Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  50  51  52  53  54
Autor:
Pealkiri: Audi A4 "S4" 1,9TDi quattro - 1998 - freeser (Vastuseid: 1330 | Vaatamisi: 320343)
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 19.03.15 14:14 Tsiteeri


Sain just naerda korralikult :D See pole bemmi turbo mis tuleb 1,9-l alles 3000 pealt järgi, see on audi oma ja nii kui gaasi vajutan tuleb turbo järgi ja kuskil 2200-2500 on mul 1,7bar käes ja hetkel rohkem ei tahagi tootma panna kui alles seadistamisel. Ma ei väväidagi, et sa si**a toodad vaid ma ei viitsi lihtsalt enda aega ja närve enam kulutada kui mul on juba räägitud ja lähen Soome kus teatakse rohkem diislitest. Ilmselt pean sulle video tegema. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 19.03.15 14:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Sain just naerda korralikult :D See pole bemmi turbo mis tuleb 1,9-l alles 3000 pealt järgi, see on audi oma

Nendel turbodel ei ole vahet peale välise kuju. Audi V6-l tuleb GT2260VK järgi 2100 pöörde pealt debiilse kollektori konstruktsiooni tõttu.
Tsitaat:
ja nii kui gaasi vajutan tuleb turbo järgi ja kuskil 2200-2500 on mul 1,7bar käes ja hetkel rohkem ei tahagi tootma panna kui alles seadistamisel

1.7 bari jaoks ei ole seda turbot vaja, ta toodab kolmese peal ka rohkem ning kolmandaga on 2200 pealt tühjus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 19.03.15 14:25 Tsiteeri


Prj tee omale selgeks et Gt2260v on bmw turbo mis on suht vana aga GTB2260v on audi 176kw masina pealt mis on 1,9tdi peal üks parimaid turbosi. Seda turbot kasutatakse suht palju laias ilmas ja ta toimib ideaalselt . Kasutan ka oma seat leonil sama turbot ja töötab ideaalselt ja spoolib nagu originaal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 19.03.15 14:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Prj tee omale selgeks et Gt2260v on bmw turbo mis on suht vana aga GTB2260v on audi 176kw masina pealt mis on 1,9tdi peal üks parimaid turbosi. Seda turbot kasutatakse suht palju laias ilmas ja ta toimib ideaalselt . Kasutan ka oma seat leonil sama turbot ja töötab ideaalselt ja spoolib nagu originaal.


GTB2260 on sisuliselt vaid tiiviku vahe ning kindlasti ei spooli see nagu 1.9 originaal, kui ta 176kw mootori pealt annab täisrõhu alles 1900 pöörde juures.

Seda kinnitab ka hulgaliselt dünograafikuid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 19.03.15 14:32 Tsiteeri


No mul toru kolle ja minul toimib ta ilusti. Millalgi teen sulle video ka. Kui seadistama läheb, siis hakkab 2,2-2,4bar-iga sõitma. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 19.03.15 14:36 Tsiteeri


GTB2260, 2.0 PD 16v:
http://www.darkside-developments.co.uk/images/projects/jetta/Jetta%20Stock%20+%20Mapped%20+%20235.jpg

GTB2260 1.9 PD:
http://i204.photobucket.com/albums/bb18/fenwick458/BobbySingh.jpg

GTB2260 1.9 TDI:
http://mrmotors.pl/cache/cache_900___uplimgcar_23jpg.jpg

GTB2260 2.0 PD
http://img.tapatalk.com/d/14/07/24/upapeneq.jpg

Kas jätkan?
Stock turbo on isegi 110kw PD versioonil 2100 pöörde pealt täiesti järgi.

