Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10
Autor:
Pealkiri: Varaste vastane seade (Vastuseid: 241 | Vaatamisi: 110355)
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 04.04.12 13:29 Tsiteeri


Nagu ka audi_a4_v6 ütles, siis parim viis varaste eemale hoidmiseks on midagi sellist. Aga üldiselt on nii, et kui varas ikka midagi väga tahab, siis ta ka võtab.


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 04.04.12 13:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ülks
Nagu ka audi_a4_v6 ütles, siis parim viis varaste eemale hoidmiseks on midagi sellist. Aga üldiselt on nii, et kui varas ikka midagi väga tahab, siis ta ka võtab.


Noh jah, üsna lihtne on see võtmine teha piisavalt keeruliseks. Keegi ei tule 10a vanale passatile või a4-le rekkaga järgi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 04.04.12 13:54 Tsiteeri


Varaste vastaste seadmete eesmärk ei olegi 100%'liselt takistada auto käivitamist vms, eesmärk on varga jaoks käivitamine/ärandamine võimalikult raskeks teha. Kui lisaimmoga/signaga/bearlock'iga auto varastamiseks kulub 5-10min ja kõrvalhoovist on võtta analoogne auto millel on ainult tehasesigna peal siis ilmselt võetakse see. Erandid on muidugi konkreetse auto tellimus või need autod millele on varuvõti kuhugi peegli sisse/põhja alla peidetud juba müügiplatsil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 04.04.12 14:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Varaste vastaste seadmete eesmärk ei olegi 100%'liselt takistada auto käivitamist vms, eesmärk on varga jaoks käivitamine/ärandamine võimalikult raskeks teha. Kui lisaimmoga/signaga/bearlock'iga auto varastamiseks kulub 5-10min ja kõrvalhoovist on võtta analoogne auto millel on ainult tehasesigna peal siis ilmselt võetakse see. Erandid on muidugi konkreetse auto tellimus või need autod millele on varuvõti kuhugi peegli sisse/põhja alla peidetud juba müügiplatsil.


Normaalse lisaimmoga ja bear lockiga asja ärandamiseks ei kulu kindlasti 5-10 minutit.
Isegi krt kui sa mootorsaega kallale lähed ei kulu nii vähe aega.

Ega varas ei tea, millise signaali peal ja kus täpselt sul asi ära katkestatud on. Miljon erinevat asja on võimalik välja mõelda.
Aju pistikus testriga leida, kust signaali ei tule on vähe keeruline ettevõtmine. No okei, 12V kontrollid kõik läbi, vead "puudu olevad juhtmed" otse, seejärel saad veakoodi, et andurist ei tule signaali.
Minu autol vähemalt tuleb pool mootorit laiali kiskuda, et pöörete andurile ligi pääseda ning otsejuhe vedada.

Bear lockist ma üldse ei räägi. Asi paigaldatakse igasuguste plastikute alla ning kogenud paigaldajal läheb aega paigaldamisega tunde.
Ehk siis ainus võimalus see sealt kätte saada kiirelt on mingisuguse tugeva lõikuriga sealt kõik välja lõigata (asi on tehtud väga tugevast materjalist, suvalise kettaga sellest läbi ei saa). Selle luku muukimisega läheb veel rohkem aega.

Mul küll bearlocki pole, kuid ma pakun, et kui keegi tahaks mu autot minema viia nii, et see käima ka läheb, läheb selleks vähemalt üks tund. Seda sel juhul kui varas TÄPSELT teab, kuidas ja mis mul tehtud on, sest vähemalt nii palju läheks mul endal aega, kui ma ei teaks, kuidas asja maha võtta, kuid teaks täpselt, mis katkestatud on.
Need autod, mis viiakse on tavaliselt kõigest tehase signa ja tehase immoga. Kui teil mingigi lisavahend seal peal on (ja see ei ole lihtsalt kütusepumba peal), siis kui just treilaga ei tulda, võib rahulikult magada.

