Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14  ..  28
Autor:
Pealkiri: Audi A5 coupe 3.0tdi quattro - 2009 - masuurik (Vastuseid: 676 | Vaatamisi: 357079)
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 30.06.16 14:30 Tsiteeri


Jah. Sellel valgel autol muidugi läbi aastate seda värki muudetud. Üldpilt vast sama olnud. Sisu nahatatud, pagass nahatatud, sisseehitatud helisüsteem(12+2 kõlarit ja 2 võimentit+ LCD jne), kapotiall kroomi ja roostevaba, sportlik veermik ja käbe mootoriosa. Tegelikult on olemas ka Bixenon ka ja täis led tagatuled. Xenonitega saime politsega sõbralikult kokkuleppele, et ei kasuta. Kusjuures need Led tagatuled polnud mingid padjopkad vaid väga kvaliteetselt tehtud. Sisu ka üsna sportlik. Eks kes tahab saab siit sirvida. Teema suhteliselt vana ja ehitusstandardid ja võimalused muutnud aja jooksul. http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=10919&page=55

Sellest autost rääkides, siis olen siin tükk aega kokutanud ona peas, et mida teha. Kuna välismaa foorumites on asi juba välja kokutatud, siis otsustasin ikkagi, et kuna autol on võrdlemisi palju OEM S5 ja RS tükke, siis see auto ei ole enam ei üks ega teine. Võtan S5 kirjad nii seest, eest, kui tagant maha ja jätan iga vaataja enda otsustada, mis auto see on. Jupid igaljuhul on vahvad küljes, aga ühel hetkel käis klõps ja tahaks selle asja korda ajada. Esivõre sisse tekib pisike auguke, aga sinna saab mingi muu embleemi panna. Tahaks quattro kirja, aga enamus on need peenikesed.

Lisaks üks halenaljakas juhus, millest isegi piinlik rääkida. Vahetasin esimesed rehvid välja, kuna nad olid algusest peale natuke vale valik ja undasid ka madala profiili/ning diagonaalse mustri tõttu. Ostsin ette kasutatuna ok korras Continentali 255/30R20 rehvid, sest polnud kindel, kas tahan sinna veljesetti veel investeerida, kuna kulu neile olnud meeletu. Peale pidurite ehitust jäid klotsid tollest ajast aegajalt kergelt vilisema soojana. See jubedalt häris linnasõidul ja vahetasin klotsid ära, kuna oli moskvitsi tunne. Sellega saabus meeldiv vaikus, kuid avastasin enda kurvastuseks, et ühel esirehvil siseserva 1000km riideni puhtaks tõmmand. Igapäevaselt rehve ei vahi siseservadest, seega seda ei märganud elurütmis. Ostsin ette uued Continentalid 265/30R20 255/30R20 asemele ja suundusin Rehvid.com punkti.
Siinkohal vist ütlen ära, et ega ma Tallinnas enam kuhugi mujale minna ei taha ka. Nii Punasel tänaval, kui Kadaka teel on see teenindus iga väga tore ja asjadega käiakse väga ilusti ringi. Natuke kallis on R20 töid teha, aga samas ei ole asjad rikutud ja tehakse rahulikult. Ka veere diameeter sai nüüd täpsem ja ligilähedale erimõõdu ideaalsuse piirile.
Rehvid said alla ja rehvipunkti mehed veel kiitsid ilusaid uusi suuri kumme ning R20 sirgeid velgi. Olin ka ise saba rõngas. Kuna eelmise rehvi kulumine tekitas küsimusi, vaatasime samas ettevõttes ka sillad üle. Selgus, et kõik korras ja avastasime rehvi kõvera kujul. Ilmselt on kasutatuna ostes või minu enda käes asi kõveraks läinud. Teine rehv oli ok. Sõitsin töökojast minema ja 15min hiljem olin juba tühja esirehviga K-rautta parklas ja ootasin treilerit. (Siinkohal ikka megameeldiv kogemus. Kahju, et firmat ei mäleta. Aga autojuht, kui loed, siis su auto oli megapuhas seest, teenindus väga kiire ja tiptop. Midagi ei haisenud salongis ning mingit ebameeldivust ei tekkinud.) Lisaks tuli treiler 5 minutiga ning juba mõtlesin, et õhtul lennukile ma ilmselt ei jõua, kuna aega oli 2 tundi. Fakk-Fakk käis ilmselt üle terve k-rautta mõne korra. Viisime auto Rehvid.com Kadaka teele tagasi, kuna oli selgelt meeles peale rehvi vahetust olnud kaevuluuk Linnuteel, kus olid servad püsti. Kui treiler maja ette sõitis oli meestel muidugi imestus suur. Tore lugu veel see, et ennem treilale panekut pumpasime rehvi täis ja ajasime peale ning maja ees olid rehvid õhku täis, sest katkine koht jäi maa ja velje vahele ning ilmselt surus kinni tekkinud rikke.
Vups-Vups oli ratas alt ja rehv maas ning korralik lõikehaav mustris näha. Ilmselt oli mu nägu nagu ebatsensuurne sõnaraamat, kust võiks lugeda kogu maailma valu. Tehnik lohutas veidi, et saab seenega hakkama ja jääb ok ning vulkaniseerima ei pea. Jätkuvalt oli lennukile vaja jõuda. Lõpuks sai ratas teist korda alla ning selleks korraks sai seiklus läbi ja jõudsin isegi kodus koera ära jalutada. Õhtu lõpus suutsin veel tagantjärgi olla tänulik kaskokindlustuse tegemisele. Maksad iga kuu surnud hobust, aga kui ikka hädas oled, siis on vaja teha üks telefonikõne. Ütled onule telefonis, mis jura on ning mis abi vajad ja kuhu oma küna viia tahad. Kohale jõudes soovid sohvrile head tööpäeva jätku ja annad oma initsiaalid paberile. Veerevankri remontimist sellisel kujul mulle ei pakuta. Peab hoolsam olema. Olin juba unustanud, et need rattad pole R15.

