Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Diisli spetsid Tartus (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 10086)
tamps
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,5 TDi 1995

postitati 31.10.03 20:10 Tsiteeri
Diisli spetsid Tartus



Oskab keegi soovitada Tartus häid diisli spetse.
Oleks esialgu vaja diagnostika ära teha.
Huvitav palu see maksab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Puli
huviline



Registreerunud 27.04.03
Kasutaja on eemal

Auto: B4 `92 1,9 TDi

postitati 02.11.03 09:36 Tsiteeri


Pöördu DIA-sse. Tehase tänaval. Kuigi hinnad on seal yles kruvitud olen mina sealt alati abi saanud. Teenindusi ei soovita. Dia puhul miinuseks veel järjekord. Minu b4-jal tehti diagnostika ja vahetati vaakumregulaator-kokku võttis kõik aega umbes kolm tundi ja maksin 1100 krooni. Aga need mehed teavad mida teevad. Soovitan soojalt
Veel on yks koht tartus-nurme 5. Oli vist. ARK byroo lähedal. Eramaja. Too mees rohkem remondib mootoreid. Diagnostika (vist) ei tee.
JA siis veel Vasara tänaval Enno motors(või midagi sellist). Ise olen käinud seal ainult pihusteid kontrollimas, muud asjalikku ei oska nende kohta ytelda.

Edu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 27.11.03 22:39 Tsiteeri


Julgen soovitada Kattel diislit, see Mati Katteli firma seal Karete poe taga (Vasara tn?). Omal ainult positiivsed kogemused. St jamasid juhtub ikka tegijal, aga jamad on alati kõrvaldatud firma rahakotist, mitte kliendi omast. Samas nad hirmutavad vist palju kliente ära sellega, et ütlevad reaalsed summad mootoriremondi jms suuremate tööde eest. Mitte nagu tavaliselt, et algul lubatakse odavalt, aga siis hakkab hind kerkima ühe ja teise ja kolmanda vahetust vajava jupi arvelt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.11.03 00:09 Tsiteeri


Igatahes kui mina sinna Kattel Diislis Vasara tn oma mure ära rääkisin siis meeste vastus oli - No kui Karla Auto juba ei osanud seda parandada, siis meie ammugi mitte ja ei võta üldse autot vaadatagi. Suhtumine nagu :o :o :o, või kuidas....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 23.09.07 00:00 Tsiteeri


Ise ka DIA kliendiks viimasel ajal hakanud.Seda julgen ka mina soovitada,kuigi selles on õigus,et hinnad suht kallid.Aga kvaliteet on kõige tähtsam.Ja minu jaoks on plussiks ka see,et kui ütlevad hinna ära siis nii see ka on jäänud.Käin seal ainult mootori ja elektri probleemidega,kuna sinna igat meest lasta ei julge.
Muud tööd teen reeglina odavamates kohtades.
Ja järjekorrad pole minu arust pikad.Samal-või järgmisel päeval on mind alati sisse võetud.
Ja kuna seal viimasel ajal pidand tihti käima siis nad vist tunnevad mu juba lõhnast ära,kui sinna lähen:D tundub,et tänu sellele on mul ka hinnad leebemad ja see on SUUR pluss,et sinna vajadusel jälle pöörduda.

Kattel diislis ka käinud,tegid ka head tööd aga peale seda enam sinna ei lähe,kui läksin sinna vaakumpumba probleemiga. 5 sek. kuulas ja oligi kõik.Ütles,et remontida ei anna ja telligu nende käest 5k uus pump.Õnneks teda ei kuulanud ja leidsin venna,kes 200.- eest korda tegi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
meli666
huviline



Registreerunud 30.09.08
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4-B5 1,9 81 kw

postitati 10.06.18 21:23 Tsiteeri


Soojendan vanat teemat. Oleks vaja abi ühe 1.9 81kw A4-ga seoses. Kindlasti on turbo geomeetria kinni, vaakumvoolikud räbalad ja teadja silm leiab ilmselt vigu veelgi.
Seega kuhu pöörduda? Äkki kellegil mõni hea tegija soovitada, kuhu üle 20 aasta vanuse autoga pöörduda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meelo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0 BiTDI Q Avant S-Line

postitati 12.06.18 16:48 Tsiteeri


Vabalt võid oma murega pöörduda Rahva Auto OÜ poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.9% - SQL: 64.1%]