P.S.
Ma mõistan, et su välja toodud aeg oli pigem võrdluse jaoks ja ma nõustun sellega, aga lihtsalt tahtsin mainida seda, et korralikult paigaldatud lisaseadmete leidmine ja kõrvaldamine võtab päevi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 04.04.12 15:09 Tsiteeri


See 5-10min näide oli puhtalt piltlik, et oleks võrdlusmoment autoga millel pole lisakaitsevahendeid paigaldatud. Enda eelmisel autol oli bearlock ja tean hästi millest see tehtud on ja kuidas paigaldatud. Ikkagi ma arvan, et mu mõte point oli arusaadav ja ei vaja täiendavat poleemika tekitamist :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
HawkHill
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.10
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.12 18:32 Tsiteeri


Üks link kust leiab nimekirja autodest, mille immo on lihtsalt ära nullitav:
http://www.alibaba.com/product-free/111768239/VAG_IMMO_BYPASS.html

Sama programeerimisseadet on konfiskeerinud ka Eesti Politsei.
Konkreetse seadme hind on küll 2400 USD aga arvestades auto hinda on see ost vargale vägagi tasuv juba esimese autoga.
Sama funktsionaalsusega seadme leiab ka palju odavamalt või saab kasutada samadel eesmärkidel PC-d.
Nimekiri on ainult infoks.

Nimekirjas olevate autode omanikud peaks igal juhul mingi lisaturvaseadme paigaldama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ocb
huviline



Registreerunud 30.11.11
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 200 20vt

postitati 22.04.12 17:09 Tsiteeri


Tsitaat:

meeldetuletuseks siin kaabakate vastu sõdimise variantidest...et ka need tegelased oskavad ka internetti kasutada ja seda teemat lugeda :) niet ärge päris oma süsteeme kirjeldama hakka mis omal masinal kuna vähemalt üks kasutaja selles teemas vastanuist on just sellise taustaga (staa˛ikas).



Meeldetuletuseks siin kaabakate vastu sõdimise variantidest.
Ka need tegelased oskavad internetti kasutada ja seda teemat lugeda :) nii, et ärge päris oma süsteeme kirjeldama hakka, mis omal masinal, kuna vähemalt üks kasutaja selles teemas vastanuist on just sellise taustaga (staa˛ikas).


Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 07.10.12 12:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ocb
Tsitaat:

meeldetuletuseks siin kaabakate vastu sõdimise variantidest...et ka need tegelased oskavad ka internetti kasutada ja seda teemat lugeda :) niet ärge päris oma süsteeme kirjeldama hakka mis omal masinal kuna vähemalt üks kasutaja selles teemas vastanuist on just sellise taustaga (staa˛ikas).



Meeldetuletuseks siin kaabakate vastu sõdimise variantidest.
Ka need tegelased oskavad internetti kasutada ja seda teemat lugeda :) nii, et ärge päris oma süsteeme kirjeldama hakka, mis omal masinal, kuna vähemalt üks kasutaja selles teemas vastanuist on just sellise taustaga (staa˛ikas).


Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."
Lao lagedale kes see kasutaja siin vastanuist on kellel selline taust:cool:


Adolf Hitler!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanekHL
huviline



Registreerunud 11.11.12
Asukoht: Ristiküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 14.11.12 23:31 Tsiteeri


Ise ma soovitan midagi sellist! :)

http://www.upload.ee/image/2829018/60200912619324154885.jpg


Janek Hell 5166549 JanekHL@hot.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 15.11.12 05:47 Tsiteeri


http://www.berkeleyside.com/wp-content/uploads/2011/10/DSC_0006-1024x680.jpg

Too jubinas on küll USA-s kasutusel olev valesti parkijatele mõeldud lukk, aga sellise riistapuuga oleks kah jupp aega mässamist :D


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kkajaste
huviline



Registreerunud 29.11.12
Kasutaja on eemal


postitati 29.11.12 14:28 Tsiteeri


Tümistajatele varaste vastane seade:D
http://www.youtube.com/watch?v=QeWXGy8Uack


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Bengt
huviline

Avatar


Registreerunud 05.06.12
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2007 Honda Cr-v Exetucive

postitati 05.12.12 21:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kkajaste
Tümistajatele varaste vastane seade:D
http://www.youtube.com/watch?v=QeWXGy8Uack


Vähe jõhker aind, kudas siis pärast autot puhtaks verest ja ....

Bengt


There is no school like the oldschool and I'm the [roppus] headmaster
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.10.13 20:11 Tsiteeri


Kaevaks vana teema üles ja küsiks, et kus ja kes oleks mõistlik autole lisa immo paigaldaja, nii et kindlustus ka aktsepteeriks. Ühest firmast sai pakkumine võetud ja nemad pakkusid välja sellise varjandi, kus tuleks koguaeg kood sisestada.
See varjant ei taha minule kuidagi sobida, sest autoarmatuuri risustada mingi koodi paneeliga, on väga kole ja ilmselt ka tüütu.
Kui kellelgi on kogemusi, võib jagada u2u või siis siia.

