Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: 2,8 v6 moto (Vastuseid: 43 | Vaatamisi: 9194)
Jaager
huviline



Registreerunud 08.06.06
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2, C4, T4

postitati 08.06.06 20:03 Tsiteeri
2,8 v6 moto



Plaanis osta omale AUDI (mudel pole päris kindel) mida arvate sellisest mootorist? Mis head mis vead? Palju maksavad sellise jupid (hinnanäited)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi499
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c7

postitati 08.06.06 21:07 Tsiteeri


Coupe kere peal vägagi õigustatud mootor...
Ja bensiini kulu ei ole ka suur, muidugi oleneb ka talla paksusest
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.06 21:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jaager
Plaanis osta omale AUDI (mudel pole päris kindel) mida arvate sellisest mootorist? Mis head mis vead? Palju maksavad sellise jupid (hinnanäited)?


Neid ju kahte eri tüüpi ning mõlemad on täiesti erinevad mootorid...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 09.06.06 07:10 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=23306#pid168026

Siin ka üht-teist juttu antud mootorist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.06 15:28 Tsiteeri


V6 ka ndal kogemus aga ise kalduks 2.6 kasuks...aga 2.6 ja 2.8 vahet sa naguinii ei tunne....26 on rohkem end õigustanud....mida suurem mootor seda vähem probleeme ( enda kopgemused 1.8 , 2.0 ja 3.6 :D) aga 2.6 VS 2.8 seda eriti ei õigusta...aga V6 on hea mootor:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.06.06 17:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
V6 ka ndal kogemus aga ise kalduks 2.6 kasuks...aga 2.6 ja 2.8 vahet sa naguinii ei tunne....26 on rohkem end õigustanud....mida suurem mootor seda vähem probleeme ( enda kopgemused 1.8 , 2.0 ja 3.6 :D) aga 2.6 VS 2.8 seda eriti ei õigusta...aga V6 on hea mootor:)

Ise ka aru said nüüd, mida sa siia kirjutasid? :)

Nimeta paar 2.6 eelist 2.8 ees!

Minu arvates ei õigusta end ei 2.6 ega ka 3.6, kuna on olemas 2.8 ja 4.2 :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 09.06.06 18:54 Tsiteeri


M.O.T.T. Black :D


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 09.06.06 19:06 Tsiteeri


100% osta 2,8.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.06 20:12 Tsiteeri


Black too siis oma 4.2 minu 3.6 kõrvale ja vaatame miks peaks siis 4.2 just parem olema....on küll jah kui leiad selle mida pole eestis ära hooratud ja pole raatsitud hooldada...korralike on vähe...ja kui tahad oma aut. 4.2 panna 3.6 manualiga kõrvuti panna siis ära arva, et suurem just võitma peaks....Ja jutt ei käinud eriliselt kihutamisest...lihtsalt rääkisin, et 2,6 ja 2,8 vahe pole nii suur sammuti pole 4.2 ja 3.6 vahe suur...mis sa arvad, et autod mis tühjalt kaaluvad 2 tonni ja on 20 kw (4.2) rohkem peaks nüüd siis järsku nii väga kova olema....lihtsalt pead leidma selle korraliku mootori (mootorid on sageli nii hõredaks aetud, et mõne puhul ei anna pingis isegi 170 kw välja 4.2 puhul---kui ei usu minge lugege siis natuke Soome material V8 kohta...miks just soome põhjus lihtne, seal 4wd Dynod ja asi suht odavalt kätte saadav, et kontrollida oma autosse jäänud hobuseid veel)...Loomulikult on 2.8 ka hea asi aga kas siis on 2.6 ja 2.8 vahe nii tuntav...olen mõlemaga sõitnud (omanud pole) ja mina näiteks tagumendiga aru ei saanud :) aga jah...see juba sõltus ka sellest mis isendiga tegu jne...2.6 (viimane sada 94 a) oli just saksast toodud ja sõitnud 180 000 km ühe omaniku käes (service book---kui seda usaldada) auto osteti saksast otse omanikult ja 2.8 oli elupäevad eestis veetnud ja 60 000 rohkem sõitnud ja palju hullemas olukorras nagu eesti auto ikke :cool:.
Egas ma siin nüüd kõiki 2.8 maha teinud, kindlasti on meil korralike omanike ka aga lihtsalt pole veel sellise 2.8 sõita saanud millel oleks nüüd nii väga palju rohkem minekut kui 2.6...küttet nad võtavad ühte kanti kui siis natuke 2.6 kasuks. Kui tahate tallata ja armastate hobuseid siis vaadake ikke 4.2 s6 or s4 :D
Jutt käis vist tava eluks ja sõitudeks... ei tasuks kupatuuri järgi kohe öelda, et mul 0.2 l või 0.6 l rohkem seega olen kõva mees rajal...eksime tihti nii öeldes...Pigem asi lihtsalt selles, et kuidas on lood mootoriga ja palju keegi soovid sellesse ivesteerida...
Aga hea soovitus teema algatajale, et kui hakkad V-mootoriga audit tahtma siis vaata kohe korralikum...isegi siis kui maksab tunduvalt rohkem, sest V on kulukas hiljem remontida jne...eks need teavad kel on.
Kui tahate aga vaielda teemal 3.6 vs 4.2 V8 siis olen rõõmuga nõus:cool:...eks iga üks kaitseb enda oma...
Peace


