Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15
Autor:
Pealkiri: Reval Auto Tallinn OÜ ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused. (Vastuseid: 362 | Vaatamisi: 111844)
RainerAK
huviline



Registreerunud 20.04.13
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 Quattro, A4 1.8T Quattro

postitati 13.12.13 07:14 Tsiteeri


Ma ei saa ka aru, mis asi ajab inimesi esindusse varuosi ostma, kui on olemas www.h2.ee pood, kust saab originaalosad odavalt koju kätte.
Viimasel ajal pole enam Revalist hindu küsinudki, sest varasema kogemuse põhjal ei ole olnud juhust, et neil oleks midagi odavam kui h2-s. Aasta Auto Tartus on veelgi kallim. Jah, tellimine võtab aega, aga ega esinduses pole ka laokaupa kuigi palju ja peab seal ka tellima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 30.12.13 19:16 Tsiteeri


Kas kellegil on tuttvusi esinduses, et saada ühe auto kohta hooldusajalugu? Olen ise küsinud aga siis tahetakse, et auto omanik tuleks ise kohale jne aga omanik ise asub teisel pool eestit ja selle jaoks nagu mõttetu sõita sadu kilomeetreid...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
melks
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.08
Asukoht: Tallinna lähistel
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9TDI 81+kw´99a.

postitati 20.03.14 17:34 Tsiteeri


Tahaks jagada oma negatiivset kogemust seoses Forss-töökojaga.

Asi selles, et olen autoremondiks võtnud pakkumisi erinevatest firmadest ja

sealhulgas ka Forss-ist. Täna sain väga ebaviisaka vastuse neilt - nimelt on

nemad mulle koostanud juba kuus hinnapakkumist ja edaspidi nemad koostavad

pakkumise ainult nende töökojas tuvastatud vigadele.

Ei osanud esialgu seisukohta võtta aga edaspidi olen kindel, et selle firmaga ma enam tegemist ei

tee. Ja hoiatuseks kõigile, kes plaanivad pakkumist küsida FORSS-ist - mõelge enne mitu korda

järele, kui hakkate hinnapäringut sooritama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 20.03.14 17:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melks
Tahaks jagada oma negatiivset kogemust seoses Forss-töökojaga.

Asi selles, et olen autoremondiks võtnud pakkumisi erinevatest firmadest ja

sealhulgas ka Forss-ist. Täna sain väga ebaviisaka vastuse neilt - nimelt on

nemad mulle koostanud juba kuus hinnapakkumist ja edaspidi nemad koostavad

pakkumise ainult nende töökojas tuvastatud vigadele.

Ei osanud esialgu seisukohta võtta aga edaspidi olen kindel, et selle firmaga ma enam tegemist ei

tee. Ja hoiatuseks kõigile, kes plaanivad pakkumist küsida FORSS-ist - mõelge enne mitu korda

järele, kui hakkate hinnapäringut sooritama.

Oled sa sel reaalselt töid teostanud ka? Kui ei siis viskab natuke üle küll kui tühja muutkui pakkumisi meisterdada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miilits22
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.10
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: g4,b5.5,e91xd,b7/4motion,e61, c6allroad, b8 bitdi 4mo, c6q, A8d3q 261kw

postitati 20.03.14 17:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: melks
Tahaks jagada oma negatiivset kogemust seoses Forss-töökojaga.

Asi selles, et olen autoremondiks võtnud pakkumisi erinevatest firmadest ja

sealhulgas ka Forss-ist. Täna sain väga ebaviisaka vastuse neilt - nimelt on

nemad mulle koostanud juba kuus hinnapakkumist ja edaspidi nemad koostavad

pakkumise ainult nende töökojas tuvastatud vigadele.

Ei osanud esialgu seisukohta võtta aga edaspidi olen kindel, et selle firmaga ma enam tegemist ei

tee. Ja hoiatuseks kõigile, kes plaanivad pakkumist küsida FORSS-ist - mõelge enne mitu korda

järele, kui hakkate hinnapäringut sooritama.

Oled sa sel reaalselt töid teostanud ka? Kui ei siis viskab natuke üle küll kui tühja muutkui pakkumisi meisterdada.