Fred


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 19.10.13 07:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fred2103
Kaevaks vana teema üles ja küsiks, et kus ja kes oleks mõistlik autole lisa immo paigaldaja, nii et kindlustus ka aktsepteeriks. Ühest firmast sai pakkumine võetud ja nemad pakkusid välja sellise varjandi, kus tuleks koguaeg kood sisestada.
See varjant ei taha minule kuidagi sobida, sest autoarmatuuri risustada mingi koodi paneeliga, on väga kole ja ilmselt ka tüütu.
Kui kellelgi on kogemusi, võib jagada u2u või siis siia.

Fred


Mulle meeldib selline lahendus, kus sul peab lihtsalt üks väike tablett taskus olema. Kui ei ole, oled minuti pärast keset teed ja auto seisab. Visuaalselt midagi ei näe.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 19.10.13 07:16 Tsiteeri


Kas oled lasknud paigaldada oma autole ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 19.10.13 07:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HawkHill
Üks link kust leiab nimekirja autodest, mille immo on lihtsalt ära nullitav:
http://www.alibaba.com/product-free/111768239/VAG_IMMO_BYPASS.html

Sama programeerimisseadet on konfiskeerinud ka Eesti Politsei.
Konkreetse seadme hind on küll 2400 USD aga arvestades auto hinda on see ost vargale vägagi tasuv juba esimese autoga.
Sama funktsionaalsusega seadme leiab ka palju odavamalt või saab kasutada samadel eesmärkidel PC-d.
Nimekiri on ainult infoks.

Nimekirjas olevate autode omanikud peaks igal juhul mingi lisaturvaseadme paigaldama.

Selliseid asju saab 100 USD eest :) Paraku on mõtekas jah ikkagi tehase seadetele mitte loota...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 19.10.13 12:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fred2103
Kas oled lasknud paigaldada oma autole ?


Ei ole, kuid mul on olnud C6 auto sellisega. Väga mugav, õigemini sa ei märkagi seda.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 19.10.13 12:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: fred2103
Kas oled lasknud paigaldada oma autole ?


Ei ole, kuid mul on olnud C6 auto sellisega. Väga mugav, õigemini sa ei märkagi seda.

Kusjuures ise olen ka seda vaatand ja plaan peale panna :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.10.13 12:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fred2103
Kaevaks vana teema üles ja küsiks, et kus ja kes oleks mõistlik autole lisa immo paigaldaja, nii et kindlustus ka aktsepteeriks. Ühest firmast sai pakkumine võetud ja nemad pakkusid välja sellise varjandi, kus tuleks koguaeg kood sisestada.
See varjant ei taha minule kuidagi sobida, sest autoarmatuuri risustada mingi koodi paneeliga, on väga kole ja ilmselt ka tüütu.
Kui kellelgi on kogemusi, võib jagada u2u või siis siia.

Fred



Milline selts lisaimmot vargakasko jaoks nõuab? Endal on seni ainult signalisatsioonist piisanud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.10.13 13:11 Tsiteeri


Ja mida see tilu-lilu tablett taskus kaitseb või ära hoiab?! Isegi seal pole kasu, kus mõni täis peaga karvane, kes pea ees komistas auto klaasid puruks :D.
Tõsi, kindlustusfirma jaoks saab mingi linnukese kirja ja sellega ka kõik lisaväärtus lõpeb. Autot, mida tahetakse ärandada sellised "preservatiivid" ei kaitse ega ka hakka kaitset pakkuma. Soe soovitus on sellist naiivsuse nivoo levitamist pisut paremini taltsutada.
Kui mureks on auto ärandamine siis sisuliselt ainus ja ka kõige tõhusam saab olla viivitamatu sellisest juhtumist teada saamine / teavitus, juhtumi kohta info edastus koos jälitusseadme (mõni gprs/sat alarm-tracker) andmetega politseile / riigi operatiivjuhtimise all läbiviidava jälitustegevuse algatamiseks.
Teadma ja arvestama peab mõtlev inimene sellega, et igale relvale on vasturelv ja näiteid on ka väga lähedalt, kus selliste RFID juradega auto omanikud on karmimates oludes ka elu kaotanud.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 19.10.13 14:15 Tsiteeri


Jah, võib olla tõesti pole sellisest asjast abi. Mina rääkisin mugavusest. Minu omal olid mahuandurid jms. ka lisatud karvaste ja kõikuvate vastu. Kuna ise ei paigalda ega tunne neid asju, siis ka ei vaidle. Ja Viljandi pole õnneks Tallinn. Ma ei hakka siin uuesti teemat üles kiskuma, kuid mul on oma vara kaitseks vähe teised arusaamad, kui kellegile või millegi lootmine. Vähe teise aja inimene vist ;).


