Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  5
Autor:
Pealkiri: Diislite remondikohad (+ ja - sed) (Vastuseid: 110 | Vaatamisi: 124584)
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 19.11.03 15:59 Tsiteeri
Diislite remondikohad (+ ja - sed)



Pidevalt küsitakse kus leida diislite spetsialiste.
Postitaks siis siia teema alla Firmad nende kontakt andmed ja kellel on nende poolt tehtud töödega kogemusi siis võiks rääkida nende plussidest (+) ja miinustest (-)


Teen siis esimesena otsa lahti:

TÖÖKOJAD TALLINNAS

Esimesena soovitaks kohe väga soojalt ja väga heade kogemustega JOE S GARAAZi - Türi tn. 9 tel: 6 541 380 gsm: 050 17 487 e-mail: joes.garage@vorguvara.ee
No mehed ikka jagavad seda matsu väga hästi. Kui ei eksi siis nad on diislitega tegelenud juba 20 - 25 aastat.
Üks vähestest kohtadest kus süütenurk pannakse õigeks nii et auto ikka korralikult käib ka.
Esammulje võib petlik olla kuna nende töökoda ei ole just korrektse euro välimusega aga tehnikat vendadel jagub ja tulevad toime ilusti ka uute autodega.
Viimane kord kui käisin seal oma masinat timmimas siis oli töökojas näiteks sees 2002 aasta Chrysler Vojager ja mingi uuem mesa.
Ise olen nende juures käinud juba üsna mitu korda ja alati on ilusti hakkama saadud ja kõigi soovidega vastu tuldud.
Klubist meil on ka seal juba käinud minu teada (minu suunatuna) oma 3 diislit ja said oma probleemid ilusti lahendatud.
NII ET DIISLIMEHED KELLEL PROBLEEME MASINAGA VÕIVAD JULGELT PÖÖRDUDA JOE S GARAAZI JA USUN ET SAATE SEALT KINDLASTI ABI.



Nüüd siis mõned miinused ka firma siis AS Karla Auto O.K. (või oli ta Karla Diislikeskus) asub Peterburi mnt. 38 tel: 6 050 250
Lugu järgmine töötan ise Peterburi mnt.-l seal diisli keskuse lähedal. Sõitsin siis tööjuurde ja lõi mingi kolina mootorisse. Sõitsin siis kuidagi 200 m sinna diislikeskusesse ja küsisin et kas keegi saaks vaadata et mis viga et kas kannatab edasi sõita või lähen paelaotsas ära. Sealt siis kohe muidugi et praegu pole aega jne. tunni aja pärast siis (see muidugi nor. kohe ei sa ju pea aegu kuskil) - ootasin ära ja siis tuldi vaatama. Panin auto käima tegin kapoti lahti vend vaatab et ohohh selline kolin et jube kohe. Näppis seal siis ja toksis ja kangutas ja siis ütleb et MA EI TEA MIS VIGA ON - no camoon milleks se diislikeskus siis on. Vennad ei tea ja kõik.
Misteha sõitsin siis vanasse heasse kohta JOE S GARAAZI tegin kapoti lahti panin auto käima ja vend ütles pea aegu kohe et mootori mingi pinguti amort on läbi. Asi lahendatud kuna sõita ei soovitatud pikka maad siis seega võttis ta mind praktiliselt ka kohe töökotta sisse ja hakkas juppi otsima ja siis tuli ütles kohad ka hinnad et kas läheb toob ära või on mul tutvusi. VOT NII TEENINDATAKSE KLIENTI.
Sõbra auto oli seal samas kunagi remondis ja unustati mingid tinendid tagasi panna kütuse süsteemiga midagi seoses. Vend sõitis ringi ja kurtis kogu aeg et jube diisli hais on siis selguski et tehti jälle jama. Muidugi tagasi minnes tehti asi korda.
SEE NÜÜD EI TÄHENDA SEDA ET NAD MILLEGIGA HAKKAMA EI SAA AGA MINULE ON JÄÄNUD NEGATIIVNE MULJE.



TÖÖKOJAD TARTUS

Tartu töökodade info on pärit teemast Diisli spetsid Tartus (Puli postitusest)

DIA - Tehase tänaval. Kuigi hinnad on seal yles kruvitud olen mina sealt alati abi saanud. Teenindusi ei soovita. Dia puhul miinuseks veel järjekord. Minu b4-jal tehti diagnostika ja vahetati vaakumregulaator-kokku võttis kõik aega umbes kolm tundi ja maksin 1100 krooni. Aga need mehed teavad mida teevad. Soovitan soojalt

Veel on yks koht tartus-nurme 5. Oli vist. ARK byroo lähedal. Eramaja. Too mees rohkem remondib mootoreid. Diagnostika (vist) ei tee.

