Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kus asub S8 +klemm kapoti all (Vastuseid: 33 | Vaatamisi: 6739)
amber
huviline



Registreerunud 27.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 12:18 Tsiteeri
Kus asub S8 +klemm kapoti all



Otsisin teemadest, aga ei leidnud, nimelt aku tyhjaks jooksnud, aga pagassi lukk katki, mehaaniliselt lahti ei saa. Kapoti all peaks olema +klemm et saaks voolu peale lasta - aga kus ?

Oksab keegi nõu anda ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 12:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: amber
Otsisin teemadest, aga ei leidnud, nimelt aku tyhjaks jooksnud, aga pagassi lukk katki, mehaaniliselt lahti ei saa. Kapoti all peaks olema +klemm et saaks voolu peale lasta - aga kus ?

Oksab keegi nõu anda ?



Miks ei lisata auto andmeid, S8 on kolme erinevat ju!? Aasta siis hetkel oluline.

Vanematel vist ei olegi kuskil sellist asja, c5 kerel + klemm kapoti all vaid


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
amber
huviline



Registreerunud 27.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 12:29 Tsiteeri


sry, aasta on 2001.

Et siis pamper ja Revalisse ?:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 12:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: amber
sry, aasta on 2001.

Et siis pamper ja Revalisse ?:o


Kuskilt tuleks voolu peale anda, näiteks geneka otstest ning ei pea just Revalisse viima.

Minu meelest 01 aasta omal kapoti all ei ole seda otsa.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 27.11.07 12:48 Tsiteeri


aku on ju pagassis :S, sealt leiab plussi ja miinuse kah veel

edit: ups, pagassi luuk on katki :$ ..nevermind


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 27.11.07 15:36 Tsiteeri


Siit nööd lennuga üks küsimus kah teele. Kas ja kuidas võib anda nn. täkku siis antud isendile? Kas ajab asja kärssama/hulluks? Ise kuulnud sellist varianti,et ei tohi anda ja ei tohi võtta täkku, kuna elektrit autos kuhjaga ja never ei tea,kuna midagi järgi annab. Küsin suht huvi pärast.

No teine kord tead, et need asjad (luku remont) ei tohiks lennata "hommse varna":D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 16:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Siit nööd lennuga üks küsimus kah teele. Kas ja kuidas võib anda nn. täkku siis antud isendile? Kas ajab asja kärssama/hulluks? Ise kuulnud sellist varianti,et ei tohi anda ja ei tohi võtta täkku, kuna elektrit autos kuhjaga ja never ei tea,kuna midagi järgi annab. Küsin suht huvi pärast.

No teine kord tead, et need asjad (luku remont) ei tohiks lennata "hommse varna":D



Ütleme nii, et minu ükski auto ei anna mitte kunagi täkku, olgu mis olukord tahes, piisavalt näinud autosid mis peale abivalmidust ise väga kulukat abi vajavad.

Uuematel on täku saamiseks eraldi koht ning peal aku vananemise hoiatus, et kõik õigel ajal akud vahetaks.

Jah, tagaluugi luku viskab sodi täis ning mitte kasutamise (luuki kasutatakse puldist) tagajärjel kiilub lukk kinni suuresti tänu meie teedel lendavast sopast.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 27.11.07 18:55 Tsiteeri


No siis on hea!Olen samuti täkku andmise asemel vaikselt minema lipanud:D Pärast endal abi vaja!
No selle luku mustuse vastu aitab ainult regulaarne hooldus/pesu:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuuno
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi200 2,2turbo/ 121 kw ja audi allroad 2.5,132kw.2003a

postitati 28.11.07 22:24 Tsiteeri


ma arvan et kas starteri kaudu ei ole võimalik autole voolu anda. teenindusest olen nii mõnegi auto kohta kuulnud et aku tühi ja uksed lukus (ma ei saa aru kas võtmega ei ole siis võimalik avada) andsid starterikaudu voolu peale ja küsisid hullu pappi::cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 03.12.07 08:53 Tsiteeri


Et mitte uut teemat teha küsin samuti selle + klemmi olemasolu kohta. Autoks A8 1996 3,7q.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
naca
huviline



Registreerunud 30.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.07 09:33 Tsiteeri


94.a. A8-l asub +klemm esimese parema ratta silla tala külles, plastik korgi all. heh.. üllatus endalegi..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RaunOdude
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.09
Kasutaja on eemal

Auto: audi A8 3.7 V8

postitati 02.12.09 11:58 Tsiteeri
Kus asub D2 A8 plussklemm?