Viskab üle või mitte, see ei tähenda, et võid hakata niisama nõudmisi esitama. Pane hinnakirja välja siis punkt, mis maksab hinnapakkumine. Seni kuni seda tehtud pole, siis pole ka mingit kohustust ja ma võin niipalju neid päringuid võtta, kui isu on. Mitmed ettevõtted juba kasutavad sellist lahendust ja olen isegi selliste peale sattunud, ning mulle selline lahendus meeldib.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
melks
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.08
Asukoht: Tallinna lähistel
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9TDI 81+kw´99a.

postitati 20.03.14 17:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6

Oled sa sel reaalselt töid teostanud ka? Kui ei siis viskab natuke üle küll kui tühja muutkui pakkumisi meisterdada.


Olen aastate jooksul väga palju kordi lasknud seal autot remontida.

Aga viimasel ajal on olnud seal väga pikad järjekorrad, ligi kuu ja olude sunnil autot

remonditud teistes firmades. Ja suhtumisest järeldan, et kliente neil jagub ja selle ühe

võib per**e küll saata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 21.03.14 06:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melks

Olen aastate jooksul väga palju kordi lasknud seal autot remontida.

Aga viimasel ajal on olnud seal väga pikad järjekorrad, ligi kuu ja olude sunnil autot

remonditud teistes firmades. Ja suhtumisest järeldan, et kliente neil jagub ja selle ühe

võib per**e küll saata.


Ma ei saa aru mida on vinguda. Seda enam, et on juba ette teada, et järjekorrad on pikad. Kui ei malda oodata, siis mille kuradi pärast on vaja üldse oma nina sinna toppida?
Kujuta nüüd ette, et sinusuguseid on seal iga päev kümneid, kui mitte sadu. Milleks peavad nemad tegema tühja tööd, juhul kui Sa neile mingil moel kasulik ei ole ja kui ka oleksid, siis esimese asjana nõutakse reeglina veel allahindluseid ja erisoodustusi või krt teab veel mida.
Me enamus teama mis äris toimub. Ma saan ka Forsist suurepäraselt aru, mul käib igapäev siin vendi juutimas konfidentsiaalsete hinnapakkumistega mujalt firmadest. See ei ole eetiline tegevus onju? Paraku tundub, et Sa oled üks nendest.

Palun vabandust kui eksin.

Lugupidamisega,

Kauri


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 21.03.14 06:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melks
Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Oled sa sel reaalselt töid teostanud ka? Kui ei siis viskab natuke üle küll kui tühja muutkui pakkumisi meisterdada.

Olen aastate jooksul väga palju kordi lasknud seal autot remontida.
Aga viimasel ajal on olnud seal väga pikad järjekorrad, ligi kuu ja olude sunnil autot remonditud teistes firmades. Ja suhtumisest järeldan, et kliente neil jagub ja selle ühe võib per**e küll saata.


Forss on väga nõutud remondifirma ja käiakse ka piiri tagant seal töid teostamas just kvaliteedi, hea hinnaga varuosade ja teeninduse tõttu. Täiesti arusaadav, et nad ei viitsi igale töllile päevast päeva pakkumisi vorpida, kui sellest mingit tulu ei ole. See on ammu ju teada, et natukenegi keerulisema tööga alla kolme nädala naljalt aega ei saa. Kui ei põleta ja saab niikaua sõita, siis olen kordi selle aja ära oodanud, sest tulemus on seda väärt. Olen ka järgmiseks päevaks aja saanud kuni tund aega võtvale tööle, kui olin nõus, et viin hommikul sinna ja päeva jooksul, kui auk tekib, vaatavad üle ja teevad ära. Kokkuleppe küsimus ja koostöö on selle asja nimi, mitte nagu Kauri juba mainis, et nõuad kiiret aega ja siis veel mingit ulme allahindlust.
Olen ise sealt ka väga palju pakkumisi võtnud erinevatele autodele ja alati olen ka kenasti ja kiiresti pakkumise saanud. On juhtunud, et olen sama töö ja varuosade kohta uuesti pakkumist küsinud ja siis saadeti eelmine pakkumine uuesti ja lisati, et eelmise pakkumise kehtivusaega pikendati.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.14 12:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: miilits22
Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: melks
Tahaks jagada oma negatiivset kogemust seoses Forss-töökojaga.

