Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Philips H4 GT150 pirnid (Vastuseid: 73 | Vaatamisi: 14348)
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 08.11.05 18:46 Tsiteeri


Kusjuures kohe peale piltide tegemist sõitma hakates sain ka ühe vilgutuse osaliseks, kuigi peal olid lähituled.
Aga ma arvan, et mu tuled vajavad ka reguleerimist, kuigi olen nad ise korra "paika sättinud".

Ja veel...minu meelest ei pimesta üldse tuled, kui sa nendesse ise ei vahi. Nagu eelnevalt öeldud, siis vaata oma sõidurada ja ongi vsjoo.
Näiteks Tartu mnt'l, kohe Taallinnast välja sõites...jummala lai tee ja ääred ka vahel...mind absull ei häiri kui keegi vastu täitega tuleb, sest nii laia vahemaa pealt ei saa lihtsalt tuled pimestada, kui sa ise otse tuledesse ei vahi!
Minule aga on klõpsatud küll, et võta täied maha.
Enim pimestavad mind ksenoonid, sest need on tegijad tuled ja mulle meeldib neid vahtida :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 09.11.05 09:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: galenJa aegajalt mõni tainas ikka kipub arvama, et ma sõidan kaugtuledega ja tõmbab enda kauged mulle näkku...


Kui ikka mitmed vastutulevad juhid on arvanud, et su lähituled on kaugtuled, siis on äkki tuledega midagi korrast ära? Reguleeritud liiga kõrgele, tuleklaas kriimuline või must vms. Osad pirnid pimestavad ka teistest palju rohkem.
Mulle näiteks pole pimedas ühtegi korda vilgutatud, kui ma lähituledega sõidan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 09.11.05 09:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: galen
No ütle hingelt ära. :)
Ja tainaks lugesin ma neid tüüpe, kes mitte ei vilguta, et kuule, kas sul on kaugtuled? vaid lülitavad lihtsalt kauged peale... Otseloomulikult vastan ma siis mitte enam vastu vilgutamise, et ei, mul ei ole kauged, vaid ümberlülitusega, sest ma kind of tahan ka teed näha...

Ja minupoolest saame kokku. Ja ma tahaks näha kuidas nad sind pimestavad. Auto ette peab konkreetselt madalale kükitama, et lähituled silma *paistaks* Lihtsalt mõni tainas arvab, et kui sul on keskmisest kollasest tulest natukene valgem valgus, siis sul on kohe kahtlemata kaugtuled...

aga kui mind pimestakse ja ma ei näe kottigi, siis ma ei kõhkle kogu oma valgusparki rakendada selleks, et a) ise näha ja b) anda teisele märku et ta pimestab mind põhjendamatult.


Rääkisin üldistavalt.
Eile tegin töölt koju sõites natuke statistikat. Maanteel sõitis u 20 km jooksul vastu u 70 masinat. Häirivad tuled olid neist üle 10 (13 või 14), enamusel nendest omakorda koos lähituledega just "udutuled" põlemas. :o

Raffas võiks ometi aru saada, et kui mitmed juhid kaugete peale ümber lülitavad siis on tuled kaasliiklejate jaoks häirivad ja tuleks midagi oma masina tuledega ette võtta mitte vastutulijaid omakorda pimestada. Ma ei tea, mulle küll tulesid ei vilgutata, samas ma hoolitsen ka selle eest, et minu masina tuled ei pimestaks. On ülimalt lihtne pimedal maanteel tulesid kontrollida ja sellise kontrolli tulemus on oluliselt täpsem mistahes ülevaatuspunkti seadmest. Ja veel, kui vastutulijad eriti sagedasti vilgutama kipuvad siis jätke auto tuled põlema ja jalutage masinast viiekümne meetri kaugusele. On kohe selge kas tuledega on kõik korras.

Elementaarseks viisakuseks nimetatakse sellist asja...

Edit: suur sry, teise müügiteema oli see ju.:)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 09.11.05 09:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Kui ikka mitmed vastutulevad juhid on arvanud, et su lähituled on kaugtuled, siis on äkki tuledega midagi korrast ära? Reguleeritud liiga kõrgele, tuleklaas kriimuline või must vms. Osad pirnid pimestavad ka teistest palju rohkem.
Mulle näiteks pole pimedas ühtegi korda vilgutatud, kui ma lähituledega sõidan.


Loe ülaltpoolt üle, kus ma rääkisin seda tehnoülevaatuses kontrollimist ja täpselt õiget kõrgust tuledel. Klaasid on korras, reflektorid ka.
Mõned lihtsalt ilmselt arvavad tule ereduse järgi, mitte silmapaistvuse järgi.
ja et lähituli *silma* paistaks, peab mul auto ette väga sygavale maha kükitama


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 09.11.05 09:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Muretsetud sai ka Philips BlueVision parktule pirnid mis näevad pildistades välja sellised :D.



