Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Odavama otsa rehvitootjad nt Superia jt (Vastuseid: 106 | Vaatamisi: 22905)
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 28.03.17 08:33 Tsiteeri


Mulk, pane see asi otse näiteks upload.ee lehele üles.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
elar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.04
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2dq + 4dq

postitati 28.03.17 08:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mulk
Mul on siin 2017 aasta suverehvi test, igaüks vaatab ja järeldab ise.
https://www.planet.ee/ftp/index.php?perform=download&subdir=/htdocs&fname=AuBi17_09_064-067_SecondHand%20%281%29.pdf

edit:
Ei saa hetkel seda linkki nähtavaks kõigile.
Tarmo tahab parandada?


Olge lahked

http://mulk.planet.ee/AuBi17_09_064-067_SecondHand%20(1).pdf


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rendoqoz
huviline



Registreerunud 22.04.10
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.17 19:56 Tsiteeri


Nankangi enam ei proovi (selgitus minu eelnevas postituses siin teemas).

Nüüd sai hea hinna pärast prooviks võetud sellised suverehvid nagu ROUTEWAY VELOCITY RY33 225/45 R17. 35EUR/tk 1a.ee-s (teistes kohtades 50+). Kuupäev ja kilometraa˛ kirjas, eks suve lõpus muudan postitust ja jagan muljeid.

Esmamuljed: Peale läksid nii ja naa, 2tk lihtsamalt, kahega oli natukene rohkem tegu. Veljed Audi originaal 17 tollised (pilt). Kõik rehvid nõudsid OK hulgal raskust, ei midagi ülemäärast. Sõitsin ~6km, täitsa OK. Linnakiirusel samahästi kui hääletud, maanteel ei oska võrrelda... täitsa hea on sõita (raadio 0-is).

Muudatus:
Korraliku kattega maanteel väga head ja vaiksed. Mõnus. Eks näha, mis peale paari mm kulumist toimub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 14.04.17 11:41 Tsiteeri


Mehed, andke tagasisidet. Eriti huvitab Janni Duraturn.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lebovsky
huviline



Registreerunud 04.06.12
Asukoht: Tartu/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8L

postitati 15.04.17 07:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverL
Mehed, andke tagasidet. Eriti huvitab Janni Duraturn.



Ise kasutan seda Duraturni mõõduga 255/35/20 ja ei soovita. Rehvimüra meeletu ja kiirusel 65-80 värisevad all, üle ja alla selle kiiruse ei värise. Veljed ja rehvid uued ja proovitud kordi tasakaalustada erinevates kohtades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 15.04.17 17:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mulk
Mul on siin 2017 aasta suverehvi test, igaüks vaatab ja järeldab ise.
https://www.planet.ee/ftp/index.php?perform=download&subdir=/htdocs&fname=AuBi17_09_064-067_SecondHand%20%281%29.pdf

edit:
Ei saa hetkel seda linkki nähtavaks kõigile.
Tarmo tahab parandada?


No mida. Saksa versus Soome rehvisõda ...Nokian Z line ei annaks küll nii halba hinnet. Omal kahel masinal all ja on oma hinna juures täiesti arvestavate omadustega nii müra kui pidamisega märjal kuival kui ka kulumisega. Imelik on see et teisel hooajal on vägagi vaiksed peale 14tkm läbisõitu. Kulunud 2 mm 3,0TFSI all. Q5 all polegi peaaegu kulunud, sest sõitnud 4000km.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 15.04.17 17:53 Tsiteeri


Sel hooajal keerasin alla uued kormoranid, mis peaks olema Michelini tütarfirma vms. Eks aeg näitab, esmamulje positiivne- kõrvalisi helisid ja vibratsiooni pole täheldanud, hind üpris soodne(paar euri hiinakast kallim).
Mõõt: 195/65/15


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 17.04.17 04:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lebovsky
Tsitaat:
Algselt postitas: SilverL
Mehed, andke tagasidet. Eriti huvitab Janni Duraturn.



Ise kasutan seda Duraturni mõõduga 255/35/20 ja ei soovita. Rehvimüra meeletu ja kiirusel 65-80 värisevad all, üle ja alla selle kiiruse ei värise. Veljed ja rehvid uued ja proovitud kordi tasakaalustada erinevates kohtades.