Asi selles, et olen autoremondiks võtnud pakkumisi erinevatest firmadest ja

sealhulgas ka Forss-ist. Täna sain väga ebaviisaka vastuse neilt - nimelt on

nemad mulle koostanud juba kuus hinnapakkumist ja edaspidi nemad koostavad

pakkumise ainult nende töökojas tuvastatud vigadele.

Ei osanud esialgu seisukohta võtta aga edaspidi olen kindel, et selle firmaga ma enam tegemist ei

tee. Ja hoiatuseks kõigile, kes plaanivad pakkumist küsida FORSS-ist - mõelge enne mitu korda

järele, kui hakkate hinnapäringut sooritama.

Oled sa sel reaalselt töid teostanud ka? Kui ei siis viskab natuke üle küll kui tühja muutkui pakkumisi meisterdada.

Viskab üle või mitte, see ei tähenda, et võid hakata niisama nõudmisi esitama. Pane hinnakirja välja siis punkt, mis maksab hinnapakkumine. Seni kuni seda tehtud pole, siis pole ka mingit kohustust ja ma võin niipalju neid päringuid võtta, kui isu on. Mitmed ettevõtted juba kasutavad sellist lahendust ja olen isegi selliste peale sattunud, ning mulle selline lahendus meeldib.


Ilmselgelt ei olegi niisama vaid a la hüperaktiivsuse või mõne tableti mõju all olevate kodanike mõistusele toomise eesmärgil. Nutt ja hala näitab, et seega mõjus. :)


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
melks
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.08
Asukoht: Tallinna lähistel
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9TDI 81+kw´99a.

postitati 21.03.14 14:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO

Kujuta nüüd ette, et sinusuguseid on seal iga päev kümneid, kui mitte sadu. Milleks peavad nemad tegema tühja tööd, juhul kui Sa neile mingil moel kasulik ei ole ja kui ka oleksid, siis esimese asjana nõutakse reeglina veel allahindluseid ja erisoodustusi või krt teab veel mida.
Me enamus teama mis äris toimub. Ma saan ka Forsist suurepäraselt aru, mul käib igapäev siin vendi juutimas konfidentsiaalsete hinnapakkumistega mujalt firmadest. See ei ole eetiline tegevus onju? Paraku tundub, et Sa oled üks nendest.

Palun vabandust kui eksin.

Lugupidamisega,

Kauri


Sa oled minu pahameelest valesti aru saanud. Asi selles, et ise nad nõuavad pakkumise numbrit, kui tahad remondi aega saada. Kui pakkumise peal kirjas, et kehtiv 30 päeva, siis niimoodi ma sellest aru saangi ja teen uue hinnapäringu.
Ei oleks minul seda hinnapakkumist üldse vaja, tean mis varuosad enam-vähem maksavad ja liita sellele töötunnid - asi selge.
Usu, ei viitsiks mina neid hinnapäringuid teha, kui selle aluseks ei oleks remondiaja broneerimine.
Ja ei ole ma nõudnud mingisuguseid allahindluseid ega erisoodustusi. Minul on tähtis, et auto saaks remonditud ja võimalikult kvaliteetselt.
Ootamise vastu pole mul midagi olnud, kui asi just sõitmist ei sega.

Jään siiski oma arvamuse juurde, et ei ole eetiliselt korrektne niimoodi kliendi päringule vastata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 22.03.14 09:25 Tsiteeri


Arvan, et otseselt pe...e ei saadeta kedagi, lihtsalt suurema firma puhul peab asi olema süstemaatiline ehk mingil hetkel kui töötaja leiab, et hinnapakkumise tegemisele otsest kasu ei juba korduvalt ei järgne ,siis tuleb siiski otsustada. Tänapäeva interneti ajastu on muidugi võimalikuks teinud selle, et päeva jooksul kümneid pakkumisi igaltpool küsida, kuid mingine vahe on kindlasti selles, et kas Forss kes on Vagi spetsialist ei saa klienti vastu võtta, või on tegemist mingi suvalise nn "kõigega tegeleva" töökojaga, kelle müügimees istub päev läbi arvutis ja vastab esimesel minutil ja võimalikult odavalt, et töökojas tõstukid ikka täis saaks ja töömeestel midagi teha oleks. Hiljem muidugi viid sõiduki kohale ei siis selgub, et isegi õlivahetuse servist nullida ei osata, rääkimata rihmavahetusest.
Eks see ole ettevõtetel igapäevane probleem ja samamoodi ka klientidel, seega hinnapakkumiste küsimine ja nendele vastamine võiks jääda heade tavade piiresse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aadukesekene
huviline