JA siis veel Vasara tänaval Enno motors(või midagi sellist). Ise olen käinud seal ainult pihusteid kontrollimas, muud asjalikku ei oska nende kohta ytelda.


JÄTKAKE SIIS OMA ANDMETEGA JA KOGEMUSTEGA


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
atss
huviline



Registreerunud 24.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 avant 1.9TDI,A6 Avant 110 kw

postitati 20.11.03 14:23 Tsiteeri


Mul omal kogemused Karla Autoga.Turbo mees on parim keda olen kohanud.Jägab asjast nii kui peab.Mul number olemas,kui kellelgi probleeme siis mulle privada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pkuldsaar
huviline



Registreerunud 29.09.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo S80

postitati 20.11.03 16:05 Tsiteeri


Minul head kogemused JOE S GARAAZiga. tehti autole testid ära ja räägiti mis tuleks vahetada, mida puhastada. väga hea koht.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.11.03 14:34 Tsiteeri


Üritan siis minagi oma kogemused diisli ja autoremontijatega üles tähendada...

KARLA DIISEL. (Tln, Peterburi mnt)
Olles värske diisliomanikuna saanud sõbralt kaasa soovituse kui normaalsest kohast, hakkasid minul pärast selle ettevõtte külastamist alles probleemid peale. Lihtsate toimingute käigus (õli ja filtrite vahetused ja mootori diagnostika) käigus avastasid, et mu autol on rikkis õhulugeja, mis muuseas enne selle ettevõtte külastamist toimis suurepäraselt. Hoolimata nende kinnitusest, et pärast selle vahetust toimib kõik nagu enne, polnud see sugugi nii. Käisin ka pärast lugeja vahetust nende juures, et taastage auto esialgne minek, siis igatahes minu närvid ja aeg said enne otsa, kuna nemad viga üles ei leidnud. Suurepäraselt töötavast autost suutsid nad mittetöötava teha ja uuesti korda igatahes mitte. Seega http://foorum.audiclub.ee/images/smilies/thumbdown.gif

RAIN AAVA (Harju mk)
Pärast eelpool mainitud probleemi tekkimist käisin ka Aava juures. 3 päeva oli auto tema käes aga ka tema viga üles ei leidnud. Avastas ainult, et tagumised amordid ja rooliotsad tahaksid vahetamist. :) Kliendisuhtlus oli täitsa enamvähem. Kuna ta viga ära ei suutnud parandada, siis http://foorum.audiclub.ee/images/smilies/thumbdown.gif, kuid kuna ta proovimise eest raha ei võtnud, siis http://foorum.audiclub.ee/images/smilies/thumbup.gif


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 27.11.03 21:41 Tsiteeri


Tartu rahvale - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3385


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prt
huviline



Registreerunud 28.10.03
Asukoht: Saue/Saku/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: LR Discovery

postitati 18.03.04 17:54 Tsiteeri


Mul on tallinnas head kogemused siukese ettevõttega nagu Balmoral. See on küll veokatele, kuid mehed ei ütle ära Boschi seadmetest. Üritus asub Peterburi tee 73a.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 19.03.04 07:28 Tsiteeri


Minul on see-eest Balmoraliga nii negatiivsed kogemused kui üldse olla saab. Nimelt mu C4 kerega A6-l vahetati seal hammasrihm + pandi süüde "paika". Esiteks, veepumba jätsid nad oinad vahetamata, mille peale ma ise kah ei tulnud, et seda nõuda. 4 tuhat kilomeetrit hiljem jooksis veepump peaaegu laiali, viimasel hetkel sain jaole. Teiseks süüde oli nii "paigas", et kui ma revalisse seda üle läksin konrollima (auto läks väga halvasti käima), imestasid Revali vennad tükk aega miks klapid kolvidele pähe pole jooksnud, kuna rihma märgid olid nii mööda :D


