Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Philips H4 GT150 pirnid (Vastuseid: 73 | Vaatamisi: 14357)
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 17.11.05 17:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenka
Nii nüüd jäi veel see arusaamatuks, et kui ma nüüd tahaks neid BlueVision Ultra H1 pirne, mis pidid olema paremad kui need Plusid, siis kas neid ei tehtagi tegelikult H1esid või sain ma valesti aru?

Kas on siis olemas ka lihtsalt BlueVision pirnid mis ei ole Ultra ja mida tehakse H1e ka?!

Nagu need näiteks:
H1 Bluevision (12258BVIP) (1tk) link. hind 145.-

Asi kisub ultra keeruliseks....:Dsry kui midagi segi ajasin...


H1 tüüpi Bluevision ja Bluevision Ultra pirnid on olemas küll, endal on need ka H1 tüüpi. MaQQu mõtles ilmselt neid GT150 Power2Night pirne, mida teema pealkirjas mainitud. Neid H1 tüüpi tõesti ei ole.
Aga kui juba nii palju raha oled valmis piride eest välja käima, siis osta ikka Bluevision Ultra. On veidi suurem edasiminek võrreldes tavapirnidega. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kenka
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.05
Asukoht: Pärnu/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 18.11.05 11:27 Tsiteeri


Tänud info eest ja sellest lähtuvalt sai siis eile Maqqu käest muretsetud omale sellised pirnid:

Philips H1 Bluevision Ultra (12258BVIP) (1tk) hind 145.-

kohe kui on aega nad külge panna annan ka teada, mis muutus ja mis mitte...:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 18.11.05 15:35 Tsiteeri


Hmm... päris soodne hind, ise ostsin kunagi 220 kr/tk. :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kenka
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.05
Asukoht: Pärnu/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 18.11.05 18:19 Tsiteeri


Nüüd selgus siis tõsiasi, et korraliku efekti saamiseks peaks ka pargid BlueVisioni pirnidega asendama, sest muidu jääb taust kollaseks ja pidi jama olema..... kuna aga mul neid pole ja mingis 5 poes kus ma käisin ka üksikult ilma H1edeta ei müüda, siis moraal siit: kui ostate, siis terve kompleks korraga või muidu saate kõvasti ringi joosta! :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antz
huviline



Registreerunud 21.04.05
Asukoht: Rae
Kasutaja on eemal


postitati 30.11.05 11:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenka
Nüüd selgus siis tõsiasi, et korraliku efekti saamiseks peaks ka pargid BlueVisioni pirnidega asendama, sest muidu jääb taust kollaseks ja pidi jama olema..... kuna aga mul neid pole ja mingis 5 poes kus ma käisin ka üksikult ilma H1edeta ei müüda, siis moraal siit: kui ostate, siis terve kompleks korraga või muidu saate kõvasti ringi joosta! :mad:

BlueVison parkpirne müüakse Järvel AS Ben autokaupade poes. 60 EEK paar.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 30.11.05 11:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenka
Nüüd selgus siis tõsiasi, et korraliku efekti saamiseks peaks ka pargid BlueVisioni pirnidega asendama, sest muidu jääb taust kollaseks ja pidi jama olema..... kuna aga mul neid pole ja mingis 5 poes kus ma käisin ka üksikult ilma H1edeta ei müüda, siis moraal siit: kui ostate, siis terve kompleks korraga või muidu saate kõvasti ringi joosta! :mad:

Taust jääb jamaks? Mida sa õieti taga ajad? Välimust v. nähtavust? :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 30.11.05 13:13 Tsiteeri


Arvan, et nähtavust + välimust, sest et investeerida 60 EEK välimusse ei ole just kuigi suur summa :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 02.12.05 13:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenka
Tänud info eest ja sellest lähtuvalt sai siis eile Maqqu käest muretsetud omale sellised pirnid:

