Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: S6 (Vastuseid: 91 | Vaatamisi: 12132)
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 04.01.09 08:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
Teema kuidagi OT'ks läinud..

Kuid kui vaadata A6 4,2 ja S6 4,2 varustust siis leiab nii mõnegi platsi pealt kus A6 varustus tundub rikkalikum/parem olema kuid hinnavahe on S'l ikka oma 40k-..... kõrgem hind.

Küsin kuna olen kahevahel mida soetada,kui keegi oskab mulle väga selgelt selgitada miks vaadata A6 4,2 asemel S6 siis oleks teretulnud,need 0,3sek ja rpm jms pole teab mis argument...varuosad ikkagist ju sama kvaliteetsed ja vastupidavad või S'l on midagi teistmoodi? teisest materjalist?

Üks suur ja tuntav vahe on olemas, nimelt on A6 tehase seades palju pehmem, eriti meie teedel.
Suure pereauto kohta pole ju 6,7-7 sek./100 paha tulemus.
See masin polegi loodud kiirendusautoks, vaid hoopis "maanteemürsuks", millega mugavalt ja kiiresti pikki vahemaid läbida, mitte tänavanurkadel driftida. Selleks on kergemad ja mõnes mõttes äkilisemad pillid, mis aga üle 200 km/h kiiruse juures lendu tahavad tõusta, kui küünte ja hammastega roolist kinni ei hoia. Auto kaalub ju koos juhi ning bensuga üle kahe tonni ikkagi.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mack
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.02
Asukoht: sõitsin lõunasse
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0

postitati 05.01.09 14:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
Küsin kuna olen kahevahel mida soetada,kui keegi oskab mulle väga selgelt selgitada miks vaadata A6 4,2 asemel S6 siis oleks teretulnud,need 0,3sek ja rpm jms pole teab mis argument...varuosad ikkagist ju sama kvaliteetsed ja vastupidavad või S'l on midagi teistmoodi? teisest materjalist?



Kui sooviks peaks olema manuaalkast siis seda A6-e peal ei leia, küll aga võib leida S6-el ja seal juba 1,3 sek (5,8s 0...100km/h) peaks tuntav vahe olema.

iseasi kes tänapäeval neid käike käsitsi lapata viitsib, eriti kui seda suht tihti peab tegema :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 07.01.09 14:48 Tsiteeri


Manuaalkastiga S6 alates 2000a annab otsida...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 08.01.09 09:27 Tsiteeri


Palju head informatsioonirikast juttu a6/s6 Endalgi tekkis alustatud liikuri vastu huvi, kuid hetkel vale aeg lisa auto ostmiseks ja enda vana müüa mõtetu.
On aga keegi antud S6-te vaatamas ka käinud ja proovinud või isegi kusagil üle lasknud vaadata?, hinnapoolest ju norm. miks ta niipikalt müügis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 08.01.09 21:24 Tsiteeri


madu käis ja kaes vahepeal vist enamus S eestis üle ja sõidab A edasi :D
ühte käisime koos lasnas kaemas see oli selline, et 50K oleks kannatanud anda selle eest.
Ülejäänu kohta mina väga lisada ei oska


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 08.01.09 21:33 Tsiteeri


Seda, tänase hetke kalleimat, mõtled või :
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/996/auto_php-id=541996-www_auto24_ee.html ?


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 08.01.09 21:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Seda, tänase hetke kalleimat, mõtled või :
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/996/auto_php-id=541996-www_auto24_ee.html ?


seda on vaatamas käidud:) ilmselt ainus terve asi selles autos on nimi S6 :) muud asjad ei toimi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 09.01.09 06:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Seda, tänase hetke kalleimat, mõtled või :
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/996/auto_php-id=541996-www_auto24_ee.html ?

Seda käisime maduga vaatamas.
Valus rääm oli 50K vast väärt.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hardo
huviline



Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 TDI S-Line

postitati 22.07.09 22:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Seda, tänase hetke kalleimat, mõtled või :
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/996/auto_php-id=541996-www_auto24_ee.html ?

Seda käisime maduga vaatamas.
Valus rääm oli 50K vast väärt.

Käisin seda autot samuti vaatamas.Eelmine nädal siis.
Mis seal nii hullu oli,et see pill sinu kriitika järgi üle 50 k ei maksa?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 22.07.09 22:38 Tsiteeri


Eks ta maksab niipalju kui inimesed annavad selle eest.
Sinna masinasse mahutab ilmselt kordategemiseks 50K ilusti ära.
Arvestades mis ajast see müügis siis ta pole seda hinda ka väärt.
Ja mina seda autot vaadates aru ei saanud kust hind võetud oli.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 23.07.09 10:41 Tsiteeri


selle mudeli puhul määrab aastaarv ja välimus + sisemus hinna. Auto oli kunagi ühe sõbra oma ning kasutati seda vägagi Essi-päraselt - st midagi hullu ei olnud, lihtsalt vajutamised sirgetel teedel mitte mingi külje ette saamine. Kes selle auto ostab peab arvestama mõraste velgedega ning uute jaoks ka raha kokku panema. Esivõre on 200 eek tuuningvõre ning auto eest küsitakse 190k..
150k + tingimisruum oleks paras hind selle auto eest.
Kui ma hästi mäletan, siis 3 v 4 aastat tagasi oli saksas sellel autol sama hind nagu siingi müügis on, max 250k
See info siin on 2a vana pmst, ma ei tea mida uus omanik sellega on teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hardo
huviline



Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 TDI S-Line

postitati 23.07.09 16:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Eks ta maksab niipalju kui inimesed annavad selle eest.
Sinna masinasse mahutab ilmselt kordategemiseks 50K ilusti ära.
Arvestades mis ajast see müügis siis ta pole seda hinda ka väärt.
Ja mina seda autot vaadates aru ei saanud kust hind võetud oli.

Auto on komisjonimüügis ja küsisin platsilt omaniku numbri mille ka sain.
Helistades talle sain teada,et 190 kilo on hetke jääkväärtus panga ees(käibega).
Vend maksab igakuiselt liisinguid niikaua kui keegi ära ostab.Hetkel peaks masin olema platsil seisnud 310 päeva.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 23.07.09 16:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
selle mudeli puhul määrab aastaarv ja välimus + sisemus hinna. Auto oli kunagi ühe sõbra oma ning kasutati seda vägagi Essi-päraselt - st midagi hullu ei olnud, lihtsalt vajutamised sirgetel teedel mitte mingi külje ette saamine. Kes selle auto ostab peab arvestama mõraste velgedega ning uute jaoks ka raha kokku panema. Esivõre on 200 eek tuuningvõre ning auto eest küsitakse 190k..
150k + tingimisruum oleks paras hind selle auto eest.
Kui ma hästi mäletan, siis 3 v 4 aastat tagasi oli saksas sellel autol sama hind nagu siingi müügis on, max 250k
See info siin on 2a vana pmst, ma ei tea mida uus omanik sellega on teinud.


Aastaarv oleks siis tore kui seda autot oleks ka hooldatud:) Käesoleval hetkel ei maksa seal sees ka midagi erilist, kuna lihtsalt koledasti käest ära ja lohakalt hoitud. Lisaks on mootori, väljalaske, tagumise kereosaga ja muude asjadega piisavalt muret. Ning tuuningvõrk? Pigem vaadates tundus, et asi on kännu otsa aetud ja siis käepäraste vahenditega lapitud. 150 ei ole kindlasti selle auto eest normaalne hind. Turul on liikunud ehk jah aasta vanemaid kuid selle eksemplariga võrreldes ikka ideaalses korras masinaid.
Ma ei taha kellegi pihta nooli pilduda, kuid auto hooldamine ei ole vaid kahe nädala tagant pesemine, või raha olemasolu korral õlivahetus.

M.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 23.07.09 18:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Ning tuuningvõrk? Pigem vaadates tundus, et asi on kännu otsa aetud ja siis käepäraste vahenditega lapitud.



Täpselt nii see oligi;p
Kui nüüd on käest lastud, siis ei ole 150k, sõber käis ikka taufis hoolduses (eks saab sealt mingi ajaloo võtta) ning mitte harva, juu siis uus omanik käest lasknud (ei väida et sõber hoidis perfektselt autot, aga piisavalt hästi)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 23.07.09 19:28 Tsiteeri


Olen isegi seda masinat möödaminnes vaadanud. Igatahes siis oli küll salong väga kena ja peale mõne kraapsu toonkilel ning see tuuning võrk välja arvata, siis polnud ka välimusel suurt häda midagi. Esmamulje oli hea igatahes.
Mainin veelkord et ma lihtsalt vaatasin, isegi mootorit ei lasknud käima panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 23.07.09 20:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Olen isegi seda masinat möödaminnes vaadanud. Igatahes siis oli küll salong väga kena ja peale mõne kraapsu toonkilel ning see tuuning võrk välja arvata, siis polnud ka välimusel suurt häda midagi. Esmamulje oli hea igatahes.
Mainin veelkord et ma lihtsalt vaatasin, isegi mootorit ei lasknud käima panna.



Noh, ilmselt on siinkohas ka ilu vaataja silmades:) Võibolla ma ise liiga kriitiline, aga selle raha eest siiski leiaks oluliselt paremas korras auto.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 23.07.09 20:12 Tsiteeri


Käisime lasime ka mootori käima panna ja muudki.
Ei oleks olnud toohetk soovi ka poole vähema eest seda soetada.
Kuna omal suhtkoht sama ja ka madul sama masin siis me ei olnud seal platsil pikalt vaid kaapisime väga kiirelt minema.
Milleks raisata aega millegile mis ei ole oma nime, ega hinda enam aastaid juba väärt


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.1% - SQL: 33.9%]