Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  10
Autor:
Pealkiri: Rekordürituse järelkaja ja PILDID (Vastuseid: 246 | Vaatamisi: 61349)
ABK 92
huviline



Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Cordoba

postitati 31.07.05 17:03


Minu arust on jäänud ära märkimata veel üks huvitav audi.
Nimelt märkasin ühte punast B3-e, millel oli rool nn. valel pool. Aga üritus oli tore ning loodan, et ka rekord kirja läheb.
Järgmine aasta jälle...
Osavõtja nr.95


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amor
huviline



Registreerunud 16.06.04
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 89

postitati 31.07.05 17:11


ikka tõsiselt uhke tunne oli...ma arvan, et nr. 119, mis mu auto esiklaasi ehtis sel teekonna, jääb sinna kohale küll nii kauaks, kuni ta maha kulub või mõni uhkem mälestusese lettidele lastakse!

A.M.


Neli rõngast auto ees ja autos sees!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 31.07.05 17:22


Tsitaat:
Algselt postitas: ABK 92
Minu arust on jäänud ära märkimata veel üks huvitav audi.
Nimelt märkasin ühte punast B3-e, millel oli rool nn. valel pool. Aga üritus oli tore ning loodan, et ka rekord kirja läheb.
Järgmine aasta jälle...
Osavõtja nr.95


see auto korraldas registreerimis telgi juures ka paraja hämmingu .. nii mõnigi arvas, et päike on juba liiga teinud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rolts
huviline

Avatar


Registreerunud 25.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6

postitati 31.07.05 17:40


Üritus oli tõesti mega, ise saabusin juba reede õhtul ja lahkusin alles pühapäeva hommikul. Natuke kahju on sellest,et kõik nii kiiresti tahtsid sealt ära minna, aga ju see oli siis ilma pärast. aga tõesti väga hea üritus.

Osavõtja nr.2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 31.07.05 17:41


Niih sai nüüd ka panoraam foto valmis tehtud ja galeriise lisatud: galerii
Esimene pilt siis. Ning muidugi kommenteerige ka neid pilte.
Enda poolt nii palju piltidele kommentaariks, et hea ikka kui fotokal on 10x optiline zoom, saab pilte teha nii, et pildistatav sellest midagi ei tea ja see tõttu on pilt loomulik.

Lisaks seisvatele piltidele tegin fotokaga ka mõned liikuvad pildid. Nendele peaks lähema poole tunni jooksul ligi pääsema siit:
film1 - 9 MB
film2 - 30 MB
film3 - 12 MB

Veel kord: lahe üritus oli!!!


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
karla
klubiliige



Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.05 17:47


Tsitaat:
Algselt postitas: catman
Niih sai nüüd ka panoraam foto valmis tehtud ja galeriise lisatud: galerii
Esimene pilt siis. Ning muidugi kommenteerige ka neid pilte.


Eriti lahe on muidugi panoraampildi juures see et keset pilti nokin ma nina:D
Aga muidu kenad pildid.


OOOO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 31.07.05 17:50


Tsitaat:
Algselt postitas: ka4la
Tsitaat:
Algselt postitas: catman
Niih sai nüüd ka panoraam foto valmis tehtud ja galeriise lisatud: galerii
Esimene pilt siis. Ning muidugi kommenteerige ka neid pilte.


Eriti lahe on muidugi panoraampildi juures see et keset pilti nokin ma nina:D
Aga muidu kenad pildid.

Ütleme nii, et pilt elust enesest :D


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 31.07.05 17:52


Audide mass oli tõesti vägev, kuid jah pooled eelregistreeruud ei suvatsenud tulla:S
Ise nr. 181


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 31.07.05 17:52


Suurepärane üritus:D Suured kiitused korraldajatele,abistajatele jne:P
Osavõtja; nr 4


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 31.07.05 18:11


Üritus oli küll 100% korda läinud....minu kaastunne halli sigari omanikule, mis lennuväljalt ära sõites töö lepingu üles ütles...aga see ka vist oli ainuke. Eriti hea oli vaadata rahvamasse kes olid tulnud seda rivi tee äärde vaatama.
Ise sõitsin autoga 241 ja jalg valutas peale seda 6 km läbimist siduri-piduri-gaasi mängimisest aga asi oli seda väärt:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reemet16
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.05
Asukoht: Tallinn/Tartu/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 - V6 - 110 KW

postitati 31.07.05 18:11


Üritus oli tõesti võimas ja korraldajad said oma ülesannetega väga hästi hakkama. Paar hirmutavat momenti muidugi oli - 1. See, kui algul kellegil eestpoolt tehnilisi probleeme oli ja viimased autod sellepärast päris kaua seisma pidid 2. Kui üks Bemmivend üritas ennast rivvi sättida (õnneks reageeris kollane auto sellele kiirelt ja võttis tüübi maha). Minu müts on igatahes korraldajate ees maas!

Special tänud kellegile eespoolpostitajale, kes minu auto saabumist oli pildistanud:)
http://www.zone.ee/reemet16/reemet16.jpg?2
Auto sai parajasti sel hetkel numbriks 393.