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 19.03.04 09:30 Tsiteeri


Harry Kivikangur 51 01958....igapäev tegeleb diislite erinevate hädadega


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
m7000
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 228KW Q

postitati 13.04.04 06:38 Tsiteeri
Joe´s garage 5+



lugesin siin infot remondi ja hoolduskohtate jaoks ja sai siis joe´s käidud... jäin tulemusega väga rahule... sain kohe löögile kuigi olin pool tundi hilinenud ja masinaid oli garaaz täis... asjalik info ja kindlustunne et kõik peaks ok olema oli ka täiesti olemas... soovitan teisetelegi, kel dislaratsu istme all...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 14.05.04 08:35 Tsiteeri


Sai ka täna Joes remo punkti külastatud ja sisetunne on kindlam,tehti mootori test ja kõik näitajad ok ja pisu tarkust ka juurde diisli vallas. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urquattro
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4b5 1,8TQ & A6c4 avant 2,5TDI Q & S4c4 TDI

postitati 31.05.04 19:02 Tsiteeri


Ka siis Joe`s käidud ja mulje hea. Paraku läks rihmavahetusega 2 päeva:(, kuna selgus, et ühe rihmarulli polnud kohe saadaval ja tuli vahetada ka õlipumba kaane tihend. Aga mehed tegid mis suutsid ja reede õhtuks sain Pärnu ikka tagasi.
Igathes AudiTeamile tänud soovituse soovituse eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hullmill
huviline



Registreerunud 09.08.04
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal


thumbup.gif postitati 17.08.04 07:04 Tsiteeri
diiskileskus tallinnas



miks ei ole ära märgitud sellist kohta nagu balmoral oü peterburi mnt 73 a sealt saab alati abi ja kusjuurs teenindus on kõvasti parem kui karlas ja joekas. sealsed mehed teevad ka seda mida ütlevad mitte nagu mõnes muus kohas räägivad et vahetavad pihustiotsad ära aga tegelt reguleerivad vanad ära.ja lisax on seal olemas kogenud ja hea elektrimees kes alati testiga hakkama saab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 17.08.04 07:46 Tsiteeri


Balmoralist ka ise head kuulnud, kuid Tallinna kohtadega puuduvad positiivsed kogemused... Tartu kohtadest reklaamiks KaReTe poe taga asuvat Kattel-diislit, millest oli juttu ka AudiTeami toodud lingil. Selle koha peamine miinus on meeste suhtlemisoskus, sest kohe reaalsetest hindadest rääkides hirmutatakse nii mônigi klient ära - kui töö valmis, on kulud väga sageli olnud väiksemadki hinnaprognoosist. Tartus on samas palju väikesi erategijaid, kes end ei reklaami ning remondivad tuttavate (ja tuttavatetuttavate) autosid.

Ja yks väike offtopic: esimeses postituses olevast syytereguleerimisest - mootorid, millel nukaratas käib koonuse otsas, ei pruugi see paigas olla, kui juba kasvôï korra rihma vahetatud. St kôïgepealt proovivad ajada syydet paika stroboga ja antakse kliendile auto kätte. KUi ei meeldi (kuumeneb yle, pole jôudu, vine taga jne), tuleb klient tagasi ja hakatase märke kokku ajama. Ja kui töötab normaalselt, saab klient jälle "korras" auto (märgid olid ju ôiged). Niiviisi tehakse sageli mitu korda, enne kui lootuse kaotanuna kistakse hammasratas koonuselt maha (teinekord vaja sedagi teha mitu korda). Viimase diisel-Passatiga oli seda syyte sättimist vist kokku 5-6 korda (lôpuks töötas nagu Shveitsi kell). Aga mida peab remondimees kliendile ytlema? Et kas paneme stroboga paika ja 25 krooni vôi kisuma mitu korda rihma maha, mängime kokku 2 tööpäeva ja kasseerime pärast 3000kr selle tyhise töö eest? Kumma ise valiksid? Ja kumb on "parem" remondimees? Enne tegemahakkamist ei tea ju mees isegi, mis ees vôib oodata. Mu point oli selles, et igasugune remondimees (nagu ka arst) teeb tööd tellija materjalist ning tehtud töö ja tulemuse vahele ei saa sageli tômmata sirget joont. Perfektselt paigas syytega diisleid näeb Eestis haruharva...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.08.04 07:53 Tsiteeri


mis Joe s diagnosti tavahind on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tec
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1,9 TDI

postitati 17.08.04 08:29 Tsiteeri


300 + 18% eile sai sinna helistatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mart ja auto
huviline



Registreerunud 30.08.04
Kasutaja on eemal


postitati 05.09.04 18:18 Tsiteeri


VW -Audi mootoritel peaks alati kontrollima nukvõlli asendi õigsust. Rihmaratas on liikuva istuga sellepärast,et nendel mootoritel kasutatakse erineva paksusega pk tihendeid.