Philips H1 Bluevision Ultra (12258BVIP) (1tk) hind 145.-

kohe kui on aega nad külge panna annan ka teada, mis muutus ja mis mitte...:o


Nii palju veel, et H1 komplekt koos park tuledega Aaves 378.-, tk hind koos ühe park tulega seega 189.-
Proovin need nädalavahetus riisiraketile installida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenka
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.05
Asukoht: Pärnu/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 02.12.05 16:47 Tsiteeri


õigesti öeldes on pirnide vahetamise mõte nähtavuse parandamine üldiselt ja kuna aaveksi müüja jutu järgi pidi kollane valgus tules seda sinisemat/valgemat segama või neelama või mis iganes hakkama, siis sellest ka need parktule probleemid...

PS! välimuse jaoks on need toredad sinised leedid rohkem....bling-bling:D

ühesõnaga tulemus on hea ja erinevus on silmaga selgelt märgata ning tasub igatahes proovida. Mis eriti silma paistab on valgusvihu laius äärtes just vasakule ja paremale metsa, mida enne üldse näha polnud ja heledus ka muidugi keskel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pandu
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: autotu :(

postitati 02.12.05 18:36 Tsiteeri


gt 150 paar maksab tartu automaailmas 280. eeku tule ja küsi.on küll head jah:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zillimees
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 04.12.05 22:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Tegin samuti selle kulutuse ning tulemused on sellised:


Muretsetud sai ka Philips BlueVision parktule pirnid mis näevad pildistades välja sellised :D.

*Osram CB-Bilux : Ühes tules on Osram CoolBlue ja teises Osram Bilux.

Nagu näha võib, siis piltidelt nagu erinevusi eriti pole aga siia tuleks arvestada juurde paar faktorit:
* Tuledega on vaja veel reguleerimises käia
* Pildid ei anna tõelist efekti.
* Osram CoolBlue ja Bilux on ka head pirnid nii, et märgatavat erinevust ei saagi olla :).

Kulu kokku: 310.-



kle kust sa kabariitpirnid ostsid ?


Õige auto nimi auto algab ikka A-tähega (AUDI)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nojah
huviline



Registreerunud 01.01.05
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.05 20:45 Tsiteeri


Ostsin endale Philips VisionPlusid ja olen rahul. Komplektis oli 2 H1 lähitule pirni ja 2 gabariiti. Kokku 279 eeku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 07.12.05 18:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zillimees

kle kust sa kabariitpirnid ostsid ?


Vaata foorumist "Firmade sooduspakkumised" ning sealt Atoy Eesti ning võta ühendust foorumikasutajaga MaQQu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 07.12.05 19:03 Tsiteeri


Nüüd närin küll tähti, aga Ultra pakil kirjas, et 4000 kelvinit, nüüd vaatan parktule pakendit ning loen sealt hoopis 3400 kelvinit? :o Et siis H1 ja park on erinevate kelvinitega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.12.05 00:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Enim pimestavad mind ksenoonid, sest need on tegijad tuled ja mulle meeldib neid vahtida :D

Endal närvid läbi kui mõni ksenooniga asi vastu tuleb pagass kraami täis ja nina püsti... Selline tunne, et jääks seisma igaks juhuks natukeseks ajaks ja laseks silmadel jälle pimedusega harjuda :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 08.12.05 10:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andres
Nüüd närin küll tähti, aga Ultra pakil kirjas, et 4000 kelvinit, nüüd vaatan parktule pakendit ning loen sealt hoopis 3400 kelvinit? :o Et siis H1 ja park on erinevate kelvinitega?

