Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  15
Autor:
Pealkiri: Reval Auto Tallinn OÜ ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused. (Vastuseid: 362 | Vaatamisi: 112501)
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.11 21:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rom
Ma ei kannatanud homseni välja ja otsisin paberid koheselt välja, ülemiste hoobade kohta on kirjas järgmiselt:
"Esimeste ülemiste õõtshoobade puksi servad narmendavad"
Kui väga vaja võin sõita ekstra töö juurde esmaspäeval (hetkel olen puhkusel) ja scaneerida sisse. Kus selles kirjelduses on kirjas esimesed või tagumised? Kui läksin uude kohta ja palusin silla kontrolli teha (ilma minu eelinfota), siis leiti mõlemas ülemises lõtkud!!!


Ja selle all ongi silmas peetud esisilla esimisi, mitte esisilla tagumisi ning lõtke seal ei olnud, teise töökoja diagnoose ei oska kommenteerida.

Kui oleks silmas peetud tagasilla osi siis oleks seal ka märge tagasilla.

Eks ta mitmeti mõistetav seletus ole.

Aga ok, minu poolt selgitus tehtud ning sellega selleks korraks kõik. Muidugi jääb mõistmatuks see, et kui on garantiilised detailid siis eelistatakse garantitöödele foorumis kirumist - ei pea antud juhtumit silmas aga neid näiteid on siit läbi käinud küll ja küll.

Ps. Tegemist oli Swag hoobadega mis on üks korralikumaid.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.11 21:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Kas mitte nii ei peaks olema, et TEENINDAJA veendub selles, et kõik kliendi soovid on täidetud ja KLIENT ON RAHUL?? Hetke seis on aga selline, et töökojal on omad mõisted ja reeglid ja klient on ise loll, et valesti aru sai :)

P.S. Mitte midagi isikliku aga olen üle 7a klientidega tegelenud ja läbinud mitmeid erinevaid koolitusi, mis antud alaga seotud on ja Flameko OÜ klienditeeninduse miinused paistavad väga hästi silma. Klientide rahulolematuse põhjuseks ei ole isegi enamasti mitte töö kvaliteet, kuid see, et teenindaja ja klient ei räägi omavahel asju piisavalt selgeks - klient loodab, et temast saadi aru ja teenindaja teeb ikka oma nägemuse järgi. Tööga seotud toimingute selgitamine, lisaküsimuste esitamine jne on kõik teenindaja teha, iga klient ei ole auotPD ja ei tea misasi on esiõõtshoob ja tagaõõtshoob jne.


Aga palun ütle kuidas antud juhul teenindaja üldse sai veenduda, et klient rahule ei jäänud kui asi avalikustatakse kuid hiljem foorumis? Loe kasvõi antud foorumit ning siis näed, et enamus asju avalikustatakse/alustatakse siin foorumis, isegi väidetavalt vahetatakse meie garantii all olevad osad kuskil mujal raha eest ümber.

Autoremont on väga raske ala, on ju meil ees letist käinud igasugu kõvasid mehi läbi, samuti töökojast aga hakkama saamine on olnud alla arvestuse.

Muidugi on Sinu jutus ja siin teemas eelnevalt kirjeldatud asjadel tõsi taga. Nüüdseks aga peaks need asjad möödunud olema kuna kasutusel on uus tarkvara ning uued töövõtted.

Kindlasti saaksin pakkuda Sulle töödevastuvõtja ametit


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 01.07.11 21:34 Tsiteeri


Raul, kõige lihtsam viis teada saada on rääkida kliendiga. Suurettevõtted näiteks helistavad kliendile nädal-kaks hiljem tagasi ja uurivad kuidas klient soetatud kaubaga/teenuse/teenindusega rahule jäi. Autoremont on antud juhul kõige parem ala kus tagasisidet küsida, olgu see ankeet (mida saadetakse kliendile e-mailiga) või nädal hiljem tehtud kõne. Klient tuleb Teie juurde ju konkreetse murega, ilus oleks ju nädal hiljem talle helistada ja küsida kas mure sai lahendatud ja kas on ikka kõik korras?