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 09.06.06 20:20 Tsiteeri


Ei oska v6rrelda 4.2 vs 3.6, kuid 2004 aasta ac kiirendusel oli just esikolmik 1. 2.6, 2. 2.6 ja 3. 2.6 ... ;)
Nii et ... iga lic kiidab oma p***i


http://badges.fuelly.com/images/smallsig-metric/501789.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.06 20:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mulk
Ei oska v6rrelda 4.2 vs 3.6, kuid 2004 aasta ac kiirendusel oli just esikolmik 1. 2.6, 2. 2.6 ja 3. 2.6 ... ;)
Nii et ... iga lic kiidab oma p***i

haha...no imo naeru sai nüüd kõvasti...(Nii et ... iga lic kiidab oma p***i)
Aga tänud Mulk, et oskasid rahvale näite tuua...muidu audi klubiśt kujunemas nagu mingi street Race "blja mul bumer 2.0...i tü 1.8...:)" aga kahjuks sai rullikas 1.8 naisukese käest foori taga habemesse:) Mõelge ka sellele, et mida suurem seda raskem:)
Luban kui tulen armeest tagasi ja sidur kangem olen klubi kiirendusel platsis ja nõus 4.2 (V8-täisvarustuses nagu mul---s-id ei lähe arvesse...pulli pärast oleks endalgi põnev tõdeda...kahjuks sellel aastal oli plaanis aga sidur ei luba:( ja street raceri autot sellest ei saa...lihtsalt 1 sõit:D ) kõrvuti sõitma:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 09.06.06 20:53 Tsiteeri


Vabandan OT ees,
Aga riivo 3.6 ja 4.2 on ju sisuliselt 1:1 mootor lihtsalt ühel on kolvi käik ja silindri läbimõõt suurem..sul on omal ka 3.6....millest selline pessimis 4.2 vastu? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 09.06.06 21:31 Tsiteeri


Ta on lihtsalt oma 3.6'st nii ära nõiutud, et muud ei teagi :P Aga ega tegelt suurt vahet pole kumb ta on. Samas mina eelistan alati rohkemat vähemale võrdväärse sõidukorra puhul.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.06 06:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: altz1
Vabandan OT ees,
Aga riivo 3.6 ja 4.2 on ju sisuliselt 1:1 mootor lihtsalt ühel on kolvi käik ja silindri läbimõõt suurem..sul on omal ka 3.6....millest selline pessimis 4.2 vastu? ;)

Egas ma ikke pole ka...muidugi on 4.2 hea ja endalegi sai otsitud seda mootorit, ennem kui suuresumma enda omasse panin...lihtsalt minu arvamus on selline, et mõlemad on hääd nii 3.6 kui 4.2 (samad) ei ole neil nii tuntavat vahet olemas...lihtsalt silmade avamiseks, et ei tgasu alati ala hinnata tsipa väiksema mootoriga....jätaks siin selle 3.6 või 4.2 vahe...teemaks siiski 2.8
Keegi tahtis, et nimetaks 2.6 eeliseid 2.8 ees....aga ausalt öeldes ma ei tean üht ja seegi pole eriti märkimisväärne ime vähem võtab küttet....aga palun nimetage mulle siis ise mõni 2.8 mootori eelis 2.6 ees... saame kõik targemaks ....saan asjast aru kui jutt käiks 2.0 e vahest 2.8 V6 ees siis oleks loomulikult kõva tagumendiga isegi tunda...V6 suhteliselt pöördemoment kõvasti parem kui R5 l (ilma turbota):cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 10.06.06 09:07 Tsiteeri