Võimalik, H1 on halogeengaasiga, park mingi tavaline (krüptoon?). BTW, Ben'is müüakse 6W halogeenparke, mis peaks ka suht valget ja "tavalistest lampidest" :P võimsamat valgust andma. Iseasi, kas see parktulede juures oluline on...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 08.12.05 11:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Enim pimestavad mind ksenoonid, sest need on tegijad tuled ja mulle meeldib neid vahtida :D

Endal närvid läbi kui mõni ksenooniga asi vastu tuleb pagass kraami täis ja nina püsti... Selline tunne, et jääks seisma igaks juhuks natukeseks ajaks ja laseks silmadel jälle pimedusega harjuda :P


Selle jaoks on tehase poolt installitud Xenon tuledega masinal automaatne kõrguse regulaator. Oma installitutega, kui automaatika puudu, ülevaatuselt läbi ei lähe.
Ja veel - seadus näeb ette, et kui Xenon, siis PEAB olema ka tulede survepesu. Sama teema ülevaatusega - kui ei ole, siis läbi ei saa. Selle alusel võivad ka seadusesilmad väänata, sest et automaatika olemasolu tuvastamine keeruline, kuid survepesu olemasolu näeb kohe ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Exclusive
huviline



Registreerunud 01.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Typ 85 CQ, XC90, ZX10R

postitati 12.12.05 13:49 Tsiteeri


Automaatika tuvastamine ei ole tglt keeruline. Kui tuled sisse lülitad, siis automaatselt kohe liiguvad ehk sätivad end siis paika. Seda enne, kui tuled täisvõimsuse saavutada jõuavad. Vähemalt mina olen nii näinud. Ehk on ka selliseid, mis end ei liiguta. Ise pean silmas uusi a8'id ja buumereid.


PUR soojustus ja polyurea pritsimine meilt!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 13.12.05 15:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Exclusive
Automaatika tuvastamine ei ole tglt keeruline. Kui tuled sisse lülitad, siis automaatselt kohe liiguvad ehk sätivad end siis paika. Seda enne, kui tuled täisvõimsuse saavutada jõuavad. Vähemalt mina olen nii näinud. Ehk on ka selliseid, mis end ei liiguta. Ise pean silmas uusi a8'id ja buumereid.

Oh, vaevalt, et politei viitsib seda asja niimoodi vaadata. Nendele piisab sellest, et xenon on ja survepesureid ees pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaupz
huviline



Registreerunud 01.12.04
Kasutaja on eemal

Auto: volvo v70/99/2,5tdi/vag R5, vw NewBeetle 99 1,9tdi 66kw

postitati 19.12.05 08:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Exclusive
Automaatika tuvastamine ei ole tglt keeruline. Kui tuled sisse lülitad, siis automaatselt kohe liiguvad ehk sätivad end siis paika. Seda enne, kui tuled täisvõimsuse saavutada jõuavad. Vähemalt mina olen nii näinud. Ehk on ka selliseid, mis end ei liiguta. Ise pean silmas uusi a8'id ja buumereid.


nii ta on, tuttava uuel focusel on ka xenonid ja krutivad ennast üles alla igal auto käivitamisel.

aga mis pirn siis millest parem on? h4 huvitab
blue vision?
visionplus?
ultra?

ja kaua kestavad? kui töötavad kõrgemal temperatuuril, siis on eluiga ka jupi lühem?

ja kas parktulede "kollasus" on tõesti täistueledega näha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 19.12.05 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kaupz
...ja kas parktulede "kollasus" on tõesti täistueledega näha?


Täistuledega küll midagi näha pole aga lähikatele annavad küll efekti. Mind iseenesest häirisid puhtalt parktuled :). Vastikud kollased junnid. Nüd teine asi kohe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
UFC
huviline

Avatar


Registreerunud 28.11.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 100 2,3

postitati 25.12.06 17:21 Tsiteeri


endal olid ka ned..aga ei jäänd rahule sai veel rohkem xenoite vastu välja vahetatud..:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rab
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.06
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: '02 A4 Multitronic 2,5TDi

postitati 22.11.07 23:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: galen
Ja aegajalt mõni tainas ikka kipub arvama, et ma sõidan kaugtuledega ja tõmbab enda kauged mulle näkku...

