Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14  15
Autor:
Pealkiri: Reval Auto Tallinn OÜ ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused. (Vastuseid: 362 | Vaatamisi: 112280)
huljes
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.0, Audi A4 2,8Q

postitati 19.11.12 12:24 Tsiteeri


Minu viimased kogemused jälle kehvad.

Sai A6e tulede regulli mitte toimimisele lahendust otsimas käidud, lõpptulemus see, et diagnoositud viga ei osutunud õigeks, nende poolt miskit vastutulekut ei olnud. Sealt vaid eitati, et ma ikka ise vahepeal(diagnosti ning varuosa vahetuse vaheline aeg) midagi ära lõhkunud ning nemad kõik korrektselt teinud. Samuti samal nädalal sattus üks tuttav audi sinna, mis ei saanud oma elektri veale peale 4ja tunnist pusimist lahendust(auto tehti korda Boschis vähem kui 0,5hga).

Ühesõnaga oma audid hoian sealt eemale ning ei soovita ka kellegile teisele elektroonika probleemidega sinna pöörduda, ennem olen kasvõi kuu ilma autota oodates järjekorras nt härra Aava juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.12 18:48 Tsiteeri


huljes, kellest räägid kah?


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 19.11.12 19:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: huljes
Minu viimased kogemused jälle kehvad.

Sai A6e tulede regulli mitte toimimisele lahendust otsimas käidud, lõpptulemus see, et diagnoositud viga ei osutunud õigeks, nende poolt miskit vastutulekut ei olnud. Sealt vaid eitati, et ma ikka ise vahepeal(diagnosti ning varuosa vahetuse vaheline aeg) midagi ära lõhkunud ning nemad kõik korrektselt teinud. Samuti samal nädalal sattus üks tuttav audi sinna, mis ei saanud oma elektri veale peale 4ja tunnist pusimist lahendust(auto tehti korda Boschis vähem kui 0,5hga).

Ühesõnaga oma audid hoian sealt eemale ning ei soovita ka kellegile teisele elektroonika probleemidega sinna pöörduda, ennem olen kasvõi kuu ilma autota oodates järjekorras nt härra Aava juures.

Eks kõik oleneb töömehest kelejuurde satud. Ei maksa kohe tervet firmat maha teha. C5 tuledekõrgusandurite diagnoosimine ongi paras uurimine. Tavaliselt kui asi käest lastud on mõlemad andurid ära mädanenud ja juhtmed ka mitmest kohast katki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 19.11.12 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: huljes
Minu viimased kogemused jälle kehvad.

Sai A6e tulede regulli mitte toimimisele lahendust otsimas käidud, lõpptulemus see, et diagnoositud viga ei osutunud õigeks, nende poolt miskit vastutulekut ei olnud. Sealt vaid eitati, et ma ikka ise vahepeal(diagnosti ning varuosa vahetuse vaheline aeg) midagi ära lõhkunud ning nemad kõik korrektselt teinud. Samuti samal nädalal sattus üks tuttav audi sinna, mis ei saanud oma elektri veale peale 4ja tunnist pusimist lahendust(auto tehti korda Boschis vähem kui 0,5hga).

Ühesõnaga oma audid hoian sealt eemale ning ei soovita ka kellegile teisele elektroonika probleemidega sinna pöörduda, ennem olen kasvõi kuu ilma autota oodates järjekorras nt härra Aava juures.

Eks kõik oleneb töömehest kelejuurde satud. Ei maksa kohe tervet firmat maha teha. C5 tuledekõrgusandurite diagnoosimine ongi paras uurimine. Tavaliselt kui asi käest lastud on mõlemad andurid ära mädanenud ja juhtmed ka mitmest kohast katki.


Minu kindel arvamus on see, et mis toimib kesk ja lõuna Euroopas, ei toimi meil.
Soe-külm-pori-vesi-lörts ja lumi, auklikud teed jne. Audi küljes kõlgub mõningaid selliseid vidinaid. Tulede nivooandurid on hea näide. Kõige õigem on need probleemide korral "metsa visata", kaitse välja võtta ja tuled korralikult ära reguleerida. Ja kui korra aastas pead pimedas elevanti vedama, võtad võtme ja keerad kumbagi tuld maha. Päriselus pole vaja.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
huljes
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.0, Audi A4 2,8Q

postitati 20.11.12 05:12 Tsiteeri


Autohooldus.ee, ei tahtnudki tervet töökoda maha teha, kuid kokkusattumuse tõttu samal päeval ei julge elektri muredega enam sinna pöörduda.

Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
huljes, kellest räägid kah?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sergei
huviline



Registreerunud 19.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI

postitati 21.03.13 16:39 Tsiteeri


võin oma kogemustest ka rääkida, nimelt remondist autohooldus.ee, kust täna sain oma auto kätte. Üldine mulje jäi ma ütleks viisakalt mitte väga, alguses oli üks asi katki, sellele järgnes teine ja kolmas jne. Mulle see väga ei meeldinud, Reval ütlesid, et ühed õõthoovad läbi ja kõik, lasid stendi ka, kuid autohooldusse sattudes, katki oli kõik ja kõik vajab vahetusse. Ma saan aru, et vahest on tõesti võtad ühe asja lahti ja leiad, et teine on ka läbi aga mitte kõik ja korraga. Ma ei tea, minul jäi see arusaamatuks. samuti ei koristatud autos pärast tööd, ehk tagaiste on sittane ja põrandamattid juhi kohal, nagu oleks keegi õliga nad määrinud. Või see on normaalne? jägage minuga oma kogemust selle firmaga, kas tõesti see on usaldusväärne koht, kus ei petteta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.13 18:03 Tsiteeri


Ise ka audihooldus.ee väga ei jookse. Peale igat remonti astusin ikka a4 paberi täis kirjutatud vigu, justkui sõidaks viimase utiiliga ringi. Remondiarved olid krooni ajal pea 10 000.- kanti.
Peale remondikoha vahetust, minu üllatuseks hakkas ka auto tervena püsima, ning remondiarved palju inimlikumad. Võta nüüd kinni milles asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sergei
huviline



Registreerunud 19.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI

postitati 21.03.13 20:37 Tsiteeri


seda ma arvasingi, nüüd peale remonti ei tööta ka õhkvedrustus, toredad vennad küll, aga ega ma seda niisama ei jätta, küll leiab lahenduse ka selles osas, isegi tean, kuidas nendega võidelda, ju siis nad ei vaja klienti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 21.03.13 20:57 Tsiteeri


Autohooldusest rääkides olen ma üldiselt jäänud rahule aga viimati jäi küll üks asi kripeldama. Viisin auto sinna, et vahetada esimene veovõlliots ja ühtlasi lasin neil teha veermiku kontrolli. Kui auto kätte sain oli küll ots vahetatud ja kontroll tehtud aga armatuuris vilkus käsipiduri viga, mida ma pole varem kohanud. Öeldi, et kas käsipiduri mootor või mingi ühenduse probleem, et tuleks uurida??? Panin siis uue aja, et ikka asi korda saaks, selgus et ratta juures olev pistik oli katki. Ei saa aru kuidas selline asi saab lambist hoopis teiste tööde käigus puruneda? Kõige loogilisem, et veermiku kontrolli käigus mingi heebli või asjaga kogemata lõhuti lihsalt see pistik ära ja pärast polnud enam aega seda parandada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sergei
huviline



Registreerunud 19.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI

postitati 21.03.13 21:02 Tsiteeri


vaevalt nad ütlevad, et see on nende süül, pigem ise tegid katki ja nüüd palun remondi, sama juhtus minul nüüd õhkvedrustusega, Reval ei leidnud muud vead aga autohooldus leidis kohe ja mitu, ju siis Revalis töötavad rumalad inimesed, kes ei oska ega ei tea mitte midagi ja kliendid, kes autod toovad nende juurde on samad rumalad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 21.03.13 21:57 Tsiteeri