Avatar


Registreerunud 13.12.11
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C6 S-line 3,0TDI Quattro

postitati 13.08.14 17:55 Tsiteeri


Kirjutan nüüd siis ka kogemuse Flameko töökojaga.
Sai siin mõned ajad tagasi auto maha müüdud sõbrale, muidu titimiti, ainult spidomeeter ei näidanud kiirust. Spidomeetri anduri vahetasin, see ei aidanud. Olin kindel, et viga magnetrõngas.
Sõber siis uuris, kus selline hea koht, kus asi üle lasta vaadata. Suunasin Flamekosse. Kuna tekkinud oli ka kõrin, sai lastud ka seda kontrollida.

Peale mõningast ootamist tuli vastus:
Nukkvõlli kett ja selle pinguti vahetada vaja (kõrin kapoti all)

Spidomeetri peale tuli vastuseks, et keskmine torsen otsas omadega ja seepärast ei tööta. Ei tahtnud minu loogika seda kuidagi vastu võtta, kuidas mittetoimiv torsen spidomeetrit mõjutab. Kui esimene ratas ringi käib(ei pea selleks see ratas isegi ju vedama), peaks ju rõngas ka liikuma ja signaal tuleb.
Olgu, omanik neelas selle jutt alla ja lasi jubinad ära vahetada, arve 1300EUR.

Sai auto kätte ja samal õhtul helistas omanik mulle, et kuule, auto ei käi edasi üldse (teine auto tal Passat b5.5 74kw), et Passat liigub paremini. Okei, järgmine päev saime kokku, proovisin. Ei liikunudki. Selge, kõne Flamekosse ja diagnostiaeg.
Viisime auto sinna, karterituulutus laiali, vahetati kolmik, mingi tihend. Tehti diagnostika, turborõhk madal. Samal päeval vaadata ei jõutud. Rahustasin omaniku maha, et küllap vaakumiga jama.
Järgmine päev siis tuli vastus. Turbo otsas omadega. Wastegate'i taldrik vigane. Eelnevalt oli räägitud, et tuleb omanik sinna. Kui sinna jõudis, oli auto kokku pandud. Küsimuse peale, kas turbo käis maha ka auto küljest, öeldi, et ei käinud. Kindel oldi , et turbo vahetada vaja ja 360EUR taastatud turbo. Küsisin, et kustkohast see taastatud turbo pärineb, seda ei osatud öelda.
Enne Flamekosse viimist liikus auto väga hästi ja rõhuga mingeid probleeme ei olnud.

Tekkis küsimus, et mismoodi see wastegate'i taldrik seistes vigaseks läks? Ehk on keegi pädevam, kes selle mulle ära seletab. Mina seda vastust välja nuputada ei suuda.

Samuti ei osatud vastata küsimusele, mis torsenil viga oli. Miks kast alt ära pulkadeks võeti üldse?

Ehk oskab juks mulle juhmardile seletada seda, mida minu aju lahti ei jaga.

Hetkel sai diagnostika ja turbo kontrolli eest veel korralik summa välja käidud ja auto sealt ära toodud. Ilmselt tagasi sinna enam asja ei ole. Kui see rõhusaaga läbi saab, siis saab ka siia kenasti kirja, mis seal karul kõhus tegelikult oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
K.USR
huviline



Registreerunud 09.12.13
Kasutaja on eemal


postitati 26.08.14 12:26 Tsiteeri
Kogemus Flamekoga



Minu esimene ja viimane kogemus Flamekoga pärineb eelmisest sügisest. Käisin, kuna diagnostika käigus tuvastati viga. Etteruttavalt ütlen, et see kõrvaldati lõpuks alles Forssi poolt ning tunduvalt odavamalt ning sain ka kommentaariks, et selle vea kõrvaldamiseks olid Flameko toimingud ebavajalikud (ja äärmiselt kallid).
Kirjelduse ilmestamiseks on vajalik ka ära mainida, et olen noor seelikukandja. Ilmselt lööb see remondimehel häirekella tööle - sealt saab raha välja petta!