A nad saavad õnneks kähku oma veast aru kui neile topeltkaugeid vastu näidata :D


Kui mõni "tainas" kauged näkku tõmbab siis järelikult pimestavad sinu tuled teda. Selle peale omakorda kaugtulede lülitamine on ..... ei taha pahasti öelda.

Mõte oli selles, et idioote kes teistega ei arvesta on liikluses kuradima palju. Nii tulede kasutamise kui ka kõige muu kohapealt. Ja minu arvates on ikka tõeliselt jobulik tänaval "võidelda", tagajärjed võivad olla väga traagilised, pimestamine on paraku just eriti ohtlik tegevus.


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
mina olen ka üks neist kes kasutab udutulesid ja kasutan ma neid selleks et mul tõesti parem/valgem sõita oleks
udutuli nüüd küll vastutulevat autot häirida ei tohiks sest tema valgus viht küll nii kõrgele ei ulatu :)


Udutuled ikka häirivad pimedas omajagu, ma ei saa aru nende juhtide suhtumisest kes leiavad, et "mul peab olema parem/valgem sõita"?! Ja teised on savi. Vastikult enesekeskne suhtumine.

Nõustun vägagi Sinu seisukohaga, kuid väga levinud on ka komme vaadata vastutuleva auto tuledesse. Mõni vist kohe ekstra vaatab, et näe, sellel on raudselt kaug peal ja siis kukuvad vilgutama. Mida kuramust on inimestel pimedas vastu sõitva auto tulesid vaja vaadata, aru ma ei mõista?! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 30.11.07 02:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
See võib ainult tunduda nii, et sul udutuledega valgem sõita on. Kui kasutad lähituledele lisaks udutulesid, siis udutule poolt auto ette tekitatud hele laik pimestab sind ennast ja nii ei näe sa enam seda, mis toimub näiteks 50 või 75 m kaugusel ja mida korralike lähituledega muidu näeksid.
Ja mida tegelikult ongi vaja suurema kiirusega sõites näha!

Hiljuti alles sai selle asja üle vaieldud mitme inimesega ja siis tegime lihtsa katse. Proovisime kolme erineva autoga, kas paremas teeservas olev pappkast paistab kaugemalt kätte ainult lähitulesid kasutades või lähitulesid koos udutulede kasutades. Kõigi kolme auto puhul ja nelja inimese poot vaadatuna paistis kast kaugemalt siis, kui põlesid ainult lähituled.

Seda, mis 10 m kaugusel auto ees on, polegi nii oluline näha, sest nagunii enam reageerida ei jõua, kui just 30 km/h ei sõida.

Seega, udutulesid kasuta uduga või viletsat teed pidi väga aeglaselt sõites, kui on vaja vahetult auto ette näha.

Ja tegelikult ikka segab udutuli vastutulevat juhti küll. Seepärast piirab ka liikluseeskiri udutulede kasutamist.

Nukker reaalsus on see, et paljude tänapäeva autode puhul tekib suhteliselt sarnane olukord ka ilma udutuledeta. Nimelt pea kõigil autodel, millel lähituled on luupidega, on kaugtuled reflektorite (mõnikord ka teiste luupidega) ja nende süütamisel jäävad lähituled põlema - täpselt sama lugu on ju ja praktiliselt kõigil luuptuledega Audidel. Asja teeb eriti jaburaks olukord, kus ainult lähituledes on ksenoonid - kaugtuledest saadav lisaefekt jääb sellisel juhul üldse suhteliselt küsitavaks. Ise veendus sellises asjaolus, kui kunagi Mazda 6 tulesid pimedas kasutas - ksenoonlähituledele kaugtulede lisamisel tekkis tunne, nagu üritaks taskulambiga lähituledest kõrgemale valgustada. Tõsi küll antud juhul ulatub lähitulede vihk ikkagi märgatavalt kaugemale kui udukate oma, aga olukorra loogika on suhteliselt sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.3% - SQL: 30.7%]