Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  ..  28
Autor:
Pealkiri: Audi A5 coupe 3.0tdi quattro - 2009 - masuurik (Vastuseid: 676 | Vaatamisi: 356964)
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 24.12.15 09:12 Tsiteeri


Uue RS5 tagaluugi koha pealt niipalju siis lisaks, et luuk täiskomplektne, isegi tagatuled küljes, polster jne. Juhtnupp tellitud Revalist. Luugi sisene aju ja juhtmestik on küljes, ühendused tuleb teha konsoolinupp-ccm ja luugi aju-ccm + aktiveerimine. Minu auto ccm peaks uurimise järgi aktiivspoilerit toetama, valikud on kõik olemas ning aju on uuem. Kerepoolsed kummipuhvrid veel puudu ning ma pole kindel ka uusi vedrusid on vaja, kuna hinged jäävad vanad. Vedrusid peaks saama ka astme võrra pingumale liigutada. Nagu näha on luuk lilla, seega on vaja ta värvimisse viia (kohti võib soovitada julgelt).
https://m.youtube.com/watch?v=RNfOmgzCVrY


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 24.12.15 09:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mario20031
Auto näeb visuaalselt väga kena välja selle velje/väljalaske komboga - kena kooslus.

See märgituuning imho sama nagu bmw 320i'le M3 taha kleepida - Kui auto tehasest pole märgikandjana tulnud, siis suuremate/fancymate embleemide panemine tundub...labane.


Krdi hea on ikka lugeda, mida keegi näeb. Mina näen, et inimene on soetanud endale RS5 luugi koos avaneva tiivaga, mis on saabunud koos RS5 embleemiga. Vaevalt võeti luuk maha selleks, et seda embleemi sinna kleepida. Kuid tänapäeval on kõik võimalik. Omanikule kindlat meelt sellel okkalisel teel. Mina kulutaks ehk järgmiseks siia, kui vahendeid jagub:
http://www.ebay.de/itm/Audi-RS5-8T-Coupe-Recaro-Lederausstattung-Schalensitze-bucket-interior-A5-S5-/111853350751?hash=item1a0afaaf5 f:g:qIMAAOSwyQtVtLmn


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 24.12.15 09:19 Tsiteeri


Selle sisuga paar vastikut konksu. Need ägedad recarod on poolmanuaalsed... Praegu on mul täiselekter,mälu ja soojendus. Ei tahaks selles osas ajas tagasi minna. Olen mõelnd sisu küll, kuid s5/rs5 vol1 istmete baasil, kus need funktsioonid säiliks.
Aga olen nõus, need on väga ägedad, kuid komplektid 3-5k euri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 24.12.15 09:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Selle sisuga paar vastikut konksu. Need ägedad recarod on poolmanuaalsed... Praegu on mul täiselekter,mälu ja soojendus. Ei tahaks selles osas ajas tagasi minna. Olen mõelnd sisu küll, kuid s5/rs5 vol1 istmete baasil, kus need funktsioonid säiliks.
Aga olen nõus, need on väga ägedad, kuid komplektid 3-5k euri.


Mulle lähevad need väga peale,kuid on ka peale nende söödavaid varjante:
http://www.ebay.de/itm/Audi-RS5-COUPE-BUCKET-SEATS-RS4-Nappa-Leder-Recaro-SITZE-BEIGE-S-LINE-S5-8T-A5-/231789485106?hash=item35f7bad c32:g:yWEAAOSwYaFWdn4T


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Creative
huviline



Registreerunud 16.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: S6- S4- S8

postitati 24.12.15 13:21 Tsiteeri


Puhas maitse asi aga nende uute velgedega on ikka väga rõve. Muidu müts maha sinu aretuste ja tegude ees, juba Passat oli vaatamine omaette :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
nimi
huviline



Registreerunud 15.01.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8tq STW, B5 S4

postitati 24.12.15 13:55 Tsiteeri


Panen kirja paar enda motet. Vaga ilus ja stiilne auto. Ja ei salli seda valede siltide kleepimist aga see auto on ehitatud nii oigete juppidega ja isegi ei paneks pakaks kui seal moni S sumboolika. Aga see auto oleks oluliselt komplektsem minu arust kui seal oleks moni bensiini mootor. Ja seda,et selliste juppidega ehitatud auto omanik utleb,et hea oko ma ei usu :)
Kuigi ega vaga kiiruse vahet vist pole kas Diisel voi V8 :)
Ilusaid puhi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
markedmen
huviline



Registreerunud 30.03.14
Kasutaja on eemal


postitati 24.12.15 15:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Robinson


Krdi hea on ikka lugeda, mida keegi näeb. Mina näen, et inimene on soetanud endale RS5 luugi koos avaneva tiivaga, mis on saabunud koos RS5 embleemiga. Vaevalt võeti luuk maha selleks, et seda embleemi sinna kleepida.


