Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Diislite remondikohad (+ ja - sed) (Vastuseid: 110 | Vaatamisi: 124960)
allud
huviline

Avatar


Registreerunud 19.04.05
Asukoht: Pärnu /Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7

postitati 06.12.05 15:48 Tsiteeri


Mina tõstaks esile Oisu diislispetsialistid

mehed väga targad ja töökad hind pole kallis ka

kuulduste järgi yks paremaid Baltikumis


minu kiisu panid juba 20 minutiga hoopis teistmoodi nurruma


Pehme mööbli tootmine ja müük

Diivani voodid
www.empak.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
termiit
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.04
Asukoht: harju
Kasutaja on eemal


postitati 26.12.05 14:22 Tsiteeri


OÜ Kuido Kuul.Tallinn Laagri Paplite pst.13 tel. 6797238 ja 55673701.www.diislikeskus.ee
Lasin seal pihustiotsad vahetada ja kontrollida eelnevalt ja oli ok kõik.
PS.Muuseas ma remondin ise ka autosid ja selle nuka otsas oleva rihmarattaga on see häda,et ühel korral ma ei suutnudki seda nukkvõlli otsast kätte saada.Remondimanuaalis on seal kirjas nii,et peab toksima katteplekis olevast august vastu hammakat ja hammakat pidevalt tsentri suhtes keerates tuleb ta maha.Ei tulnud mitte kuidagi Ja tõmmitsat ka ei saa panna,sest plekkkate segab.Kaks võimalust on,et kas teha spetsiaalne tõmmitsrakis või tuleb nukkvõll koos rattaga lahti lasta,et tavatõmmitsaga saaks tõmmata.Remondikohad,kus see ratas on jäänud maha võtmata,on läinud kergema vastupanu teed ja jätnud asja samasse asendisse.Mina tegin ka nii ja märgid sain õnneks kõik paika.Õnneks on seda jama ainult ühe korra ette tulnud,et ei saa ratast kätte.Aga,kui märgid ei jää korralikult paika,siis on muidugi seis kehvakene.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siploke
huviline

Avatar


Registreerunud 26.02.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDI Avant 110 kw Multitronic 02'

postitati 26.02.06 22:54 Tsiteeri


Tartus Pikal tänaval remondikoda. Eelmise autoga said amordid vahetatud... Aasta pärast olid need aga läbi ja vahetamine uues kohas. Selgus, et kutid olid vist mutri ära kaotanud. Leidlikud olid aga ka - nimelt oli amort ühest otsast kinni keevitatud:S Müstika igatahes. Sai ka sealt läbi käidud ja küsitud, et what tha F... ? Vastuseks kõlas ebamäärane "...vabandust". Samas oli juba aasta möödas ja mis sa ikka enam tõestad või teed. Pole küll diisliga otseselt seotud, aga Tartukatele vast kasulik. Ise sinna enam ei lähe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 05.09.06 08:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: allud
Mina tõstaks esile Oisu diislispetsialistid

mehed väga targad ja töökad hind pole kallis ka

kuulduste järgi yks paremaid Baltikumis


minu kiisu panid juba 20 minutiga hoopis teistmoodi nurruma

Kus need Oisu diislispetsid täpsemalt asuvad?
Kaardi järgi pole Oisu just kõige lähemal suurematele asustatud punktidele :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 05.09.06 12:22 Tsiteeri


http://www.regio.ee Otsingusse toksi "Oisu". Valikutest vali "Oisu, Türi vald, Järvamaa"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urquattro
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4b5 1,8TQ & A6c4 avant 2,5TDI Q & S4c4 TDI

postitati 15.10.06 08:20 Tsiteeri


Kahjuks peab ka sõna võtma, seda siis joe`s garage kohta. Nimelt purunes (rebenes) kõrgsurvepumba rihm. Läbisõit selle hetkeni ~59 000 km, vahetusvälp peaks olema 120 t.km. Eile konsulteerisin erinevate inimestega ja diagnoosiks:
1) kivi sattumine rihma vahele- ebatõenäline, sest kate peal, õnnetus juhtus asfaltteel, kiirus 30km/h, pöörded madalal.
2) rihma liigne pingsus- tõenäolisem,sest pole varem kohanud, et rihma hambad joonistuvad rihma seljal välja, lisaks on mõlemal rihmarattal minu arust liiga suured lõtkud.
Lõtkud on nii suured, et tekib kahtlus, kas neid üldse vahetati.
Samuti tuleb nüüd mootoririhm igaks juhuks uuesti ära vahetada, parem karta kui kahetseda. Rihma ja rullid saadan Automeistrisse, et saada maaletooja arvamus, protsessimisel point kahjuks puudub, sest tšekk on kaotsi läinud, alles on ainult töökäsk.
Igatahes oli "tore" laupäev Saaremaal ja rallit raadiost "vaadata". Tänud Husqvarna poe meestele, kes aitasid kuis suutsid ja Audi Kuressaare esinduse pealikule?.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus61
huviline