Väga huvitav, ma ei saa kuidagi midagi sellist kirjutada. Ikka sama Mozzo Sport mudel? Mul ka sama mõõt ja ei ole mingit vibra, siledal teel vaiksed, kuhitavus hea, nagu juba eespool kirjutasin. Märjal teel suht tugevalt pidurdades mina neid libisema ei saanud, päris kinni ei vajutanud kah muidugi.
Selle raha eest asja küll. Veljed mul muidugi originaalid, õiges mõõdus ja sirged 100%.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 17.04.17 05:30 Tsiteeri


Eks odavamatel rehvidel pidigi olema väike "loto"moment juures, mõned hakkavad kohe alguses vibrama, mõned hakkavad mõne aja pärast kui nad on veidi tõsisemaid auke tunda saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lebovsky
huviline



Registreerunud 04.06.12
Asukoht: Tartu/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8L

postitati 17.04.17 05:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: lebovsky
Tsitaat:
Algselt postitas: SilverL
Mehed, andke tagasidet. Eriti huvitab Janni Duraturn.



Ise kasutan seda Duraturni mõõduga 255/35/20 ja ei soovita. Rehvimüra meeletu ja kiirusel 65-80 värisevad all, üle ja alla selle kiiruse ei värise. Veljed ja rehvid uued ja proovitud kordi tasakaalustada erinevates kohtades.


Väga huvitav, ma ei saa kuidagi midagi sellist kirjutada. Ikka sama Mozzo Sport mudel? Mul ka sama mõõt ja ei ole mingit vibra, siledal teel vaiksed, kuhitavus hea, nagu juba eespool kirjutasin. Märjal teel suht tugevalt pidurdades mina neid libisema ei saanud, päris kinni ei vajutanud kah muidugi.
Selle raha eest asja küll. Veljed mul muidugi originaalid, õiges mõõdus ja sirged 100%.





Ikka see sama Mozzo sport, veljed ka täiesti sirged! Eelmine hooaeg sõitsin Pirellidega ja seda värinat polnud :( Jann mis su vanadest rehvidest sai?Ega müügiks pole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 17.04.17 06:22 Tsiteeri


Pole enam, viidi suht kohe minema.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rendoqoz
huviline



Registreerunud 22.04.10
Kasutaja on eemal


postitati 30.04.17 20:09 Tsiteeri


http://punktorehvid.ee/

Lamellrehv 195/65 R15 Kama Nikola. Peal Made in Russia.

Umbes-täpselt aasta all olnud. Passat B5.5, 2005. KM ei oska öelda, ca 30 tuhat.

Ütleme nii, et ühel rehvil ei olnud tootmiskuupäeva/aastat peal. Kahel vist oli 2015 algus, ühel 2009 :D
3 rehvi kärasid küll, üks oli maru lapergune kohe alguses. Nüüd täna rehve ümber visates tahtis see sama lapergune raskusi 110 ja 220... Ühesõnaga müüdi praak rehv. Kas just ostukoha viga, aga ei soovitaks neid rehve. Kulumine? Esimesed kannatavad ehk suve ära, tagumised ehk isegi talve alguse. Aga ei enamat...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 30.04.17 21:15 Tsiteeri


No need on veel odavamad kui mul Bauhofist u. -35% soodusega ostetud hiinakad olid.:D Odavatega pidavatki käima väike lotomoment asja juures, et kas mõni rehv osutub lähemal ajal praagiks või mitte. Kuigi iseenesest Made in Russia ei tähenda midagi halba, näiteks ka Michelin-il on üks tehastest Venemaal ja rehvide peal võib sama kiri olla. Olen näinud autot kus kõik 4 rehvi on täpselt sama Michelini mudel, aga 2 tk olid Made in Italy ja 2 tk Made in Russia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 01.05.17 17:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
No need on veel odavamad kui mul Bauhofist u. -35% soodusega ostetud hiinakad olid.:D Odavatega pidavatki käima väike lotomoment asja juures, et kas mõni rehv osutub lähemal ajal praagiks või mitte. Kuigi iseenesest Made in Russia ei tähenda midagi halba, näiteks ka Michelin-il on üks tehastest Venemaal ja rehvide peal võib sama kiri olla. Olen näinud autot kus kõik 4 rehvi on täpselt sama Michelini mudel, aga 2 tk olid Made in Italy ja 2 tk Made in Russia.


Mul oli jooks Nokian Hakkapeliitta (7 vist oli), millest kolm olid soomes tehtud ja üks venemaal. Naelad püsisid kõigil kehvasti sees, aga sellel vb teistest kehvemini, samas võis oleneda ka sellest, kus see auto all paiknes. Ühesõnaga paljudel suurematel rehvitootjatel on vabrikud ka venemaal, kuid ilmtingimata ei tähenda see kohe kehvemat kvaliteeti.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rendoqoz
huviline



Registreerunud 22.04.10
Kasutaja on eemal


postitati 01.05.17 18:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Kuigi iseenesest Made in Russia ei tähenda midagi halba, näiteks ka Michelin-il on üks tehastest Venemaal ja rehvide peal võib sama kiri olla. Olen näinud autot kus kõik 4 rehvi on täpselt sama Michelini mudel, aga 2 tk olid Made in Italy ja 2 tk Made in Russia.


