Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: S6 (Vastuseid: 91 | Vaatamisi: 12131)
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 03.01.09 20:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Suht sihuke maksude teema ning selleks, et mitte eriti silma paista.

Maksuameti ning muudes listides seisab, et on A6, mitte S6 ja seega äratab vähem tähelepanu ning maksud (riigimaksud, kindlustus jne) on odavamad...


võimalik jah, saksast tuues oli mu auto paberites A6/S6 ja kuulnud et mõnel veel sama märge...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.09 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Juks, ilmselt see soft on see mis selle äkilise tunde tekitab, Netiavarustes liigub jutt GIAC kastichipist, millega ka saab kogu liikurit erksamaks, eriti hea tulemuse pidi andma koos mootorichipiga. Aga see hind...oli nii suur, et ma ei mäletagi:)
Aga kas oled teadlik, kas S6 soft A6-le ka peale sätitav on?


Kasti ja mootori chipiga saab asja erksaks, ehk isegi erksamaks kui S.

Kui soovi siis saan lasta Soomes nii umbes 800EUR'iga pingis personaalselt autole (kast ja mootor) tehtid chipi teha lasta.

Ei tea kas saab S'i softi, pole keegi huvi tundnud, samuti ei soovi ise torkida kuna siis peaks asja eest ka vastutama ning teada ju on, et ära tee teisele head siis ei saa ise sitta vastu pead!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 03.01.09 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
kas too kiirenduse ja vöimsuse vahe ei tule mitte softist-mootorid peaksid ju vast ühed olema?
eks varustusega ole ka nii,et ühel on ja teisel jälle pole-vaevalt,et A ja S´i puhul tuleb eestis päevavalgele täpselt identsete varustustega masinad(samas-suprises are everywhere)


mootori ülemine osa olla erinev, vähemalt niipalju ma endale juppide otsimisega sain teada...softid ka kindlalt teised...ja vaevalt et vaid softist vabalthingaval 30kW juurde annaks.


eks seda kindlasti,et softist üksi ei piisa.kui ülemine ots teine siis ka kindlasti teised pihustid,bensiinipump jne.
aga samas,mis see 30kw vöimatut ainult softi puhul on,kui ainuüksi chipiga käänatakse osadel massinatel juba pea 20 vöi enam kw välja.(soft ja chip,kas mitte pöhimöte üks ole,muidugi mingite muutustega)


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 03.01.09 20:14 Tsiteeri


eks neid erinevusi jagub...vähemalt ETKA järgi...aga noh, kui varuosakoodi lõpus on A asemel B siis kes kurat seda reaalselt teab, mis see vahe seal on...äkki on A ja B hinnaklass:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 03.01.09 20:20 Tsiteeri


kusjuures on nii mõnigi S6 näinud minu tagatulesid ja uuritud, et kas see 3,0TDI ikka õige märgistus seal taga:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 03.01.09 20:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
kusjuures on nii mõnigi S6 näinud minu tagatulesid ja uuritud, et kas see 3,0TDI ikka õige märgistus seal taga:o


;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 03.01.09 20:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Tsitaat:
Algselt postitas: laurz
Pigem teadmine,et istumise all on S :D:D:D:D


Ja see teadmine rõõmustab sind suht vähe, kui a6 3.0 tdi sulle tagatulesid näitab;)
Suht savi:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 03.01.09 20:25 Tsiteeri


kui savi on, miks siis seda kõva häälega mainida et S? savi ju...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 03.01.09 20:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
kusjuures on nii mõnigi S6 näinud minu tagatulesid ja uuritud, et kas see 3,0TDI ikka õige märgistus seal taga:o


ei midagi imestusväärset,kuna diislil on VÄGEV väändemoment.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.09 20:28 Tsiteeri


3,0TDI on tänapäeva mootor
4,2 millest käib jutt on juba mineviku mootor

Seega need kaks mootorit ei ole võrreldavad, eriti veel diisel ja bens.

Tulevikus näeb, siin teemas jutuks olev A6 4,2, Audi A2 1,2TDI R3 tagatulesid samuti.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 03.01.09 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
kui savi on, miks siis seda kõva häälega mainida et S? savi ju...
Kakub striitreisinguks ve:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 03.01.09 20:30 Tsiteeri


noh jutt oli suht üldistav...võrdlus käis ju kahe peaaegu sama masina üle...igasugu muud asjad on nagu nad on...kindlasti on seltskond s2/s4/s6 20vt vendasid kes siin pihku itsitavad ja mõtlevad et mida kuradit need udupead seal oma v8 jura ajavad...see ju aeglane kui tigu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 03.01.09 20:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laurz
Tsitaat:
Algselt postitas: madu
kui savi on, miks siis seda kõva häälega mainida et S? savi ju...
Kakub striitreisinguks ve:D


:) ei kaku siin miskit...jälgi teemat lihtsalt...garaazist leiaks v8 5,7 kas siis ka reisiks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 03.01.09 20:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
noh jutt oli suht üldistav...võrdlus käis ju kahe peaaegu sama masina üle...igasugu muud asjad on nagu nad on...kindlasti on seltskond s2/s4/s6 20vt vendasid kes siin pihku itsitavad ja mõtlevad et mida kuradit need udupead seal oma v8 jura ajavad...see ju aeglane kui tigu.
:o:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 03.01.09 20:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
3,0TDI on tänapäeva mootor
4,2 millest käib jutt on juba mineviku mootor

Seega need kaks mootorit ei ole võrreldavad, eriti veel diisel ja bens.

