Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Odavama otsa rehvitootjad nt Superia jt (Vastuseid: 106 | Vaatamisi: 22912)
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.17 11:40 Tsiteeri


Täpselt nii. Puuduvad verifitseeritud andmed. See on seadusest tulenevate nõuete müügitehnikaks pööramine ja mis infot ikka veel on vaja inimesele näo ette tõsta või näkku lasta, kellel raha pole(?) :D
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Miks keegi peaks uskuma üldse siis neid kleepekaid seal rehvil? Aga noh, arvata oli, et nii see arutelu lõpeb.



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 24.03.17 11:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Aga noh, arvata oli, et nii see arutelu lõpeb.


Ma arvan, et see ei ole veel lõpp. Mu A8-l oli viimane jooks ka 20 tollise odavrehviga lahendatud. Tulegi korraga meelde, Sailun või miski selline vist. Hinnavahe oli märgatav, kvaliteetrehv maksis tükist sama palju kui sellele terve jooks. Halva sõnaga ei meenuta. Ma katsetasin ka palju, et mis mõõt paremini sobiks, seetõttu ei pidanud eriliseks roimaks inimkonna vastu ka odavamat proovida. Päris eluohtlikuks ma seda trikki siiski ei pea - ilma igasuguse kontrollita pole vast ikka võimalik tapjarehve Euroopa turule sokutada...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.17 12:07 Tsiteeri


Saab ja tehakse nii, et silm ka ei pilgu. UK selles mõttes juba EU-st lahkunud. :D
Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
/.../ Päris eluohtlikuks ma seda trikki siiski ei pea - ilma igasuguse kontrollita pole vast ikka võimalik tapjarehve Euroopa turule sokutada...



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 24.03.17 12:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Täpselt nii. Puuduvad verifitseeritud andmed. See on seadusest tulenevate nõuete müügitehnikaks pööramine ja mis infot ikka veel on vaja inimesele näo ette tõsta või näkku lasta, kellel raha pole(?) :D
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Miks keegi peaks uskuma üldse siis neid kleepekaid seal rehvil? Aga noh, arvata oli, et nii see arutelu lõpeb.


No näed, see tuli ka ära, "raha pole". :D Ole mureta.

Eks esmaspäev vaatan, kui rehvid Viljandis. See mida katsuda sain, oli väga madala profiiliga 18".
Seitsmesega olen nõus ja annan ausat tagasisidet, kui peaks need ostma.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.17 12:37 Tsiteeri


Eeee-leeee-men-taaaaaa-rne. :D
Kapitalismi aka majandusteooria alustala - oma väikse raha eest pannakse alati "testima" need, kellel on rohkem vaba aega kui raha. ;)
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
No näed, see tuli ka ära, "raha pole". :D



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 24.03.17 12:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Eeee-leeee-men-taaaaaa-rne. :D
Kapitalismi aka majandusteooria alustala - oma väikse raha eest pannakse alati "testima" need, kellel on rohkem vaba aega kui raha. ;)
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
No näed, see tuli ka ära, "raha pole". :D


Aga vaata, vahest on nii, et on mõlemat, ja su alustala ongi pooleks...:P
Sul tundub ka vääääga palju aega olevat :D


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.17 12:48 Tsiteeri


Ei näe. Näita verifitseeritud andmeid. :D Ei näe ma andmeid ega sulli. :D
Sa teed tööd ja ma jälgin - see on mu kapitali väärtust ning lisaväärtust kasvatav töö. ;)

Tsitaat:
Algselt postitas: Jann

Aga vaata, vahest on nii, et on mõlemat, ja su alustala ongi pooleks...:P
Sul tundub ka vääääga palju aega olevat :D



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 24.03.17 13:31 Tsiteeri


Kapitalismi ei eksisteeriks kui ple vaesust. Selleks, et keegi saaks omale kalleid autosi ja rehve osta, selleks peab vaene inimene lehkava diiselkäraka ja odava rehviga odavalt rikka heaks (kasuks) tööd tegema(tarbima).Ühte ei eksiteeri teiseta. Niikaua, kuni kõik võrdsed ei ole siis ei ole vaja vaja möliseda teemal, mida keegi jaksab osta ja mida keegi mitte. Kus nõudlus seal ka pakkumine.