P.S Olen hetkel juba põhimõtteliselt kahes kohas tööl, kolmas koht kaotaks uneaja täiesti ära :) Aga kui peaks vaba aega tekkima helistan ja uurin, äkki on koht vaba veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.11 21:52 Tsiteeri


Kusjuures see läbihelistamine leiab osades kohtades aset tõesti. Olgugi, et ma tean, et neil on niigi palju tööd, on mulle helistatud ja küsitud "kuidas tulemus sai?". See on päris meeldiv, kui nii tehakse. Näitab, et kliendist hoolitakse.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 01.07.11 21:54 Tsiteeri


Mulle helistati isegi Revalist :) Üllatus oli kui suur aga väga meeldiv.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.11 22:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rom

Edit:
jah siin on väike võimalus mööda rääkimiseks, kuid teises kohas leiti, et vasak nii esimene, kui ka tagumine ülemine on lõtkuga, siis pole siin enam midagi vaielda. PS! mina teadlikult ei jaganud neile mingit infot! Kokkusattumus?


kommenteerin vaid seda hiljem lisatud osa.

Meie maja lõtke ei tuvastanud nendes hoobades, hilisemaid väiteid ei saa ma kommenteerida.

Samas ei saa ma sellest asjast aru, et kui ka seal oleks lõtk olnud siis miks maksta uuesti sama asja eest ning tulla seda avalikult kirjutama selle asemel, et lasta asjad garantiikorras vahetada?

Kui ostad uue auto ja seal juhtub garantiiajal õõts läbi minema siis sa ju ei lähe kuhugi suvalisse töökotta ja lased selle oma raha eest vahetada ja tuled foorumisse antud automüügi firmat laimama.

Pigem ikka lähed esindusse ja lased asja tasuta korda teha. Sama lugu oleks ka meie poolt paigaldatud varuosa garantiiga.

Antud juhul oleks piisanud vaid ühe e-kirja saatmisest meile kus oleks siis välja toodud esimeses postis kirjeldatu ja nüüd hiljem juurde lisandunud teise töökoja lõtku diagnoos. Sellele e-kirjale oleks järgnenud auto kohalekutsumine ülevaatamiseks ning siis tuvastatud vigade kõrvaldamise likvideerimine ja garantiiasjad oleks täies ulatuses garantiikorras tehtud saanud juhul kui neid tuvastatud oleks.

Selle asemel aga on pool reedet läinud foorumis kirjutamisele ning reaalselt kasu toonud tulemust, näiteks garantiikorras vigade kõrvaldamist ei toimunud.

Aga ok, sellistel vaidlustel jään mina alati kaotajaks kuna süüdistav pool saab tugineda alati väitele, et keegi teine tegi asja korda ja nii oligi.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 02.07.11 00:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Tsitaat:
Algselt postitas: Rom

Edit:
jah siin on väike võimalus mööda rääkimiseks, kuid teises kohas leiti, et vasak nii esimene, kui ka tagumine ülemine on lõtkuga, siis pole siin enam midagi vaielda. PS! mina teadlikult ei jaganud neile mingit infot! Kokkusattumus?


kommenteerin vaid seda hiljem lisatud osa.

Meie maja lõtke ei tuvastanud nendes hoobades, hilisemaid väiteid ei saa ma kommenteerida.

Samas ei saa ma sellest asjast aru, et kui ka seal oleks lõtk olnud siis miks maksta uuesti sama asja eest ning tulla seda avalikult kirjutama selle asemel, et lasta asjad garantiikorras vahetada?

Kui ostad uue auto ja seal juhtub garantiiajal õõts läbi minema siis sa ju ei lähe kuhugi suvalisse töökotta ja lased selle oma raha eest vahetada ja tuled foorumisse antud automüügi firmat laimama.

Pigem ikka lähed esindusse ja lased asja tasuta korda teha. Sama lugu oleks ka meie poolt paigaldatud varuosa garantiiga.

