Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Philips H4 GT150 pirnid (Vastuseid: 73 | Vaatamisi: 14265)
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.05 07:10 Tsiteeri
Philips H4 GT150 pirnid



2tk
korra siis demomiseks ette pandud, hinnaks teeks 200.-

---
Edit by Black: kuna siia tekkis pikk järelkaja, muutsin müügiteema tavaliseks ja tõstsin elektroonika alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 26.10.05 14:21 Tsiteeri


Mil määral need pirnid teistest paljudest erinevad?
See GT150 seeria ei ütle mulle näiteks midagi ja otsida ka ei viitsi selle pärast (neti andist ainult kaks mõttetut vastust ja guuglist ei viitsinudki:)).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.05 17:46 Tsiteeri


http://www.care4car.com/productdisplay/productid/65/Philips_GT150_Power2Night_xenon_bulbs.html

tegu peaks olema siis selliste pirnidega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rainis
huviline



Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer

postitati 26.10.05 18:21 Tsiteeri


On need kellegil ees ka olemas ja kui xenon nad siis on?
Ja mis need võiks poes näiteks maksta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.05 19:15 Tsiteeri


xenonid nad just ei ole, aga lubatakse kõvasti kaugemale ulatuvat valgusvihku.
Hinda saab vaadata näiteks siit:
http://www.kgk.ee/hella/failid/SJH_Philips_Autolambid_03.2005.pdf


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.05 11:12 Tsiteeri


Ostsin need omale nüüd prooviks ära:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rainis
huviline



Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer

postitati 27.10.05 11:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sniper
Ostsin need omale nüüd prooviks ära:)


No proovisid juba, kuidas on?
Kuigi sellise vihma ja jama ilmaga ei saa õiget naudingut vist kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.05 14:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rainis
Tsitaat:
Algselt postitas: Sniper
Ostsin need omale nüüd prooviks ära:)


No proovisid juba, kuidas on?
Kuigi sellise vihma ja jama ilmaga ei saa õiget naudingut vist kätte.


Kui kunagi tööpäeva lõpetan ja koju sõidan, saan teada.Eks siis annan teada aga üldjuhul märg asfald neelab selle valguse endasse ja seda õiget pilti ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.05 16:08 Tsiteeri


Nonii, nüüd siis uued pirnid järgi proovitud ja ei kahetse, et need pirnid ostsin.Kui enne olid laternates nö" seasilmad" siis nüüd julgen väita, et ninaesine on tuntavalt valgem.
Valgus vihk on mitte enam kollane, vaid pigem valge.Nii, et soovitan neid pirne osta:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 27.10.05 16:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Mil määral need pirnid teistest paljudest erinevad?
See GT150 seeria ei ütle mulle näiteks midagi ja otsida ka ei viitsi selle pärast (neti andist ainult kaks mõttetut vastust ja guuglist ei viitsinudki:)).

Kuule, kas mitte sina polnud see, kes oma autole "päris" ksenoone tahtis...loobusid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meelisl
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6 V6

postitati 27.10.05 16:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sniper
Nonii, nüüd siis uued pirnid järgi proovitud ja ei kahetse, et need pirnid ostsin.Kui enne olid laternates nö" seasilmad" siis nüüd julgen väita, et ninaesine on tuntavalt valgem.
Valgus vihk on mitte enam kollane, vaid pigem valge.Nii, et soovitan neid pirne osta:)


sa ju ostsid need ära juba ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.05 16:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meelisl
Tsitaat:
Algselt postitas: Sniper
Nonii, nüüd siis uued pirnid järgi proovitud ja ei kahetse, et need pirnid ostsin.Kui enne olid laternates nö" seasilmad" siis nüüd julgen väita, et ninaesine on tuntavalt valgem.
Valgus vihk on mitte enam kollane, vaid pigem valge.Nii, et soovitan neid pirne osta:)


sa ju ostsid need ära juba ;)


Jep, ma ostsin need pirnid ära ja nüüd jagan esmamuljeid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 27.10.05 23:07 Tsiteeri


mul on ka olnud need samad pirnid ees. väga hea valgusvihuga aga minul polesid need pirnid läbi. yks pirn pidas ühe talve ja teine talv + 2 kuud. aga see talv panen need samad pirnid tagasi.


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 28.10.05 12:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Kuule, kas mitte sina polnud see, kes oma autole "päris" ksenoone tahtis...loobusid?