Autol vahetati Flameko väidete kohaselt lõpuks ära keegi solenoidklapp, keda kutsuti vahepeal ka magnetklapiks (kas need klapid on sama asi, ei oska arvatagi).

Esimesena häiris mind see, et kokku käisin koha peal 3 korda: viisin auto, siis lubati mul sellele järele tulla, kuid saadeti ikkagi lausvihmas linna peale jalutama, et veel pole valmis. Hiljem, kui ma paduvihmas rõõmsalt jalutasin, helistati, et ei, täna ikka ei saa kätte. Järgmine kord läksin autot kätte saama ning tundus, et elu on ilus. Järgmisel hommikul hakkas aga armatuuris mootorituli põlema. Nüüd helistasin juba äärmiselt nõudlikku tooni kasutades Flamekosse, et miks kogu mu väntsutuste ja ponnistuste tulemuseks on rikkis masin. Kutsuti kohe tagasi. Tore noormees pani masinale "saba" järele, kustutas vea ning seletas ka abivalmilt, et 3,2L mootoritel ongi niisugune tüüpviga, et mootor ei tunne pöördeid ära vms ja seetõttu ka tuli süttis. Kas see jutt tõele vastab - ei tea?!

Niisiis, kõigepealt häiris mind see, et mind jooksutati ja väntsutati korduvalt selle auto pärast.

Lisaks häiris, loomulikult, see, et töö ei olnud korralik: see osa, mida nad vahetasid, ei olnud auto veaga kuidagi seotud. Kui palusin pärast maksmist ka vana varuosa kaasa panna, mis vahetati, võttis töömees kuskilt riiulilt suvalise jupi ja pistis mulle selle mulle pihku. Siiralt kahtlen, et selle auto juures midagi üldse vahetati.

Kõige suurem kaebus on aga seotud tööde vastuvõtjaga. Esiteks üleolev ja mõnitav suhtumine, kui selgitasin, kust immokaart läbi tuleb tõmmata, et auto tööle saaks. Väga ebameeldiv kogemus. Veelgi ebameeldivam oli see, et kui töökojas teist korda autot sisse aeti (teisel õhtul), helistati mulle umbes 5-6 korda. Ei saanud vastata. Hiljem helistasin tagasi, rääkisin masina vastu võtnud mehega, kellele olin eelnevalt mõnitavate kommentaaride saatel seletanud, kuidas immo maha võtta. Härra ütles, et helistas seetõttu, et küsida, kas mul on masinal "mingi immo ka peal vä"? Täpsustuseks olgu öeldud, et eelnevalt olid nad masinat vähemalt korra töökotta sisse ja välja ajanud ning probleemi sellega polnud. Kuidas nad auto käima said, ei tea ma tänase päevani, kuid minu autol on selle tulemusena kaitsmed läbi.

Kokkuvõtvalt: naisterahval üksinda Flamekosse minna ei soovita, kuna saate petta, saate mõnitada ning teile tekitatakse ka kahju. Mina viisin paari nädala pärast enda auto Forssi, kus viga, millega ma Flameko poole pöördusin, kõrvaldati ning tänaseni (ca. aasta hiljem) on sellega kõik korras. Ka oli teenindus ning suhtumine meeldiv - isegi naisterahvasse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
damc
huviline



Registreerunud 13.11.05
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: C6,Q7

postitati 06.11.17 16:16 Tsiteeri


Kas läbi interneti kah Revalist saab vin koodi järgi hooldusajalugu küsida?
Äkki on mingi email kellega suhelda sealt sellel teemal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.17 18:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: damc
Kas läbi interneti kah Revalist saab vin koodi järgi hooldusajalugu küsida?
Äkki on mingi email kellega suhelda sealt sellel teemal?

Su postituse kirjutamise ajal oli Reval täiesti avatud veel, siia see postitus oli NII palju lihtsam teha kui sinna helistada/kirjutada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
damc
huviline



Registreerunud 13.11.05
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: C6,Q7

postitati 06.11.17 18:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: damc
Kas läbi interneti kah Revalist saab vin koodi järgi hooldusajalugu küsida?
Äkki on mingi email kellega suhelda sealt sellel teemal?

Su postituse kirjutamise ajal oli Reval täiesti avatud veel, siia see postitus oli NII palju lihtsam teha kui sinna helistada/kirjutada?


