näppudega tütarlaps, eeldasime, et ta on sinu proua. Ma ei tirigi teda siia, küsisin lihtsalt.

6*Tegelikult ei ole suht korralik. Suht p0rno on. Mõtle mis saab kui talvel vesi ja jää värvi alla läheb!
Kas teed kevadel garantiitööd velgedele?

7*Eemalt vaadates on päris hea. Ei usu, et peale talve sama ilus on.


http://lh3.ggpht.com/_SCnk4ApsQ0U/TKW3Q4k6zXI/AAAAAAAAASI/I9nzfHRA6e0/IMG_7119.JPG


Kas pakud oma "komistusele" ka mingisuguse lahenduse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 20.10.10 21:26


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R

...TheRRsr'st ei saa ka aru. Kas sa peale velgede kätte saamist ja kahjustuste leidmist korra ka võõba juurest uuesti läbi käisid ja oma pretensioonid esitasid või kukkusid kohe foorumis hädaldama?...
...Nagu võõba kirjutas, siis enda vigasid püüab ta likvideerida...
...Või kavatsed oma vanad veljed uute pähe maha müüa?...


Mida sa paugud kui telgitaguseid ei tea?
Minu abikaasa käis velgedel järel, sest ise olen pidevalt Soomes tööl. Minu abikaasa ei osanud hakata mingeid vigasid otsima. Ise ei oleks ma selliseid velgesid vastu võtnud.

Mina ei leidnud küll sellist lauset kus ta väidab, et teeb kriimud korda.

Ma ei ole sinusugune, kel selliseid petumõtteid pähe tuleks.
Veljed tahtsin korrastada enne uute talverehvide peale panemist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.10.10 21:45


Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R

...TheRRsr'st ei saa ka aru. Kas sa peale velgede kätte saamist ja kahjustuste leidmist korra ka võõba juurest uuesti läbi käisid ja oma pretensioonid esitasid või kukkusid kohe foorumis hädaldama?...
...Nagu võõba kirjutas, siis enda vigasid püüab ta likvideerida...
...Või kavatsed oma vanad veljed uute pähe maha müüa?...


Mida sa paugud kui telgitaguseid ei tea?
Minu abikaasa käis velgedel järel, sest ise olen pidevalt Soomes tööl. Minu abikaasa ei osanud hakata mingeid vigasid otsima. Ise ei oleks ma selliseid velgesid vastu võtnud.

Mina ei leidnud küll sellist lauset kus ta väidab, et teeb kriimud korda.

Ma ei ole sinusugune, kel selliseid petumõtteid pähe tuleks.
Veljed tahtsin korrastada enne uute talverehvide peale panemist.


Kindlasti olid erilised telgitagused. Kui sa neid velgi oled nüüd näinud, kasvõi pildi pealt ja Soomes ning rahul nendega ei ole, siis aja asju enne foorumisse kisendama tulemist tegijaga omavahel. Kui siis ka ei aita, võta avalikult kriitikanool üles.

Tsitaat:

tegijail juhtub nii mõndagi aga ma olen tavaliselt oma probleemid lahendanud ja pole peitu pugenud!


Kui sa seda lauset ei näinud, sinu viga. Arvan, et ta ei pea kriimude jaoks eraldi seda kordama.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 20.10.10 22:19


Mis loogika ja tööeetika see on, et neid kohti kus näha ei jää laseme tuimalt üle nurga?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 21.10.10 02:48


Kuule, Harry_r!
Äkki vaataksid ja loeksid mu postituse uuesti üle!

1* Kas ma süüdistasin kedagi?!

2* Kas ma kisendasin?!

3* Mõtle, enne kui lahmima hakkad!

Ma kirjutasin konkreetselt küsides teistelt, kas see on hea või halb kvaliteet.

Palun, ära hakka teiste sõnu keerama ja sõnu suhu toppima!

Härra Võõba, Sulle sama jutt. Ma ei ole sind tümitama hakanud, vaid esitasin kaasfoorumlastele küsimuse.
Aga ju sa näed ise ka enda töös ebakvaliteeti, kui oma tööst pilte nähes arvad, et sind süüdistatakse milleski.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.10 08:30





Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 21.10.10 08:31


Minu peas on aga ainult 1 küsimus:

Kas tööd peabki nii tegema, et algul teeme sitasti, siis vabandame ja valetame, siis teeme nats paremaks ja siis veel paremaks ja nats veel.....ja lõpp tulemus on selline enamvähem korras, lapitud poolkõva asi ja hull sitamaitse kogu sellest jamast on suus? Töö peab nii käima, et lepitakse aeg kokku, tuuakse asi kohale, siis valmimiskuupäeval tullakse järgi, vaadatakse üle, makstakse raha, öeldakse "Aitähh" ja hea tujuga sõidetakse minema. SEDA EI SAA SELLEST KOHAST!!! Selleks tuleb oluliselt rohkem raha maksta ja pöörduda mujale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
võõba
huviline



Registreerunud 13.10.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.10 09:00





Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 21.10.10 13:37


Tsitaat:
Algselt postitas: võõba

...Sul on tõsised probleemid peaga...


Aitäh!
Mõnitada oskad, aga vabandust paluda halva kvaliteedi eest ei oska.
Ainult õigustad ennast, selle asemel, et lahendust pakkuda.
Siin on minu number +358404436765, kui oled huvitatud oma vea parandamisest, võta ühendust.
Sinu töökvaliteet on sitt ja sinu materjalid on samuti sitad.
Originaal veljega vastu äärekivi sõites ei tule ka selliselt värvi maha, kui sinul tuli velgesid ühest toast teise tõstes.

Miks sinu poole pöördusin?
Aga seepärast, et ei ole endal ruume kus selliste asjadega tegeleda.
Ja selle pärast, et sa reklaamisid ennast kui odava, hea kvaliteediga, suurte kogemustega tegijana.
Ja samuti seetõttu, et, nii öelda, hoida raha kodufoorumis.

Teistele teadmiseks, kui tahate esimese korraga kvaliteeti, valige maaler kellel on OMA värvikamber.


EDIT: Ahjaa... mis siis veel saab kui lähen rehvitöökotta uusi rehve paigaldama?
Rehvipaigalduspinkidel on veel suuremad jõud kui inimesel, kes velgesid ühest toast teise paigutab.
Seal kistakse kogu velje äär uuest ja sitast värvist ja lakist puhtaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 80.2% - SQL: 19.8%]