Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  10
Autor:
Pealkiri: Rekordürituse järelkaja ja PILDID (Vastuseid: 246 | Vaatamisi: 61350)
ultra
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.04
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 1.8T aeb Quattro

smile.gif postitati 31.07.05 20:29


üritus oli väga seff.tasus kohale tulek ära 100km kauguselt.
Lasin kah video teha kõrval istujal 95mb ehk 26min pikk.
ja minu nr oli 151 aga oleks tahtunud väga olla 150.
järgmine aasta uuesti kindlalt ja siis võiks ikka olla 800 audit kindlalt. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kollerimees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.04
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 31.07.05 20:32


Tsitaat:
Algselt postitas: catman
Niih sai nüüd ka panoraam foto valmis tehtud ja galeriise lisatud: galerii
Esimene pilt siis. Ning muidugi kommenteerige ka neid pilte.
Enda poolt nii palju piltidele kommentaariks, et hea ikka kui fotokal on 10x optiline zoom, saab pilte teha nii, et pildistatav sellest midagi ei tea ja see tõttu on pilt loomulik.

Lisaks seisvatele piltidele tegin fotokaga ka mõned liikuvad pildid. Nendele peaks lähema poole tunni jooksul ligi pääsema siit:
film1 - 9 MB
film2 - 30 MB
film3 - 12 MB

Veel kord: lahe üritus oli!!!

Kas sa äkki ei saaks neid kas torru või datasse uppida?Mul tuli alla mingi 1,56 mega sek. ja lõpuks katkes päris ära.Parimate soovidega....


auto nr 27
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 31.07.05 20:36


üldiselt võiks sa need .avi-deks ümber convertida et kõigil lihtsam oleks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 31.07.05 20:54


Tsitaat:
Algselt postitas: audifan
üldiselt võiks sa need .avi-deks ümber convertida et kõigil lihtsam oleks

Mnjaa see oleks hea mõte küll, kuid ma pole seda asja veel uurinud. Üpris värske kaamera omanik ka alles.
Anna oma parima.


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
erky
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi TT 1,8T 132KW 1999a.

postitati 31.07.05 20:57


mul ka number alles klaasil :D ja ei kavatsegi seda kustutada :D
ja tänasest olen jälle audiga iga päev trassil sest kits otsustas enesetapu teha mu golfi kaasabil ..... viies kaasa ka auto nina :(


roolin nii kuis jaksan ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kalver6
huviline



Registreerunud 13.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,6 avant

postitati 31.07.05 21:22


SUPER....nr 40(ei saa mainimata jätta, et vihm polegi seda veel maha pesnud).....bemmimeestel saab nüüd küll kadeduseuss kõva olema, et AUDID miski sellisega hakkama said.....aga mis muud- tehku järgi kui suudavad

http://www.pilt.ee/view/514306/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 31.07.05 21:23


- TASE -

Reedene tööpäev läbi sa juba asutud Nurmsi poole teele - suure telgi püstitamine oli ikka päris hea küsimärk - oleks siis mõni juhend ka olnud :P ja jube suur oli ta ka nii kõrge et kokkupanek oli suht raske. Päris omamoodi ekstriim oli ka kuskil öösel veel kella ~2 paiku mõõte laseriga parkimis poste ja alasid paika panna - reedene päev oli suht väsitav ja õhtusöögile jõudsime alles kuskil kell 4:00 öösel :P

Laupäeva hommik oli varajane - minu jaoks ikka päris varajane. Süüa jälle ei jõudnud ja tuli vaikselt jooksma hakata - ja esimesed audid hakkasid kogunema ja asi hakkas sujuma. Vahepeal helitehnikule helistades tundus küll et kas ikka jõuab kohale - telefon ütles et number on ajutiselt suletud - kuid siiki jõudis kohale ja hakkasid jälle väiksed viperused ainult pool tehnikast töötas - viga oli lihne aga aega läks.
Parkimisega sai rahvas väga hästi hakkama.
Terve see aeg seal edasi tagasi joostes läks naeratus näol aina suuremaks - vaadates et parklasse sõitis 100-jas auto, 200-sajas, 300-sajas, 364-jas ja 400-jas. Üle kolmesaja oli ka minu jaoks üllatus - reede ööesel sai siiski maha märgitud 400 kohta kuida rahvas parkis nii hästi et õhte rivvi mahtus ka rohkem kui 20 autot nagu oli esialgu plaanitud.
Täiesti müstiline tunne oli seal autode vahel sibada - PARADIIS :D

Pühapäeva hommik pidin uuesti Nurmsile sõitma aga unise peaga sai äratus edasi lükatud (vale nuppu järjekordselt vajutatud) ja niimodi ma magasin ilusaid unenägusid nähes uskuge või mitte kella ~15:00-ni.