Ja sinu postituse mõte oli mis? Kuidas see abistav oli? Viskab veits delfi foorumit, et midagi öelda ei ole aga kirjutada nagu tahaks!

Pole elu ja surma küsimus, et seda kohe vaja oleks. Lihtsalt käis läbi mõte, et võibolla on siin foorumis keegi kes on Revalis tööl ja teab täpselt otse kontakti soovitada kellega sellele teemal suhelda? Kodulehelt kuskilt ma ei leidnud sellist kohta "Mina tegelen autode ajalooga, helista mulle".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OTTK
huviline



Registreerunud 04.08.11
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.17 02:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: damc
Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: damc
Kas läbi interneti kah Revalist saab vin koodi järgi hooldusajalugu küsida?
Äkki on mingi email kellega suhelda sealt sellel teemal?

Su postituse kirjutamise ajal oli Reval täiesti avatud veel, siia see postitus oli NII palju lihtsam teha kui sinna helistada/kirjutada?


Ja sinu postituse mõte oli mis? Kuidas see abistav oli? Viskab veits delfi foorumit, et midagi öelda ei ole aga kirjutada nagu tahaks!

Pole elu ja surma küsimus, et seda kohe vaja oleks. Lihtsalt käis läbi mõte, et võibolla on siin foorumis keegi kes on Revalis tööl ja teab täpselt otse kontakti soovitada kellega sellele teemal suhelda? Kodulehelt kuskilt ma ei leidnud sellist kohta "Mina tegelen autode ajalooga, helista mulle".
Viimase kogemuse põhjal ainult kohapeal ja reg. passi alusel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 07.11.17 04:16 Tsiteeri


See kogemus pidi ammu olema. Hetke ametlik esinduse seisukoht on see, et ei väljastata täis ajalugu mitte mingil kujul, isegi kui oled omanik. Kui oled leti taga tehnilise passiga ja soovid midagi konkreetselt küsida, siis vaadatakse ja öeldakse, kuid ei enamat.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanK
huviline



Registreerunud 13.11.15
Kasutaja on eemal


postitati 18.12.17 20:45 Tsiteeri


Kuidas Tallinnas nende töökodadega lood?

Olen selle teema läbi kamminud ning viimased kolm aastat on see olnud varjusurmas. Põhiliselt on siin fookuses olnud Flameko ning Reval ja Forss.

Kas neid VAG-i spetse on veel või selline seis ongi?

Forssis on megajärtsud, Revalis pole mõtet garantiiväliselt käia (esindus on esindus) ja Flameko on mingi müstiline koht: ühed on väga rahul ja teised pole kohe mitte. Kus on loogika? :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 18.12.17 21:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanK
Kuidas Tallinnas nende töökodadega lood?

Olen selle teema läbi kamminud ning viimased kolm aastat on see olnud varjusurmas. Põhiliselt on siin fookuses olnud Flameko ning Reval ja Forss.

Kas neid VAG-i spetse on veel või selline seis ongi?

Forssis on megajärtsud, Revalis pole mõtet garantiiväliselt käia (esindus on esindus) ja Flameko on mingi müstiline koht: ühed on väga rahul ja teised pole kohe mitte. Kus on loogika? :D


Eks alati võib omal nahal ära proovida ja siis otsustada, et kummal pool tara oled.
Foorumist vähemal või rohkemal määral läbi käinud veel:
- VAGREM - tööde kvaliteedile etteheiteid pole (ok, üks põhjakatte nurk jäi ükskord lahti), aga viimased korrad oli aja kirja saamine meeletu pingutus ja otsustasin mõne muu koha kasuks.
- AC Garage - üldplaanis kõik ilus ja tore. Kaks veidi "MEH" kogemust oli ka, mis iseenesest lahendati väga viisakalt ära, kuid kolmandat korda pole katsetamas käinud.
- tuner.ee - kogemus puudub
- Differ OÜ - kogemus puudub ja pole päris Tallinnas ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 12.01.18 17:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RainerAK
Ma ei saa ka aru, mis asi ajab inimesi esindusse varuosi ostma, kui on olemas www.h2.ee pood, kust saab originaalosad odavalt koju kätte.
Viimasel ajal pole enam Revalist hindu küsinudki, sest varasema kogemuse põhjal ei ole olnud juhust, et neil oleks midagi odavam kui h2-s. Aasta Auto Tartus on veelgi kallim. Jah, tellimine võtab aega, aga ega esinduses pole ka laokaupa kuigi palju ja peab seal ka tellima.