Kuna gripiga kodus ja aega palju käes, jagaks ka siis kogemusi remondikohtadega. Tundub,et mida rohkem ühes kindlas kohas käia, seda kindlamalt varem või hiljem mingi feilimine tekib...
Olen kuni siiani väga lugu pidanud Forsist kui korralikust remondikohast, lisaks mulle suht kodulähedane mis on lisaboonuseks.
Mingil hetkel jõulude paiku esimeste arvestavate külmadega tekkis plaan lasta korda teha 3.0tdi tehase webasto mis siiani pea 2a niisama ballastina kaasas kantud sai.
Nonii, võtsin pakkumise nii Autoeksperdist(380e) kui ka Forsist (300e umbes pakuti suusõnaliselt)
Kuna ise kolasin kuskil euroopas, viis elukaaslane autokokkulepitud päeval kohale ja kerge segadus tekkis juba autot andes kui pakuti hinnaks ca 500e !?
Ok,helistamise peale seletati midagi valedest tootekoodidest hommikul jne.. Ok, tore, reede õhtu ka, elukaaslane siis toob auto koju, arve lõpuks mingi 300+km, seega siis mälu järgi mingi 364e.
Ma siis palun kaasat telefonitsi, et proovi, kas asi töötab- VAIKUS nii puldist kui displaylt seades.
Pahuras tujus jälle rahvusvaheline kõne Forssi, et vabandage väga, asi ei toimi. Sellepeale siis usin müügimees seal hakkas intensiivselt seletama, et seda muudmoodi katsetada ei saagi, kui ajagu auto lumehange otsa ja hiljem vaadatagu kas alt sumbuti kohalt on lumi sulanud, kuna see töötab nii vaikselt jne. Mu jutte, et auto on ju jääkülm, seda kohe mitte ei tahetud uskuda ja ikka soovitati lumehange katset.
Teise helistamise peale sain aja siiski, et vaadatakse kiirelt korra üle mingi päev. Kiire diagnoos(20e taas) tuvastas, et webasto temp. andur ka vigane ja sellepärast ei käivitugi.
Polnud niivõrd kahju rahast kui pigem sellest juramisele kulunud ajast, helistamisest kuskilt Hamburgist ja mingitest lumehangede testist jne jne.... Vaatasin sellepeale kriitilise pilguga üle ka siis Autoeksperdi pakkumise ja veel pahurmaks ma muutusin. Esiteks oli seal ka temp andur juba pakkumises sees, ning kui Forsi 300e öeldi ilma km-ta, siis seal ilutses lõpphind. Olgu peale, oma lohakus ka,et ei vaadanud nii hoolega.
Kõne Autoeksperti, kust öeldi, et antud ahju lammutamine on nii ajakulukas(4h),et ilma temp. anduri vahetuseta nad ei pane ühtki ahju kokku tagasi. Forsis kosteti,et nemad sellist asja peale ei suru ja seda ka mulle ei pakutud.
Kuna niipalju jura oli juba korraldatud, ei tahtnud pooleli ka jätta ja kontakteerusin Forsi töökoja juhatajaga kes oli jutus mõistlik, vabandas lubas asja uurida ja ühendust võtta.
Ühendust võetigi kui jupid saabusid, arvasin,et kogu selle segaduse peale ehk vähe soodsam tunnihind järjekordsel lammutamisel või midagi, aga kus sa sellega, tuim 180e arve taas :(
Tegelikult saabus lisaks vahepeal ka fake-sõnum,et tooge auto, viin sinna, eee sorry, arvutisüsteem on millegipärast sõnumi saatnud aga teie juppe veel pole.
Aga loo lõpp oli see, et teise remondi järgi saigi ahju soojaks!
Lõppsõnaks ütlen seda, et webasto asjadega mina Forssi minna ei soovita! Mängitakse ja katsetatakse kliendi rahaga ning vabanduseks, et sorry, me pole neid eriti teinud... :cool:
Üks on nüüdseks selge- kui enne oli Forss mulle nagu esmane valik, siis selle seiga valguses ma tulevikus olen enda jaoks selle remondikoha pigem välistanud..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sergei
huviline



