Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: 2,8 v6 moto (Vastuseid: 43 | Vaatamisi: 9229)
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.06 20:34 Tsiteeri


teie jutu peale:D hakkab mul mingi arusaam juba tekkima ja üritan siis leida midagi sobivat endale. ei otsi jah kiirendus pilli vaid suurt, mugavat ja AUDIT. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.06 20:34 Tsiteeri


Jah selles osas on sul õigus sõbra V6-l on tõesti hooldus,-ülalpidamis kulud väiksemad pea 2 korda (kütte kulu on aga pea täpselt sama:D:D:D Mnt 8-10 ja linnas 11-15) . Millegi pärast on Audi sellise värgi loonud, et kui võimsam mootor siis sisuliselt maksab jupp 2 korda rohkem. Aga kui rohkem uurida siis on detaile mis tegelikult võivad klapida teiste audidega...Näiteks minu V8 kattub palju asju 20 v 200 juppidega ja nad on samad kuid V8 nime all maksavad märksa rohkem aga saan hakkama ja ei kurda. Kui tahad mugavust ja võimsust pead miskit ka välja käima. Linnas on muidugi mugavam autm. aga mina just muretsesin omale V8 põhjusel, et sellel isendil oli 5 k. manuaal...kuna mulle meeldib selle kaikaga vehkida ja kulgeda. Juhile peab ka sõidurõõmu olema. Aga eks ta maitse asi ole...kui vanemasse ikka jõuan küll siis ostan automaadi ;) Peamine oleks minu arvates see, et quattro on üle prahi seega peaks ka piisavalt võimeka 2.8 V6 audil olema quattro:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.06 20:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bella
teie jutu peale:D hakkab mul mingi arusaam juba tekkima ja üritan siis leida midagi sobivat endale. ei otsi jah kiirendus pilli vaid suurt, mugavat ja AUDIT. :cool:

Ohh jah...minu masin on selle 2 tonnise massiga nüüd küll kõige ilgem kiirendaja...ei me ei kiirendanud siin midagi...lihtsalt kukkusime sel teemal liigselt vaidlema. Audi 100 on mugav ja suur ...V8 on suurem ja veel mugavam:D:D:D Hakkame selles sammuti vaidlema? Või on mul õigus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.06 20:42 Tsiteeri


ei mina ei vaidle:D ma üritan siit tarkka nöu saada!


ma ei tea kas nii tohib aga pakub huvi selline siis tartust- http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=52f64b0b750b1806a722715b97113d95
kuna valik on väike siis quattroid pakkuda eriti pole. peab siis esiveolisega leppima vöi. ei tahaks muidugi aga piiratud eelarve kahjuks hetkel.:(

krt ise seda hetkel (kuulutust) vaatan siis tundub et juhi poolne tiib värvitud, vöi ma eksin?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.06 20:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bella

ma ei tea kas nii tohib aga pakub huvi selline siis tartust- http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=52f64b0b750b1806a722715b97113d95
kuna valik on väike siis quattroid pakkuda eriti pole. peab siis esiveolisega leppima vöi. ei tahaks muidugi aga piiratud eelarve kahjuks hetkel.:(

Sellise summa eest.....??? otsi juba natuke juurde või räägi ummiga ja osda tema s ära mis vist oli 55 000 ja kümme korda paremas korras ja parem variant kui see poole veoline! Mina ei oska esiveolist avanti komenteerida. Sõbral küll on ja liiga kah aga talvel võid quattro mõnudest vaid unistada:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.06 20:45 Tsiteeri


ummi müüs ära juba!!

ma tean nendest "quattro" mönudest. mul oli enne 90 quattro ja ega tahagi seda poole veolist


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.06 20:48 Tsiteeri


kontrollisin ise sedagi jah magasin maha ummi auto müügi...loodame, et jäi klubisse. Mina ususn, et küll neid quattroid leidub...Auto ost pole asi millega kiirustada...Auto platse ma ei usalda enam omast kogemusest:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.06 20:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
kontrollisin ise sedagi jah magasin maha ummi auto müügi...loodame, et jäi klubisse. Mina ususn, et küll neid quattroid leidub...Auto ost pole asi millega kiirustada...Auto platse ma ei usalda enam omast kogemusest:)