Tasuks ikka enne hindu võrrelda. Revali originaalosade hinnad Eesti parimad ja tihti ka Audiklubi allahindlusega soodsamad kui H2-s. Paroolivaba Audi Tallinna, Pärnu ja Kuressaare E-pood asub Audi teeninduse ja originaalosade lehel. Laoseisus mitteolevad originaalosade tellimused igapäevased ja tarneaeg üldjuhul 48 tundi. Nt. esmaspäeva keskpäeval (12.00) tehtud tellimus jõuab Audi Eesti TEENINDUSPARTNERITE ladudesse kolmapäeva lõunaks. Reedene tellimus vastavalt esmaspäeval.

Audi aksessuaaride valiku ja e-poes tellimiseks vajalikud koodid leiad SIIT

Audiklubi liikmetele soodustus originaalosadelt ja -tarvikutelt -10%, kui lisad märkuste ja kommentaaride lahtrisse: Audiklubi -10%


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kerts93
huviline



Registreerunud 12.02.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.18 12:38 Tsiteeri


Otsin siin isegi, kus teha oma 2015 A4 Avant B9 TDI-le 120 000-e hooldus Tallinna kandis järgmine kuu.

Flameko on kutsuv kuna vähemalt nende kodulehe järgi, saab maksta järelmaksuga. Kardan, et hoolduse summa tuleb piisavalt suur, et ühe jupiga jääb karmiks. On kellelegi kogmusi, on mõni viisakas koht veel, kes on nõus töö eest tasu jupiti võtma või õnnestuks selline asi isegi Audi Tallinn esinduses? Kuna auto pole Eesti pinnal ja minu käes veel kontrollis käinud eelistaksin vähemalt esimenegi kord sinna viia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 12.06.18 19:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kerts93
Otsin siin isegi, kus teha oma 2015 A4 Avant B9 TDI-le 120 000-e hooldus Tallinna kandis järgmine kuu.

Flameko on kutsuv kuna vähemalt nende kodulehe järgi, saab maksta järelmaksuga. Kardan, et hoolduse summa tuleb piisavalt suur, et ühe jupiga jääb karmiks. On kellelegi kogmusi, on mõni viisakas koht veel, kes on nõus töö eest tasu jupiti võtma või õnnestuks selline asi isegi Audi Tallinn esinduses? Kuna auto pole Eesti pinnal ja minu käes veel kontrollis käinud eelistaksin vähemalt esimenegi kord sinna viia.

Mis mootoriga auto on?


12,72@178,14km/h @S4 // 241km/h @ S4 OMC
http://differ.ee https://www.youtube.com/andresleever
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kerts93
huviline



Registreerunud 12.02.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.18 20:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andrec
Tsitaat:
Algselt postitas: kerts93
Otsin siin isegi, kus teha oma 2015 A4 Avant B9 TDI-le 120 000-e hooldus Tallinna kandis järgmine kuu.

Flameko on kutsuv kuna vähemalt nende kodulehe järgi, saab maksta järelmaksuga. Kardan, et hoolduse summa tuleb piisavalt suur, et ühe jupiga jääb karmiks. On kellelegi kogmusi, on mõni viisakas koht veel, kes on nõus töö eest tasu jupiti võtma või õnnestuks selline asi isegi Audi Tallinn esinduses? Kuna auto pole Eesti pinnal ja minu käes veel kontrollis käinud eelistaksin vähemalt esimenegi kord sinna viia.

Mis mootoriga auto on?

2.0 TDI, 110kW.
Kast on manuaal ja tegemist on esiveoga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 12.06.18 21:00 Tsiteeri


Siin sai üks suurem töö ette võetud.
Forss, Flamenko tegid põhimõtteliselt samma auku hinna pakkumise. Reval tegi ka pakkumise, ja ülla ülla - vaid 20 euri kallim kui need 2.
Jah, Tartus oleksin saanud kuskil pea 50 euri odavamalt kui esialgsete vendade juures, aga Tartus oli järjekord pea juuli algusesse - ei kannatanud niikaua oodata.
Valisin Revali, töö sai tehtud. Teeninduse, tulemuse kui kvaliteediga väga rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.8% - SQL: 55.2%]