Antud juhul oleks piisanud vaid ühe e-kirja saatmisest meile kus oleks siis välja toodud esimeses postis kirjeldatu ja nüüd hiljem juurde lisandunud teise töökoja lõtku diagnoos. Sellele e-kirjale oleks järgnenud auto kohalekutsumine ülevaatamiseks ning siis tuvastatud vigade kõrvaldamise likvideerimine ja garantiiasjad oleks täies ulatuses garantiikorras tehtud saanud juhul kui neid tuvastatud oleks.

Selle asemel aga on pool reedet läinud foorumis kirjutamisele ning reaalselt kasu toonud tulemust, näiteks garantiikorras vigade kõrvaldamist ei toimunud.

Aga ok, sellistel vaidlustel jään mina alati kaotajaks kuna süüdistav pool saab tugineda alati väitele, et keegi teine tegi asja korda ja nii oligi.


Kui mulle loeti ette samad vead, mida suht hiljuti Teie juures kõrvaldamas käisin, siis ei pidanud enam vajalikuks Teie teenuseid kasutada. Tahtsin auto korda saada, mitte kulutada aega vaidlemisele. Ei hakka varjama ka seda, et emotsioon domineeris edasise otsuse langetamisel.

Isegi, kui oletada, et ülemise hoovaga juhtus möödarääkimine, siis suka purunemist ja simmeri taas lekkimist 6000 km järel (ajaliselt 18 kuu pärast) on minu arvates raske mõista.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 02.07.11 01:22 Tsiteeri


Minu 5 senti:
1. Ma ei ole Audi/Autohoolduse (püsi)klient, vaid käin üsna lähedal asuvas konkureerivas töökojas, selles mõttes lampi kiitmise motivatsioon puudub. Samas ei käi ma teises kohas mitte AH kvaliteedi pärast vaid isiklike suhete pärast, seal on lihtsalt alati soodsam. See selleks.
2. Siin see põhipoint -- ma ei ole kunagi aru saanud inimestest kes on oma raha peale nii vihased et lähevad pimesi remontima asju teise kohta kui eelmine koht peab ja teeb selle kõik ALATI garantiikorras korda? See tekitab kohe alateadvusliku emotsiooni jutu vettpidavuse kohta (ei ürita kellegi sõnu kahtluse alla seada, lihtsalt selline emotsioon tekib). AS EV's siiski kehtivad seadused ja KÕIGIL asjadel on garantii. Võibolla on asi minus, aga no ei saa aru.. Samas ma ei saa ka sellest aru kuidas saab autoga rongi ette sõita, aga näe, ikkagi juhtub, ja päris palju :D

Kahjuks sai jutt offtopic, sest kedagi otseselt kiruda ei olegi nagu :(

-e- Ajendama kirjutas üldiselt peaasjalikult see et veidi ära tüütab see AH materdamine juba, kõrvaltvaatajana ongi suur osa probleeme sellised a'la "ei sobinud teenus aga läksin mujale ja maksin uuesti".. No MIDA, inimesed? :o :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 02.07.11 01:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Minu 5 senti:
1. Ma ei ole Audi/Autohoolduse (püsi)klient, vaid käin üsna lähedal asuvas konkureerivas töökojas, selles mõttes lampi kiitmise motivatsioon puudub. Samas ei käi ma teises kohas mitte AH kvaliteedi pärast vaid isiklike suhete pärast, seal on lihtsalt alati soodsam. See selleks.
2. Siin see põhipoint -- ma ei ole kunagi aru saanud inimestest kes on oma raha peale nii vihased et lähevad pimesi remontima asju teise kohta kui eelmine koht peab ja teeb selle kõik ALATI garantiikorras korda? See tekitab kohe alateadvusliku emotsiooni jutu vettpidavuse kohta (ei ürita kellegi sõnu kahtluse alla seada, lihtsalt selline emotsioon tekib). AS EV's siiski kehtivad seadused ja KÕIGIL asjadel on garantii. Võibolla on asi minus, aga no ei saa aru.. Samas ma ei saa ka sellest aru kuidas saab autoga rongi ette sõita, aga näe, ikkagi juhtub, ja päris palju :D

Kahjuks sai jutt offtopic, sest kedagi otseselt kiruda ei olegi nagu :(

-e- Ajendama kirjutas üldiselt peaasjalikult see et veidi ära tüütab see AH materdamine juba, kõrvaltvaatajana ongi suur osa probleeme sellised a'la "ei sobinud teenus aga läksin mujale ja maksin uuesti".. No MIDA, inimesed? :o :D