https://www.upload.ee/image/5926807/IMG_6386.JPG
https://www.upload.ee/image/5926814/IMG_6388.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Elxx
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.04.12
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2.7TDi 140kw S-Line Quattro

postitati 30.06.16 15:06 Tsiteeri


Mingi aeg õnnestus autot oma silmaga näha, jätkub ainult kiidusõnu;) Veljed tundusid õhtupoolikul palju tumedamad kui nad piltidel on:) Reg.nr ka edevamaks läinud vahepeal:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 30.06.16 15:28 Tsiteeri


Kusjuures ma olen ka seda märganud, et päevavalges on hiirehallid või sellised terase karva ning öösel läheb see teraline toon, mis värvija pani, palju tumedamaks. Märkasin juba seda siis kui keskosad õuest autosse tõstsin peale värvimist ning näitevelgede värvi toas ja õues vaatamas käisin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
randmeri
huviline

Avatar


Registreerunud 04.11.14
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: S5 Sportback V6T

postitati 30.06.16 23:31 Tsiteeri


Väga ülbe reg. märk! Kas sõidu poole pealt on väga suur vahe 255/35R20 vs 265/30R20 rehvil? Olen ise sama valiku ees..
Mis puudutab rehvid.com asutust, siis jagan ka vaid kiidusõnu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 01.07.16 10:05 Tsiteeri


Vanemad pole poisile pandud nime pikkusega üle pingutanud. Kui inimese nimi/firma nimi tervelt peale ei mahu, siis kolmanda isiku jaoks võib ta väga umbmäärane tunduda, kui on üle ühe tähe pandud või mingi lühend. See õnnestus seekord hästi. Lisaks puuduvad märgil üleliigsed embleemid nagu ka eelmisel numbril, mille btw jätsin selle sama asja pärast hoiule ja plaadid enda garaasi.:cool:
Mida ma ise ei osanud vaadata, et tagant vaadates on 888 sobilik. Audi rõngad teevad 2x8, summutiotsad teevad 2x8. Väga kujundlik lähenemine sattunud.

