Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  5
Autor:
Pealkiri: Odavama otsa rehvitootjad nt Superia jt (Vastuseid: 106 | Vaatamisi: 22781)
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 01.03.16 12:20 Tsiteeri
Odavama otsa rehvitootjad nt Superia jt



Tere,

Mida arvata odavama otsa rehvidest? Toon näiteid.

Superia. https://www.rehviliider.ee/autorehv/superia/ecoblue-uhp/225-45-r17-94w-368435

Superia rehv on odav. Samas on tema reitingud (kütusekulu, müra, pidavus märjas olustikus) küllaltki head. Isegi paremad kui 100+ euri rehvidel. Tegemist on Hiina toodanguga.

Goodride. http://fs.ee/rehvid/29950/?e-summer=1&e-width=225&e-height=45&e-diameter=17&e-si=&e-ss=&e-manufacturer=& ec-mark=&ec-model=&ec-motor=&ec-diameter=&e-search=

Teisi näiteid on veel West Lake, Tristar jne.


Milles on "konks"? Kas kellelgi kogemusi? Tasub alla panna või ei? Või tasuks ikkagi mõelda tuntud brändide toodangu peale? Hinnavahe on kahekordne.


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 01.03.16 12:28 Tsiteeri


Tasub ikka ja sääst pole ainult hinnas - nimelt see rõngas auto all ei kulu ka. Põhimõtteliselt on tegu eluaegse investeeringuga, sest kummi on seal õige vähe, seega otsa need ei lõppe.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kuzmits
huviline



Registreerunud 28.01.13
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat alltrack 2,0 TDI 130KW 4 MOTION

postitati 01.03.16 12:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RS88
Tere,

Mida arvata odavama otsa rehvidest? Toon näiteid.

Superia. https://www.rehviliider.ee/autorehv/superia/ecoblue-uhp/225-45-r17-94w-368435

Superia rehv on odav. Samas on tema reitingud (kütusekulu, müra, pidavus märjas olustikus) küllaltki head. Isegi paremad kui 100+ euri rehvidel. Tegemist on Hiina toodanguga.

Goodride. http://fs.ee/rehvid/29950/?e-summer=1&e-width=225&e-height=45&e-diameter=17&e-si=&e-ss=&e-manufacturer=& ec-mark=&ec-model=&ec-motor=&ec-diameter=&e-search=

Teisi näiteid on veel West Lake, Tristar jne.


Milles on "konks"? Kas kellelgi kogemusi? Tasub alla panna või ei? Või tasuks ikkagi mõelda tuntud brändide toodangu peale? Hinnavahe on kahekordne.



Kui hind on oluline, siis vaataks pigem mõne tuntud rehvitootja odavbrändi,on tootmine ja tootearendus loodetavasti rohkem kontrollitud, kasutatakse emafirma vanemate mudelite rehvikarkasse-kummisegusid jne. Hind sama mis sinu pakututel. Sisetunne ütleb, et euromärgiseid väga ei vaataks nende hiinakate puhul, paber kannatab kõike.

näiteks:

https://www.rehvid24.ee/products/show/7387
https://www.rehvid24.ee/products/show/15523150000
https://www.rehvid24.ee/products/show/15527310000


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HK89
huviline

Avatar


Registreerunud 30.06.10
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 TDI Q

postitati 01.03.16 12:40 Tsiteeri


Ega kunagi ei tea... Mul on väga positiivne kogemus sellise meie maal hiljuti veel üsna tundmatu firmaga nagu Sonar. Polarfox-1 lamellid olid ülihea pidamisega - järgmisena ostetud Firestoned ja GoodYearid ei saanud lähedalegi.

Osa odavkaupa on muidugi saast ka. Googelda vastava tootja ja mudeli osas kasutajahinnanguid (user reviews), saad vast selge pildi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 01.03.16 13:02 Tsiteeri


Erinevaid odavtootjaid on suht palju, keeruline eristada lihtsalt hiinlastest. On kuskil mingi ammendav list mis veidi asja selgitab?

Asi selles, et mulle sobilikku 225/50R16 mõõtu on pakkumises veidi vähem kui levinumaid suuruseid. Hinnavahe on märkimisväärne, seega on ka paratamatult mõtted liikunud Goodride SA37 suunda, netis niivähe kui leidsin on enamasti ikkagi positiivsed arvustused.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 01.03.16 13:16 Tsiteeri


Mina isiklikult tahaks Triangle rehve proovida. Talve testis hämmastas, aga kahjuks pole talverehvi vaja. Suverehvi võib aga vaikselt vaatama hakata. :)
http://www.iltalehti.fi/autot/2015101620521382_au.shtml


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 01.03.16 13:42 Tsiteeri


Jäi pilk peale Nexen SU4-le. Ainuke jama, et Eestist kuskilt kätte ei saa.