Mulle ei sobi remondi koht, kus peale külastust ma pean tunked selga ajama ja autot kanalil üle vaatama, kas kõik on ikka tehtud nagu arvel kajastatud.
Asja nimi on usalduse puudus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.07.11 05:20 Tsiteeri


Sukk ei ole ju puruks. Selgelt on kirjas, et suka ümber olev võrk on puruks. Tegemist on 1mm paksusest traadist tehtud võrguga, mis läheb väga kergelt puruks. Arvestades meie teid võib sukk väga kergelt teed riivata, talvel käib ta kindlasti vastu maad, samuti võib ta vastu maad käia kui õõts puruneb jne.

See aga ei tähenda kuidagi, et sukk katki oleks.

Ainuke asi mis kattub on simmer.

Seega on see teema, kus sündmused toimusid märtsis ja pöördeid on kogunud siiani vaid ühe simmeri pärast...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.07.11 09:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Sukk ei ole ju puruks. Selgelt on kirjas, et suka ümber olev võrk on puruks. Tegemist on 1mm paksusest traadist tehtud võrguga, mis läheb väga kergelt puruks. Arvestades meie teid võib sukk väga kergelt teed riivata, talvel käib ta kindlasti vastu maad, samuti võib ta vastu maad käia kui õõts puruneb jne.

See aga ei tähenda kuidagi, et sukk katki oleks.

Ainuke asi mis kattub on simmer.

Seega on see teema, kus sündmused toimusid märtsis ja pöördeid on kogunud siiani vaid ühe simmeri pärast...

Juks...täpsustame fakti, et suka purunemine ei tulene ainult mingi esemega kokkupuutel (sina töid näiteks kontakt teepinnaga) vaid too vörk mädaneb uskumatult edukalt ära ka talveti teele puistatava keemia ja kuumuse/jahtumise tagajärjel.
Roostetab kiiremini läbi, kui teine mees jöuab trullareid vahetada.
Läbitud kogemus omal aasta tagasi vahetatud sukaga, kus too jälle kutu on, kuid körval asuval pole märkimisväärset viga.
Üks asi on vörgu purunemine löötsa ümbert, teine aga juba vigane lööts ise, ehk et on valjemat häälitsust kuulda...kaks eri asja, mille üle vaielda.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 02.07.11 09:58 Tsiteeri


Jään oma arvamusele kindlaks.
Osavalt on asi taandatud ühele simmerile, mida mina ei aksepteeri, aga see selleks. Ärme unusta, et suure lõtkuga tagumine alumine jäi samuti Teie poolt leidmata.
Küllap ma liialt nõudlik klient Teie jaoks tahan, et ka 6000 km hiljem oleks auto korras :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 02.07.11 16:10 Tsiteeri


Ideaalset remonditöökoda ei ole olemas, eksitakse igal pool. Autoori nagu ma olen siis pappi pean ikka pritsima, saab auto korda või mitte. Tahan öelda seda, et Rom sa käi miski 10 s erinevas töökojas ja vaata mida keegi leiab ja mida mitte. See et ühel firmal jääb mõni viga leidmata või ei peeta seda kohe vahetamisvääriliseks , see ei tee seda ettevõtet kohe halvaks. Mõni leiab et kõik mõranenud puksid tuleb vahetada, teine et nendega saab veel sõita, mõni võlub sult ei tea kust kolksu välja jne. Hea oleks soovitada ,et osta tutikas auto garantiiga jne aga see ei ole ka lahendus. Omas kogemustest võin öelda et garantii ajal on auto korras ja kui garantii läbi saab siis järsku vajab remonti.
Usun ,et juks annab endast parima, et kõik laabuks, alati võib esineda üksteisest möödarääkimisi. Selle asemel et oma jonni ajada ja seal ikkagi masin korda teha, minnakse teise remonditöökotta ja sealt räägitav on alati puhas kuld? Ma võiks ka siia igast seiklusi kirjutada, kus tunnen et olen petta saanud, aga mida see foorumis jahvatamine asja paremaks teeb? Ja veel mitu kuud hiljem?