Ehk siis tänan tarkpead, mulle on niigi kõik väga selge.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
diffas
huviline



Registreerunud 14.07.10
Asukoht: Lahti
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5q 2.5TriTDI + A4 B7q 3.0TDI

postitati 19.03.15 21:29 Tsiteeri


Tähtis on pilte vaadata internetist! :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
drifter
huviline



Registreerunud 27.11.13
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.15 19:01 Tsiteeri


Küll see prj on ikka kõikvõimas ja maailma kõige targem inimene, tööd on rohkem kui teha jõuab, siis jõuab päevadläbi igas teemas sõna võtta ja sadu postitusi kribada, siis kuskilt jäi silma et teeb veel ülemaailma shippe ja siis kolab veel päevadläbi teistes foorumites ja otsib pilte. Tundub rohkem nagu jutupaunik mitte tõsiseltvõetav tegija. Tõelised tegijad ei pea enda saba kergitama ja neid juba foorumites kolamas ei leia vaid näpud mootoris.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 20.03.15 19:10 Tsiteeri


No ei saa mitte vaiki olla.
Ise olete tainapead.. Mina ei tunne prj i, kuid kui inimene jagab lahkelt oma teadmisi ja kogemusi ning selle peale aind ilgutakse, siis eks peategi natuke raha kulutama ja vastu näppe saama, et jõuda sinnamaani, kus Te ise arvate, et juba olete...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kodanik88
huviline



Registreerunud 22.02.09
Asukoht: põlva ja võru vahel
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90q 2.5tdi 10v, ford mustang gt cobra look, vw pasteet 1.9, Audi a8 4.0 tdi

postitati 20.03.15 19:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
No ei saa mitte vaiki olla.
Ise olete tainapead.. Mina ei tunne prj i, kuid kui inimene jagab lahkelt oma teadmisi ja kogemusi ning selle peale aind ilgutakse, siis eks peategi natuke raha kulutama ja vastu näppe saama, et jõuda sinnamaani, kus Te ise arvate, et juba olete...


Täpselt sama mõte. Vähemalt on selline vend kellele mina oma audi usaldaks kui vaja on. Ja võin kindel olla, et saan terve eluka tagasi.

Edit: Ma arvan, et kasutajal prj on neid turbosid rohkem käest läbi käinud, kui siin mõnel kasutajal supilusikas suus, ei hakka nimesid mainima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 20.03.15 20:08 Tsiteeri


Kuulge tarkpead, stfu, see ei ole läbu teema. Mina olen otsustanud kuhu lähen ja see pole teie asi arutada. Mina ei tea ühtegi 81kw pilli mis oleks niipalju tehtud kui mul ja, et tema oleks selle paika ka seadistanud. Niikaua kui ma ei näe ühtegi tema dyno Graafikut mina tema juurde ei lähe. Otsin ühe teema ka bemmi foorumist varsti ja lisan siia!

Jätame selle seadistamise teema kõrvale kuna mina olen juba näinud graafikut mis mulle umbes tuleb ja mulle see meeldib. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 20.03.15 20:27 Tsiteeri


Läbu vöi mitte, kuid pole ka näha, et keegi viitsib seda "võrri" niiväga tuunida, mis mingil hetkel enivei kepsu taeva lennutab.
Teisalt, vöiks juba jutule ka mingi tulemuse ära kinnitada!

Olgu, kuis on, igatahes tahaks võrdlusi näha, et mis siis see löpp olema saab, kui peaks rahulolevust tekkitav kooslus koos olema.

Erinevad mootorid, kuid freeser vs Diffas joonele :D


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 20.03.15 20:33 Tsiteeri


Eestis väga ei viitsita seda mootorit tuunida aga mujal maailmas tehakse seda väga palju. See mootor kannatab mingi 280 hp ilusti ära ennem kui kepsu lennutama hakkab . PD mootori puhul kannatab ka originaal sisuga sealt üle 300hp kätte saada ilma laiali laskmatta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 20.03.15 22:00 Tsiteeri


Potentsiaalselt on minek nagu triturbo BMW-l, aga reaalselt on KKK tihend otsas. Tehke siis midagi juba ära ja näidake neid graafikuid siis. Läbuks olete selle teema samuti ise muutnud oma pasandamisega teiste aadressil. Eriti ajas naerma see torukoldega esinemine - isegi mina kui võhik naersin selle kokku pasandatud kolde üle.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 20.03.15 23:54 Tsiteeri