Kindel, et need ikka parktuled sul pildi peal on?


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 09.11.05 12:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alambe
2tk
korra siis demomiseks ette pandud, hinnaks teeks 200.-


Hinnast niipalju et vahendus firma H.... kes vahendab neid pirne AAVE-le paneb tõsiselt kirvega ja leti hinnaks on ~200 aga samu phiilipsi pirne võid osta erinevatest veoauto juppe müüvatest poodidest leti hinnega ~70 tarnija soome firma. ja täpselt samad pirnid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 09.11.05 12:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: galen

Mõned lihtsalt ilmselt arvavad tule ereduse järgi, mitte silmapaistvuse järgi.
ja et lähituli *silma* paistaks, peab mul auto ette väga sygavale maha kükitama


hea jutt teil siin . . . enda autol lähituled 7000k ja ligi aasta jooksul pole mitte ainsat vilgutamist olnud (olgugi, et kasutan lähitulesid ainult siis kui pimedaks läheb) . . . samas ei kurda, et ei näeks . . .


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 09.11.05 13:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reix

Kindel, et need ikka parktuled sul pildi peal on?


Pargid neh :)

Forsin: Kust saab neid pirne 70 eeguga? Mina ostsin näiteks 275 eeku 2 tk. Ja see peaks siis soodushind olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 09.11.05 13:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Tsitaat:
Algselt postitas: Reix

Kindel, et need ikka parktuled sul pildi peal on?


Pargid neh :)

Forsin: Kust saab neid pirne 70 eeguga? Mina ostsin näiteks 275 eeku 2 tk. Ja see peaks siis soodushind olema.


Et siis need tuled, mis SELLEL autol lisaks udukatele põlevad? Kui nii, siis sa oma nn "parktulesid" parkidena ju küll kasutada ei saa:(


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 09.11.05 13:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reix
Et siis need tuled, mis SELLEL autol lisaks udukatele põlevad? Kui nii, siis sa oma nn "parktulesid" parkidena ju küll kasutada ei saa:(


Ei saanud hetkel aru, mis sa öelda tahad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.11.05 15:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reix
Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Muretsetud sai ka Philips BlueVision parktule pirnid mis näevad pildistades välja sellised :D.



Kindel, et need ikka parktuled sul pildi peal on?

Pika säri ja suure avaga pimedas tehtud foto ei kajasta reaalsust päris loomutruult. Mu autol on ka BlueVision pargid ja täiesti tavalised näevad välja, natuke sinivalgemad võibolla ainult. Sain nad komplektis H4-dega, eraldi ostes ei õigusta nad oma kirvest hinda mitte mingil juhul.

Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Edit: suur sry, teise müügiteema oli see ju.:)

Kuna konkreetsed pirnid on müüdud ja jätkuv tekst on suht informatiivne olnud, siis ei näe probleemi. Muutsin müügiteema tavaliseks ja tõstsin elektroonika alla.

Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
aga samu phiilipsi pirne võid osta erinevatest veoauto juppe müüvatest poodidest leti hinnega ~70 tarnija soome firma. ja täpselt samad pirnid.

Jah, räägi nüüd välja, kus? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 09.11.05 15:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Pika säri ja suure avaga pimedas tehtud foto ei kajasta reaalsust päris loomutruult. Mu autol on ka BlueVision pargid ja täiesti tavalised näevad välja, natuke sinivalgemad võibolla ainult. Sain nad komplektis H4-dega, eraldi ostes ei õigusta nad oma kirvest hinda mitte mingil juhul.


Jah, nii ta on. Valges on suht tavalised (aga siiski valgemad), kuid pimedas olen ma küll väga rahul nendega (ning 35 eeku on suht tühine selle rahulolu kõrval :P) ja valgus on hoopis teine. Vanad pirnid andsid ikka täiesti kollast valgust ja äravõtmisel selgus ka et üks pirn oli juba vähe must.
Üritan lähiajal uuesti pilti teha ja panen võrdluse vanade pirnidega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinjo
huviline

Avatar


Registreerunud 12.11.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,3 98kW

postitati 13.11.05 10:47 Tsiteeri


Kas keegi oskaks õelda kust neid gt tulesid tartus osta saaks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 14.11.05 07:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Jah, nii ta on. Valges on suht tavalised (aga siiski valgemad), kuid pimedas olen ma küll väga rahul nendega (ning 35 eeku on suht tühine selle rahulolu kõrval :P) ja valgus on hoopis teine. Vanad pirnid andsid ikka täiesti kollast valgust ja äravõtmisel selgus ka et üks pirn oli juba vähe must.
Üritan lähiajal uuesti pilti teha ja panen võrdluse vanade pirnidega.