Registreerunud 22.09.05
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.10.06 08:17 Tsiteeri


Pln. kirjelda, kuidas Joe seotud on, kas sain õieti aru, et rihm oli Joe juures vahetatud 59 000 km tagasi?

Omal oli kunagi sarnane juhtum, küll mitte Joe-ga seotud. Nimelt kontrollisin eelsoojendusküünlaid oma kunagisel Golf II GTD-l, nagu sügiseti ikka. Küünalde juhtmed käisid M5 mutri all. Pumba taga olevate küünalde juhtmete kättesaamine nõudis sellist meistervarga näpuosavust, et üks mutter kukkus kuskile allapoole, kust seda enam kätte ei saanud. Vaatasin et mis seal ikka ja võtsin M5 topsist uue. Paari päeva pärast, samuti vaiksel sõidul, käis mingi jõnks läbi ja moto hakkas halvemini käima. Sõitsin veel paar päeva ja hakkasin asja lähemalt uurima. Selgus, et see mutikas oli lõpuks rihma vahele reisinud ja sealt läbi käinud. Tulemus oli üliõnnelik, pool rihma oli katki, nukal/vändal kaks hammast üle visanud. Uut rihma pannes vaatasin, et kolmanda hambaga oleksid klapid astunud kolbidega vahekorda...

Ehk on abiks diagnoosimisel, kui juhtumisi ka miskit on kapoti all kaduma läinud.

Muidu olen ise ka vahel ikka Joe juurde juhtunud. Viimasel kahel aastal on nende kvaliteet tõesti maha käinud. Alatasa peab pärast mingeid väikseid pudinaid (põhja, kaane kinnitused jne.) Revalis käima asemele ostmas. Vahel auto ka räpane. 2,5 tdi jäi ikka õli tilkuma pärast nende vahetatud kõiki tihendeid jne.

Edaspidi teaks siis vältida nende teenust. Varematel aastatel tegid nagu küll teraselt ja hästi ja hea hinnaga. Oisus nagu ka kaugel käia ja kui veel ühe päeva töö pole...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urquattro
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4b5 1,8TQ & A6c4 avant 2,5TDI Q & S4c4 TDI

postitati 16.10.06 12:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margus61
Pln. kirjelda, kuidas Joe seotud on, kas sain õieti aru, et rihm oli Joe juures vahetatud 59 000 km tagasi

Jah, auto käis rihmavahetuses Joe`s. Tööd tellides soovisin, et nad paneksid Gates `i rihmad ja korralikud rullid. Tööd vastu võtma minnes sain aga teada, et vahetamata jäi veepump, mis nende jutu järgi tundus äsja vahetatud olevat. Homme läheb auto teenindusse, lasen eest otsa ka lahti võtta, saab siis näha, mis sealt paistab.
Kommentaariks ehk veel- ma saan aru, et ka heal töömehel võib mõni töö ebaõnnestuda, aga Joe´s kohta on kahjuks viimasel ajal palju negatiivset kuulda olnud. Seetõttu otsustanin juhtunust rääkida.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
S-line
huviline

Avatar


Registreerunud 17.02.04
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep Grand Cherokee 2,7l ja Chrysler 300C

postitati 19.10.06 07:40 Tsiteeri


Joe Garage on jummala perse kukkund oma töödega,ise sain oma audi parandusega seal kõvasti vastu pükse. Kui vähegi oma autot soovite hooldada,siis unustage see persekukkunud ärimeeste kamp seal Joes!


S.M
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.06 21:24 Tsiteeri


niisiis ise olen endine Karla Auto Jõhvi filiaali tööline :) nüüd tegutsen ise :) kui kellelgi on abi vaja, minu number on siin olemas. ei taha ennast kiita, kuid olen ikkagi suhteliselt hea lukksepp :D:D ning paljud vanad kliendid käivad siiamaani minu juures. Enda autot käin remontimas ja hooldamas ainult enda juures :D nii et ei tea ei plusse ei miinuseid :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 22.12.06 10:06 Tsiteeri


Hmm viljandi mk's mingeid korralike mehi ka on? Või lähiümbruses? Painab ikka see, et kylmalt nagu täitsa paugust nii käima ei tõmba nagu soojalt minnes. Pöörded kõiguvad kergelt külmalt. Tahaks kogu mootorile täis diagnostika ära teha, et äkki on veel mingeid vigu, mida ise ei teadnudki. Around mis diagnostika eest küsitakse?