Ma arvan, et siin räägiti pigem sellest, et autol on S5 sildid küljes, mitte ostetud luugil olemasolevast RSi sildist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 24.12.15 17:30 Tsiteeri


Kogu selle ja üldse auto ehitus on subjektiivne protsess ja iga omanik ehitab autot nii ja just selliste tükkidega, nagu tema arust on sobilik ja meeldiv silmale. Velgede meeldimine või mittemeeldimine on vist kõige individuaalsem valik auto juures. Julgen öelda, et pildid on üksi asi ja reaalsus omakorda midagi muud. Valisin need veljed, sest neid on tõenäoliselt lähiregioonis käputäis ja needgi erineva disainiga. Tegu freesitud keskosa, kaheosalistega, väga laiade rantidega ja toodetakse neid vaid ameerikas. Seega on nad kallid, haruldased ja mingigi emotsionaalse väärtusega lisaks rahalisele hinnale. Ma juba varemalt kirjutasin, et minujaoks ei paku erilist emotsiooni veljed, mis on iga teise auto all. Veelhullem, kui kõik autofoorumid ja ajakirjakaaned on neid täis. Tänaseks on need Vossenid ja muud asjad minujaoks ennast täiesti ammendanud bmw ja mersu all, lisaks audi. Eriti hull, kui see on lausa concave replica. Puudub igasugune erinevus linnapildis. Päris hull, kui replica veel 17+ baloon. Minujaoks on see jube. Originaalveljed on alati ilusad ja kindlapeale minek, kuid see on igav ja seda edasi arutada pole mõtet.See ei tähenda mingit kibestumist kommentaari peale, vaid minu maitseeelistuse ja valiku mõningat selgitust. See teema ja kõik mu autoteemad siiani on täiesti sellel eesmärgil, et mitte hoida huvi ja progressi vaid omale, vaid näidata mingisugust valmivat produkti teistele. Eks originaalist teistmoodi asjad tekitavad vastakaid tundeid ja see on paratamatu ning sellega peab alati arvestama.

Mootori kohapealt olen ma väga rahul. See ei ole küll originaal enam, aga siiski. Taon vastu rinda ja ütlen, et 5000 km keskmine reaalne kulu on 8.1L sajale ja sellest on pool linna ja pool maanteed, ma olen ka raske jalaga. Maantee reaalne kulu on alla 6L! Minujaoks on see ökonoomne, sest auto on suur ja raske, suured rattad veavad kõik ning mootor on suure kubatuuriga. See on auto mootori tootjale suur kummardus, kuipalju jõudu ja ökonoomsust on segatud kokku ühte ämbrisse. Ma ei vahetaks seda ühegi bensuka vastu, veelvähem S5 4,2 vastu, millel on ainult hea hääl teatud väljalaske modifikatsioonidega. Arvestame, et see on igapäevaauto. Oleks hobiauto, siis on minujaoks variante veel uuema S5 ja RS5 mootori näol, kui rääkida samast mudelist. Igapäevaks super mootor ja väga ok kast. Originaal s5 st on ta tublisti krapsakam tänu mootori, jahutuse, sisselaske ja väljalaske modifikatsioonidele. Viimane on tekitanud tänu oma tühjale torule ka uskumatult hea hääle, mis on enamusi üllatanud. Pidurid on samad, seega jõudlust küll ja veel. Välimus ja sisu on äravahetamiseni sarnane S mudeliga. Seega ei ole need embleemid mu jaoks karjuvad, sest S märgi taga tõesti on jõudu, dünaamikat, sportliku väljanägemist, mitte 2L mootor ja riidesisu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 24.12.15 23:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markedmen
Tsitaat:
Algselt postitas: RobinsonKrdi hea on ikka lugeda, mida keegi näeb. Mina näen, et inimene on soetanud endale RS5 luugi koos avaneva tiivaga, mis on saabunud koos RS5 embleemiga. Vaevalt võeti luuk maha selleks, et seda embleemi sinna kleepida.