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=28759 :(:(:(:( no vot , auto turud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.06.06 21:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
Audi 100 on mugav ja suur ...V8 on suurem ja veel mugavam:D:D:D Hakkame selles sammuti vaidlema? Või on mul õigus

Ikka vaidleme :P - teljevahe ja rööbe on tal tegelikult C3 ja C4 kerega 100-ga suht sarnased, seega sõidumugavuses ei tohiks olulist vahet olla. Suurem mass on minu nägemuse järgi ainuke, mis seal sõitu stabiilsemaks muuta saab.

Autoweek järgi (loodan, et hollandi keel ei valmista kellelegi raskusi :P):

V8:
lengte 4,87 m
breedte 1,81 m
hoogte 1,42 m
wielbasis 2,70 m
spoorbreedte voor 1,52 m
spoorbreedte achter 1,54 m
massa leeg 1710 kg
max. toelaatbare massa 2310 kg

2.3Q C3:
lengte 4,79 m
breedte 1,81 m
hoogte 1,42 m
wielbasis 2,69 m
spoorbreedte voor 1,48 m
spoorbreedte achter 1,49 m
massa leeg 1334 kg
max. toelaatbare massa 1910 kg

2.8Q C4:
lengte 4,79 m
breedte 1,78 m
hoogte 1,44 m
wielbasis 2,69 m
spoorbreedte voor 1,53 m
spoorbreedte achter 1,53 m
massa leeg 1492 kg
max. toelaatbare massa 2070 kg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pred
huviline



Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Merida Matts HFS XC 3000

postitati 11.06.06 21:43 Tsiteeri


Mina olin ka alguses vaimustuses V6'st aga nagu iga asjaga siin elus harjub ka sellega ära. Ütleme, et ökonoomne see mootor küll pole ja tõmme sõltub sellest, mis kast järel on. Alati ei pea see ka paika, et automaatkastiga mootorid paremini säilinud, minu 30v näiteks polnud aga noh võis olla ka juhus.Loomulikult tuleb arvestada, et V6'l on kõiki asju 2tk mistõttu tuleb mõelda ka ülevalpidamiskulude peale. Igatahes kui V6 siis 2.8 ja quattro. Kui ei siis ikka vana hea 2.2tq :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.06 21:53 Tsiteeri


Muidu kõik klapib aga ainult tahad V8 sada kilo kergemaks teha minul tühi mass 1810 kilo:P....Me kaks olema nagu laste ajas kummal pikem till :D:D:D aga olgu. Aga seda sa tõestasid jällegi, et V8 on sutsu suurem kui 100....täpselt smamoodi oli ka ju 2.6 ja 2.8 vahe sutsu võimsam...anname andeks....Nii kas kuidas lisavarustusega lood on. Või arvad, et V8 need suured kilod lihtsalt külge keevitatud, et maa peal püsiks:D...Mul siis V8 kogu võimaliku lisavarustusega Välja arvatud nahk istmed (kahjuks või õnneks usu või mitte ....mina vihkan nahk istmeid ühel isiklikult põhjusel ...sellepärast ka mul mitte nahk) Ma ei viitsiks tõesti kogu lisade kompotti ülesse kirjutada mis mul on jne (kõik ka töötab vääga hästi) kas ka tavalisel sajl kõik lisad olemas. Kindlasti on pisi asju m´ida sajale ei saanud...kuigi sada juba al. 91 a tunduvalt uuem mudel jne. Kas sajal on selline lisa nagu autom. akna loputus (koos programmi ja mootoriga), tulede pesurid koos kojameestega vist siiski olid, el. istmem? Kliima oli seda tean. Istmete soojendused olid sammuti. Cruise Controll ei tea kas originaalis olid, komp ja sellega raadio juhtimine mäludega? Ja hunnik nahka , puitu ja veel kvaliteet materiale ;) mis teevad asja pehmeks ja tagumendile mugavaks. Kusjuures on taga istujate peakohal eraldi tehtud pea lisa ruum, et ilmselt sinna saaks ka mugavalt istuma 2 meetrine:)) inimene. Ohh neid lisasid jätkub ja asi suht mõtetuks läinud. V8 natukle suurem ja ära tule ümber lükkama;)...Lihtsalt huvi mõttes...kust saaks kontrollida pagassi suursuste erinevusi. Ahjaa V8 on heli isolatsioon 10 korda korralikumalt tehtud...tiivad mingit jama täis, vatti, isolatsioon materiale topitud igasse kati kuhu saadud tehasés, et salongis oleks pehme mugav ja vaikne istuda:D:D:DKõige mugavamaks asjaks loen aga ise tagaistujale soojenduste viimine koos kliimaga sammuti. Ei ole mõeldud vaid juhi peale:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 12.06.06 06:40 Tsiteeri