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 01.03.16 14:35 Tsiteeri


Mu viimased suverehvid olid mingid nö. suvalised hiinakad, hinnaks 37,xx eurot/tk (195/65 R15), ostetud Bauhofist.:D Kahe hooajaga olen nendega 24290 km sõitnud, ega rohkem ei sõida ka, võibolla heal juhul kaks tk veel kannataks taha paigutatuna tuleva suve ära sõita, kuid ilmselt ostan ikka uued. Kas jälle hiinakad või midagi muud, ei tea veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 01.03.16 14:41 Tsiteeri


Zoig, olen ka SA37 peale mõelnud. Tundus ka enamvähem ok.


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuu
huviline



Registreerunud 20.08.14
Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad c7 bit

postitati 01.03.16 14:49 Tsiteeri


Kui juba odavat vaadata soovitan samuti tippbrändide odavat toodet. Hind tundmatu hiinakaga sama aga vähemalt saad keskpärase rehvi mitte kivikõvasi rõngaid. Näit. Kormoran, Tigar , Dayton.

http://www.rehvistuudio.ee/shop/search?size=225.00%7C45.00%7C17.00&brand=&type%5B%5D=suverehv&submit=1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.16 15:53 Tsiteeri


Kõige rohkem häirib kõrge müratase maanteel ülejäänud omadused on talutavad. Viimati ostsin uued Nankang NS-20, lärmakad. Väga kõvasti häälitsesid SV308 Goodride rehvid. TM testis on kiita saanud odavrehv Linglong GreenMAX.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 01.03.16 16:19 Tsiteeri


Need vuffel rehvid lähevad ju jube kergesti muhku/katki/midaiganesveel.
Quattro puhul ei vaheta neid 1 kaupa ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 01.03.16 16:33 Tsiteeri


Jään vist sellise pakkumise juurde hoopis - Uniroyal (Continental) Rainsport 3.

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Uniroyal/Rainsport-3.htm

Hinded on head ning hind samuti. Homme tellin vast ära :)


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Johnny
klubiliige



Registreerunud 23.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC

postitati 01.03.16 17:23 Tsiteeri


Ei tegele küll rehvidega otseselt aga vajadusel olen tuttavatele tellinud ja saanud ka tagasisidet. Westlake, nexen ja sonar näiteks kulusid tunduvalt rohkem, kui kallima otsa rehvid. Tuttavad kasutanud ka GT radiali, Interstati, Goodride ja Kinforestit aga kulumise kohta ei oska veel öelda. Kinforest ja GT radial vähemalt on heade sõiduomadustega, vaiksed ja pehmed. Kui tahta et rehv vaikne oleks, siis peaks vaatama võimalikult paljude pikisoontega ja väheste ristisoontega mustrit. Ise kasutan suvekana Barumit näiteks. Vaikne, ei kulu meeletu kiirusega ja kui otsida, siis saab ka normaalse hinnaga. Kas tasub see välismaalt tellimine ära arvestades, et rehvid24.ee saab kõige odavama 225/45/17 hiinaka kätte 44 euri tk?


Elektri-, remont ja hooldustööd+ custom tehnilised lahendused. LT Service OÜ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.16 17:58 Tsiteeri


Hinda vaadates siis suve protikate edu hakkab otsa saama. 2010 sain koos autoga Vallai Formulad 17" ja nad olid vaiksed tänu Michelin Pilot Primacy mustrile. Peale neid protte ostsin ka päris 17" Pilotid, väga hea rehv oli ja ka protiga jäin rahule. Enam protte ei ostaks kuna nad on üsna rasked.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Xpander
huviline

Avatar


Registreerunud 14.02.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 Avant 20vt

postitati 01.03.16 18:01 Tsiteeri


Endal ka Barum Bravuris 3 (pikisoontega) suvekad ja on väga väikse müratasemega, hind ka igati ok. Pidurdamine märjal veidi kehva (pikisoonega rehvi miinus võrreldes kalasabaga), aga kui vihma sajab, siis lihtsalt ei tasu lolliks minna gaasipedaali tallamisega.. Barum peaks olema Continentali tütarfirma. Nende hiinakatega tasub olla ettevaatlik, tont seda teab kui kiiresti mingi noname plänn kulub, kui tugev ta struktuurilt on jne. Naise b5 all on Nangkang NS20 ja müra on meeletu, endal olid mul kunagi Nangkang NS-2 suvekad ja kulusid suhteliselt kiiresti, müra kõige hullem ei olnudki, aga vaiksed ka polnud. Sõbra essil miskised hiina Roadstar suvekad või miskit taolist ja ütles, et maanteel müra meeletu, muster oli mu meelest kalasaba.. Ehk siis minu soovitus oleks, et võta näiteks Barum või Dayton ja kui tahad vaikset rehvi siis pikisoonega, nagu ka juba siin eelnevalt soovitatud on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 01.03.16 18:08 Tsiteeri