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rihvkin
huviline



Registreerunud 07.11.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.06 16:10 Tsiteeri


Viljandis peaks tegelema Kärmas diisli remondiga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lippalakki
huviline



Registreerunud 14.11.06
Asukoht: rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 29.05.07 08:15 Tsiteeri


Minul jõhvis asuva autohalliga negatiivsed kogemused, mehed ei suuda seal midagi ei tähtaegadest kinni pidada. ega autot peale remonti käima saada:D (mootori remont) ühesõnaga AUTOTALL:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 16.07.07 00:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: termiit
OÜ Kuido Kuul.Tallinn Laagri Paplite pst.13 tel. 6797238 ja 55673701.www.diislikeskus.ee
Lasin seal pihustiotsad vahetada ja kontrollida eelnevalt ja oli ok kõik.

Kogemus ka nendega, paraku negatiivne. Ma ei tea, kas sattus mu autoga tegelema täielik lammas või pidasid nad lambaks mind ja üritasid lihtsalt klienti petta. Kulu oli ligi 3K raha valesti tehtud diagnostika peale, või jätsid nad isegi diagnostika tegemata ja ajasid mulle pärast kägu kapremondist (tegelikult oli mõne päeva eest ostetud autol suits taga ja külmaga käivitusprobleemid lihtsalt sellest, et süüde hiline, kui ise sellest aru sain, võeti süüte paika panemise eest teises kohas 100kr ja kõik probleemid kadusid). Mina olen neist väga pettunud ja igal juhul oma murega sinna minna ei soovita kellelegi, kui isegi nii elementaarseid asju ei tunta ja julmalt kapremonti kleindil väikese läbisõiduga autole peale surutakse. Samas töökogemust peaks neil olema üksjagu palju ning kui on teada, mis tööd nad tegema peavad, siis selle peaks nad tegema ehk keskmisest pareminigi. Samuti olid nad väga vastutulelikud ajakava osas, helistasid jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
prophecy
huviline



Registreerunud 04.08.05
Asukoht: Türi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 2,5tdi Quattro

postitati 26.07.07 09:22 Tsiteeri


Sai siis Joe garaazis käidud arvuti pandi külge, aga kõik oli korras, uus aeg siis käsitsi uuringuteks, et milleks ta nii palju suitseb? täna tehakse siis rihma vahetus, õli vahetus. Sai siis käidud ja tegid päev otsa rihma vahetust, õlivahetust ja seda käsitsi diagnosti suitsemise kohta ei saadudki tehtud. Aga ülevaatusel polnud sellest asjast enam midagi, näit oli ok, mis siis puudulik, et pidurid tehti, aga käsipidurit ei tehtud. Igatahes sinna minu auto enam kunagi ei lähe, isegi õhujagaja pistikut ei suvatsenud mehed tagasi panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 07.09.07 12:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prophecy
Sai siis Joe garaazis käidud arvuti pandi külge, aga kõik oli korras, uus aeg siis käsitsi uuringuteks, et milleks ta nii palju suitseb? täna tehakse siis rihma vahetus, õli vahetus. Sai siis käidud ja tegid päev otsa rihma vahetust, õlivahetust ja seda käsitsi diagnosti suitsemise kohta ei saadudki tehtud. Aga ülevaatusel polnud sellest asjast enam midagi, näit oli ok, mis siis puudulik, et pidurid tehti, aga käsipidurit ei tehtud. Igatahes sinna minu auto enam kunagi ei lähe, isegi õhujagaja pistikut ei suvatsenud mehed tagasi panna.