Registreerunud 19.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI

postitati 22.03.13 13:15 Tsiteeri


üldiselt sai sealt uuesti läbi käidud ja uuritud, vastus üks - väljas külm, seetõttu õhkvedrustus ei tööta, miks ta enne töötas ja nüüd ei tööta pärast remonti keegi ei tea, lahendus üks- jätke auto siia ja meie vaatame, mida annab veel vahetada. Üldiselt mina tegin omad järeldusid sellest firmast, nimelt autohooldus.ee aga teie tehke omad. Üks asi on positiivne, et vabandasid töömehe pärast, et see ei pandnud kiled alla, mille tõttu mattid on nüüd õlised. Pakkusid ka lahenduse, kuid sellest olen loobunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 22.03.13 14:18 Tsiteeri


Kellelegi varbale ei taha astuda, eriti sinule Sergei, aga panen omad kogemused kirja.
Sõidan ka kaarikuga, mis ei ole just kõige lollikindlam aparaat aga meeldib sellele vaatamatta, et pidevalt on probleemid. Probleemid siis selles mõttes, et tegelikult on ABI saada remonditöökodades väga raske. Küsimusele miks ma vastata siinkohal ei oska. On see hoolimatus, teadmatus, kogenematus- mina sellele vastata ei oska.
Allroad omab teatavasti samuti õhkvedrustust ja palju muud head ja keerukat, nagu näiteks pidurisüsteem. Viimase häired tekitasid mulle nii mõnegi halli juuksekarva juurde. Sai käidud Tartus enda arust kõik pädevamad VAG grupi esindused läbi ja kõikidest remondikohtadest veeres see tagasi minu kätte lausega "testi ja vaatame kas sai korda" . Nii pool aastat. Mitte, et auteromndis ta pidevalt tõstukil seisaks vaid elu ei lase iga jumala nädal probleemiga tegeleda ja uut remonikohta leida. Lõpuks leidsin esindusega kokkuleppe, et hakkame siis pidurisüsteemis kõiki osasid ühe kaupa ümber vahetama (olin juba lootusetus seisus, veale jälile ei saadud ja sellest selline otsus). Nagu elus ikka, oli õige jupp see kõige viimane, mis külge läks. Põhimõtteliselt on mul nüüd uus pidurisüsteem: peasilinder, võimendi, abs plokk, esp plokk :D
Saan aru, et süsteem on keeruline aga kurat ise ka tagasi mõeldes ei usu, et nii kaua sai jebitud selle asjaga.
Autol oli veel üks mure. Olgugi, et kõikides nendes kohtatdes küsisin ka sellele murele lahendust, seda ei leitud ja kõik oleks justkui korras. Täielikud diagnostikad VAG´i esindustes ei tuvastanud midagi. Ei hälbeid ega midagi. Olingi valmis minema käigukastiga füüsilisse remonti või siis valmis "uut kasti" soetama.
Igaks juhuks valisin endale selle kõige kuradi ebamugavama variandi ja toimetasin auto autohooldusesse. No nagu viimaseks kinnituseks, kuna varemgi sealt häda korral rohtu saanud.
Kerge diagnoos arvutiga näitas varajast süüdet, ehk valesti peale pandud rihmasüsteemi.See omakorda ajab ka kasti segadusse (täpsemalt sellel teemal sõna eivõta, kuna ma pole selleks pädev). Olgu siinkohal mainitud, et auto uuena Eestist ostetud ja ainult esinduses hooldatud.
See omakorda viitab tõsiasjale, et Eestis on pädevaid inimesi vähe. Eks see on loto, kas esindusse auto hooldusesse viies saad pädeva mehe auto kallale või selle mitte nii väga pädeva mehe. Samuti on vastikult õige suund võetud firmadel, et me mitte otseselt ei remondi vaid vahetame detaili välja. Nii on lihtsam. Kunde rahakott on kunde probleem.

Õhvedrustusest ei viitsi siin pikalt rääkida, aga olen võtnud teadmiseks, et see lagunebki lambist. Mängib külmaga "lolli" jne. Vanad head kallid kaarikud, millega igav ei hakka, aga ometi ise oleme need endale valinud.

;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 22.03.13 15:12 Tsiteeri


Siin on korduvalt jutuks olnud, et vale (nihkunud) rihmaasendi korral läheb hitleri kast avariisse. Vahest on vastus probleemile lähemal, kui arvata oskad.
Ise olen Autohoolduse (Flameko) meeste tööga rahul ja lähen igakell sinna tagasi kui vajadus peaks olema. Väikesed asjad lahendan loomulikult "omade jõududega".