Sa Riio oled vist kogu nädalavahetuse ainult joonud? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.06 14:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mms
Sa Riio oled vist kogu nädalavahetuse ainult joonud? :D

Panid päris täppi....oli üks kõva sünnipäev :D:D:D...endalgi päriis huvitav siin lugeda mis kokku jahutud ja Blackiga vaieldud:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 12.06.06 20:36 Tsiteeri


:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 13.06.06 09:29 Tsiteeri


Mõlemat omanud nii 2,6 kui ka 2,8 12V mootoriga isendit. Liigutavad ennast mõlemad edasi, aga ise omade kohemuste põhjal rohkem 2,6't ei osta, kuna 2,8 on Oluliselt erksama iseloomuga ja kannatab rohkem kuuma ja pikemat laksamist. Normaalselt hooldatud isendi liigitan küll igiliikurite hulka. Standardvigasid neil loomulikult on, aga millisel mootoril neid poleks. Hea eelis on V6'l see, et pole jagajat ja sellest tulenevaid jamasid, kulumisest tingitud valesüüdet jne. Momendil 2,8 motot hooranud üle nelja aasta ja pole täheldanud, et ostmise hetkest õligi rohkem võtaks ~110tkm läbitud ja ~260tkm kellal. Pole kohe mitte kerge jalaga isik. Ainus mure, mis mind vaevab on see, et Eestis pole teesid, kus saaks auto mootorit "lahti" sõita, ehk siis mõningastest lajatamistest ei piisa, et kõik kanalid lahti oleks ja jääkski. See ~2 käiguga ~100kmh teema (motoor lahti) on mootorile põhimõtteliselt ikkagi tühi käik kõrgematel pööretel, kuna koormust pole. Kärukonks ja kõrge haagis taha maanteel on olnud alati abiks, peale seda on mootor jälle pikalt nurrunud kapoti all rahulikult ja kindlalt :) Hoolduskulude poolest on ju iseenesest mõistetav, et mida rohkem kapoti all on, seda kallimaks hooldus läheb. Odavamalt saab 1,8 20v motoga hakkama :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jaager
huviline



Registreerunud 08.06.06
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2, C4, T4

postitati 21.06.06 21:06 Tsiteeri


sai sii lõpuk soetatud endale AUDI tegu siis 90-ga, 2,8 v6, varsti ehk teen uue teema koos piltidega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Snowhite
huviline



Registreerunud 12.06.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5 S6

postitati 21.07.06 21:03 Tsiteeri
hehh?



mis asi on 90 2.8 mootoriga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.07.06 11:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Snowhite
mis asi on 90 2.8 mootoriga?

USA B4 ilmselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Snowhite
huviline



Registreerunud 12.06.06
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5 S6

postitati 23.07.06 15:42 Tsiteeri


njah, selliseid muidugi liigub palju igal pool...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.6% - SQL: 34.4%]