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.17 13:56 Tsiteeri


Midagi teemakohast ka. Ostsin eelmiseks suveks Point-S id alla (245/40-18). Pehmed rehvid, vihmaga pidurdusel kehvad. Ringrajal (Audru) kulusid nagu Dunlopidki, kuid aeg oli paar sekundit ringile kehvem (Dunlopil 2mm mustrit, Pointsid uued). Rapla rajal tulemus veelgi halvem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 24.03.17 15:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Ei näe. Näita verifitseeritud andmeid. :D Ei näe ma andmeid ega sulli. :D
Sa teed tööd ja ma jälgin - see on mu kapitali väärtust ning lisaväärtust kasvatav töö. ;)

Tsitaat:
Algselt postitas: Jann

Aga vaata, vahest on nii, et on mõlemat, ja su alustala ongi pooleks...:P
Sul tundub ka vääääga palju aega olevat :D


Sina jälgid, sinu "kapital"..Ära kujuta ette, et mina neid hiina telliseid sul müüa aitan. Peale demagoogia igas teises teemas ja rossi linkide kopimise ei tule paraku midagi tarka oma kogemustest, arvatavasti pole sul autotki. Liiga läbinähtav on see sinu pläma, ava pood või midagi, mitte ära jahvata siin igas teemas, et oma allkirja promoda. Rohkem ma oma aega sulle ei raiska.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.17 15:50 Tsiteeri


Juba võetud. :D :D :D

Original: Shandong, China
Trademark: DURATURN
Origin: China

:D :D :D

Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Sina jälgid, sinu "kapital"..Ära kujuta ette, et mina neid hiina telliseid sul müüa aitan. Peale demagoogia igas teises teemas ja rossi linkide kopimise ei tule paraku midagi tarka oma kogemustest, arvatavasti pole sul autotki. Liiga läbinähtav on see sinu pläma, ava pood või midagi, mitte ära jahvata siin igas teemas, et oma allkirja promoda. Rohkem ma oma aega sulle ei raiska.



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
intsu879
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.02.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 D2 4,2 250kw

postitati 24.03.17 18:18 Tsiteeri


Enda tööbussile ostsin eelmine kevad Antares 225/45 R18.Kiirteedel kuuma korralikult antud ja isegi ühe õnneliku õnnetuse üle elanud. Kolm velge sain kõveraks aga rehvid jäid terveks ja sirgeks.Ainuke miinus mida ma näen on kaal, kvaliteet rehv kaalub kõvasti vähem ja siit ka kütusekulu tõus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TEPO6
huviline

Avatar


Registreerunud 02.03.17
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 Avant Q 3.0TDI

postitati 24.03.17 19:37 Tsiteeri


Kellelgi kogemust Barum Bravuris 3 HM-ga on? Eelmisel hooajal soetasin, kui sai selgeks et Dunlopi lamelliga linnaliikluses ruttu pidama ei saa :S
Suvega kulus alla poole mustrist, esimesed muidugi rohkem. Märjal asfaldil võtab nina ikka libisema nurkades, samas sõõrikuid ei last teha :D Sada jevrikut tüki eest vast jääb kah sinna odavamasse hinnaklassi. Mõõt 255/35 R19. See veljekaitseääris kah suurem asi pole neil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 25.03.17 08:22 Tsiteeri


Minu kogemused odavrehvidega. Põhinevad üle saja komplekti kasutamisel erinevate ja ka samade autode all.

Suvekad:
*Minerva - OK
*Sonar - OK
*Haida - OK
*Nankang - Ei osta enam kunagi. Ühel jooksul tekkisid praod külgedele. Teisel jooksul tekkis seletamatu sügav vagu sise küljele serva peale. Mõnel rehvid poole ringi ulatuses, mõnel 15cm pikkused jupid. Täiesti müstiline

Talverehvid:
*HiFly lamell - OK
*HiFly naast - OK
*Sava lamell - OK
*Minerva lamell - OK
*Nexen lamell - OK
*Sunny lamell - Pigem ei kasuta rohkem. Kulub pisut kiiremini kui teised sama hinnaklassi rehvid ja pidamine ka minu hinnangul vähe kehvem kui teistel.
*Federal Himalaya lamell - Ei osta enam kunagi. Servad kulusid paari-kolme kuuga ära. Kui keskel jääk 8mm, siis servas 2mm. Ei päästnud isegi räige ülerõhuga sõitmine. Autodel sillad korras ja paigas.
*Point-S lamell - Ei osta enam kunagi. Kuluvad ühtlased kiiresti ära. Seejuures pidamist ei ole rohkem kui teistel odavrehvidel.