Suured tänud kõigile sponsoritele - loodame ka easpidisele koostööle. Kogu korraldustiimile suured kiidusõnad - eriti tüdrukutele kes pidasid ilusti vastu.
Tänud klubiliikmele foorumi nimega pacaan kes tõi üritusele hulga tuning ajakirju müümiseks sümboolse hinnaga klubi kassase. Kõik audiomanikud kes kohale tulid ilma Teieta poleks seda üritust sündinud seega tänud et leidsite meie jaoks aega. Panin tähele et üsna mitu inimest oli üritusel kipsis jalaga ja käega - supper et inimesed on asja juures nii südamega et ei saa mingil juhul ürituselt puududa.
Ainuke asi millest ma aru ei saa miks Reval - Audide esindus Eestis ei olnud valmis meid toetama - oleks piisanud täiesti kuinad oleks oma uued mudelid rahvale välja pannud uudistamiseks ja vaatamiseks. Kui see oli takistuseks et ehk me ei saa nii suurte üritustega hakkama siis nüüdne tõestus peaks olemas olema et suudame ka suuremaid üritusi korraldada kui väikseid klubi kogunemisi. Loodame siiski et edaspidid saaks ka mõne ürituse koos teostada.

Väga lahe on praegu autoga ringi sõita ja märgata audisid millel on paremal esiklaasil valge markeriga kirjutatud number!

Inimesed kes filmisid seda üritust võiks staffiga ühendust võtta ja oma filmimaterjali ka meiega jagama - iga salvestus on kindlasti abiks selle ürituse maha märkimiseks.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 31.07.05 21:43


Üritus oli igati kordaläinud.Kindlasti lisaksin siitpoolt suured tänud korraldajatele ja kõigile,kes suvatsesid kohale tulla.
Edaspidi ehk oleks võimalik korraldada seda asja nii,et üritus ei valguks laiali pärast............,vaid kas või osa rahvast jääks telkima ja tsilliks edasi.
Meeneks võiks ju saada kas või vimpli või AUDICLUB.EE kleepsu-gi.

Lisaksin siis ka omalt poolt mõned pildid:
http://www.pilt.ee/reimps

Minu number oli siis 223.Reimo
Vend oli 224.Rainis


NB! Keegi hea inimene võiks meile piiratud juurdepääsu asjus soovitajaks hakata?

Järgmine aasta uuesti

:D:D:D:D:D:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Djb
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Parnumaa
Kasutaja on eemal


biggrin.gif postitati 31.07.05 21:58


Ei vägev üritus oli:cool: Ise olin nr: 204. Kuna mul esiklaas sodi oli ja see ära tuleb vahetada on klaas koos numbriga vägev mälestus sellest üritusest :D Loodan et järgmine aasta toimub ka, ma 100% kohal ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Renxxx
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.05
Asukoht: Tallinn \ Lahti
Kasutaja on eemal

Auto: vastasleerist diiseljokk

postitati 31.07.05 22:06


TASE!!!! nr 113 tuli spetsiaalselt yritusele podramaa metsadest!Vaimustatud siiani veel..Hästi tehtud! Re5pect :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 31.07.05 22:12


Niih kõigepealt saavad Starman-i kliendid rõõmustada
Audide_rekord1.avi
Audide_rekord2.avi
Audide_rekord3.avi
Esimese failiga läks konveretides natukene nihu, nüüd pean seda ise aeglaselt tõmbama.
Varsti üritan siis need kaks filmi ka dataneti üles panna.

edit: tundub, et toru ja datanet jäävad ära, kuna ei saa kuidagi ligi nendele.

Edit2: dataneti sain ülesse rekord2 video


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
slippery
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.05 22:14


Olin #339. Super orgunn oli kohale jõudmisest stardini asfaldil. Mõnus tunne oli platsile jõudes. Start oli kohmakas, sest sõita sai vaid paarkümmend meetrit, millele järgnes kümmekond minutit seismist. Ei olnud lihtne seal tagaosas (õnneks automaatkast).

