Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
Autor:
Pealkiri: VAG-COM Hex Can kaabliga jama (Vastuseid: 113 | Vaatamisi: 25777)
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 14.08.08 15:02 Tsiteeri


VWTOOL loeb väga edukalt sellest ajust veakoodid välja ;)


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 15.08.08 08:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
kuna vajalikku aju ei VEDELE, siis praktilist abi pakkuda ei saagi...

:(


aga aita siis niipaljugi, et ära asjalikkes topicutes tühja juttu aja, selle jaoks on jututoad ja lastekas.

moderaatorid võiks üleliigse siit minema aidata...


ei maksa oma hädas nii vihaseks minna, et kaaskodanikele kõrri kargad. ei ole meist keegi puhas offtopist !


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 15.08.08 09:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
ei maksa oma hädas nii vihaseks minna, et kaaskodanikele kõrri kargad. ei ole meist keegi puhas offtopist !


aga see-eest oled sina puhas offtopic ja vihast on asi kaugel. kui ma lolluse peale vihastaks võiks ennast ammu ilmselt hauast leida.

selle wvtooli kohapealt, et minumeelest ma kunagi vaatasin koos ranziga kah neid koode tema arvutiga ja temal oli vwtool ka juskui kasutada, kuid veakoode kätte ei saanud. proovimist on see ilmselt siiski väärt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 15.08.08 09:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
ei maksa oma hädas nii vihaseks minna, et kaaskodanikele kõrri kargad. ei ole meist keegi puhas offtopist !


aga see-eest oled sina puhas offtopic ja vihast on asi kaugel. kui ma lolluse peale vihastaks võiks ennast ammu ilmselt hauast leida.

selle wvtooli kohapealt, et minumeelest ma kunagi vaatasin koos ranziga kah neid koode tema arvutiga ja temal oli vwtool ka juskui kasutada, kuid veakoode kätte ei saanud. proovimist on see ilmselt siiski väärt.


tänan hinnagu eest :D
tunded on vastastikused


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 15.08.08 09:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
selle wvtooli kohapealt, et minumeelest ma kunagi vaatasin koos ranziga kah neid koode tema arvutiga ja temal oli vwtool ka juskui kasutada, kuid veakoode kätte ei saanud. proovimist on see ilmselt siiski väärt.

Kusjuures see versioon vagcomist ja kokkusobivast kaablist on üks väheseid, mis üldse on ligi lasknud kõikvõimalikele isenditele, ma olen ponnistanud ennast uuemate hiinakatega just lolliks. Muide üks vihje veel, võta mõni arvuti millel Vistat pardal pole, see ei oska nende usb driveritega korralikult läbi käia, mis kaablil kaasas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 15.08.08 11:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kusjuures see versioon vagcomist ja kokkusobivast kaablist on üks väheseid, mis üldse on ligi lasknud kõikvõimalikele isenditele, ma olen ponnistanud ennast uuemate hiinakatega just lolliks. Muide üks vihje veel, võta mõni arvuti millel Vistat pardal pole, see ei oska nende usb driveritega korralikult läbi käia, mis kaablil kaasas.


mul oli kasutuses vag-com kaabel, ehk r232 - VAG adapter - usb üleminek polnud kasutusel.

sama veateade tuli ette muide ka arvutis millel xp peal.

loomulikult googeldasin seda veateadet piisavalt süviti ja muutsin kõikvõimalike com pordi seadistusi, enne kui siia küsima tulin.

üritan ennast õige tarkvaraga eelnevalt varustada ja siis äkki saan uuesti sellele vag-com kaablile ligi, samuti teen kõik testid usb-vag adapteriga ära.

tundub, et sellel tsipil oleks nagu mingi kogus veateadeid kohe sisse progetud ja ross-techi programmile see ei istu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.08.08 11:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
ei maksa oma hädas nii vihaseks minna, et kaaskodanikele kõrri kargad. ei ole meist keegi puhas offtopist !


aga see-eest oled sina puhas offtopic ja vihast on asi kaugel. kui ma lolluse peale vihastaks võiks ennast ammu ilmselt hauast leida.

selle wvtooli kohapealt, et minumeelest ma kunagi vaatasin koos ranziga kah neid koode tema arvutiga ja temal oli vwtool ka juskui kasutada, kuid veakoode kätte ei saanud. proovimist on see ilmselt siiski väärt.