Kahjuks ma ei oska sulle vastata, kumb parem. Maanteesõitu teha ei jõudnud tol hetkel ja kiirustasin pmst lennule ega jõudnudgi muid asju jälgida, kui et kas kummid õhku jäid pidama. Võibolla tundub, et 265 oli natukene parem variant. Kõik sõltub siin sellest, kas sul velg 8,5, 9 või 9,5 tolli lai. 10 tolli ja laiemate laiustega on see 255 selgelt kitsas. 9,5 laia velje peal oli minuarust ka see 255 ikka natuke kehva varjant. Lisaks näeb 265 minu veljel normaalsem välja nüüd. Mulle see äärmuslik stretch niiväga korda ei lähe oma autode puhul.

Ok nägin nüüd, et sa küsisid 255/35 265/30 vahet. Mul olid ennem 255/30 ja uued on 265/30. Seega sellist kombinatsiooni nagu küsisid, ei oska kommenteerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.16 10:15 Tsiteeri


Kui jutt juba numbrimärgile läks taas, siis isegi ilma kirjadeta alused on seal nagu võõrkehad. Kahepoolse teibiga ilma pandud oleks kõvasti ilusam.

Muidu paarkorda linnapeal silma jäänud ja väga ilus auto. Kiidan ka S5 embleemide eemaldamist!


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 01.07.16 10:24 Tsiteeri


Ses osas ma proovisin ilma aluseta. Tead musta auto peal mulle ei meeldinud. Valge auto peal ma tegin nii ja seal oli mulje positiivne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cJr
huviline

Avatar


Registreerunud 22.01.15
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.0 85kw

postitati 11.07.16 19:59 Tsiteeri


Nägin ka täna auto laivis ära Haapsalus, väga silmapaistev ja kena :) veljed näevad ka kurjad välja :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 12.07.16 19:28 Tsiteeri


Tänud. See rohkem vist naise auto, ta sõidab sellega enamus aega, sellepärast seda ka haapsalus nägid.
Vahepeal natuke vaatasin ka teisi velgi, aga need ikka oluliselt paremad, kui regular BS. Mulle väga meeldivad ja lisaks haruldased ja väga tugevad. Sõita on suhteliselt rabe nende 30 kõrgete rehvidega, aga muude modifikatsioonide kõrval see pilt sobib ja 19 tolli saab panna aint talveks. Velje kroomrante peab koguaeg puhtana hoidma, muidu kaob pool nende välimust ära(nagu all oleval fotol-mustad).

Pseudoteema lõpetuseks märgin ära, et auto S märgistust enam ei kanna. Roolile panin vana s-line märgi tagasi. Kellaplokist sai kleebis maha, tagaluugilt märk maha ja eest embleemi asendasin ilusa S-line võremärgiga. Omal on hing nüüd kergem ja kõikide nende originaal S ja RS juppidega võib ta sportliku S-line märke kanda, mis tehasest küljes olid. Esivõre märk on mingi muu mudeli oma, aga see sobis mõõtudelt sinna suurde auku. Ka samuti OEM. V6T jätsin küljepeale. Need annavad küljele natukene värvi ja mulle need meeldivad.