Nangkang NS20 B6 all küll suhteliselt vaiksed. Vähemalt ise ei kurda. B5 laseb arvatavasti natuke rohkem heli läbi küll. Vist.
Naelrehvide koha pealt julgen väita, et Nankang snow SW-7 on vaiksemad kui Gislaved nordfrost 100.


Lauri in Audi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 01.03.16 18:20 Tsiteeri


Ma olen kaks jooksu Goodride SA37 ära kasutanud (225/45/17 ja 235/40/18). Ma tavaliselt suverehvide peale väga ei kuluta igapäeva autodel, sest selliseid hiina rehve ma vahetan välja juba, kui muster alla 4mm. Sellega väga vesiliu ohtu veel naljalt ei teki. Pidurdamisel ei ole ka probleeme olnud ning kiirendamisel on arvatavasti lihtsalt liiga vähe jõudu, et seda probleemi tunda.
Minu arust legaalsetel kiirustel sõites rehvimüra normaalne. Kindlasti on vaiksemaid rehve olemas aga on ka kallima brändi omasid, mis on mürarikkamad.
Igal juhul seda konkreetset mudelit soovitan Goodride SA37. Selle raha eest rehvi küll ja veel. :)


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.16 19:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri0112
Nangkang NS20 B6 all küll suhteliselt vaiksed. Vähemalt ise ei kurda. B5 laseb arvatavasti natuke rohkem heli läbi küll. Vist.
Naelrehvide koha pealt julgen väita, et Nankang snow SW-7 on vaiksemad kui Gislaved nordfrost 100.


http://www.tehnikamaailm.ee/tm-testib-uue-hooaja-talverehvid/

Nankang NK Snow SW-7
Tüüp: naastrehv
Rehvimõõt: 205/55 R 16
Kiirusklass: T (190 km/h)
Koormusklass: 94
Kindel pöörlemissuund: jah
Välis- ja sisekülg erinevad: ei
Valmistamisaeg: 2011 nädal 25
DOT: 108K A05
Eurosertifikaat: E4 (Holland)
Valmistatud: Hiinas
Hind: 99 eurot (Balti Autoosad)

NANKANG pidas tihedat võistlust viimase koha nimel ja sai selle viimaks ka kätte, eelkõige õnnetu juhitavuse tõttu. Lumel ja jääl on pidamine väga kehv ja kui see üllatavatel hetkedel kaob, siis äkiliselt ja kauaks. Asfaldil pidurdab Nankang hästi, aga ebaloogiline juhitavus jätkub nii märjal kui kuival teel ja möödumiskatsel kaotavad tagarattad järsult pidamise. Nankangi on raske soovitada, ehkki ühe tähe ta selles võrdluses siiski teenis.

Hea
Pidurdamine märjal ja kuival asfaldil

Halb
Talveomadused
Juhitavus iga ilmaga

Koondhinne 6,9



torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 01.03.16 20:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Need vuffel rehvid lähevad ju jube kergesti muhku/katki/midaiganesveel.
Quattro puhul ei vaheta neid 1 kaupa ka.


Päris täielikku saasta ikka Euroopasse müügile ei lasta, kõik müüdav peab vastama mingitele minimaalsetele nõutud kriteeriumitele. Ma seda juttu küll väga ei usu, et mõni mm. rehvi kõrguses quattro jaoks probleem on? Uuel rehvil olen tavaliselt mõõtnud mustri kõrguseks 8 mm. Oletame et paned ühe uue ja teised on poolenisti kulunud, siis tuleb kõrguste vaheks 4 mm. See erinevus on alla 1%. Ei tasu üle mõelda ka asjadest. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 01.03.16 20:51 Tsiteeri