Ma arvan, et siin räägiti pigem sellest, et autol on S5 sildid küljes, mitte ostetud luugil olemasolevast RSi sildist.
Täpselt nii.

Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Välimus ja sisu on äravahetamiseni sarnane S mudeliga. Seega ei ole need embleemid mu jaoks karjuvad, sest S märgi taga tõesti on jõudu, dünaamikat, sportliku väljanägemist, mitte 2L mootor ja riidesisu.
Puudu on siiski mootor ja tõupuhas märgistus tehnilises passis. Sellele muidugi üldse ei vaidle vastu, et diisli saab päris kiireks muuta. Juba tehasest dünaamikat piisavalt.


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.12.15 11:20 Tsiteeri


Mulle küll meedib, et härra viitsib enda jaoks autot teha. Märgibisnis on alati inimestel erinev, minul on näiteks kõik peale rõngaste ära korjatud. Minusuguse bensiiniaustaja õnnetuseks polegi selles ajajärgus väga normaalseid bensumootoreid, seega praegune on ilmselgelt parem valik kui näiteks ükskõik milline tolleaegne (T)FSI võibolla 5.0ne TFSI oleks põnevam, kui vahele mahuks, seda vist enam kahjuks tagaluugihinnaga ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 25.12.15 12:42 Tsiteeri


Selle pseudoteema asemel võiks koos välja rehkendada, kuidas aeroluugi default avanemis ja sulgemiskiirust muuta. Ehk mis kiiruse pealt tiib avaneb ja sulgub. Hetkel on see 120/80 km/h, mis on mõeldud RS5 downforce tekitamiseks. Meeleoluvidinana võiks ta kiirused veidi madalamad olla. Sundnupp on küll üks asi, aga madalamal kiirusel toimiv automaatika oleks ok. R8 foorumis jõudis see teema ka lõpuks tupikusse, ilmselt pole asi väga lihtne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 25.12.15 15:35 Tsiteeri


Ma mõne aja eest mõtlesin ka sellise auto ostmise peale just niisuguse mõttega, et mängin siis temaga ja samas võtmes. Sa oled kõik need asjad oma autoga juba ära teinud, ma originaalsuse punkte enam ei saaks. Ilus. Tubli töö. Aga kas sul mõni helifail on, mis häält ta teeb? Mina pusserdasin kunagi pikalt just selle hääle pärast, sai ka diislite mörinaid uuritud. Head häält suudeti sealt saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 25.12.15 17:23 Tsiteeri


Homme õhtul olen Eestis tagasi ja 27'ndal ehk õnnestub Mr. Masuurik koos Audiga õue vedada. Siis teen Teile soovitud helifaili. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
woody
huviline

Avatar


Registreerunud 13.07.09
Asukoht: Peaaegu Rakvere.
Kasutaja on eemal

Auto: Vw B6 Passu, C6Q

postitati 25.12.15 18:56 Tsiteeri


Masuurik, ütlen ainult ühte, Pane edasi! :)

Ei olnud sa normaalne Lada foorumis, ei jätkunud normaalsust ka Volkari kallal ja seekord keerad asja eriti vingeks. Tubli!


Nelivedu on parim :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zander91
postitusõiguseta

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 b7 3.0Q

postitati 26.12.15 15:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woody
Masuurik, ütlen ainult ühte, Pane edasi! :)

Ei olnud sa normaalne Lada foorumis, ei jätkunud normaalsust ka Volkari kallal ja seekord keerad asja eriti vingeks. Tubli!
. Väga head tööd on tehtud! Ladast olen pilte näind aga volkswagenist mitte keegi mingi lingi saab postitada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Creative
huviline



Registreerunud 16.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: S6- S4- S8

postitati 26.12.15 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zander91
Tsitaat:
Algselt postitas: woody
Masuurik, ütlen ainult ühte, Pane edasi! :)

Ei olnud sa normaalne Lada foorumis, ei jätkunud normaalsust ka Volkari kallal ja seekord keerad asja eriti vingeks. Tubli!
. Väga head tööd on tehtud! Ladast olen pilte näind aga volkswagenist mitte keegi mingi lingi saab postitada?

Volkswagen - http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=113&t=82507&hilit=masuurik


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
MirkoK
huviline



Registreerunud 03.03.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 C5 Man.

postitati 26.12.15 21:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Creative
Tsitaat:
Algselt postitas: zander91
Tsitaat:
Algselt postitas: woody
Masuurik, ütlen ainult ühte, Pane edasi! :)

Ei olnud sa normaalne Lada foorumis, ei jätkunud normaalsust ka Volkari kallal ja seekord keerad asja eriti vingeks. Tubli!
. Väga head tööd on tehtud! Ladast olen pilte näind aga volkswagenist mitte keegi mingi lingi saab postitada?