Mul on kõigele vaatamata tunne, et sa räägid lähituledest (või siis pooltuledest) mitte parktuledest, kuna parktule natuke heledam või tumedam valgus ei tohiks autojuhis küll erilist rahulolu esile kutsuda. Parktuli ehk siis gabariittuli on ette nähtud pimedas auto gabariitide (nurgakohtade) valgustamiseks.

Ja seda eelkõige teiste juhtide jaoks (et nad ikka märkaks sinu masinat), kui sinu sõiduk peaks pimedas tee veeres parkima. Kui parktuli näitab juba sellist valgust, et selle abil kannatab pimedas sõita, siis ei ole tegemist enam parktulega.

EDIT: Aga kui ka segast pexan, ärge päris maha lööge:D


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 14.11.05 11:24 Tsiteeri


See on fototehniline efekt, ka taskulamp paistab võimas kui teda otse pildistada.
Tegin oma täiesti tavalistest kollastest parkidest seebikaga mingi pildi ja tulemus jäi ilma modimata selline:

http://kirsa.pri.ee/audipildid/audi200TQ/pargid.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 14.11.05 17:11 Tsiteeri


Reix, sellel pildil on tegu PARKtuledega. :)
Lähiajal teen mõne parema pildi kui viitsin :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 15.11.05 06:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Reix, sellel pildil on tegu PARKtuledega. :)
Lähiajal teen mõne parema pildi kui viitsin :)


OK:D Veensite ümber, kuigi jah, mega eredad on küll nii pildi pealt, kunagi tahax päriselus ära näha kuidas õhtupimedas oma silmaga vaadates välja näeb:)


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kenka
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.05
Asukoht: Pärnu/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 16.11.05 22:03 Tsiteeri


Tore kui keegi oskaks öelda kust täpsemalt neid Philipsi pirne kõige soodsam osta oleks tlns? Räägiti siin mingist ~70 eegust ja 275st... see viimane tundub reaalsem või keegi täpsustaks kes ise uurinud on?

Täpsemalt huvitaks BlueVision ja VisionPlus pirnid mida siin kõige enam kiidetud on, aga tegelikult ei tea ikkagi kumba eelistada...hinna järgi vaadates peaks ju BlueVisionid paremad olema kuna on kallimad?!:cool:

PS! Teemas oli küll H4 kuid mind huvitaksid H1ed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 17.11.05 13:22 Tsiteeri


Ja mind huvitaks Philips Vision plus H3 ja Tartus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 17.11.05 13:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kenka

Täpsemalt huvitaks BlueVision ja VisionPlus pirnid mida siin kõige enam kiidetud on, aga tegelikult ei tea ikkagi kumba eelistada...hinna järgi vaadates peaks ju BlueVisionid paremad olema kuna on kallimad?!:cool:

PS! Teemas oli küll H4 kuid mind huvitaksid H1ed.


Võta Bluevision Ultrad. Näitavad teed VisionPlus 50 -st märksa paremini. Proovitud. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
antz
huviline



Registreerunud 21.04.05
Asukoht: Rae
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.05 14:09 Tsiteeri


kas H1 ka sääraseid pirne tehakse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.05 14:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antz
kas H1 ka sääraseid pirne tehakse?


kahjuks mitte. Vaid H4 ja H7


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kenka
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.05
Asukoht: Pärnu/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 17.11.05 15:03 Tsiteeri


Nii nüüd jäi veel see arusaamatuks, et kui ma nüüd tahaks neid BlueVision Ultra H1 pirne, mis pidid olema paremad kui need Plusid, siis kas neid ei tehtagi tegelikult H1esid või sain ma valesti aru?

Kas on siis olemas ka lihtsalt BlueVision pirnid mis ei ole Ultra ja mida tehakse H1e ka?!

Nagu need näiteks:
H1 Bluevision (12258BVIP) (1tk) link. hind 145.-

Asi kisub ultra keeruliseks....:Dsry kui midagi segi ajasin...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 17.11.05 15:29 Tsiteeri


Tavalised Philips BlueVision Plus H1 on täiesti olemas.
Philips BlueVison
Philips BlueVision Plus Ultra kohta mingi link:
Philips BlueVison Ultra


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 17.11.05 15:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kirsa
Ja mind huvitaks Philips Vision plus H3 ja Tartus.


VisionPlus ei toodeta H3 soklile.
Philips VisionPlus
Võta lingi vasemalt äärest +50% Bulbs


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 76.3% - SQL: 23.7%]