Vahelduseks avardage oma silmaringi ja lugege näiteks kasvõi seda teemat http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=5&t=198698 . nagu siit näha pole see asi nii lilleline kui siinsele rahvale tundub. Neid n.ö võrri mootoreid on tehtud piiavalt palju ja kui otsida viitsiks siis leiab neid väga lihtsalt ja korralike numbritega. Paljudele käib siin õlivahetuski ülejõu rääkimata mingist uue turbo ostmisest.
Mis puutub millegi ära tegemisse siis näe on juba tehtud nii selle konkreetse kui paari teise autopeal. See sama auto on sõitnud siiani järgi aidatuna nii, et pole laiali käind. Pole kellegi pihta siin pasandand aga kui on piisavalt juba uuritud ja kuuldud reaalseid kogemusi siis võib ka oma arvamust avaldada. ;) Reaalselt see kolle toimib ka. Ega kõik ka miljonäri tütart ei n..., et võiks käia mingeid n.ö tuuning firmasi nuumamas ja sealt ilusaid läikivad jubinaid osta.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: Avant Q

postitati 21.03.15 01:07 Tsiteeri


Jagage linki neist tehtud pillide teemadest, ei viitsi tervet internetti läbi lugeda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 21.03.15 06:56 Tsiteeri


Oled sa mõne kolektori ise teinud , et siin mölisema tuled? Pildil oli poolik kolle mis sai hiljem üle tehtud.
Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Potentsiaalselt on minek nagu triturbo BMW-l, aga reaalselt on KKK tihend otsas. Tehke siis midagi juba ära ja näidake neid graafikuid siis. Läbuks olete selle teema samuti ise muutnud oma pasandamisega teiste aadressil. Eriti ajas naerma see torukoldega esinemine - isegi mina kui võhik naersin selle kokku pasandatud kolde üle.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 21.03.15 10:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Oled sa mõne kolektori ise teinud , et siin mölisema tuled? Pildil oli poolik kolle mis sai hiljem üle tehtud.
Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Potentsiaalselt on minek nagu triturbo BMW-l, aga reaalselt on KKK tihend otsas. Tehke siis midagi juba ära ja näidake neid graafikuid siis. Läbuks olete selle teema samuti ise muutnud oma pasandamisega teiste aadressil. Eriti ajas naerma see torukoldega esinemine - isegi mina kui võhik naersin selle kokku pasandatud kolde üle.


Teades, kui oluline osa on kollektor turbo spoolimise seisukohast, siis jätan selle pulli ikkagi osavamale keevitajale teha või kasutan tõestatud asju nagu RS2 oma enda R5 küljes. Kui juba mingis faasis asi sitasti teha, siis kuidas sa seda jama seal veel parandad, et pärast üle teed?
Teiseks ma ei saa vaiki olla: prj on esitanud pilte konkreetsest vaidlemisalusest. Teie ainult räägite, kuidas üle maailma on pea kõik 1,9 tdi ära tuunitud juba nende Garrettitega, aga mitte ükski neist "kahjuks" pole dyno-s käinud?! Tõestage enda juttu faktidega siis mitte vastuolus praegu nelja erineva auto esitatud graafikutega, et teil persedünoga on juba 1200 rpm peal full boost ja piirajani puhub 10 bar pähe, aga reaalselt ikkagi mootor on mahlakask.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 21.03.15 10:42 Tsiteeri


Aga palun tee kasutaja ja hakka vaatama http://forums.tdiclub.com/ Seal neid masinaid küll. Prj pandud graafikutel on ainult kirjas mootor ja turbo aga muud mitte midagi. Kas neil on ka suuremad pihustid ja parem nukk seda seal kirjas ju pole.
Sina räägid 20v millele on asju sitaks saada ja see on nii tuntud mootor mida teha. 1,9tdi 8v mootorile eestis ei pakuta midagi ja kõiki asju tuleb tellida kas siit http://www.darksidedevelopments.co.uk/ Või ise teha. Millest sa järeldad ,et see kolektor ei tööta ja on ilgelt jama ? Runnerid on samas mõõdus nagu plokikaane pordid.
Keegi pole midagi rääkinud 10bari pähe. Freeseri auto sõidab hetkel 1,7bariga ja ilma seadistuseta sinna rohkem ei tule ka. Kui seadistamiseks läheb siis ilmselt tuleb rõhk 2,2bari peale.
Oled sa seda mootorit näinud ,et väidad ,et see on mahlakask?