Mul oli jooks Nokian Hakkapeliitta (7 vist oli), millest kolm olid soomes tehtud ja üks venemaal. Naelad püsisid kõigil kehvasti sees, aga sellel vb teistest kehvemini, samas võis oleneda ka sellest, kus see auto all paiknes. Ühesõnaga paljudel suurematel rehvitootjatel on vabrikud ka venemaal, kuid ilmtingimata ei tähenda see kohe kehvemat kvaliteeti.

Ega ma tegelikult sellega ei soovinudki vihjata, et Vene tootjad halvemad oleksid :) Lihtsalt rohkema info andmiseks panin kirja. Üldiselt need 3 ülejäänut olid täitsa vinks-vonks, mitte kehvemad kui teised odavtootjad (võiks arvata). See üks must lammas rikkus kogu pildi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 01.05.17 19:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rendoqoz
Ega ma tegelikult sellega ei soovinudki vihjata, et Vene tootjad halvemad oleksid :) Lihtsalt rohkema info andmiseks panin kirja. Üldiselt need 3 ülejäänut olid täitsa vinks-vonks, mitte kehvemad kui teised odavtootjad (võiks arvata). See üks must lammas rikkus kogu pildi :D

Mina oma jutuga sihtisin pigem selles suunas, et kui tegemist on mingi tuntud premium rehvide tootjaga, siis ilmselt ei sõltu kvaliteet sellest, kus riigis rehvid toodetud on, kuna ilmselt emafirmal on kehtestatud kvaliteedi nõuded ja kontroll. Küll aga venelaste enda brändidega võivad olla teised lood.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 01.05.17 21:24 Tsiteeri


Mina soovitaks selles teemast igasugu protekteeritud kärakate jutu üldse välja jätta. Kirjutaks ikka nendest, mis on reaalselt tootja liinilt tulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.05.17 07:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Mina oma jutuga sihtisin pigem selles suunas, et kui tegemist on mingi tuntud premium rehvide tootjaga, siis ilmselt ei sõltu kvaliteet sellest, kus riigis rehvid toodetud on, kuna ilmselt emafirmal on kehtestatud kvaliteedi nõuded ja kontroll. Küll aga venelaste enda brändidega võivad olla teised lood.

Nõuded on, aga mitte samad, mis on euroopasse mõeldud kraamil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.17 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim
Kogu selle heietamise peale panen eriti tuima näoga uued Haida HD919-d alla, mõõt 235/40/18. Mõne sõiduga vast selge, mis ja kus.


Haidad osutusid kandilisteks ja müüja nõustus vahetama need Gremax Capturar CF19 rehvide vastu. Haida soonmuster põhjustab omapärast undamist suurtematel kiirustel aga piirkiirustel on suhteliselt vaiksed. Veljekaitse rant on olematu võrreldes Gremaxiga, mis on 225 laiusega 8,5" veljel aga samas katab velje servad ära. Gremaxid ei unda ega loperda, võib sõita küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 02.06.17 20:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SiimGremaxid ei unda ega loperda, võib sõita küll.


...vähemalt praegu uuena.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kremlin
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.01.10
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 3.2 FSI S-Line Avant Quattro

postitati 02.06.17 22:35 Tsiteeri


Märk maha teema jälgimiseks. Endale olen soetan 2 paari suvekaid "hiinakaid".
Westlake SV308 millega olin ülirahul, teised olid Sailun Atrezzo Z4 AS millega väga rahul ei old.
Sailune oli raske tasakaalu saada ja ühele veljele/rehvile läks 90g peale.
Järgmine aasta suveks vast pean uued rehvid soetama, hetkel all Dunlop mis oli ostes all.
Talveks olen alati tuntud firma omad ligi võtnud, Bridgestone Noranza 2 EVO ja Hankook Winter i cept evo2.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hents3
huviline



Registreerunud 17.09.17
Kasutaja on eemal


postitati 17.09.17 12:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rendoqoz
Nankangi enam ei proovi (selgitus minu eelnevas postituses siin teemas).

Nüüd sai hea hinna pärast prooviks võetud sellised suverehvid nagu ROUTEWAY VELOCITY RY33 225/45 R17. 35EUR/tk 1a.ee-s (teistes kohtades 50+). Kuupäev ja kilometraa˛ kirjas, eks suve lõpus muudan postitust ja jagan muljeid.