Muus osas augusti kuu alguses läheb auto VKMi ja peaks sealt natuke veel võimsamana välja tulema. Eks vaatame.
Pilt uuest esiembleemist.
https://www.upload.ee/image/5963507/image.jpeg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 12.07.16 19:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
...
Pseudoteema lõpetuseks märgin ära, et auto S märgistust enam ei kanna.
...

http://static.giantbomb.com/uploads/scale_super/3/37612/1450025-chuck_norris_thumbs_up.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 12.07.16 20:29 Tsiteeri


Pseudoteema jätkuks kaldun arvama, et ega sa 4.2 S5-ga kõrvutades väga häbisse ei jääks.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 12.07.16 20:43 Tsiteeri


Ei seda kindlasti mitte jah. Seda on veerand miil ja one mile juba varem mitu korda ja erinevate autodega näitanud, et see auto on arvestatavalt kiirem mõlemal distansil, kui 4.2L S5. Loomulikult on see diisel palju järele aidatud ka juba ja pigem soovin teda uuema tüübi mootori tasemele saada või sinna lähedale. Nüüd oleks vaja peale viimaseid modifikatsioone veidi häälestada uuesti jne. Väga hästi liigub tõesti juba praegugi ja selle auto hääl on ikka diisli kohta tõsiselt hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 12.07.16 21:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Ei seda kindlasti mitte jah. Seda on veerand miil ja one mile juba varem mitu korda ja erinevate autodega näitanud, et see auto on arvestatavalt kiirem mõlemal distansil, kui 4.2L S5. Loomulikult on see diisel palju järele aidatud ka juba ja pigem soovin teda uuema tüübi mootori tasemele saada või sinna lähedale. Nüüd oleks vaja peale viimaseid modifikatsioone veidi häälestada uuesti jne. Väga hästi liigub tõesti juba praegugi ja selle auto hääl on ikka diisli kohta tõsiselt hea.
Väljalaskeks on praegu tühi toru turbost lõpuni?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 13.07.16 01:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
...
Pseudoteema lõpetuseks märgin ära, et auto S märgistust enam ei kanna.
...

http://static.giantbomb.com/uploads/scale_super/3/37612/1450025-chuck_norris_thumbs_up.jpg
+1


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 29.07.16 21:35 Tsiteeri


Istmete osas on ka lõpuks lahendus. Tundus hinnapakkumiste järgi kahe istme peale, et korralik kvaliteet on võrdlemisi kallis ikkagi ning lõpuks on see ka peale naha vahetust vaid S-line iste.

Hakkasin üldse RS5 sisusid vaatama ning jäi saksamaal silma mitu ilusat exclusive sisukomplekti. Kriteeriumid olid, et oleks väga heas sisukorras (tõepoolest on raske leida korraliku juhiistet), Recaro streetsport varjant ning täiselektriline ja soojendusega. Supersport korv on poolmehaaniline, mis oleks tagasiminek ning ilmselt siiski liiga ebamugav ka igapäevaks. Ok välimus on MAX, aga see ei kaalu üle. kasutan ka tagaistmeid, seega mai viitsi jurada perse püsti seal autos.
Lõpuks otsustasin müüjatele oma pakkumised teha ja sain lõpuks ühe komplekti võrdlemisi ``soodsa`` hinnaga. Või pigem võiks öelda soodsa asemel, et normaalne hind seisukorda arvestades.

Tore kokkusattumus, et ka eelmisesse autosse ostsin RS6 täiselektrilise haruldase heleda nahksisu musta kandiga. Selles autos siis saab värvitoon olema peegelpildis.

Täiselektriline, 4x soojendusega, mäludega, RS5 logodega, halli servakandiga, must EXCLUSIVE nahksisu, suusaluuk, tagumine käetugi laekaga ja topsihoidjaga, uksepolstritel nahatatud ja läbi õmmeldud käetoed.

Istmete seerianr andis vastuseks tõepoolest, et RS5 logosid ei ole valitud tagumistele istmetele. Lisaks pole autole B&O kõlarlahendust pakutud, seega kõlarirestid tavalised ``sääsevõrgud``.
Pärit on sisu 2014 aasta AUDI RS5 demoautolt. Läbisõit 8900 kilomeetrit selles komplektil.