Tsitaat:
kus mu autol aku-klemmid on? aidake.

nii, mul asub auto aku pagasiruumis, lukk on katki ja aku on maas, seega mul kesklukk ei tööta, mootorist ma klemme ei leia, äkki keegi oskaks aidata kus need asuda võivad v kuidas ma saaksin auto tööle.

ja auto on a8 (d2) v8 3.7 mõtlesin, et äkki on vaja,

Nii, mul asub auto aku pagasiruumis, lukk on katki ja aku on maas, seega mul kesklukk ei tööta. Mootorist ma klemme ei leia, äkki keegi oskaks aidata, kus need asuda võivad või kuidas ma saaksin auto tööle?

Auto on A8 (D2) V8 3.7, mõtlesin, et äkki on vaja.


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Alo19
huviline



Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Raplamaa/Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1,9 96kw 04

postitati 02.12.09 12:19 Tsiteeri


Paned + klemmi starteri/geneka plussi ja - klemmi kuskile massi autol. Bemmi sai vähemalt sedasi laetud, kui ma õieti mäletan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RaunOdude
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.09
Kasutaja on eemal

Auto: audi A8 3.7 V8

postitati 02.12.09 12:42 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud täitma foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse tühistamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 03.12.09 07:28 Tsiteeri


D2 A8-l ei olegi kapoti all plussklemmi välja toodud. Nukker lugu aga isegi maadlesin korra sellega.
Aku on maas tähendab seda, et ei ole üldsegi külge ühendatud?


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 03.12.09 16:10 Tsiteeri


Kasutaja Black kirjutas kunagi kuidas taga tule ohverdades saab pagasniku lahti. Endal oli sama häda, aga lukk oli lihtsalt ära idanenud. Kõvasti õliga jännates ja võtmega väänates sain pagasniku lahti :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 04.12.09 09:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
.... Kõvasti õliga jännates ja võtmega väänates sain pagasniku lahti :)


Sama lugu siin. Haamer oli juba käes ja poolel teel tule poole, kui üks pereliige ütles, et proovime ikka veel võtmega.
Rooste eemaldajaga sai kõvasti läkerdatud ja lahti ta tuli.
Üritasin ka läbi sigaretisüütaja laadida, kuid salongivalgustuse põlema unustamise tõttu terveks ööks oli aku ikka täiesti tühi.
Paremal pool logari taga peaks olema ka mingi klemmplaat, mille kaudu peaks laadida saama.

Siinkohal oleks paslik tagant järele tänada ka Blacki, Samrut ja Petsi, kes operatiivselt infot jagasid.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 04.12.09 09:50 Tsiteeri


Asi on tegelikult väga lihtne, plussklemmi terminal kui selline (peavool) on tal täitsa olemas, lihtsalt veidi tavatus kohas.Võta esimene parempoolne ratas alt ära ja seal on kohe näha terminal kus kinnitatud 2 jämedat juhet, üks on peavool otse akult ja teine läheb starteri toiteks, täpsustuseks siis poolraami all must plastik karbike. Sinna +12 peale ja asi ants, ei pea midagi lõhkuma.
Kui uksed lahti, siis saab ka kaitsmekarpi voolu peale anda (kundepool jalgade juures).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
RaunOdude
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.09
Kasutaja on eemal

Auto: audi A8 3.7 V8

postitati 04.12.09 16:52 Tsiteeri


tänan teid kõiki heade vastuste eest, ning ka aitäh, et mind aitasite.