Sellel lingil küll PD mootor aga 300hp http://passionford.com/forum/general-car-related-discussion/379525-my-golf-tdi-finally-at-300hp-plus.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 21.03.15 10:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Sellel lingil küll PD mootor aga 300hp http://passionford.com/forum/general-car-related-discussion/379525-my-golf-tdi-finally-at-300hp-plus.html

Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Mis 2260vk puutub, siis arvestades, et kolmeliitrise mootori peal on sellega full boost kolmandaga 1900 pööret, siis 1.9 peal on alla 2500 pöörde tühjus. Ning esimese käiguga ei jõuagi asi ära spoolida normaalselt - seda näitab ka isiklik praktika.

M.O.T.T. 2500 on isegi optimistlikult pakutud, graafiku järgi ütleks, et alla 3000 pöörde pole suurt midagi oodata.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
teitur
huviline



Registreerunud 07.07.10
Asukoht: Hiiumaa/Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5, VAZ 2105

postitati 21.03.15 11:41 Tsiteeri


Kui nüüd kollektorist rääkida siis, torukolle väga tähtis omadus on eri silindrite torude pikkuse võrdsus. Antud kollektori puhul ei ole need isegi ligilähedaselt võrdsed. Kanalite pikkuse ja läbimõõdu valimisest arvutuste teel ei hakka rääkimagi.

Aga üldiselt olen ma seda meelt, et kellegi teise kogemuse põhjal siin prj kritiseerida ja mustata ei ole küll üks õige tegu.
Okei kui Sulle ei meeldi see töö mida siin tehakse, siis mine ja käi seal soomes, aga miks Sa mustad siinseid tegijaid, kui pole nendele isegi võimalust proovimiseks andnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 21.03.15 11:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Sellel lingil küll PD mootor aga 300hp http://passionford.com/forum/general-car-related-discussion/379525-my-golf-tdi-finally-at-300hp-plus.html


Siin ongi ju näha, kuidas 3000 rpm peal on täispauk alles taga ju :D
Kolde osas nõustun kasutaja teituriga ja ausalt öeldes ootan juba Teie ulme tulemust graafiliselt.
See masin, mida seal näha on lingil on kindlasti rohkem hoolt ja vaeva näinud ja siis saadi jah nibinnabin 300 hp mootorist kätte.
No ei saa aru, mida seda klapivaest masinat nii piinata on vaja.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 21.03.15 11:54 Tsiteeri


Ma olen ju mitmeid kordi rääkinud, et lähen Soome. Minu usaldus on Eesti chippijate kohta kadunud kuna kellelgi pole ette näidata midagi. Lähen Soome kus on seda korduvalt tehtud ja olen tulemusi ka näinud. Teie tjuunige siin oma r5-tesi ja olge mõnusad. Mina teen seda mida ise heaks arvan. Kes tahab teada kuidas seda mootorit ehitada, see otsib ise, mitte mina ei pea siin teemasi otsima ja tõestama. Ma olen seda asja uurinud nendelt kes ehitavad samu asju ja ka hulga foorumeid läbi sirvinud. Sina siim89 oled jah kõige targem mees targutama, osta üks diisel ja hakka harjutama kui targutada tahad. Üks asi on dynos 3-da käiguga gaas põhja lüüa, teine asi kui lased 1-5 käik peeneks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 21.03.15 12:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Ma olen ju mitmeid kordi rääkinud, et lähen Soome. Minu usaldus on Eesti chippijate kohta kadunud kuna kellelgi pole ette näidata midagi.
Ikka mõistad mis erinevus on chippimise ja mootori seadistamise vahel?

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Üks asi on dynos 3-da käiguga gaas põhja lüüa, teine asi kui lased 1-5 käik peeneks.
Kui dynos 3ndaga tuleb 300hp, siis 1-5 peeneks vajutades tuleb kuidagi maagiliselt suurem number?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 21.03.15 12:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Sina siim89 oled jah kõige targem mees targutama, osta üks diisel ja hakka harjutama kui targutada tahad. Üks asi on dynos 3-da käiguga gaas põhja lüüa, teine asi kui lased 1-5 käik peeneks.


http://rs1img.memecdn.com/fuck-physics_o_1692971.jpg

Ma ei saa ka aru, miks dünos max hp tõmbeid ainult ühe käiguga tehakse mitte ei lastagi 1-viimaseni kõiki järjest peeneks. Hakkan jah targutama, sest mul erinevalt ei ole füüsika tunnid vahele jäänud. :)


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  50  51  52  53  54
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 30.6% - SQL: 69.4%]