Tulevikus näeb, siin teemas jutuks olev A6 4,2, Audi A2 1,2TDI R3 tagatulesid samuti.


ma ütleks sellepeale,et mootor mootoriks,kuid suht olulist rolli mängib ju ka ülekanne.
4.2 fsi´näiteks ei ole suurt midagi vastu panna tollele 3.0 tdi´le,peale selle muidugi,et mootor on 110 hobuse vörra rikkam.
väände osas kolmene igati üle,olgugi,et tolle lagi 3000 rpm´il aga 4.2 l 500 rpm´mi edasi too lagi.
umbes sama olukord,et vaz 2101 vs 2103 ja 03 näeb tagatulesid.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 03.01.09 20:38 Tsiteeri


Teema kuidagi OT'ks läinud..

Kuid kui vaadata A6 4,2 ja S6 4,2 varustust siis leiab nii mõnegi platsi pealt kus A6 varustus tundub rikkalikum/parem olema kuid hinnavahe on S'l ikka oma 40k-..... kõrgem hind.

Küsin kuna olen kahevahel mida soetada,kui keegi oskab mulle väga selgelt selgitada miks vaadata A6 4,2 asemel S6 siis oleks teretulnud,need 0,3sek ja rpm jms pole teab mis argument...varuosad ikkagist ju sama kvaliteetsed ja vastupidavad või S'l on midagi teistmoodi? teisest materjalist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 03.01.09 20:40 Tsiteeri


käi ja vaata ...ilmselt peale nende 0,3seki on ehk miskid varuosad siiski ja varustus need mis määravaks saaksid. Ja ka väike väline vahe..A6-l on summutiotsad tagastange all peidus, S6-l kaks toru välja toodud, esivõred on S6-l vähe teistmoodi, ja need maaglised S märgid, mis mõnele rohkem tähendavad kui see mille külge need kleebitud on :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 03.01.09 20:42 Tsiteeri


On jah OT juba. Margaa on oma otsuse teind juba ja ta on teadlik, et võib mu tagatulesid näha. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 03.01.09 20:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
Teema kuidagi OT'ks läinud..

Kuid kui vaadata A6 4,2 ja S6 4,2 varustust siis leiab nii mõnegi platsi pealt kus A6 varustus tundub rikkalikum/parem olema kuid hinnavahe on S'l ikka oma 40k-..... kõrgem hind.

Küsin kuna olen kahevahel mida soetada,kui keegi oskab mulle väga selgelt selgitada miks vaadata A6 4,2 asemel S6 siis oleks teretulnud,need 0,3sek ja rpm jms pole teab mis argument...varuosad ikkagist ju sama kvaliteetsed ja vastupidavad või S'l on midagi teistmoodi? teisest materjalist?



olen täheldanud,et essi eest tahetakse ka tiba rohkem nutsu saada.
tänud tähelepanu eest-teema läks OT ära jah.
Larz ja Madu-ootake oma reissingutega seni kaua,kuni AC hooaeg taas pihta hakkab:cool:


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.09 20:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
Teema kuidagi OT'ks läinud..

Kuid kui vaadata A6 4,2 ja S6 4,2 varustust siis leiab nii mõnegi platsi pealt kus A6 varustus tundub rikkalikum/parem olema kuid hinnavahe on S'l ikka oma 40k-..... kõrgem hind.

Küsin kuna olen kahevahel mida soetada,kui keegi oskab mulle väga selgelt selgitada miks vaadata A6 4,2 asemel S6 siis oleks teretulnud,need 0,3sek ja rpm jms pole teab mis argument...varuosad ikkagist ju sama kvaliteetsed ja vastupidavad või S'l on midagi teistmoodi? teisest materjalist?


15 min ja mitu lehekülge teemavälist juttu.

Aga kui veel siiani pole aru saanud siis ütlen otse välja, osta see mis rohkem meeldib, mingit erilist vahet ei ole, seega osta auto, mitte embleemi!!!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 03.01.09 20:47 Tsiteeri


Ma ei uskund,et riivan kellegi tundeid;);) Mina ei soetand endale selleks autot,et teistele tagatulesid näidata:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.09 20:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
käi ja vaata ...ilmselt peale nende 0,3seki on ehk miskid varuosad siiski ja varustus need mis määravaks saaksid. Ja ka väike väline vahe..A6-l on summutiotsad tagastange all peidus, S6-l kaks toru välja toodud, esivõred on S6-l vähe teistmoodi, ja need maaglised S märgid, mis mõnele rohkem tähendavad kui see mille külge need kleebitud on :P


Uuemal A6'el on samuti summutid tagant väljas


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 03.01.09 20:49 Tsiteeri


:) ju ma pole seda tähele pannud, kuid seda väiksem siis see vahe on


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 03.01.09 20:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laurz
Ma ei uskund,et riivan kellegi tundeid;);) Mina ei soetand endale selleks autot,et teistele tagatulesid näidata:o


:) ei sa riivanudki, sul ei ole ka s6 4,2 milles siin juttu käis, ega kahjuks ka a6 4,2, seega on see teemaväline asi ju:)

peace


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 03.01.09 21:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
kusjuures on nii mõnigi S6 näinud minu tagatulesid ja uuritud, et kas see 3,0TDI ikka õige märgistus seal taga:o



...tõin lihtsalt näite, mitte, et see oleks rullnoklus:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 75.5% - SQL: 24.5%]