***
Märkus moderaatorilt: "Kuna kasutaja ei ole vaatamata varasematele märkustele asunud täitma foorumi reeglite 3. punkti, on kasutaja postitusõigus tühistatud!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.09 15:21 Tsiteeri


Juhtus nüüd see, et 2000 a s8 seisab õues ja mina sinna sisse ei pääse.Taga lukku ei saanud lukuabi ka lahti ja aku peal tühi. Mis teha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 10.12.09 15:36 Tsiteeri


Kas juhiukse võtit ei ole ?!? Natuke võiks ju täpsustada, s.t. rohkem infot siia panna. Tahaks ju ikka aidata :)

Kas vaja on sisse saada või akut laadida ... viimast on mul õnnestunud teha läbi sigaretisüütaja pesa.

PS. Ja on suur vahe, kas teiselt autolt surnud autot käivitada või lihtsalt laadida tühja akut. Hävituslike tagajärgedega pinge- ja vooluimpulsid tekivad just suure induktiivsusega starterimähistest.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.09 16:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kas juhiukse võtit ei ole ?!? Natuke võiks ju täpsustada, s.t. rohkem infot siia panna. Tahaks ju ikka aidata :)

Kas vaja on sisse saada või akut laadida ... viimast on mul õnnestunud teha läbi sigaretisüütaja pesa.

PS. Ja on suur vahe, kas teiselt autolt surnud autot käivitada või lihtsalt laadida tühja akut. Hävituslike tagajärgedega pinge- ja vooluimpulsid tekivad just suure induktiivsusega starterimähistest.

Võti olemas aga ei ava auto ust. Auto seisis 2 nädalat ja nüüd ei pääse kusagilt sisse. Oleks vaja aku kätte saada ja seda laadida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 10.12.09 16:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prestigio
Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kas juhiukse võtit ei ole ?!? Natuke võiks ju täpsustada, s.t. rohkem infot siia panna. Tahaks ju ikka aidata :)

Kas vaja on sisse saada või akut laadida ... viimast on mul õnnestunud teha läbi sigaretisüütaja pesa.

PS. Ja on suur vahe, kas teiselt autolt surnud autot käivitada või lihtsalt laadida tühja akut. Hävituslike tagajärgedega pinge- ja vooluimpulsid tekivad just suure induktiivsusega starterimähistest.

Võti olemas aga ei ava auto ust. Auto seisis 2 nädalat ja nüüd ei pääse kusagilt sisse. Oleks vaja aku kätte saada ja seda laadida.

Avab. Võta wd40 ja pihusta seda lukuauku ja meelita võtmega. 10 minutit jamamist ja on uks lahti. Olen samas olukorras olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.09 16:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Tsitaat:
Algselt postitas: prestigio
Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Kas juhiukse võtit ei ole ?!? Natuke võiks ju täpsustada, s.t. rohkem infot siia panna. Tahaks ju ikka aidata :)

Kas vaja on sisse saada või akut laadida ... viimast on mul õnnestunud teha läbi sigaretisüütaja pesa.

PS. Ja on suur vahe, kas teiselt autolt surnud autot käivitada või lihtsalt laadida tühja akut. Hävituslike tagajärgedega pinge- ja vooluimpulsid tekivad just suure induktiivsusega starterimähistest.

Võti olemas aga ei ava auto ust. Auto seisis 2 nädalat ja nüüd ei pääse kusagilt sisse. Oleks vaja aku kätte saada ja seda laadida.

Avab. Võta wd40 ja pihusta seda lukuauku ja meelita võtmega. 10 minutit jamamist ja on uks lahti. Olen samas olukorras olnud.

Ei toimi. Lukuabi jamas tund aega tulutult. lukus olevat midagi katki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ats666
huviline

Avatar


Registreerunud 25.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3,0 TDI Q

postitati 10.12.09 16:38 Tsiteeri


Üks lahendus on veel. Tagumise istme alt jookseb pagassi aku plus juhe. Juhtmelt nii palju rüüd maha , et sealt saaks voolu peale korraks anda. Vähemalt mina sain nii pagasniku lahti:D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.6% - SQL: 27.4%]