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 22.03.13 15:16 Tsiteeri


Ei hakka siin pikalt midagi kirjutama aga minu allroad on 3,5a jooksul näinud ka -36c temperatuuri terve nädala jooksul ja pole selle õhkvedrustusega probleeme veel olnud. Üks padi on vahetatud ja kõik. Jutt, et külmaga ei peagi töötama on loll jutt. Kui antud autot müüakse põhjamaades antud konfiguratsiooniga siis peab ta ka sealsetes tingimustes töötama. Kui öeldakse, et "ei peagi töötama" siis järelikult ei viitsita otsida ja tegeleda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
sergei
huviline



Registreerunud 19.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI

postitati 22.03.13 17:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Ei hakka siin pikalt midagi kirjutama aga minu allroad on 3,5a jooksul näinud ka -36c temperatuuri terve nädala jooksul ja pole selle õhkvedrustusega probleeme veel olnud. Üks padi on vahetatud ja kõik. Jutt, et külmaga ei peagi töötama on loll jutt. Kui antud autot müüakse põhjamaades antud konfiguratsiooniga siis peab ta ka sealsetes tingimustes töötama. Kui öeldakse, et "ei peagi töötama" siis järelikult ei viitsita otsida ja tegeleda.


ma arvan ka sama, eriti kui need autod käivad remondis ja kõigil pidi olema üks sama viga, saan aru ka, et on ka erandeid, ehk tõesti ei tea kust mida otsida, aga teenindus, mis on spetsialiseerunud Audi remondiks peab ikka jagama, kuid mitte pakkuma, et proovime seda vahetda ja teist, et äkki siis läheb tööle või minge garaa˛i ja soendage seda seal. Olen ka nõus, et kui proovitakse asju lahendada, ehk nagu siin enne oli öeldud, et katsetame ja proovime aga see kõik on ju raha, mida meie teenime ja kindlasti nad ei ole nõus seda lahenduse leidma tasuta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 23.03.13 10:27 Tsiteeri


Ma ei ole öelnud, et mittetöötav õhkvedrustus on normaalne ja aktsepteeritav. Lihtsalt padi reeglina laguneb "lambist" mingil ajahetkel ja väga ette ei hoiata. "Mängib külmaga lolli" all pidasin silmas, et süsteemi on kogunenud niiskus ja külmaga ongi häires mingi hetk, sooja ilmaga on kõik nö. korras ja asi toimib.
See ei ole normaalne ja hea autoomanik tegeleb selle asjaga. Autoteenindust nendes muredes ju süüdistada ei saa, seda pidasin silmas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 23.03.13 14:23 Tsiteeri


JanariA4, minu postitus ei olnud üldse vastus sinu mõttetele vaid niisama minu arvamus. Samas, ma pole veel kordagi näinud, et õhkpadi ettehoiatamata, laksust katki läheks. Ta hakkab ikka tasapisi vaikselt tühjaks minema, algul 2 või 3 kõrgusel ja läheb öö jooksul tühjaks, siis kõigil kõrgustel ja tühjeneb kiiremini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
reino11
huviline