NB! Keegi hea inimene võiks mulle piiratud juurdepääsu asjus soovitajaks hakata. Minu poolt peaks nagu kõik ülejäänud asjad tehtud olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Anz27
huviline



Registreerunud 26.10.04
Asukoht: Tallinn - Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 (B3) + VW

postitati 31.07.05 18:12


Auto nr. 22

Omaltpoolt samuti suured tänud korraldajatele. Tõesti suure töö tegite ära!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.05 18:14


Väge õnnestunud üritus:)
Ise tulin koos tartu omadega ja autoks nr.30:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
4x4
huviline



Registreerunud 31.07.05
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,8 quattro avant

thumbup.gif postitati 31.07.05 18:20
ülikõva üritus



;)supper lahe oli üritus ..sain ka seal osaleda ja olin 100-jas osaleja ja samas olin audi 100-ga:P suur suur respect korraldajatele ja suur suur respect ka neile kes ikka kohale tulid...siit ka mõningad pildid aadressil http://pilt.ee/eikz


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 31.07.05 18:48


Ei oska jah muud öelda kui et MEGA.....südame alt võttis ikka soojaks...number siis 315


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 31.07.05 19:01


Vaatan pilte ja kadestan neid, kes kohal käisid. Ise jätsin sellepärast ka registreerumata, et veel päev enne oli mootor pilbasteks lammutatud ja teie rekordiga samal ajal tegin oma esimesi proovisõite (sh ka sealt Nurmsist mööda). Kummardus nii korraldajate kui osalejate ees:cool:, järgmine aasta tahaks ise kah osavõtta:P


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Vanker
huviline



Registreerunud 30.07.05
Asukoht: Lagedi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.8 E

thumbup.gif postitati 31.07.05 19:02
:



Minu paar klõpsakat...
http://www.zone.ee/lens
Järgmine aasta teen rohkem pilte


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
meelisl
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6 V6

postitati 31.07.05 19:05


Tsitaat:
NB! Keegi hea inimene võiks mulle piiratud juurdepääsu asjus soovitajaks hakata. Minu poolt peaks nagu kõik ülejäänud asjad tehtud olema.



Paluks mulle ka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
meelisl
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6 V6

postitati 31.07.05 19:09


Tsitaat:
Algselt postitas: Jaanus100
minu kaastunne halli sigari omanikule, mis lennuväljalt ära sõites töö lepingu üles ütles...aga see ka vist oli ainuke. väärt:)



Kas üks must A100 ei öelnud ka kolonnis üles??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 31.07.05 19:23


Tsitaat:
Algselt postitas: catman
Niih sai nüüd ka panoraam foto valmis tehtud ja galeriise lisatud: galerii
Esimene pilt siis. Ning muidugi kommenteerige ka neid pilte.
Enda poolt nii palju piltidele kommentaariks, et hea ikka kui fotokal on 10x optiline zoom, saab pilte teha nii, et pildistatav sellest midagi ei tea ja see tõttu on pilt loomulik.

Lisaks seisvatele piltidele tegin fotokaga ka mõned liikuvad pildid. Nendele peaks lähema poole tunni jooksul ligi pääsema siit:
film1 - 9 MB
film2 - 30 MB
film3 - 12 MB

Veel kord: lahe üritus oli!!!


Millega neid videoid vaadat saab. Mul windows Mediaplayer viskab ainult erroreid ette :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Nurr
huviline



Registreerunud 30.04.05
Asukoht: Viljandi/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 '93

postitati 31.07.05 19:26


Hommikul esimese asjana pesin auto korralikult puhtaks. Kruusatee tolmas kõvasti kuid samas koduteel tegi vihm oma töö :D

Ise olin nr 127 sõitja. Üsna pingeline sõit oli. Pidurit kasutasin ainult viimasel juhul... ikka gaasi ja siduriga mängides. Sõidu lõppedes oli väsimus küll kallal.

Kahju ainult, et kaassõitjaid ei tohtinud olla.

Meene kohapealt niipalju, et kleepsutuuningu austaja ei ole kuid väiksema (näiteks ringikujulise) kleebise installeeriks tagaklaasile küll. Tekstile kuluks ka aastaarv ära kuna arvatavasti järgmine aasta ju uuesti. Samas CD on ka väga hea mõte.

Üldiselt sain väga positiivse fiilingu. Ja esiklaasilt ei taha kohe kuidagi seda numbrit maha nühkida. :D

Suured tänud kõigile korraldajatele ja osavõtnutele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tamm112
huviline



Registreerunud 14.03.04
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: vis 2345

postitati 31.07.05 19:31


Tsitaat:
Algselt postitas: meelisl
Tsitaat:
Algselt postitas: Jaanus100
minu kaastunne halli sigari omanikule, mis lennuväljalt ära sõites töö lepingu üles ütles...aga see ka vist oli ainuke. väärt:)



Kas üks must A100 ei öelnud ka kolonnis üles??


jah, tõesti kooles üks must sotnik ära umbes poolel teel.
võimalik, et puhus omale elu sisse. sotnik oli minust u 10 numbrit eespool. Teised juhid võtsid oskuslikult vahe tagasi.

Tublid olime kõik!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 31.07.05 19:36


Tsitaat:
Algselt postitas: john
[Millega neid videoid vaadat saab. Mul windows Mediaplayer viskab ainult erroreid ette :P

Quick Time Player abx.


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 31.07.05 19:58


http://www.zone.ee/audifan/rekord2005/

http://www.hot.ee/audifan2/rekord.avi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.05 20:21


Ma hindasin enda järjekorranumbrit 121 nii, et auto läks uue omaniku kätessegi number klaasi servas.
Väga tolmune oli kuid sain elamuse kogu eluks;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.2% - SQL: 37.8%]