Aga sellegi poolest, kiitus orgunni tiimile ja parem oleks, et närvikulu, mida tagaotsas tunda sai, ka raamatusse fikseeritud saab :cool:.

slipp


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Caliban
huviline



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.05 22:37


Lisan ka siis omalt poolt kiidusõnad kõigile korraldajatele. Minule oli alguses suureks üllatuseks see kui nägin esimesi inimesi (numbri kirjutajad) ja vaatasin, et tohohh- kedagi ei olegi veel ning kui lõpuks sealt nurgatagant välja sain siis läksid silmad särama. Kuna jõudsin liiga hilja siis ei jõudnud väga ringi liikuda ja uudistada, aga loodan, et kõik see aasta osalenud autod on järgmine aasta kohal ja lisaks siis kõik ülejäänud eesti audid kes mingisugustel põhjustel ei tulnud ;)
Jrk.Nr.383


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 31.07.05 22:52


Auto nr 1.

Üritus oli suurejooneline. Üllatus, et kohale suvatses/viitsis tulla nõks üle 400-ja audi ( rekordi püstitamisel siis 411 audit, üks "sigar" väsis ära ).
Paha neile, kes regasid, kuid ei tulnud kohale, ehk oli selleks ka mõjuv põhjus, sel juhul andeks antav.
Autos oli 4 inimest: autojuht, mina, ning 2 raadiomeest ( Kuma Raadio ), liikusime ühtlaselt ca 20km/h.
Koostöö Kuma Raadioga oli SUPER - olla eetris järjest 1h vahet pidamata, ei juhtu just tihti ( telefoni aku sai tühjaks ), ning võetud järgmine telefon abiks ja edasi.
Audiderivi oli ca 5.2km pikk, seda siis ametliku rekordi püstitamise distantsil - mega!

Tänud eelkõige rahvale/osavõtjatele, kes viitsisid kohale vurada ja näidata üles enda huvi/entusiasmi audide ja rekordürituse vastu.
Suured tänud Kuma Raadio kommentaatoritele, Teieta oleks olnud korralik infopuudus ürituse jooksul.
Tänud meile, korraldajatele, eesotsas Mihkliga ( kala ) ning naiskorraldajatele regamistelgi juures!

Nüüd jääb üle ainult oodata, et mida kostavad iskud, kes meie ettevõtmist kas aktsepteerivad või ümber lükkavad ning vaadata, mis toimub naaberriikides ( Saksamaa ).
Kui kõik läheb nii, nagu plaanitud, siis jääb üle ainult vajadusekorral rekordit kaitsta!




http://www.tqhq.ee/forum/emoticons/hail.gif


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 31.07.05 22:59


Sakslaste järgmise katseni on selle postituse tegemise hetkel 33 päeva ja registreerunud on 248!! autot :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
insane
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.04
Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1990 1.8 (66kW)

postitati 31.07.05 23:08


Niih...paneks ka omaltpoolt paar sooja sõna siis korraldajate ja osavõtjate suunas teele :)
Üritus oli mega, hea et ikka kohale sai aetud ennast...seda küll tänu ühe teise klubiliikme väiksele veenmisele :D
Aga nüüd on maitse suus ja järgmine aasta kindlalt käpp jälle, kui asjaks läheb.
Endal oli suht hea loksuda seal rivis kuna sai hommikul varakult kohale ronitud, siis õnnestus sõita rivis 16ndal positsioonil :)

Ja praegu tundub huvitav, et kas sakslased oma kuu ajaga piisava 411 autot ajavad üldse kokku ka? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
javor
huviline



Registreerunud 18.11.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.8

thumbup.gif postitati 01.08.05 00:43


Üritus oli väga väga mega Super!!!
Suured tänud korraldajatele.
Minu Audi oli nr 363 :D

Palju jõudu ka edaspidiseks.