Positiivne:
Istmed näevad välja nagu uued, ilma defektide ja kulumiseta, minimaalselt kasutatud ja kindlasti viivad selle auto sisu uueväärse tasemele.
Exclusive varjant.
Miskipärast oli esialgsetel piltidel mustad istmenupud, koju tulid asjad koos kroomitud FL nuppudega nagu peab?! wtf..

Negatiivne:
Müüja va konn on ära virutanud istme ajud ja istmete seljatoe tagused. Kellele neid veel eraldi vaja oli?! Lisaks turvavöö vastus ära võetud. Nende asjade kohta saatsin päringu ära, et wtf...

Neutraalne/instaleerimine:
Väga viisakalt pakitud ja ``turvatud``, kiire ja sellise hunniku asjade kohta soodne transport.
B&O kõlarivõred tõstan ringi või tõstan nahatatud käetoed oma polstritele.
Istmeajud panen enda istmete omad, jääb kodeerimine ka ära ja peatoe liigutamise lülitan ajust maha, kuna mono seljatugi on nüüd.
Tagaistmete soojenduse juhtimiseks lülitid puudu. Mõtlen, kas hakkan sellega üldse tegelema, kuna koerapuuri või toidukotti soojendada pole mõtet. Samas peaks asi töötama, kui on pandud. Ilmselt ostan revalist lülitid ja ühendan ära.
Istmete seljatoe tagused sobivad minu istmete omad ka.
Turvavöö vastust siis ka enda istmetelt vaja kasutada.

Ja kui keegi huvitatud, siis nüüd on mul kaks paari RS5 sisemisi ukselinke, ehk ühe paari võiksin ära müüa.
https://www.upload.ee/image/6015621/__57__1_.JPG
https://www.upload.ee/image/6015623/__57__2_.JPG
https://www.upload.ee/image/6015624/__57__3_.JPG
https://www.upload.ee/image/6015625/__57__6_.JPG
https://www.upload.ee/image/6015627/__57.JPG
https://www.upload.ee/image/6015628/__57__5_.JPG

Kui paar veidrust välja arvata, siis suhteliselt äge komplekt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
randmeri
huviline

Avatar


Registreerunud 04.11.14
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: S5 Sportback V6T

postitati 29.07.16 22:21 Tsiteeri


Hea ost! Tõepoolest, salong muutub mitu korda edevamaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 30.07.16 07:40 Tsiteeri


Vägev.
Istmete tagumistest niipalju, et äkki omanik tahtis omale ( teisele autole ) panna, või müüs juba varajasemalt maha.
On kindlasti tegelasi kes neid eraldi tahab. ( kui puudub näiteks võrk. ) Tahaks ka ise eraldi istmetaguseid leida millel võrk ja esinduse hind 160€ tk ilmselgelt liiga palju. Mis siis veel rs65 istmetagused maksta võivad. :D

Ei jõua ära oodata, et näha mida järgmiseks ette võtad. :)


Lauri in Audi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 30.07.16 08:48 Tsiteeri


Veider lugu jah. Õnneks A,S ja RS tagused vahetatavad.
Järgmiseks on vaja see sisu sisse panna ja siis 4.aug läheb auto vkmis pinki. Tahaks jälle natuke kiiremini liikuda ja kapoti all tehtud modifikatsioonid efektiivselt tööle panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 02.08.16 13:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Jah, foorum arvamuse avaldamiseks ongi, aga ma arvan, et ehitan autot ikka endale ja keeran sinna alla need rattad, mida pean väärtuslikuks ja hetkel sobivaks. Pean oluliseks, et selliseid ei sõida sul viru ringil 5 paari tunnis vastu. Neil on mingi käekiri ja tootmisväärtus customi näol nagu ma varem olen öelnud. No offence aga velgede valik ja suurus on alati nii individuaalne, et tundub imelik hakata arutama, kas need sobivad või ei. Facebookis sa ka ju tuttavale ei kirjuta, et see naine küll ei sobi sulle, muidu rinnad on ilusad suured.:D

Ma näiteks ei soovi selle auto alla panna 19/20 rootoreid, kuna nad on nii levinud ka replicate näol ning minule need näiteks ei meeldi üldse. Samas teine mees jälle näeb nendes oma ilu.
Tahtsin osta 20`` peelereid nagu mul 19``suveveljed on, aga mis selle asja mõte oleks. Jällegi replica on selle nii ära lörtsinud ka, et suveveljeks täiesti stiilitu.
Vossen? Neid replicaid on ka meeletult toodetud ja väga raske on õiget vossenit 500 eurosest replica jooksust eristada.
Mingi concave seeria on minujaoks nii played out.