Talverehvide puhul "OK" tähendab seda, et ei teki mingeid anomaaliaid ega liigset rehvimüra. Pidamist ei hakka võrdlema, see on liiga subjektiivne. Kuigi niipalju julgen öelda, et pidamise poole pealt ei ole neist ükski kehvem kui GoodYear IceNavy oli aastal 2008-2010. Aastal 2008-2010 kasutasime Sava, Michelini ja GoodYeari lamellrehve ja GoodYear IceNavy oli selgelt kõige kehvema pidamisega. Täna on GoodYearil ilmselt uus mudel olemas, mis on ehk parem kui eelmine. Aga see on erand, talverehvide puhul on ikkagi kallimate rehvidega üldjuhul pidamise vahe olemas ja siis ikka seda pidi, et kallim on parem. Ühe erandina müra osas võib veel välja tuua fakti, et üks kaasaegne Pirell naastrehv (mudelit kahjuks ei mäleta) on mürarikkam, kui ükski teine "hiina" naastrehv, millega mina sõitnud olen.

Suverehvide puhul ei näe mina mõtet kallimatele rehvidele raha kulutada, kui tegemist on nö pereautoga. Tean küll, et 100st inimesest 99 ütlevad uhkelt "ma olen üle keskmise raske jalaga" :D Aga siiski, mina ei ole näinud ei linnas ega maanteel suvisel ajal kedagi sõitmas pidamise piiri peal. Välja arvatud muidugi need tegelased, kes seda taotluslikult teevad, aga neile ongi ju kehvema pidamisega rehv siis sobilikum ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sammalselg
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 XD; A6 C7 2.0 130kw ; Jeep GC 3.0 CRD ;Honda CBR R ;Yamaha Grizzly

postitati 25.03.17 08:52 Tsiteeri


Siin eespool on oas teksti ikka täielik BS.
Hakata kedagi süüdistama vaesuses, et julgeb midagi katsetada on nonsenss. Pigem vastupidi: inimene on valmis antud inverteeringu korstnasse kirjutama, kui see täielikuks sodiks osutub.

Sama lugu on liiklusohtlikkusega. Arvan, et igaüks peaks proovima peale suuremaid muudatusi teha mõned testid ise, mitte lugema numbreid kuskilt kleepekalt .Mõned pidurdused märjemal ja kuivemal , suuremal ja väiksemal kiirusel ja laias laastus on erinevus selge ja võrdlusmoment varasemaga olemas. Nn. viimase hetke olukord on muidugi vaidluskoht aga see sõltub ka autost. Mõnele vanarauaga võid ka Tänaku käest laenatud rõngastega kilomeetri pärast alles pidama saada.

Seega mina küll toetan Jann`i ettevõtmist, ära siis unusta tagasisidet andmast , kuidas asi ennast õigustas;)

PS! Ise ei ole küll sellised rehve kasutanud aga mu 75 aastane isa ostab neid ühtelugu. Ei tea , et ta mõne siledaks oleks sõitnud, ikka saab karkass enne otsa . Tõsi, ta kolistab igal pool metsas ja mereääres , eks seal roikad ja teravad kiviservad torgivad küljed katki. Samas pole kindel , et nt Michelin samades tingimustes kauem kestaks.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 25.03.17 09:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: anduke88
/---/Kui kellegil huvi, saan vahendada uusi rehve Tallinnas (käest kätte, arvet ei saa pakkuda kahjuks). Nt 245/40R18 suvekaid on kuni 300 eest jooks päris mitmeid. /---/

Mis tootjaid ja mudeleid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.17 09:31 Tsiteeri


Tove Jansson elas ja pani kirja: "Töötahet seemendab tegelikult positiivne tagasiside."
Vaste sellele Eestist on: "kiida lolli ja loll teeb". Ei ole kuulnud, mis? Või seda: "üks loll ees ja teised järgi"?