Registreerunud 15.10.06
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 23.03.13 21:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: waic
Kuna gripiga kodus ja aega palju käes, jagaks ka siis kogemusi remondikohtadega. Tundub,et mida rohkem ühes kindlas kohas käia, seda kindlamalt varem või hiljem mingi feilimine tekib...
Olen kuni siiani väga lugu pidanud Forsist kui korralikust remondikohast, lisaks mulle suht kodulähedane mis on lisaboonuseks.
Mingil hetkel jõulude paiku esimeste arvestavate külmadega tekkis plaan lasta korda teha 3.0tdi tehase webasto mis siiani pea 2a niisama ballastina kaasas kantud sai.
Nonii, võtsin pakkumise nii Autoeksperdist(380e) kui ka Forsist (300e umbes pakuti suusõnaliselt)
Kuna ise kolasin kuskil euroopas, viis elukaaslane autokokkulepitud päeval kohale ja kerge segadus tekkis juba autot andes kui pakuti hinnaks ca 500e !?
Ok,helistamise peale seletati midagi valedest tootekoodidest hommikul jne.. Ok, tore, reede õhtu ka, elukaaslane siis toob auto koju, arve lõpuks mingi 300+km, seega siis mälu järgi mingi 364e.
Ma siis palun kaasat telefonitsi, et proovi, kas asi töötab- VAIKUS nii puldist kui displaylt seades.
Pahuras tujus jälle rahvusvaheline kõne Forssi, et vabandage väga, asi ei toimi. Sellepeale siis usin müügimees seal hakkas intensiivselt seletama, et seda muudmoodi katsetada ei saagi, kui ajagu auto lumehange otsa ja hiljem vaadatagu kas alt sumbuti kohalt on lumi sulanud, kuna see töötab nii vaikselt jne. Mu jutte, et auto on ju jääkülm, seda kohe mitte ei tahetud uskuda ja ikka soovitati lumehange katset.
Teise helistamise peale sain aja siiski, et vaadatakse kiirelt korra üle mingi päev. Kiire diagnoos(20e taas) tuvastas, et webasto temp. andur ka vigane ja sellepärast ei käivitugi.
Polnud niivõrd kahju rahast kui pigem sellest juramisele kulunud ajast, helistamisest kuskilt Hamburgist ja mingitest lumehangede testist jne jne.... Vaatasin sellepeale kriitilise pilguga üle ka siis Autoeksperdi pakkumise ja veel pahurmaks ma muutusin. Esiteks oli seal ka temp andur juba pakkumises sees, ning kui Forsi 300e öeldi ilma km-ta, siis seal ilutses lõpphind. Olgu peale, oma lohakus ka,et ei vaadanud nii hoolega.
Kõne Autoeksperti, kust öeldi, et antud ahju lammutamine on nii ajakulukas(4h),et ilma temp. anduri vahetuseta nad ei pane ühtki ahju kokku tagasi. Forsis kosteti,et nemad sellist asja peale ei suru ja seda ka mulle ei pakutud.
Kuna niipalju jura oli juba korraldatud, ei tahtnud pooleli ka jätta ja kontakteerusin Forsi töökoja juhatajaga kes oli jutus mõistlik, vabandas lubas asja uurida ja ühendust võtta.
Ühendust võetigi kui jupid saabusid, arvasin,et kogu selle segaduse peale ehk vähe soodsam tunnihind järjekordsel lammutamisel või midagi, aga kus sa sellega, tuim 180e arve taas :(
Tegelikult saabus lisaks vahepeal ka fake-sõnum,et tooge auto, viin sinna, eee sorry, arvutisüsteem on millegipärast sõnumi saatnud aga teie juppe veel pole.
Aga loo lõpp oli see, et teise remondi järgi saigi ahju soojaks!
Lõppsõnaks ütlen seda, et webasto asjadega mina Forssi minna ei soovita! Mängitakse ja katsetatakse kliendi rahaga ning vabanduseks, et sorry, me pole neid eriti teinud... :cool:
Üks on nüüdseks selge- kui enne oli Forss mulle nagu esmane valik, siis selle seiga valguses ma tulevikus olen enda jaoks selle remondikoha pigem välistanud..


Juhtus ka mul kui remondimehel kord sama apsakas et tehes diagnostikat kerole tuvastasin põlemiskambri vea. Põlemiskamber sai vahetatud kuid kero ei tööta. Uus diagnostika ja seekord siis temperatuuri andur kero lahkamise käigus saba andnud. Mis siis ikka uuesti lahti kõik ja temp anduri vahetus. Kusjuures vanal anduril polnud väliselt mitte vähematki viga. Nüüd siis jah selline kogemus olemas ja tulevikus kõikide kero remontide käigus panen kohe uue temp anduri.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 23.03.13 22:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reino11