Hetkel üks mõeldav varjant siia auto alla panna oleks HRE mingisugune custom velg. Hinda kahjuks suht palju, mis on ka põhjus miks neid pole veel. http://www.hrewheels.com/

Minujaoks ei ole huvitav omada mingisugust suvalist replicat. See ei tähenda mingit nipsakust nüüd vaid lihtsalt, kui peol on sama ülikonnaga 5 meest, siis on see üsna maitselage ja iga mees tunneb ennast natuke kohtlaselt.
Minule need rattad meeldivad. Ma ei ütle, et need ei muutu päevapealt, kui mingid ilusad silma jäävad, aga hetkel väga ok.
Kui keegi tahab, võib need koos rehvidega ära osta ja mina saan siia panna midagi uut jälle.
Just my 2 cents

Ma ei oodanud küll midagi nii suurt kaitsvat postitust. Ei midagi isiklikku. Kui sulle sobivad siis sõida. :D Nähtud reaalselt autot Haapsalus ning jään ainuüksi visuaalse poole pealt küll enda arvamusele väga kindlaks.
Märgitult eriti tiivaga taga tundub susi lambanahas kuna teadagi S/RS omanikud kratsivad just märgid maha ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 04.08.16 18:28 Tsiteeri


Kahju, et dünos nõnnavõrd mannetud numbrid tulid. :(


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waixu
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 c5 2003

postitati 04.08.16 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Kahju, et dünos nõnnavõrd mannetud numbrid tulid. :(
Mis nendeks numbriteks olid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 04.08.16 20:27 Tsiteeri


Trollib...
Jõudu on mõnusalt ja sisu ka sees. Postitan kõik korraga, kui pildid ära teen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 05.08.16 20:52 Tsiteeri


Natuke siis tehtud muudatustest foorumisse ka.

Soetasin Saksamaalt RS5 nahksisu.
Exclusive variant, täiselektriline, soojendustega, mäludega, turvapatjadega, logodega, halli nahakandiga, suusaluugiga, klapitav, topsihoidjatega, kõik nupud facelift, RS5 ukselingid, nahatatud käetoed ja mis kõik veel.
Nagu juttu oli, siis läbisõit ca. 9000km sellel sisul. Kui väga hästi otsida, siis leiab mõne üksiku märgi, et keegi on seal istmetes ennem istunud, aga sisuliselt defektivaba. Nahk on nagu Revali salongiautodel ja lisaks kaasnes meeldiv uue auto lõhn.
Füüsiliselt kinnitused kõik sisudel samad. Tagapolstritel vahetasin kõlarid, kuna mul B&O. Kõikidel polstritel tuli vahetada iluliistud ning B&O kõlarivõred panin enda omad. Esiukse polstrite juhtmestiku panin enda oma, kuna mul liistude all sisse ehitatud ambient ribad nagu uutel mersudel. Kõik klappimismehanismid on samad, lisaks polstrite kinnitused.
Esiistmetega oli natukene arvutialast tööd.
Panin enda istmeajud, et vältida component protectionit. Lisaks olid vanade istmete ajudes mäluseaded ja asjad juba sees.
Kodeerisin ümber ja õpetasin uuesti istmete nullasendid - muidu ei hakanud mälud ja automaatne ettesõitmine tööle esiistmetel. Ka airbagid ei ühildunud kohe ja jäid esialgu põlema. Soojendused toimisid kohe.
Arvasin, et istmed patjade osas samad, aga nii esimesed, kui ka tagumised on oluliselt ``lihakamad``. Istmete ääred on veel kõrgemad, kui S-line sisul. Näiteks vahe seljatoe külgpatjadel oli 3cm RS5 vs S-line istmel. Istmes istuda on ikka oluliselt mõnsam ja tekitab veelgi sportlikumat tunnet. Minuarust toetab uue istme peatugi palju rohkem, kui S-line istmetel. See rõõmustab mind väga, kuna eelmistel oli see osa võrdlemisi jura. Minu üllatuseks on ka tagumised istmed rohkem kaussis ning suusaluuk võimaldab lõpuks ometi veidi pikemaid asju vedada (nt liistud,suusad).
Nahatatud käetoed polstritel annavad mõnusa viimistluse koos Fl uksenuppude ja RS linkidega.
Kuna rool sai mõni aeg tagasi juba upgraditud, siis on sisu ikka MAX uus ja äge hetkel. Et pilt ideaalne oleks, ostsin Revalist 2 tk tutikad esimesed tekstiil jalamatid ja vanad jäävad talveks. Lisaks MR.Cap-st naha puhastus/kreemi komplekt. Peale seda jäi nahk eriti mõnus ja pehme. Keegi polnud seda sisu ennem tõenäoliselt kreemitada jõudnud, seega oli see sisu pikaajalisuse mõttes ka hea otsus.