Ega majanduspeegel ei valeta. See käib ka nende kohta, kes tahavad vaesust ja kellegi süüdistamist BS-i tiitlitega kuskilt välja imeda. Mida oli valesti öeldud? Mis on BS või mõne BS-i BS, ah? See, et turumajandus inspireerib turul osalejaid mitte praktiliselt,- pragmaatiliselt käituma? Lüpsikuga enda ja teiste eludega riskima? Siiditrükiga nailonil muinasjutte uskuma? Enda vähese või lolli raha eest endale ja teistele midagi tõestama?
Enne, kui keegi jälle endast väljub ja BS-i ilamullid huultele paisuvad, küsin üle: kas teate, mida tähendab "loll raha"? :D

See on avalik foorum lõppude lõpuks. Subjektiivne. Alati leidub neid, kes Eesti Tove Janssoni teevad ja leidub ka neid, kes huumoriga kogu teemast üle rullivad või kobisevad, et "näita andmeid ja raha". Kõik ja kõigile ei saagi meeldida ja nii ei peagi olema. Harjuge lõpuks ära profiilitümitajad - vihake mängu mitte mängijat!


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 25.03.17 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
No näed, see tuli ka ära, "raha pole". :D


Minumeelest need teiste rahakotis soperdajad sageli ei adu, millest jutt. See "10 euri lisaks rehvi pealt" ei päde kui me räägime juba kasvõi 20 tollistestki. Sealt tuleb hinnavahe, mis keskmise mökitaja auto hinnast üle käib. Ja kuidas need saatana "lollid rikkad" rikkaks said, raha nad ju lugeda ei oska?
Mina ei lase ennast eriti segada igasugu arvajatest ja niisama mökitajatest. Kui ma oma terve autopargi peaksin mingiks tõestuseks kirjutama, siis mõne ehk lööks kaineks.
Aga minul see Sailuni jooks palju enam käes ei olnud, tasakaalus olid nad hästi ja kohe miski plahvatama ei asunud. mul küll põnev lugeda, mis sinu võimalik valik praktikas teeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 25.03.17 14:24 Tsiteeri


Te võite siin pusida palju tahate, aga keeruline on vaielda, et selline paradigma pole kummastav, kus sõidetakse ringi suure mootoriga Saksa "preemiumiga" (ka 3,0TDI on päris arvestatav jõujaam, kui parklates visuaalne inspektsioon läbi viia) ja keeratakse alla kõige odavamaid (kummi)rõngaid. Siin tulid jutuks mingisugused majanduslikud nähtused - ühelt poolt räägitakse mingisugusest säästmisest ja teiselt poolt tarbitakse isuga. Säästetakse aga ühe kõige olulisema elemendi arvelt, mis siin juba välja toodi - turvalisus. Lõppudelõpuks on see, umbes rohkem või vähem A4 paberi suurune kontaktpind, mis autot teekattega ühendab. Mõistetav on, et antud foorumi kontekstis kellegi personaalsetesse küsimustesse (nt. sh. ka majanduslik seis) sukeldumine ei ole kõlblik. Aga see on pigem juba nende inimeste probleem, kes välja reklaamivad oma suure "töömahuga mootoreid" (loe: keskmise Eesti inimese jaoks majanduslikult ebaratsionaalseid sõiduvahendeid) ja hakkavad takka kiitma kõige odavamaid lahendusi teeseldes mõistmatust (siinset kontingenti hindaksin ise üldpildis ikkagi pädevaks/intelligentseks), et see kõlab äärmiselt paradoksaalselt (kui tohib seda sõna kasutada).

Lõppudelõpuks, majandusel ja füüsikal pole omavahelist otsest pöördvõrdelist seost. Igasugused gravitatsiooni, massi, hõõrdumise ja muu auto liikumisega seotud seadused (millest mul täpsmat arusaama pole, sest ma olen mõneti reaalteadusliku puudega) ei lõpeta seni kehtimist, kuni meie planeet antud kujul eksisteerib. Need seadused kehtivad ka nendele samadele (kummi)rõngastele, seega pole ju otsest põhjust üksteise peale "karjuma" hakata. Võib ju eeldada, et kui kaks toodet on ühest ja samast tootekategooriast, siis uus/värske odav toode suudab vana/kulunud kalli tootega selle tootekategooriale omaste omaduste piires võrreldav olla. Uus asi on ju... uus asi?