Juhtus ka mul kui remondimehel kord sama apsakas et tehes diagnostikat kerole tuvastasin põlemiskambri vea. Põlemiskamber sai vahetatud kuid kero ei tööta. Uus diagnostika ja seekord siis temperatuuri andur kero lahkamise käigus saba andnud. Mis siis ikka uuesti lahti kõik ja temp anduri vahetus. Kusjuures vanal anduril polnud väliselt mitte vähematki viga. Nüüd siis jah selline kogemus olemas ja tulevikus kõikide kero remontide käigus panen kohe uue temp anduri.:P


Ka mul oli mäletamist mööda küünla viga (kood 01412 vist) aga jah, kogu viga oli selles,et uskusin antud remondikoha professionaalsusesse, mis saigi saatuslikuks. Tänu sellele maksin lihtsalt selle ekperimenteerimise eest ca 200e rohkem ja kui ''Autoeksperdis'' oleks ühe korraga hakkama saanud, siis ''Forssi'' tuli kokku 3x minna(ok, tegelt 4x koos valeväljakutsega)
Seega soovitangi rahval veelkord omaltpoolt raha+aja+närvikulu kokkuhoiu mõttes eelpool mainitud murega eelpoolmainitud kohta mitte minna :)
Kuigi usun, et antud juhtumist õppis nii ''forss'' kui ka ma ise.
Lähitulevikus tahaks nii mul 2 audit ühtteist hooldust saada, aga sinna majja ma rohkem oma raha ei investeeri!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaanus.lepik
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8.5 '12

postitati 09.04.13 13:54 Tsiteeri


Peale lugemist Flameko kohta, krt tahtsin just kasti õlid ja rihmad seal vahetada, aga nüüd väga ei julge enam :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 09.04.13 14:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaanus.lepik
Peale lugemist Flameko kohta, krt tahtsin just kasti õlid ja rihmad seal vahetada, aga nüüd väga ei julge enam :D


Kuna jutt käib mingist "X kastist" ja selle rihmade õlitusest, siis leiad vast mõne sadulsepa, kes rakmed ära määrib? Ja julgust saab alati juurde võtta, kui puudu on.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaanus.lepik
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8.5 '12

postitati 10.04.13 09:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: jaanus.lepik
Peale lugemist Flameko kohta, krt tahtsin just kasti õlid ja rihmad seal vahetada, aga nüüd väga ei julge enam :D


Kuna jutt käib mingist "X kastist" ja selle rihmade õlitusest, siis leiad vast mõne sadulsepa, kes rakmed ära määrib? Ja julgust saab alati juurde võtta, kui puudu on.


Viljandist ma ei tea, ei usalda siin küll kedagi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 10.04.13 11:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaanus.lepik
Peale lugemist Flameko kohta, krt tahtsin just kasti õlid ja rihmad seal vahetada, aga nüüd väga ei julge enam :D


Ma ei promo küll kedagi ja arvamused on isiklikud, kuid lihtsalt infoks võin öelda et mina just hiljuti vahetasin kastiõli (dünaamiline vahetus) Autohoolduses (Flamenko). Tagasiside on rohkem kui kiiduväärt. Esiteks hind oli üle ootuste hea suure auto kohta, teiseks Reval meil õli ju minuteada üldse ei vahetagi, rääkimata õlifiltrist ja tihendite vahetusest. Pealekauba kogu asja kiituseks võib ka seda mainida, et järgmine päev helistas tehnik ise ja küsis kuidas kast toimib, kas kõik on hästi ja andis tagasisidet kastiõli kohta mis välja lasti ja jutustas natuke veel tehnilise poole pealt selle kohta mida ma küsisin. Tiptop!

Terv,
ash


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.04.13 11:38 Tsiteeri


Mul ka ainult Flamekoga head kogemused. Vahetatakse/remonditakse kõik mis lubatud ja seda tehakse korralikult, lisaks oldakse alati valmis küsimustele vastama ja selgitama, kui nõu küsida.

Eespool mainis keegi, et tal alati sealt tulles tunne, et auto laguneb palju ja jälle palju vaja teha jne, mul just vastupidine kogemus, et hoolduse käigus vahetati ära kõik jupid ja veel mõni üksik asi, mis leiti hoolduse ja tehnoseisundi kontrolli käigus ja pärast seda öeldi, et auto korras ja muretsema ei pea.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14  15
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.7% - SQL: 55.3%]