https://www.upload.ee/image/6036654/9.jpg
https://www.upload.ee/image/6036658/8.jpg
https://www.upload.ee/image/6036889/5.jpg
https://www.upload.ee/image/6036660/6.jpg
https://www.upload.ee/image/6036665/12.jpg
https://www.upload.ee/image/6036668/13.jpg
https://www.upload.ee/image/6036669/11.jpg
https://www.upload.ee/image/6036670/3.jpg
https://www.upload.ee/image/6036671/4.jpg
https://www.upload.ee/image/6036673/7.jpg
https://www.upload.ee/image/6036674/10.jpg
https://www.upload.ee/image/6036739/16.jpg
https://www.upload.ee/image/6036675/14.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 05.08.16 21:05 Tsiteeri


Ja natuke mootorist ka nüüd.
Väidetavalt oli musta graafikut joonistades sisselaskes probleem, et üks turbo juures olev lõdvik oli katki/muljutud ja koheselt kadus 10kw sealt, sest õhulugeja sai vale infot. Hetkel sai OEM torustik tagasi.
Lilla graafik on siis lõpptulemus, mis hetkel kapoti alla tuli. 243kw ja 750nm, sealjuures on tegu 6K tiptronic automaatkastiga . Tundub, et tulemus on veidi võimendatud numbrite osas.
Sõites annab ikka tunda, et auto liigub teistmoodi. 1 ja 2. käik mööduvad korralikult kiirendades veojõukontrolli tule saatel ja ilma veojõuta saab natuke pahandust ka teha:P. Siiski ei ole see seade nüüd auto lõhkumiseks tehtud vaid elutempo on kiire ja poest piima on iga päev aina rutem vaja.
Hetkel naudin ka ilma siilideta väljalaset, mis on ikka üle pika aja röögatult hea kõrvadele. Siiski lasen suurema eufooria mööda ja seejärel ajan siilid koju tagasi, et igapäevaselt viisakas olla.

243kw ja 750nm:
Suur intercooler
3``downpipe
2,5``tühi väljalase(dpf,cat remove)
Custom tune (VKM)

Turbot siis hetkel näpitud pole.

https://www.upload.ee/image/6036745/1.jpg
https://www.upload.ee/image/6036748/2.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 05.08.16 21:28 Tsiteeri


Mis see hp/nm number nüüd rattast on? Ja mootorist?

Sisu on ülivinge!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14  ..  28
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 48.8% - SQL: 51.2%]