Mina see olin jah ning ma ei loobunud meelega :). Ostsin komplekti ära ja läks juba paigalduseni asi aga ma ei olnud rahul kvaliteediga siiski. Konstruktsioonide kvaliteediga siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 04.11.05 15:48 Tsiteeri


Panin enda omale kah täna need GT150 , on ikka jupp maad valgem sõita küll,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 07.11.05 18:12 Tsiteeri


Sõidan kaa phiilips 150 pirnidega (pidi tähendama et valgus jõud on 150% tava pirni suhtes ei tea aga palju valgem on küll )
ja müügil on naad ilusti AAVE -s eraldi riijulipeal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 07.11.05 19:52 Tsiteeri


mul ka B4-l ees samad pirnid GT 150-d ja tuld vaadates siis valgus on ikka ilus valge ja ja tänu sellele et pirni ots sinine on siis see annab omakorda veel sellise sinaka efekti
ja oma B4-ja tule kohta olen ma ikka ülirahul tänu nendele pirnidele valgust ikka kõvasti lisaks :)

nii mõnigi vastutulija arvab et põlevad kaugtuled :D (tuled on paigas mitte ei näita kuskile lakke :))


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 07.11.05 20:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
... ülirahul tänu nendele pirnidele valgust ikka kõvasti lisaks :)

nii mõnigi vastutulija arvab et põlevad kaugtuled :D (tuled on paigas mitte ei näita kuskile lakke :))


No siis pole ju põhjust rahuloluks. Korras tuledega ei tohi vastutuleja arvata, et põlevad kaugtuled.

Krt. kui palju on selliseid tegelasi kelle arvates ainult nemad ise peavad hästi nägema, lausa uskumatult palju. Tulede reguleerimine ja kontrollimine peaks olema iseenesest mõistetav. Huvitav lausa miks miilits ei tegele selliste juhtidega, neid kellede autude tuled eiteakuhu näitavad või kes lähituledega koos mingeid "udu"tulesid kasutavad on ikka tõesti jubedalt, no ütleks, et vähemalt igal kümnendal masinal on tuled korrast ära... vähemalt.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 07.11.05 20:16 Tsiteeri


ma arvan et nad siiski on mul paigas :) ja ma ei öelnud et üle ühe arvavad et kaugtuled põlevad vaid nii mõnigi arvab :)
neid ikka leidub mõni vahest :) mina olen ka üks neist kes kasutab udutulesid ja kasutan ma neid selleks et mul tõesti parem/valgem sõita oleks
udutuli nüüd küll vastutulevat autot häirida ei tohiks sest tema valgus viht küll nii kõrgele ei ulatu :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 08.11.05 09:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
No siis pole ju põhjust rahuloluks. Korras tuledega ei tohi vastutuleja arvata, et põlevad kaugtuled.

On ikka põhjust rahuloluks, käisin just ülevaatusel, kus muu hulgas kontrolliti ära kuhu tuled näitavad.
Olin nad ise eelmine aasta tunde ja silma järgi suurel tyhjal platsil paika kruttinud.
Nad olid millimeetri pealt õiged. Mõlemad tuled.
Kasutan ka neid GT150 pirne.
Ja aegajalt mõni tainas ikka kipub arvama, et ma sõidan kaugtuledega ja tõmbab enda kauged mulle näkku...

A nad saavad õnneks kähku oma veast aru kui neile topeltkaugeid vastu näidata :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 08.11.05 15:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: galen
Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
No siis pole ju põhjust rahuloluks. Korras tuledega ei tohi vastutuleja arvata, et põlevad kaugtuled.

On ikka põhjust rahuloluks, käisin just ülevaatusel, kus muu hulgas kontrolliti ära kuhu tuled näitavad.
Olin nad ise eelmine aasta tunde ja silma järgi suurel tyhjal platsil paika kruttinud.
Nad olid millimeetri pealt õiged. Mõlemad tuled.
Kasutan ka neid GT150 pirne.
Ja aegajalt mõni tainas ikka kipub arvama, et ma sõidan kaugtuledega ja tõmbab enda kauged mulle näkku...

A nad saavad õnneks kähku oma veast aru kui neile topeltkaugeid vastu näidata :D

Samat vilgutamis "reaktsiooni" olen täheldanud oma Osram Silverstar (+50%) korral.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 08.11.05 15:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
mina olen ka üks neist kes kasutab udutulesid ja kasutan ma neid selleks et mul tõesti parem/valgem sõita oleks
udutuli nüüd küll vastutulevat autot häirida ei tohiks sest tema valgus viht küll nii kõrgele ei ulatu :)


See võib ainult tunduda nii, et sul udutuledega valgem sõita on. Kui kasutad lähituledele lisaks udutulesid, siis udutule poolt auto ette tekitatud hele laik pimestab sind ennast ja nii ei näe sa enam seda, mis toimub näiteks 50 või 75 m kaugusel ja mida korralike lähituledega muidu näeksid.
Ja mida tegelikult ongi vaja suurema kiirusega sõites näha!