Oled ikka pull mees küll, ütled et sulle ei lähe need steetrace mehed peale ja samas ajad rinna kaarde ja kutsud kiirendama :)
3,6 ja 4,2 ning 2,6 ja 2,8 pole vahet!? Kas sa väändest ka midagi kuulnud oled? Suurem kolvikäik (isegi mõni mill) teeb imet ja mootor muutub jõulisemaks. Keskendudes nüüd 2,6 ja 2,8-le ütlen nii palju, et esiteks kui mina autot endale valisin siis proovisin mõlemad ära (2,6-seid sai neli viis proovitud ja 2,8-seid oli turul vähe ja ainult kahega sain sõita) vahe oli vägagi tuntav ja mida kiirem sõit kõrgema käiguga seda paremini oli vahet tunda sellepärast suurema ka valisin. Teiseks kulud on neil mootoritel samad, ka kütusekulu (raamatus on märgitud, et mingis re˛iimis oli 2,6 isegi janusem). Veel tean niipalju öelda, et 2,6-sel on plastik sisselaske kollektor ja tühikäigu lahendus viletsam, need mõlemad asjad on päris tihti peavaluks omanikele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.06 10:06 Tsiteeri


aga küsimus selline et kumb parem (vastpidavam, küttekulu poole pealt jne) kas 2,8 manuaal vöi automaat? ma kaldun arvama et manuaal parem ja vötab veits vähem kütet siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.06 10:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bella
aga küsimus selline et kumb parem (vastpidavam, küttekulu poole pealt jne) kas 2,8 manuaal vöi automaat? ma kaldun arvama et manuaal parem ja vötab veits vähem kütet siis.


No teoreetiliselt peaks mootor automaatkastiga kestma kauem, sest vedu on ühtlasem ja pinged väiksemad. Olenevalt kastist puuduvad ka nö. piirajasse laskmised


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pred
huviline



Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Merida Matts HFS XC 3000

postitati 10.06.06 11:02 Tsiteeri


Jaja Margus, nii ta kipub olema jah :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 10.06.06 11:21 Tsiteeri


et jälle arutelus see vana hea teema. Kumb on parem kas ema või tütar? Tegelikult on mõlemad head. :D

Mul on olemas mõlemad isendid ja ei ole kummalgi erilisi probleeme. Küttekulu on pm sama. Kiirustel alates mingi 120 km/h on aga 2,8 ökonoomsem. Minu masinate masside vahe +70 kg avandi kasuks.

Need tühikäigujamad lahenevad peale tühikäigumootori vahetamist (puhastamist) või peksab mõni andur segast. Eesti teedel liigub neid 2,6 seid B4, A4 ja A6-si tuhandeid ja ei tea küll et kõik väga nutaksid. Plastkollektor on jah jama, aga kui tuulesuunajad sealt seest eemaldada, siis ei juhtu selle kollektoriga midagi. Mu masinal lihtsalt hõõrusid need tuulesuunajad lahtiselt olles kollektorisse augu ja tühikäik ja pöörded hakkasid kõikuma. Jootekolviga sulatasin augukese kinni ja töötab tänaseni.

Ütleks siis ostusoovituseks seda, et pigem valida ikka 2,8 aga kui on väga korralik 2,6 siis eelistada viimast. Kui nüüd välja tuua 2,8 eelised, siis on see need +18 kw, mis ta 2,6-st võimsam on. Loomulikult räägime me siin 12V mootoritest.

Hinnaerinevusi tavahoolduses pole.

Ahjaa ja üks asi veel: muidugi osta auto vastavalt vajadusele, kuid siiski käiks selle mootoriga kokku quattro ja manuaal. Vähemalt proovi selliseid ka, äkki hakkab meeldima.
Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.06 13:04 Tsiteeri


Huvitav küll aga miks meilk siin klubis 2.6 omanikud 2.8 omanike lüpsavad:)...olgu jätan jonni...teoreetiliselt on 2.8 võimsam ...parem ja ka kasulikum.
Quattro teeb sellest mootrist ka talvel tasemel auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
iiex
huviline

Avatar


Registreerunud 12.04.05
Asukoht: Harju mk
Kasutaja on eemal

Auto: Compu

postitati 11.06.06 17:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
Huvitav küll aga miks meilk siin klubis 2.6 omanikud 2.8 omanike lüpsavad:)...olgu jätan jonni...teoreetiliselt on 2.8 võimsam ...parem ja ka kasulikum.
Quattro teeb sellest mootrist ka talvel tasemel auto.