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 02.07.11 18:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pikkpoizz Ma võiks ka siia igast seiklusi kirjutada, kus tunnen et olen petta saanud, aga mida see foorumis jahvatamine asja paremaks teeb? Ja veel mitu kuud hiljem?


Panin vaid oma kogemuse kirja, selleks see teema siin on. Vahet pole, kas mitu kuud või mitu aastat hiljem, ma ei nõua AH-lt mitte midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 02.07.11 18:16 Tsiteeri


Hetkel paistab su tagasiside olema sellise küsitava väärtusega, kuna sa ise ei andnud AH-le isegi võimalust asju garantiikorras korda teha ja kõik küsimused teie vahel selgeks rääkida. Ehk siis õigel ajal sa ei võtnud AH-ga ühendust. Siin ütleks mina küll, et oled ise süüdi ja audihooldusel mingisugust süüd küll pole, kuna nad isegi ei teadnud midagi sellest mis sinu autoga juhtnud vahepeal on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.07.11 19:38 Tsiteeri


Eks olukord suhtlemises siiski kinni ole.
Endal kogemus samuti öötsade vahetusega, kus esiti ei tuvastatud alumise öötsa defekti.Läksin nädal hiljem töökotta tagasi, mainisin mure ära, masin vöeti silme all uuesti ette ja tunnistati ka viga..öeldi, et töstukil nad seda ei tuvastanud, kuid kanalil juba koheselt viga käes..vabandati ja viga likvideeriti ainult detaili hinnaga.
Samuti sain kunagi tagumise piduri rikke pärast AH-lt soovituse, et seal, kus asja tehti, sinna ka minge likvideerima...eemaldasid siis käsipiduri trossid mingi x summa eest ja köik.
Kusjuures käsku pole neile andnud, et vaadake veeremit vms...lihtsalt tööline keerutas rattaid, nägi probleemi ja siis ilmus loomulikult omanik Raul kohale, kes tegi piskust seletust.AH-s olin teisel pöhjusel.

Tehke endale kuidagi selgeks, et suhelda tuleb!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 02.07.11 21:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Hetkel paistab su tagasiside olema sellise küsitava väärtusega, kuna sa ise ei andnud AH-le isegi võimalust asju garantiikorras korda teha ja kõik küsimused teie vahel selgeks rääkida. Ehk siis õigel ajal sa ei võtnud AH-ga ühendust. Siin ütleks mina küll, et oled ise süüdi ja audihooldusel mingisugust süüd küll pole, kuna nad isegi ei teadnud midagi sellest mis sinu autoga juhtnud vahepeal on.


Samamoodi kui on olemas inimesi kes kunagi allahindlust ei küsi on olemas ka inimesi kes tagasi ei lähe... sellejärgi kedagi süüdi mõista on ka"lamp" inimesi on igasuguseid, kes teeb nii kes teeb naa.

Kuigi kas sellest siin avalikus foorumis kirjutama peaks on juba teine asi aga näed kui inimest vaevas see asi siis küllap ta hingel nüüd kergem...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 03.07.11 08:27 Tsiteeri


Küsimus ei ole isegi niiväga süüdi mõistmises kui selles, et milleks tulla rääkima ebameeldivustest kui oled ise neid ebameeldivusi tekitanud, kaotades absoluutselt kõik võimalused tekkinud olukorra lahendamiseks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 03.07.11 08:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Küsimus ei ole isegi niiväga süüdi mõistmises kui selles, et milleks tulla rääkima ebameeldivustest kui oled ise neid ebameeldivusi tekitanud, kaotades absoluutselt kõik võimalused tekkinud olukorra lahendamiseks?


Mul ei ole mingit kohustust külastada kohta, mille vastu usaldus kadunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 03.07.11 08:47 Tsiteeri


Õige küll. Samas pole sul õigust ilma süüd tõestamata AH-t si**aga üle valada ja ebakompetentsuses/tegevuste tegemata jätmises süüdistada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 03.07.11 09:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Õige küll. Samas pole sul õigust ilma süüd tõestamata AH-t si**aga üle valada ja ebakompetentsuses/tegevuste tegemata jätmises süüdistada.