Kogemuste põhjal võin küsida, et kui on vähegi tegemist juhiga, keda ühiskonnanormide järgi võib pidada "tasakaalukaks ja mõistlikuks", siis ei tohiks tekkida ju situatsioone, kus selle odavama uue (kummi)rõnga omadusi selle omaduste piirideni tesitakse? Seda veel hea nelja vedava rattaga autoga sõites.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.17 14:50 Tsiteeri


Kogu selle heietamise peale panen eriti tuima näoga uued Haida HD919-d alla, mõõt 235/40/18. Mõne sõiduga vast selge, mis ja kus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 27.03.17 15:41 Tsiteeri


Lubatud minu tagasiside siis Duraturn M Sport 255/35R20. Rehvid on vaiksed, eriti siledal uuel teel, naeltega krobeliseks sõidetud sõidujoonel on rohkem "helisid", kuid vähem kui eelmiste poolkulunud (4,5 mm, mõõdetud keskelt spets mõõdikuga) Pirellidega. Rehvid on pehmemad, segu kummine, mitte selline tuhm tahmane, nagu osadel tsainadel. Pikirööbastes teed ei otsi, nagu seda tegid eemised pooleldi kulunud rehvid. Juhitavus on hea igatahes. Veljekaitserant olemas. Seestpoolt uurides tundus korralik kõik. Paigaldaja Aalux-is ütles, et üllatavalt vähe tasakaalustust tahavad saada, ise ei uurinud, kui palju on palju. Talle olid need esimesed sellised paigaldada. Plaaditud põrandal rooli keerates kiuksusid, üks vana rehvimees ütles kunagi selle hea rehvisegu tunnuseks olema. :) Äkkpidurdusi, kulumiskiirust ja märga teed ei oska hetkel kommenteerida, see tegelt olulisim ju.
Toodetud 2016a. lõpus, uuena mustrisügavus keskelt 8,5mm. Min. kulumispiir märgitud, väline külg määratud. Kirjutan siia märja tee kogemusest ka, kui see tuleb. Esialgu olen rahul.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 27.03.17 16:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Rehvid on vaiksed.

Ootaks väga, kuidas paari-kolmetuhande kilomeetri pärast tulemus on.
Mul olid ka uuelt ülivaiksed Wanli'd korra all, kuid 2000km möödudes ulgusid kui hundid ja märjas polnud üldse pidamist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 27.03.17 16:28 Tsiteeri


Eks on raske sellist suhteliselt väikest erinevust kindlalt märgata, aga mulle tundus küll, et viimaste hiinakatega oli kütusekulu veidike suurem kui varem kasutusel olnud Continentali suverehvidega. Hinnanguliselt võiks varasemate sõitude puhul erinevuseks öelda vähemalt u. 0,3 l/100 km. Seda julgeksin öelda selle põhjal, et kui varem suvel pikka maad väga säästlikult sõites sain mitmel korral kütusekuluks 7,2 l/100km, siis enam alla 7,5 ei saanud kordagi. Kui kütusekulu oli suurem 0,3 l/100 km võrra, siis nende rehvidega sõidetud aja jooksul (38 000 km) võis kütust kuluda kokku 114 liitrit rohkem ehk raha u. 130 eur. Kui nüüd vaadata nende hiinakate ja Continentali hinnavahet, siis see oleks 4 rehvi puhul u. 65 eur. Nii et isegi kui kütust kulus vaid 0,15 l/100 km rohkem (seda on juba praktiliselt võimatu märgata), siis rahalist säästu odavamate rehvide pealt kokkuvõttes ei saanud.:)
Jutt käis 15", suuremate mõõtudega võibolla veidi teised lood.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 28.03.17 04:17 Tsiteeri


Mul on siin 2017 aasta suverehvi test, igaüks vaatab ja järeldab ise.
https://www.planet.ee/ftp/index.php?perform=download&subdir=/htdocs&fname=AuBi17_09_064-067_SecondHand%20%281%29.pdf

edit:
Ei saa hetkel seda linkki nähtavaks kõigile.
Tarmo tahab parandada?


http://badges.fuelly.com/images/smallsig-metric/501789.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.17 07:03 Tsiteeri


Ostsin paar aastat tagasi Allroadile tutikad Antaresed 245/40R19. Miinusena võib välja tuua pidamise märjal teel. Muus osas sõidetavad.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.8% - SQL: 29.2%]