Amen to that...:D


Mina sõidan ilusti.Ausõna...:)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.06.06 19:28 Tsiteeri


Minu soovitus tulenes sellest, et see, kes V6 mootoriga auto ostab, teeb seda just nimelt ootuses, et kiirus- ja kiirendusomadused oleksid paremad kui keskmisel liikluses osaleval autol. Kui tehasest on välja tulnud 2 väga sarnast mootorit, millest ühel on 18KW ja 25Nm rohkem ning tüüpvigu vähem, siis ma ei näe ühtki põhjust seda teist osta ja pärast sõites kogu aeg alateadlikult end kiruda, et miks ma kurat seda esimest ei ostnud...

Pole mõtet võrrelda "nagu uut" 2.6 ja ära hooratud 2.8-t, võrrelgem ikka sarnases korras mootoreid. Turg on autosid täis, valikut on piisavalt.

Mul on hetkel teine 2.8 V6-mootoriga auto - esimene oli automaat, praegune siis manuaal ning arvan, et ainuke, mis mind paneks 2.6 mootoriga auto ostu kaaluma, oleks see, kui auto oleks täislisadega, ideaalses korras ja tuleks keskmisest omajagu soodsamalt kätte. Kui mul peaks tekkima tahtmine või vajadus ökonoomitseda, ostaksin R4 või R5 mootoriga auto ega tükiks seda V6 või V8-ga võrdlema.

Üks USA raua meeste vanasõna ka: "There is no replacement for displacement". ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.06 19:38 Tsiteeri


To: Black suuresti on sul õigus aga üks lause natuke häiris...kui tahad nobedamat autot siis V6 aga on ka V8 100 olemas (s näol) võtkem juba see....ise te vaidlesite, et miks peaksin leppima lahjemaga ja väiksemaga kui on olemas suurem. Mis aga puutub 2.3 R5 siis ka see on suhteliselt janune ja ka samas nobe mootor (õigustab end kupeel).
Ei ole ma kangekaelne aga nalja saab siin meie vaidlemistega...eks ta rohkem maitse asi ole...2.8 on hea osta ära ja siis kirjuta uuesti, et kuidas on. Kas jäid rahule või tahab ökomat või veel võimsamat. Mina igaljuhul võin nii öelda omast kogemusest, et oli 2.0 (lahja),1.8 118 kw (lahja) , nüüd 3.6 184 kw ( tahan 4.2 bi-turbot:D:D:D) alati jääb lahjaks jne...mina aga piilun oma Rs 6 edasi ja olen selle peale väljas...Kunagi suudan sellise endale omandada:P.
Black kuidas automaat ennast 2.8 õigustas (endal kogemused puuduvad aut. kohta)...Mugav oli ta kindlasti aga muud faktorid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 11.06.06 19:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
Black kuidas automaat ennast 2.8 õigustas (endal kogemused puuduvad aut. kohta)...Mugav oli ta kindlasti aga muud faktorid?


2,0 oleks peaaegu pähe saanud.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.06.06 20:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
To: Black suuresti on sul õigus aga üks lause natuke häiris...kui tahad nobedamat autot siis V6 aga on ka V8 100 olemas (s näol) võtkem juba see....ise te vaidlesite, et miks peaksin leppima lahjemaga ja väiksemaga kui on olemas suurem.

V8 hooldus- ja ülalpidamiskulud on V6 omadest juba veidi suuremad (või vähemalt on 90% inimestest selline eelarvamus). Jah, alati saab osta veel ja veel ja veel võimsama auto, eks igaüks teab ise, mida ta enda jaoks optimaalseks peab. "V8 100" viga on minu arvates selles, et seda ainult manuaalina tehti. V8-l on piisavalt jõudu, et automaatkasti veidi uimasemat loomust kompenseerida ning 100/A6 ja suurema auto korral eelistaks mina (99% ajast linnas liigeldes) automaati. Kuid see on juba teine teema...

Tsitaat:
Algselt postitas: riio
Black kuidas automaat ennast 2.8 õigustas (endal kogemused puuduvad aut. kohta)...Mugav oli ta kindlasti aga muud faktorid?

Ega ta kiirendusauto polnud, kuid linnaliikluses oli igati mõnus. Jalgu ei jäänud, pigem liikusin alati keskmisest veidi kiiremini. Reaalsus on, et midagi pingutamata ja kellegagi joonestamata tühikäigult startides saab automaadiga foori tagant kiiremini liikuma. Ja kui aus olla, siis mulle täitsa meeldis see automaadi "kummivenitamisehääl". :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 77.9% - SQL: 22.1%]