Nende endi poolt tehtud tööd olid järgmisel külastusel avastatud (nende endi poolt) tegemist vajavate asjade nimekirjas (läbisõit kahe külastuse vahel oli väike), minu jaoks on see piisav, et lugu kirja panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 03.07.11 10:39 Tsiteeri


Nii see on ja ilmselt nii see jääbki, et osa inimesi lihtsalt ei lähe tagasi "asju klaarima". Nad pigem solvuvad ja pöörduvad teise kohta. Me võime üritada seda suhtumist foorumites muuta, kuid see on tuuleveskitega võitlemine. Ja noh, pole mina oma lühikese eluaja jooksul kohanud ideaalset teenindusettevõtet. Ka see ilmselt ei muutu. Samas, mis mulle väga meeldib, kui ettevõte on pidevas arengus ja nende jaoks muudatused pole tabu.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pillekas
huviline



Registreerunud 12.03.10
Asukoht: Läänemaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.11 16:11 Tsiteeri
"Parim remondikoht"



Tere foorumlased. Jällegi on põhjust siia kirjutada,ühest remonditöökojast, kus mehed ei saa oma töödega hakkama ja ei hakka vist kunagi saama ka,nagu mulle juba selgeks on saanud! Kirjutan selleks,et teisi hoiatada!
Audi A6 2,5TDI 1995 aasta oli remondis.
Probleem oli selles,et ajas jahutusvedelikku paisupaagi korgi vahelt välja, surve oli kõva paisupaagis,aga temperatuur seisis ilusti 90*C lõdvikud olid kivi kõvad.Tööde vastuvõtjale sai öeldud,et vaadaku kogu auto üle, kui midagi katki vahetage ära, või kui mingit vedelikku vähe pange juurde. Vastus oli:"jah", teeme ära ja vaatame kogu auto üle. Lisaks palusime vahetada uksehinged,mis ise viisime sinna(kasutatud ja korralikud)kuna vanad olid suure lõtkuga.
Auto läks remonti 28.08.11 ja kokkulepe oli ,et tehakse septembri alguseks korda. Helistati sealt firmast ja öeldi,et viga paisupaagi korgis,et vahetame ära ja siis on korras. Lisaks vahetati rihmad, rullikud ja veepump ja mootoriõli. Kokkulepitud, vahetavad ära ja saan korras auto kätte.
Auto käes, arve tasutud(2130 eurot),uksehinged reguleerimata,vahed nii suured, et pääsukesed lendavad läbi:)tegid korda selle. Pärast 130 km pikkust sõitu kapotialune jahutusvedelikku täis ja seis endine. Lubasid uuesti üle vaadata ja mõelda mis viga võiks olla. Töökotta tagasi sõites sai ka omapoolne arvamus asjast esitatud- et viga on kas plokikaanes või kaanetihendis. Mille nemad välistasid raudkindlalt. Kuna olid teinud plokikaanetihendi testi,mis näitas, et asi "peaaegu" korras(nende sõnul). Ja terve töökoda arvas, et viga ei saa selles olla. Töömehe arvamus oli, et viga ventilaatoris:) Mis ei saa olla loogiline,kuna ventilaator ei tekita survet mootorisse. Järgmine nendepoolne pakkumine oli, et vahetavad "igaks juhuks" radiaatori ära. Millest mina keeldusin, sest mootor ju ei kuumenenud üle ja temp oli ilusti 90*C.
Peale pikka jagelemist (meistriga) lubasid oma kulu ja kirjadega auto uuesti üle vaadata ja korda teha kiiremas korras. Meistri sõnad- jah, arve suur ja me teeme auto oma kulude ja kirjadega korda.
Palusime ka ühtlasi teha ära sillastend. Mida tehti 4 korda:) Tulemus-null. (kord rool viltu, kord auto kisub vasakule jne.) Ja ei saanudki tehtud. Väitsid et autol ühel rattal tsentreerimisrõngas puudub ja ei saagi sellepärast korralikult teha. Kuigi see ei tohiks tulemust muuta.
Järgmine päev kõne, auto korras. Sai uuritud, et mis siis viga oli...
Ja oh üllatust... plokikaane tihend läbi! Töömehed võtsid uuesti kogu kupatuse lahti,kuigi nad olid juba eelnevalt vahetanud rihmad ,rullikud, veepumba ja mootoriõli. Oleksid võinud kohe peale paisupaagi vahetust(mis oli tegelikult terve) alustada plokikaane maha võtmist, mida sai neile kohe soovitatud.
Autole järele minnes(15. sept.2011) esitati arve 428 euri! Kuhu jäi oma kuludega auto korda tegemine? Juhatajaga telefonis rääkides uurisime, et kuidas siis nii, et esitate veel lisaarve. Kui oli ju jutt, et teete auto korda, kuna oli nende töömeeste vale diagnoos.
Üllatus oli suur, kui juhatajaga rääkides sõimati nägu lihtsalt täis.Tema sõnad olid, et teda ei huvita, kui kaua läks ja et tema töömeeste apsakaga oli tegu. Ja ütles, et autot enne kätte ei saa, kui arve makstud ja kõik. Ise ei suvatsenud isegi mitte kohale tulla(või ei julgenud), et näost näkku asi ära klaarida.