Keegi hea inimene võiks mulle piiratud juurdepääsu asjus soovitajaks hakata? Kuna ise olen päris lonely siin...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Anca
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,5 TDI Avant

postitati 01.08.05 02:16


Mina ka vajan soovitajat...nuuks:(


Anca...olgu noor või olgu vana aga ikka oma kalli Audiga:)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ivo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Pärnu, Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: audi 200 20v quattro +S6 V10

postitati 01.08.05 07:11


nr:198
lahe üritus:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cyberlord
huviline



Registreerunud 04.04.05
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad 3.0 TDI 2011

postitati 01.08.05 07:34


Tombi albumist pilt nr 37 minu vana kallike:)
Krt kahju hakkas kohe, et maha müüsin:(
Aga korraldajate ja osavõtjate ees müts maha igatahes - tublid olete!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vader
huviline



Registreerunud 12.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1,8Tfsi , VW Passat varjant 2.0TDi 2008a.

postitati 01.08.05 08:05


Tsitaat:
Algselt postitas: catman
Niih kõigepealt saavad Starman-i kliendid rõõmustada
Audide_rekord1.avi
Audide_rekord2.avi
Audide_rekord3.avi
Esimese failiga läks konveretides natukene nihu, nüüd pean seda ise aeglaselt tõmbama.
Varsti üritan siis need kaks filmi ka dataneti üles panna.

edit: tundub, et toru ja datanet jäävad ära, kuna ei saa kuidagi ligi nendele.

Edit2: dataneti sain ülesse rekord2 video



hmm panin tähele et audide rekord avi1-s on märgata et meie rivis on millegi pärast võõrast marki auto loodan et see video on tehtud enne arvestuslikku distantsi:o

ja oleks minulgi soovitajat vaja et ka piiratud teemadele ligisaada:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 01.08.05 08:23


Tsitaat:
Algselt postitas: Vader

hmm panin tähele et audide rekord avi1-s on märgata et meie rivis on millegi pärast võõrast marki auto loodan et see video on tehtud enne arvestuslikku distantsi:o

ja oleks minulgi soovitajat vaja et ka piiratud teemadele ligisaada:P

avi 1 on filmitud lennuväljal ja teised on filmitud pärast rekordi sooritamist. Sellepärast need võõrad margid seal vahel.

Keegi võiks minu soovitajaks ka hakata, et täieõiguslikuks kasutajaks saada.


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 01.08.05 08:26


Au ja kiitus korraldajatele. Üritus väga õnnestunud ja kindlasti kohal ka järgmisel, kui peaks toimuma. ;)
Minu numbriks oli 328, mis on endiselt klaasil ja jääb sinna pikaks ajaks, ilmastikuga võitlema, kuna oma käsi ei tõuse seda maha pühkima. :D

Mõni pilt ka minu poolt http://pilt.ee/view/514635/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Vader
huviline



Registreerunud 12.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1,8Tfsi , VW Passat varjant 2.0TDi 2008a.

postitati 01.08.05 08:44


Tsitaat:
Algselt postitas: catman
Tsitaat:
Algselt postitas: Vader

hmm panin tähele et audide rekord avi1-s on märgata et meie rivis on millegi pärast võõrast marki auto loodan et see video on tehtud enne arvestuslikku distantsi:o

ja oleks minulgi soovitajat vaja et ka piiratud teemadele ligisaada:P

avi 1 on filmitud lennuväljal ja teised on filmitud pärast rekordi sooritamist. Sellepärast need võõrad margid seal vahel.

Keegi võiks minu soovitajaks ka hakata, et täieõiguslikuks kasutajaks saada.


sry minu viga juttu siiski videost nr 2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Speiss
huviline



Registreerunud 18.10.04
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Ford :(

postitati 01.08.05 08:47


Väga fantast üritus oli ja tulen alati uuesti osalema, kui vajadus tekib.
numbriga 352 jäin üsnagi lõpuossa, kus kummmipaela efekt oli tugev ja sõitmine vajas kogu tähelepanu, poleks uskunudki, et autosõit võib nii ära väsitada.
nr 351 omanik võib ka kontakteeruda, temast kui eessõitjast on ka paar korralikku pilti pakkuda :)

Panin valikuliselt ka pilte üles, väikeste minupoolsete kommentaridega. Ei hakanud pilte väiksemaks tegema, kuna keegi äkki tahab võimalikult suurima kvaliteediga neid.
http://www.zone.ee/rekordiyritus/

videomaterjali on kah kõva tunnike aga kuna kaameramees jäi platsile maha, siis rekordiüritusest endast pole seal kaadritki


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.2% - SQL: 34.8%]