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.10.13 14:33 Tsiteeri


Sama siin, mugavus ülekõige.
Näitlik olukord; Kui autol gprs/sat alarm-tracker puudub, istuda 18:00-19:30 Ugalas ning 18:12 tõsteti auto selga ja liigub lõuna suunas.
1. Mis kell "teise aja" inimene, kes ise tahab midagi teha, sellest teada saab, et midagi ette võtta?
2. Mis rolli mängib selles kõiges mugav rfid lutikas?

Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Jah, võib olla tõesti pole sellisest asjast abi. Mina rääkisin mugavusest. Minu omal olid mahuandurid jms. ka lisatud karvaste ja kõikuvate vastu. Kuna ise ei paigalda ega tunne neid asju, siis ka ei vaidle. Ja Viljandi pole õnneks Tallinn. Ma ei hakka siin uuesti teemat üles kiskuma, kuid mul on oma vara kaitseks vähe teised arusaamad, kui kellegile või millegi lootmine. Vähe teise aja inimene vist ;).



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 19.10.13 15:31 Tsiteeri


Ei tasu olla nii paranoiline, ja muide, teatris ei käida autoga ;). Ja kui juhtubki hullem, siis oli see ainult üks tükk rauda, mille pärast minu elu küll seisma ei jää.
Rohkem ei viitsi sõna võtta sel teemal, kuna pole selle ala inimene.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.10.13 15:49 Tsiteeri


Lõpuks jõuamegi selleni, et "teise aja" inimesed, kes ise midagi teha tahavad peavad teisi naiivseteks ja paranoilisteks, lasevad oma autole paigaldada mõttetuid jurasid, mis enamasti irriteerivad ühtlasi ka igasugu prääksudega ainult kaaskodanikke :D.
Kogu mäng käibki lõpuks ainult liising/kindlustusfirmade õndsaks tegemise kaalutlustel ning pragmaatikast on kogu see teema koos ettevõtmistega väga-väga kaugel.
PS: Loomulikult räägib mugavust armastav inimene, et väga tark ja ainuõige on näiteks Tallinnast Viljandi rongiga, bussi ja taksoga sõita. Auto on ju vaja naabri motivaatoriks :D.
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ei tasu olla nii paranoiline, ja muide, teatris ei käida autoga ;). Ja kui juhtubki hullem, siis oli see ainult üks tükk rauda, mille pärast minu elu küll seisma ei jää.
Rohkem ei viitsi sõna võtta sel teemal, kuna pole selle ala inimene.



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 19.10.13 15:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Lõpuks jõuamegi selleni, et "teise aja" inimesed, kes ise midagi teha tahavad peavad teisi naiivseteks ja paranoilisteks, lasevad oma autole paigaldada mõttetuid jurasid, mis enamasti irriteerivad ühtlasi ka igasugu prääksudega ainult kaaskodanikke :D.
Kogu mäng käibki lõpuks ainult liising/kindlustusfirmade õndsaks tegemise kaalutlustel ning pragmaatikast on kogu see teema koos ettevõtmistega väga-väga kaugel.
PS: Loomulikult räägib mugavust armastav inimene, et väga tark ja ainuõige on näiteks Tallinnast Viljandi rongiga, bussi ja taksoga sõita. Auto on ju vaja naabri motivaatoriks :D.
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ei tasu olla nii paranoiline, ja muide, teatris ei käida autoga ;). Ja kui juhtubki hullem, siis oli see ainult üks tükk rauda, mille pärast minu elu küll seisma ei jää.
Rohkem ei viitsi sõna võtta sel teemal, kuna pole selle ala inimene.


Ja mis sinu poolt lahendus on? Gps tracker? Mäletan, kui bmw tuli välja sellega. Pandi esimene päev esindusest proovisõidu aeg pistuuri üks. Kohe oli ka gps segaja peal ja ei edastand ta mingit signaali. Kuna sõitis aga politsei auto vastu, siis tänu sellele saadi kätte. Näidati ka neid seadeid krimi saates tollal...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.9% - SQL: 31.1%]