Audide ja VW remont Tartus. 50-97478
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
nokkar
huviline



Registreerunud 19.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0TDI 2007

cool.gif postitati 13.09.04 13:05 Tsiteeri


Täpsustan siinkohal AudiTeami poolt antud Joe S Garaazhi tel numbrit - mitte 6542380 (mingi tibi juba üsna vihane, et mis te poisid must tahate :o)

vaid 6541380

Edu! :D

Edit: Parandasin oma näpuka ära - tänud tähelepanu eest - AudiTeam


TipTop
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 13.01.05 10:32 Tsiteeri


Mujal foorumites kirutakse joe garaazi teenuseid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 16.01.05 17:48 Tsiteeri


ma olen kah miskipärast palju negatiivset kuulnud sellest joe'g garaasist.
eks tulevanädal käin läbi siis on näha kuidas asi toimib:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 01.02.05 14:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pkuldsaar
Minul head kogemused JOE S GARAAZiga. tehti autole testid ära ja räägiti mis tuleks vahetada, mida puhastada. väga hea koht.

Mul on sõbra 1998 aasta Jeep Cherokeega Joe Garaažiga probleemid olnud ja asja pole korda saadud kuid samas said nad kokkuleppele, et arvet ei pea maksma.
Oma kolm korda käis kohal.
Endal on positiivsed kogemused kuigi olen kaks korda pidanud tagasi käima ja iga kord on mingi uus viga leitud.
Esimene hooldus:
Mootoririhmade, veepumba ja mingite rihmarataste vahetus pluss diagnostika.
Teine hooldus: Süüteküünalde vahetus
Kolmas hooldus: Kuna peale süütepulkade vahetust ei läinud poolsoojalt hästi käima, siis Sissepritse peade vahetus, reguleerimine ja diagnostika.
Kõik see siis Septembrist Detsembrini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
silverstar
huviline



Registreerunud 01.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.06.05 22:52 Tsiteeri


Minu kogemus on et Balmoral on parim teeb kõik mis vaja ja korralikult ning räägib ka mis tegi. Samuti olen sealt saanud kõige sootsamalt abi oma problemidele. Viimati käisin küte pumbaga kui sain tanklast solki. Töö kiire ja korralik. Ning teistest kohtadest küsides sain ikka oma 2-4 tuhat kallima remongi hinnangu. Kus juures Balmorali vennad tegid selle hinnaga mida pakkusid et hinnaks tuleb. Minu poolt Balmoralile 5+


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
pandiit
huviline

Avatar


Registreerunud 16.12.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.09.05 05:51 Tsiteeri


DIA kutid on tase omaette kohe näha, et teavad mida teevad mitte nagu kuskil mujal, hakatakse mingit lamba juttu ajama, et vaheta andurid ja ma ei tea mida veel ja küll käib minu masinal midagi nässus ei olnudki lihtsalt regulirovat nada aega küll läks vist ka kuskil kolm tundi ja 1000.- raha aga võib ikka rahule ka jääda. TARTU TEHASE 21A DIA DIAGNOSTIKA


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 04.09.05 08:07 Tsiteeri


SIIN on palju juttu, peamiselt just kriitikat, erinevate remondifirmade aadressil


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
art
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Jarvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1.9TDI oli 80 1.8S,Honda CBR1100XX Bläku.

postitati 22.09.05 13:00 Tsiteeri


Roosna-Alliku Pakkiauto!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
CharlieF
huviline



Registreerunud 28.07.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2,5tdi

postitati 06.12.05 14:15 Tsiteeri


siin palju juttu olnud Joe vendade kohta head ja halba. Minu elamused siiski positiivsed, kuigi olen neile palju raha andnud:( aga see ka asja ette läinud, tundub et lambist ikka ei küsita. Näiteks oli vaja reguleerida küttekogust, eelsüüdet ja veel üht teist. Pandi juhe taha ja hakkaski pihta kompuutri järgi. Kokku sebis seal pea tund aega, aga võttis ainult diagnosti hinna:) Annavad ka head nõu. Ühesõnaga rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.4% - SQL: 43.6%]