Volkswagen - http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=113&t=82507&hilit=masuurik


Selle teema lugemiseks peab olema kasutaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
r384n3
huviline

Avatar


Registreerunud 18.08.13
Asukoht: Taebla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 81kw TDI, Audi 80 B4 Turbo Quattro

postitati 26.12.15 21:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MirkoK

Selle teema lugemiseks peab olema kasutaja.


Mitte ainult kasutaja, vaid ka klubiliige.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.15 10:19 Tsiteeri


Vale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
J.Aru
huviline



Registreerunud 28.07.12
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.15 13:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: r384n3
Tsitaat:
Algselt postitas: MirkoK

Selle teema lugemiseks peab olema kasutaja.


Mitte ainult kasutaja, vaid ka klubiliige.
Klubiliige ei pea olema, vaid huviline. Selleks vaja vähemalt 5 postitust foorumis.

Aga masuurikule jõudu ja jaksu! Sinu teemasid on alati huvitav jälgida ja igakord saab põnevusega oodata, et mis järgmiseks. Igastahes väga-väga vinged on sinu ettevõtmised ja jätka samas vaimus! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 27.12.15 13:13 Tsiteeri


Äki mõni moderaator viitsiks siin viimast ja eelviimase lehe lõppu natuke filtreerida ebaolulisest, et hoida teemat tehnika juures ja sisutihedamana.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ragnarven
huviline

Avatar


Registreerunud 17.02.15
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A5 - 3.0TDI - 2009

postitati 28.12.15 16:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Homme õhtul olen Eestis tagasi ja 27'ndal ehk õnnestub Mr. Masuurik koos Audiga õue vedada. Siis teen Teile soovitud helifaili. :)


Kas õnnestus?

Peab mainima, et on kuhu pürgida oma autoga ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 08.01.16 22:48 Tsiteeri


Vägev ehitus! Tiib taga ilus kui disainielement, päriselus seda vaevalt vaja läheb.
Praegu siis auto tehase poolsetel vedrudel, kas ainult mulle tundub et auto taga madalam?
Ootan ka helisalvestist kui mis järgnevalt külge leitakse. RS esigrill?
:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 20.01.16 17:35 Tsiteeri


Dear friend, here is something for U. Ehk siis maakeeli tõin Otile täna ühe paki ära.

https://www.upload.ee/image/5495631/hehe.jpg

Nüüd saab see auto vist veel isasemaks kui ta sündides juba oli. :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 20.01.16 17:54 Tsiteeri


TNX. It will be fun.

Üleeelmisele postitusele vastuseks: Tehase S-line vedrudel jah. Märtsis, kui lumi läinud, siis kohe uued HR OE sport vedrud alla koos velgedega.
See tiib küll disaini element, aga ma usun, et Venuse või Butterfly ees sellega liputades on reaalsed kasud ka sees. :D :D

Rs võre ei tule. Küll aga on väike idee kasutada Caractere või RS esistanget, kui tahtmist on veel edasi minna. Ma ise arvan, et RS stange on natuke liiga palju selle auto jaoks ja originaali niikuinii ei saa ilma laiemate esitiibadeta kasutada. Rs detaile peale tagaluugi kasutada ei plaani esialgu ja mulle meeldib S5 look, mis tal hetkel on. ABS Caractere esistange on väga kvaliteetne ja tuleb koos tulede ja võrega. Kift oleks veel võred ringi ehitada facelift tüübi caractere võredele. Devali A/S5 B8,5 esistange lisa on alternatiiv B esistangele, aga see on carbon, haige hinnaga ja saadaval vaid USAs.

Jubinatest on veel olemas AL/Silicone turbo inlet, mis eelmine kord tegemata jäi lisaks filtrile ja tahaks ka downpipe vahetada, aga ma pole väga kindel, kas see enam rahaliselt=fun factor mõtekas on.

Tagaluugi aju ja juhtimine sai valmis tehtud ja autosse installitud, seega on vaja luuk värvivalmis seada ja paigaldada. Katsun pilte korraga lisada, kui luuk peal ja toimimas. Igasugu muud asjad siis sinna juurde.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  ..  28
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 35.7% - SQL: 64.3%]