Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: 2.8l V6 mootori head ja halvad küljed (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2534)
Cont
huviline



Registreerunud 02.10.05
Asukoht: Räpina-Tartu-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 2.8

postitati 02.01.06 18:17 Tsiteeri
2.8l V6 mootori head ja halvad küljed



Sai siis endale kuuaega tagsi saksast toodud -91a 2.8liitrine B4. Mõned kiidavad seda mootorit mõned laidavad. Sooviks teada teie arvamust. Õlikulu on kuskil 100g per 2000km. Ja üks välja laske kolektor oli kõver(viga kõrvaldatud). Nii, et kui vähegi tahtmist ja viitsimist siis äkki annate oma arvamuse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 02.01.06 18:23 Tsiteeri


Omatud sai C4-ja 2,8 128kw ja praegugi veel igatsen seda tagasi. Suht mõistliku kütusekuluga sai rahuldava kiirenduse ja ka mõnusa veomomendi madalatel pööretel. Väidetakse küll, et 2,8 on kehv mootor, aga korralikul hooldusel töötab see mootor väga hästi. Lisaks veel, et rihma vahetus on küllaltki odav.
Ühesõnaga väga väärt valik ja edu liiklemisel.

Terv Veiko


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cont
huviline



Registreerunud 02.10.05
Asukoht: Räpina-Tartu-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 2.8

postitati 02.01.06 18:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ve1ks
Omatud sai C4-ja 2,8 128kw ja praegugi veel igatsen seda tagasi. Suht mõistliku kütusekuluga sai rahuldava kiirenduse ja ka mõnusa veomomendi madalatel pööretel. Väidetakse küll, et 2,8 on kehv mootor, aga korralikul hooldusel töötab see mootor väga hästi. Lisaks veel, et rihma vahetus on küllaltki odav.
Ühesõnaga väga väärt valik ja edu liiklemisel.

Terv Veiko


Tänud:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 02.01.06 19:54 Tsiteeri


Ise olen audi v6'ga ringi vuranud ~5.a. Viimane liikur hakkab minu käes neljandat aastat teenima. Kui pisut suurem kütusekulu pole probleem, siis igati mõistlik for daily use. Probleeme põhjustab sellisele mootorile ainult idioodist omanik, mitte et asi oleks mingil moel kehv. Kui nüüd valida on 2,6 või 2,8 vahel, siis esimest ma ei osta enam iialgi (mõttetult uimane isend).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pred
huviline



Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Merida Matts HFS XC 3000

postitati 02.01.06 22:43 Tsiteeri


Kogemus küll V6 30v'ga kuid asi seegi :)
Kui on korras mootor siis on väga hea mootor, kui suuremat bensukulu ei karda.Kindlasti peaks olema sellise moto otsas quattro (minu isiklik arvamus). Ei ole seal midagi ülemõistuse kallist ka, kui jutt AAH mootorist, rihmad,rullid jne on mõistliku hinnaga. Igatahes edu ja naudi V6 häält ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 03.01.06 08:43 Tsiteeri


mina olen pidanud v6 2,6 nüüdseks ca poolteist aastat ja 2,8 st 3 kuud. 2,8 on coupe ja 2,6 avant (mõlemad quattrod).

Mootor iseenesest väga hea, seniks kuni kõik töötab ja toimib. Kui aga miskit üles ütleb ja täpselt ei tea või ei saa aru mis täpsemalt, siis kirub ja vannub ju igaüks. Kui mul sierra oli siis remontisin teda igal nädalavahetusel ja üldse ei kirunud :D

Doonoreid on ka piisavalt, sest tegu väga levinud mootoriga.

Seda hala on siin foorumis olnud palju v6 mootorite kohta, kuid põhiline on mitte soetada omale turu kõige odavam aparaat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cont
huviline



Registreerunud 02.10.05
Asukoht: Räpina-Tartu-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 2.8

postitati 03.01.06 16:21 Tsiteeri


Tänud kõigile kes suvatsesid vastata;):D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.6% - SQL: 62.4%]