Hiljuti alles sai selle asja üle vaieldud mitme inimesega ja siis tegime lihtsa katse. Proovisime kolme erineva autoga, kas paremas teeservas olev pappkast paistab kaugemalt kätte ainult lähitulesid kasutades või lähitulesid koos udutulede kasutades. Kõigi kolme auto puhul ja nelja inimese poot vaadatuna paistis kast kaugemalt siis, kui põlesid ainult lähituled.

Seda, mis 10 m kaugusel auto ees on, polegi nii oluline näha, sest nagunii enam reageerida ei jõua, kui just 30 km/h ei sõida.

Seega, udutulesid kasuta uduga või viletsat teed pidi väga aeglaselt sõites, kui on vaja vahetult auto ette näha.

Ja tegelikult ikka segab udutuli vastutulevat juhti küll. Seepärast piirab ka liikluseeskiri udutulede kasutamist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.11.05 16:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: galen
Ja aegajalt mõni tainas ikka kipub arvama, et ma sõidan kaugtuledega ja tõmbab enda kauged mulle näkku...

A nad saavad õnneks kähku oma veast aru kui neile topeltkaugeid vastu näidata :D


Kui mõni "tainas" kauged näkku tõmbab siis järelikult pimestavad sinu tuled teda. Selle peale omakorda kaugtulede lülitamine on ..... ei taha pahasti öelda.

Mõte oli selles, et idioote kes teistega ei arvesta on liikluses kuradima palju. Nii tulede kasutamise kui ka kõige muu kohapealt. Ja minu arvates on ikka tõeliselt jobulik tänaval "võidelda", tagajärjed võivad olla väga traagilised, pimestamine on paraku just eriti ohtlik tegevus.


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
mina olen ka üks neist kes kasutab udutulesid ja kasutan ma neid selleks et mul tõesti parem/valgem sõita oleks
udutuli nüüd küll vastutulevat autot häirida ei tohiks sest tema valgus viht küll nii kõrgele ei ulatu :)


Udutuled ikka häirivad pimedas omajagu, ma ei saa aru nende juhtide suhtumisest kes leiavad, et "mul peab olema parem/valgem sõita"?! Ja teised on savi. Vastikult enesekeskne suhtumine.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 08.11.05 16:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand

Kui mõni "tainas" kauged näkku tõmbab siis järelikult pimestavad sinu tuled teda. Selle peale omakorda kaugtulede lülitamine on ..... ei taha pahasti öelda.

No ütle hingelt ära. :)
Ja tainaks lugesin ma neid tüüpe, kes mitte ei vilguta, et kuule, kas sul on kaugtuled? vaid lülitavad lihtsalt kauged peale... Otseloomulikult vastan ma siis mitte enam vastu vilgutamise, et ei, mul ei ole kauged, vaid ümberlülitusega, sest ma kind of tahan ka teed näha...

Ja minupoolest saame kokku. Ja ma tahaks näha kuidas nad sind pimestavad. Auto ette peab konkreetselt madalale kükitama, et lähituled silma *paistaks* Lihtsalt mõni tainas arvab, et kui sul on keskmisest kollasest tulest natukene valgem valgus, siis sul on kohe kahtlemata kaugtuled...

Tsitaat:

Ja minu arvates on ikka tõeliselt jobulik tänaval "võidelda", tagajärjed võivad olla väga traagilised, pimestamine on paraku just eriti ohtlik tegevus.

Nõus, aga kui mind pimestakse ja ma ei näe kottigi, siis ma ei kõhkle kogu oma valgusparki rakendada selleks, et a) ise näha ja b) anda teisele märku et ta pimestab mind põhjendamatult.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 08.11.05 16:56 Tsiteeri


Antud juhul nõus galeniga. Endal ka taoline kogemus olemas.

Lisaks ei tasu siin vast selle tulede kasutamise kultuuri üle lambist vaielda - kuskil kunagi juba oli analoogne teema. Kuid kaugtulede kasutamise kultuurist veel - osad tegelased teel meil ju arvavad, et juba 1 km pealt peab lähituled peale vahetama :mad: jättes siis nii kahe auto vahele ca poolekilomeetrise pimeda augu. Ja kui ei vaheta vastu, siis kukuvad vilgutama ja igast lollusi tegema. No krt - mu tuled ikka ei pimesta sind 1 km pealt! Ei tasu vahtid autole vastusõites otse tema tuledesse ja siis mõelda, et krt küll pimestavad. Vahtigu enda ette teed parem - oleks kõigil ohutum!


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.6% - SQL: 30.4%]