Peale esimest korda,kui auto kätte saime olid vead järgmised,ehk siis tegemata tööd mille eest oli tasutud.

Vaakumivoolik lahti,enne oli kinni.Unustatud panemata.
Kapott ei tule lahti, halvasti reguleeritud. Enne avanes ilusti.
Kapoti kumm puudu, see mis käib tiiva peal,neljakandiline, enne oli küljes. Oli remondi käigus ära tulnud ja tagasi panemata.
Jahutusvedelik kaob ikka.
Uksed reguleerimata.
Tehti sillastend, mitu korda kusjuures ja ei saadud paika silda.Kontrollisid rattad ära, kõik oli korras ütles töömees.Küsisin milles viga, kehitas õlgu.
Roolivõimu õli vähe.
Udutuled ei põlenud.
Tagumised numbrituled ei põlenud.
Pool armatuuri pime,pirnid vahetamata.
Mootori alt pesu tegemata.
Peale selle oli töid veel,mis suudeti ikka kuidagi ära teha.


Osad asjad tehti korda,mis siin ülal nimetatud,osad pidin ikka ise tegema!
Flameko,teile niipalju,et olete ühed mõtetud lubajad mehed,kes oma lubadustest kinni ei pea!
Ära nüüd tule siia ennast õigustama,nagu sul ikka kombeks on olnud,et küll kõik teised on kurjad ja pahad,sina ei ole kunagi süüdi! Normaalsed töömehed võiksid ka otsida,kes sellist pläma suust välja ei ajaks ja teaks mida nad teevad! See ei ole esimene kord,kui ma sinuga puid ja maid pean jagama! Arvasin tõesti,et teil on asjad paremaks läinud,arvestades eelnevat korda, kui ma teil käisin. Aga pean kahjuks tunnistama,et muutusi ei ole toimunud!Kui hakkad ennast õigustama,panen siia foto materjali ka,siis näevad kõik,mismoodi tööd tehakse teil!
Autole järgi minnes,oli sõidetud autoga 200 + kilomeetrit.Nende jutt,nemad testisid ja proovisid.Ajuvaba!

Töid teostas Flameko OÜ.


Palun seda mitte kustutada.











:mad::mad::mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.09.11 16:16 Tsiteeri


Kas esialgne arve oli tõesti 2130 eur?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pillekas
huviline



Registreerunud 12.03.10
Asukoht: Läänemaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.11 16:17 Tsiteeri


Jah oli küll ja selle summaga ei suudetud autot korda teha.Lõpuks oli arve kokku (2558.70 EUR).Mul on arved olemas,kui vaja panen siia ülesse.Ma ütlen ausalt,selline suhtumine nagu seal firmas,jätab soovida kõvasti!Arve oli tõesti suur,aga sellise summa eest,tahaks ikka midagi saada ka!See oli teine ja viimane külastus sinna!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  15
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.9% - SQL: 56.1%]