Sa looda, et sa mujal sama hinna eest sama teenuse saad :)
Pealegi kui sul pidurid tehti, siis kas sa palusid ka käsipiduri korda teha ? Miks sellise veaga üldse mootoritega tegelevasse firmasse minna?
Õhujagaja pistik on muidugi laitmist väärt, aga sa küsi uute autodega firmaesinduses käivate inimeste käest ja nad loevad sulle suuremad vead ette kui sinumainitud apsakad.
Jõudu parema koha leidmisel ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 23.09.07 18:52 Tsiteeri


Päris Kagu-Eesti meestele soovitan diislimeest Põlvamaal Ruusal Rainer 56687235 jagab õpetust ka telefoni teel. Väga asjalik, laseb proovida jne. ja kutsub tagasi kui midagi ei meeldi ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
uunox
huviline



Registreerunud 31.10.05
Asukoht: Tallinn/Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.4D C4, Space Wagon 1,8TD

postitati 26.09.07 21:31 Tsiteeri


Kas see kodanik konkreetselt pihustiotste vahetusega ka tegeleb? Tundub olema kodusnokitseja tüüpi ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 28.09.07 12:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: uunox
Kas see kodanik konkreetselt pihustiotste vahetusega ka tegeleb? Tundub olema kodusnokitseja tüüpi ;)
Sellekohta jään vastuse võlgu, aga suur garaaz on olemas koos tõstuki ja muude vidinatega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
uunox
huviline



Registreerunud 31.10.05
Asukoht: Tallinn/Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.4D C4, Space Wagon 1,8TD

postitati 03.10.07 19:44 Tsiteeri


Kuna siin teemas nii mõnedki postitused juba aastate tagant ja selle ajaga võib olla igas firmas paljugi muutunud, kellel paremaks, kellel halvemaks, siis küsiks oma mure kohta uuemat soovitust:

Oskab keegi juhatada mõne hiljutise kogemuse põhjal Tallinna kandis seltskonda, kes vahetaks ära 2,4D pihustiotsad ja vaataks täpse silma ja kõrvaga ka selle juures pritsenurga üle?

tänud


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kukimuki
huviline



Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5TDI R5 1991a.

postitati 03.10.07 20:45 Tsiteeri


Sooviks isegi teada kus hetkel põhja eesti targemad pead liiguvad . Kuna sai muretsetud diisel audi 100 ja tahaks ära kindluse mõttes kontrollida kas koik on nii nagu peab sest ise ei tea diislist mitte midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zalm
huviline



Registreerunud 02.07.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9TDi

postitati 27.11.07 12:54 Tsiteeri


Kallid Klubilised!

Joe garaaz on selline koht kust hoidke kohe suure kaarega eemale kui soovite, et teie närvisüsteem ja auto veel kunagi millekski kõlbaks. Need mehed ei tea ise ka mis nad teevad kui nad üldse teevad ja mis kvaliteediga, lähed ühe murega sinna ja siis väidetakse Sulle sada asja mis vaja tellida, hiljem selgub, et neid ei olnudki vaja viga muus, need varuosad võib pärast õhtusöögiks ära süüa sest mis nendega enam teha!

Sheff küsib sult, et kas ta pidi siis kohe näiteks uue pumba panema mitte proovima seal sisu ära vahetada!? tere.

On väga tõenäoline, et remondi käigus juhuslikult laguneb autol ära ennem perfektselt töödanud starter, kütuse pump paagis jne?!

Pole elusees hullemat, vaenulikumat ja debiilsemat teenindust näinud kui joe garaaz!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raika61
huviline

Avatar


Registreerunud 21.01.07
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 1993 c4 AAT

postitati 03.12.07 21:03 Tsiteeri
Pärnu dislad



Küsiks ehk kuhu Pärnus pöörduda disla probladega.
Tean et auobaasi õuel on üks Lembit kelle kohta olenkuulnud head kui ka halba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
silve219
huviline



Registreerunud 12.12.07
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.07 22:26 Tsiteeri


Mina tean jõgeva ligidalt ühte väga head diislispetsi, pole kuulnud et keegi oleks kurtnud aga enne pean küsima kas võin numbri anda,äkki tal tööd niigi palju!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prophecy
huviline



Registreerunud 04.08.05
Asukoht: Türi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 2,5tdi Quattro

postitati 26.12.07 19:43 Tsiteeri


Olge head inimesed ja palun abi kuna vaja asjalikku diisleid tundvat inimest tallinnas-lähiümbruses, kes oskaks mu diislit vaadata ja nõu ning abi anda, mis teha vaja ja veel parem kes ka asja jonksu ajaks. Mitte pakkuda Karla Autot ja Joe Garaazi- mõlemad üle linna vargapesad kus ei teata diislite remondist vist mitte kui midagi, kogemused mõlemas. Parem oleks keegi kes diislitega kokku puutunud ja asja täie tõsidusega võtaks.
Ette tänades Prophecy


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.7% - SQL: 41.3%]