Mina olen näiteks Tigar'eid kasutanud stiilis "uuena alla/4mm minema" just suvekaid. Segu on pehme, tasakaalustamistega muresid pole olnud ja ka tasakaalust ära pole suutnud väga ajada. Kuluvad ehk kiiremini võrreldes mõne bränditootega mu enda mõnel teisel masinal, aga pidamine on parem ja ka müra osas on olnud siiani ilmselt ühed parimad just tänu oma segu pehmusele. Eriti hea on olnud nendega sõita just kergete masinatega (üle 1,4tonnistele pole neid proovinud). Need ökorehvid igasugu brändidelt mulle näiteks üldse ei istu, mis "säästavad" kütust, kestavad kogu kuradi suvised tsüklid 100tkm läbimisel, aga on kõvad nagu kivid ja maksavad odavamatest asjadest ~3x rohkem. Lisaks on närvikava olnud siiani paigast ära, kui märja ja liiga siledakattelisel asfaldil olen pidanud järsemalt pidurdama rääkimata esimestest lumehelvestest, mis enne talverehvi kohustust on maha potsatanud. Klassikaliselt head ja endale meelepärased on üldjuhul continentali toodang. Igasugu kivistunud karkassidega "tutikaid" proti suverehve ma välistan igavesti, kui need raiped üle nädala kohapeal seisavad, siis sõidad pool tundi nagu puupakkudega ringi :(. Aga noh jah - kuldset tõde pole niikuinii olemas.

PS! Talverehvidest ma ei rääkinud üldse, kuna teema algataja valib ikkagi suverehve.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RS88
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D3 2006

postitati 01.03.16 21:36 Tsiteeri


Hea diskussioon. Second thoughts - vaatasin Nokian Line rehve üle neti. Tundub, et omas klassis üks liidritest ja kindel valik. Viimase valiku, Uniroyaliga on vahe 12,50 eurot tükist.

ARvan, et see tasuks end täitsa ära. 2-3 hooaega põrutaks nendega kenasti.

https://www.rehvid24.ee/products/show/T428650

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Nokian/Line.htm

Muljetavaldav igal juhul. Pigem kulutaks ikkagi rohkem kui see, et ostaks odavamad ja pettuksin või vahetaksin kiiremini välja. Suvel tahaks natuke hoogsamat kulgeda ka.


Not miles per gallon. Smiles per gallon. The real deal.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 01.03.16 21:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri0112
Nangkang NS20 B6 all küll suhteliselt vaiksed. Vähemalt ise ei kurda. B5 laseb arvatavasti natuke rohkem heli läbi küll. Vist.
Naelrehvide koha pealt julgen väita, et Nankang snow SW-7 on vaiksemad kui Gislaved nordfrost 100.


http://www.tehnikamaailm.ee/tm-testib-uue-hooaja-talverehvid/

Nankang NK Snow SW-7
Tüüp: naastrehv
Rehvimõõt: 205/55 R 16
Kiirusklass: T (190 km/h)
Koormusklass: 94
Kindel pöörlemissuund: jah
Välis- ja sisekülg erinevad: ei
Valmistamisaeg: 2011 nädal 25
DOT: 108K A05
Eurosertifikaat: E4 (Holland)
Valmistatud: Hiinas
Hind: 99 eurot (Balti Autoosad)

NANKANG pidas tihedat võistlust viimase koha nimel ja sai selle viimaks ka kätte, eelkõige õnnetu juhitavuse tõttu. Lumel ja jääl on pidamine väga kehv ja kui see üllatavatel hetkedel kaob, siis äkiliselt ja kauaks. Asfaldil pidurdab Nankang hästi, aga ebaloogiline juhitavus jätkub nii märjal kui kuival teel ja möödumiskatsel kaotavad tagarattad järsult pidamise. Nankangi on raske soovitada, ehkki ühe tähe ta selles võrdluses siiski teenis.

Hea
Pidurdamine märjal ja kuival asfaldil

Halb
Talveomadused
Juhitavus iga ilmaga

Koondhinne 6,9


Huvitav, et mul pole kordagi juhitavust kadunud ja ebaloogilist juhitavust pole ka täheldanud.
Samas ma rahuliku sõidustiiliga ka. :D


Lauri in Audi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 01.03.16 22:11 Tsiteeri


Odavama otsa brand on ka Falken mis on täitsa ok pidamiselt kui ka müratasemelt. Naise a6 c6 esiveolisel all ze 912 juba kolmandat suve ja nüüd on otsas ka kohe-kohe. 25tkm. sõitnud.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 01.03.16 22:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RS88Suvel tahaks natuke hoogsamat kulgeda ka.


Ära taha. https://www.youtube.com/watch?v=bvLaTupw-hk


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.3% - SQL: 46.7%]