Esmamuljed: Peale läksid nii ja naa, 2tk lihtsamalt, kahega oli natukene rohkem tegu. Veljed Audi originaal 17 tollised (pilt). Kõik rehvid nõudsid OK hulgal raskust, ei midagi ülemäärast. Sõitsin ~6km, täitsa OK. Linnakiirusel samahästi kui hääletud, maanteel ei oska võrrelda... täitsa hea on sõita (raadio 0-is).

Muudatus:
Korraliku kattega maanteel väga head ja vaiksed. Mõnus. Eks näha, mis peale paari mm kulumist toimub.

Kuidas antud rehv vihmastes teeoludes käitub ja rehvi kulumiskiirus on keskpärane?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rendoqoz
huviline



Registreerunud 22.04.10
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.17 21:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hents3
Tsitaat:
Algselt postitas: rendoqoz
Nankangi enam ei proovi (selgitus minu eelnevas postituses siin teemas).

Nüüd sai hea hinna pärast prooviks võetud sellised suverehvid nagu ROUTEWAY VELOCITY RY33 225/45 R17. 35EUR/tk 1a.ee-s (teistes kohtades 50+). Kuupäev ja kilometraa˛ kirjas, eks suve lõpus muudan postitust ja jagan muljeid.

Esmamuljed: Peale läksid nii ja naa, 2tk lihtsamalt, kahega oli natukene rohkem tegu. Veljed Audi originaal 17 tollised (pilt). Kõik rehvid nõudsid OK hulgal raskust, ei midagi ülemäärast. Sõitsin ~6km, täitsa OK. Linnakiirusel samahästi kui hääletud, maanteel ei oska võrrelda... täitsa hea on sõita (raadio 0-is).

Muudatus:
Korraliku kattega maanteel väga head ja vaiksed. Mõnus. Eks näha, mis peale paari mm kulumist toimub.

Kuidas antud rehv vihmastes teeoludes käitub ja rehvi kulumiskiirus on keskpärane?


Vabandan hilise vastuse pärast :)
Kevadel/suvel ei pidanud autoga erinevatel põhjustel palju sõitma, seega 4300KM peale oskan öelda: Vihmaga ei olnud probleeme, oli OK sõita. Kulumise kohta ei oska kommenteerida, tunduvad hetkel uueväärsena. 1-2 korda on olnud vaja teha äkkipidurdust - töötasid suurepäraselt.
Üldiselt tunduvad OKid. Ei oska seisukohta võtta. Pigem soovitaks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 22.10.17 18:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rendoqoz
Tsitaat:
Algselt postitas: Hents3
Tsitaat:
Algselt postitas: rendoqoz
Nankangi enam ei proovi (selgitus minu eelnevas postituses siin teemas).

Nüüd sai hea hinna pärast prooviks võetud sellised suverehvid nagu ROUTEWAY VELOCITY RY33 225/45 R17. 35EUR/tk 1a.ee-s (teistes kohtades 50+). Kuupäev ja kilometraa˛ kirjas, eks suve lõpus muudan postitust ja jagan muljeid.

Esmamuljed: Peale läksid nii ja naa, 2tk lihtsamalt, kahega oli natukene rohkem tegu. Veljed Audi originaal 17 tollised (pilt). Kõik rehvid nõudsid OK hulgal raskust, ei midagi ülemäärast. Sõitsin ~6km, täitsa OK. Linnakiirusel samahästi kui hääletud, maanteel ei oska võrrelda... täitsa hea on sõita (raadio 0-is).

Muudatus:
Korraliku kattega maanteel väga head ja vaiksed. Mõnus. Eks näha, mis peale paari mm kulumist toimub.

Kuidas antud rehv vihmastes teeoludes käitub ja rehvi kulumiskiirus on keskpärane?


Vabandan hilise vastuse pärast :)
Kevadel/suvel ei pidanud autoga erinevatel põhjustel palju sõitma, seega 4300KM peale oskan öelda: Vihmaga ei olnud probleeme, oli OK sõita. Kulumise kohta ei oska kommenteerida, tunduvad hetkel uueväärsena. 1-2 korda on olnud vaja teha äkkipidurdust - töötasid suurepäraselt.
Üldiselt tunduvad OKid. Ei oska seisukohta võtta. Pigem soovitaks :)


Need õnneks pole kummist, seega kulumist pole karta. :cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
YNWA
huviline



Registreerunud 15.10.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 3.0 Tdi 180kw

postitati 21.06.18 18:46 Tsiteeri


Mul VW Polol aasta eest ostetud Sailunid ja Audil kuu aega vanad Apluse suvekad. Võrdlemisi vaiksed ja pingis uuest peast rehv ise ei visanud ka. Aplusel üks rehv õige minimaalselt aga muidu neid kahte firmat sellise kogemuse pealt julgen soovitada küll suverehvide osas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.7% - SQL: 61.3%]