Minul on meeles, et saime ikka veakoodid kätte... või mäletan tõesti valesti, nii paljud minu juures käinud juba. Proovida siiski tasub, tõmba VWTOOL ja testi ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 15.08.08 11:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Minul on meeles, et saime ikka veakoodid kätte... või mäletan tõesti valesti, nii paljud minu juures käinud juba. Proovida siiski tasub, tõmba VWTOOL ja testi ära.


või krt, äkki oligi nii, et selle vwtooliga saimegi kätte, kuid neid ei olnud eriti :)

igatähes, vwtool on võtmesõnaks, loodetavasti :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kolb
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Mitu välismaa autot.

postitati 23.08.08 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kolb
Endal mure kaabliga.
Sai kaabel kogematta valesti ühendatud, peale seda enam autoga ühendust ei saa. Valesti läks just see vanemate autode üleminek (2 otsaga kaabel). Ajasin sassi toite poole + -. Enne seda toimis ilusti.
Kas kellelgi on sellise asjaga kokkupuuteid olnud.
Ehk oskab keegi kaabli korda teha, muidugi kui seda annab üldse remontida. Igasugune info teretulnud.

kas saab keegi aidata sellise murega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aces
huviline



Registreerunud 03.09.06
Asukoht: lõunas
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5

postitati 24.08.08 06:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kolb
Tsitaat:
Algselt postitas: kolb
Endal mure kaabliga.
Sai kaabel kogematta valesti ühendatud, peale seda enam autoga ühendust ei saa. Valesti läks just see vanemate autode üleminek (2 otsaga kaabel). Ajasin sassi toite poole + -. Enne seda toimis ilusti.
Kas kellelgi on sellise asjaga kokkupuuteid olnud.
Ehk oskab keegi kaabli korda teha, muidugi kui seda annab üldse remontida. Igasugune info teretulnud.

kas saab keegi aidata sellise murega.

Sain ka sama asjaga hakkama, et vahetasin + - ära, umbes 10 min ei tundnud ühtegi autot. Nüüd jälle toimib nii uue, kui vana peal. Lihtsalt infoks. Konkreetselt kahjuks aidata ei oska.


kus sul aiku 11 kuud kuiv on Eestis??? Viljakuivatis elad vist ja quattroga pole ka järelikult sõitnud. Need kes kogend need teavad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rein01
huviline

Avatar


Registreerunud 23.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 AVANT 2,4 (C5)

postitati 27.08.08 13:15 Tsiteeri
OBD-II pistik



Kuna leidsin kaabli tegija siis on vaja OBD-II pistikuid. Kui kellelgi on soov katkine ära anda või müüa, siis olen huvitatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aces
huviline



Registreerunud 03.09.06
Asukoht: lõunas
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5

postitati 27.08.08 13:29 Tsiteeri


Siit saad ka: http://www.tehnonet.ee/index.php?c=hind


kus sul aiku 11 kuud kuiv on Eestis??? Viljakuivatis elad vist ja quattroga pole ka järelikult sõitnud. Need kes kogend need teavad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rein01
huviline

Avatar


Registreerunud 23.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 AVANT 2,4 (C5)

postitati 27.08.08 14:32 Tsiteeri


Tänud, aga need sääl puhkavad veel vist sept. keskpaigani.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 01.07.09 16:10 Tsiteeri


Kui vagcom409 väidab, et ross-tech design: no, kas siis saab kaabliga veel veakoode lugeda? (mul ei leia autot üles/ei saa ühendust)
Kunagi kui kaabel uus oli, siis oskas lugeda, aga väitis, et ross--tech design: yes. Siis sai kabla läbi põletatud (K ja L valetpidi:)) ja nüüd said kivid seal peal ära vahetatud (max232 ja mingi LM343 vms). Kas 311.2 soft saaks asjast aru?

http://endel.planet.ee/kabla.jpg


edit ise küsin ise vastan
saab küll veakoode lugeda, aga 3.11 versiooniga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.0% - SQL: 40.0%]