Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  49  50  51  52  53  54
Autor:
Pealkiri: Audi A4 "S4" 1,9TDi quattro - 1998 - freeser (Vastuseid: 1330 | Vaatamisi: 320529)
melks
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.08
Asukoht: Tallinna lähistel
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9TDI 81+kw´99a.

postitati 30.01.15 21:06 Tsiteeri


Mis ma oskan öelda, vaheta A -> S vastu, tundub sulle sobivam;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 30.01.15 21:10 Tsiteeri


Tood mõne eelise essi puhul välja ka kui juba seda soovitad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 30.01.15 21:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melks
Mis ma oskan öelda, vaheta A -> S vastu, tundub sulle sobivam;)
Kui ma tahaks S, sis ma oleks selle ka ammu ostnud, aga mina naudin oma madalat küttekulu ja sõidan samas kiirelt kui vaja :) Ja kust sina tead mis mulle sobivam on ? :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
melks
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.08
Asukoht: Tallinna lähistel
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9TDI 81+kw´99a.

postitati 30.01.15 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Tood mõne eelise essi puhul välja ka kui juba seda soovitad?


Eeliseid pole, aga võimsuse ülemäära lisamisega kaob öko diisli mõte lihtsalt ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 30.01.15 21:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melks
Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Tood mõne eelise essi puhul välja ka kui juba seda soovitad?


Eeliseid pole, aga võimsuse ülemäära lisamisega kaob öko diisli mõte lihtsalt ära.
Selgita, ootan huviga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 30.01.15 21:21 Tsiteeri


No siiani pole kummagi ei freeseri a4 ega ka minu c4 puhul ülemäärast kütusekulu täheldanud. Minul peale suuremaid pihusteid ja turbot kaotasin täispaagipeale umbes 100-200km aga liikus tunduvalt paremini ja raha sellele modifikatsioonile kulus umbes 400euri. Diislil ei tule see kütusekulu nii kergelt üles. Taneli a4 suutis sõita ka siiani maanteel sama kulu mis oli originaalis ja seda reaalse näidu puhul mitte kompu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 30.01.15 21:24 Tsiteeri


Mis see originaal kulu ka on vöi oli?
Teisalt, milles on PRJ süüdi, et hind körgem, kas hind esitatud asutuses vöi haltuurana ning kas sa ka oleksid nöus ’’tasuta’’ tööd tegema, kui pöllul läheb asi tihedaks?

Sitta sellega, eks jääb tulemuste ja kestvuse ootele.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
melks
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.08
Asukoht: Tallinna lähistel
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9TDI 81+kw´99a.

postitati 30.01.15 21:33 Tsiteeri


Võimsus peab tulema siiski millegi arvelt ja vaevalt see õhust tuleb. Aga teemasse - usun, et VKM - i poisid saavad sind aidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 30.01.15 21:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melks
Võimsus peab tulema siiski millegi arvelt ja vaevalt see on õhust tuleb. Aga teemasse - usun, et VKM - i poisid saavad sind aidata.

VKM-is pidi nüüd soodustusi ka tulema. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 30.01.15 21:48 Tsiteeri


Prj polegi süüdi, lihtsalt tema hinnad on nii lakke tõusnud. Fakt on see, et mina lähen Soome kuna sealsed mehed oskavad oma tööd teha ja teevad samasi seadistusi igapäevaselt ja hind jääb 300 piiridesse. Eestist mina sellist pakkumist pole saanud. Pole mõtet seda seadistamis juttu siin enam arutada, mina jään endale kindlaks igatahes. Hetkel sõidan endiselt ilma ühegi chipita ja ilma ühegi veata. Korra oli mõttes seisev soft peale panna, aga samas ei näe pointi limp modes sõita. :) Eks kevad/suvi saab selle masina korralikult seadesse ja siis ka dyno andmeid ehk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 30.01.15 21:51 Tsiteeri


Lugedes tdi foorumit kus on tehtud 300hp tdi mootoreid üle maailma päris palju siis kõik väidavad ,et kütuse kulu on langenud samas on autol võimsust rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 31.01.15 11:54 Tsiteeri


No selge, edu toimingutel!

Kuluga olgu, kuis on, kuid ikkagi vöimsuse olulise suurendamisega ajada juttu, et kulu langes ...kivmeöpreik, minu jaoks on see utoopiline väide.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 31.01.15 12:43 Tsiteeri


Selle fenomeni saab vist seletada sellega, et tehasest on autod kirjutatud üsna rikka seguga välja ja täppisseadega saab mängida sellega veidi, et vanaema sõidustiili juures saabki natuke asja alandada. Seevastu korralikult peksa andes peab energia muundumine tulema ikkagi rohkema kütuse arvelt ja siis on paratamatult numbrid suuremad. Ma olen nõus, et tsipiga saab kulu alla, aga ainult siis kui boostikell üle 0,0 bar ülerõhku ei näita. Sealt edasi on kõik suurem.
Tood äkki näited ka Soome tegijatest, kes 300 teevad hea ja kindla seade, sest 600 ma ka ei kavatse maksta ja pigem kasutaks sama teed või läheks üldse MS peale, mis alguses natuke kallim veel, aga järgmine rauamuutus ei pea uut 600 välja käima.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.15 21:15 Tsiteeri


Arvestage juurde kulu kütusele, laevale jne Soomes käiguks, lisaks palju suurem ajakulu ja ei tule see Soome midagi nii odav. Lisaks kui vaja "vigade parandust" teha, siis uuesti laevapiletite ostmine jne.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 31.01.15 21:51 Tsiteeri


Selle pärast tulebgi teha 1 kord ja korralikult. Eestis on ka veel see asi ,et Taneli autol on vanem aju mida väga teha ei taheta ja siis öeldakse ulme hind. Soomes on ka veel see eelis ,et seal on varem selliseid autosi juba tehtud ja neil on see soft juba olemas lihtsad väiksed muudatused ja ongi olemas. Enda autole olen ka uurinud igalt poolt ja neid softe aga enamus hakkavad kohe vinguma ,et see ei pea vastu ja see ei sobi ja üle ültse mõtetu teha jne samas inglismaal sõitetakse sama tehnikaga ringi ja ei lagune midagi. Tundub ,et softi tegijad on rohkem spetsid bentsukale kui diislile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 03.02.15 13:01 Tsiteeri


Suve velgede plaan.

http://upload.ee/image/4500601/received_881147038572440.jpeg


http://www.upload.ee/image/4500602/received_881147041905773.jpeg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 16.02.15 11:21 Tsiteeri


Eile sai S4 stange tagasi pandud.
http://www.upload.ee/image/4524185/DSC_0909.JPG

http://www.upload.ee/image/4524184/DSC_0911.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 25.02.15 18:06 Tsiteeri


Valmistume suveks. :cool: Kui keegi teab kedagi kellel Fl a4 b5 1,9 tdi 81kw juppideks, siis võiks mulle kiirelt teada anda, vaja 2 tähtsat asja. :)

https://lh6.googleusercontent.com/-SoEgKfk909U/VO3_smk6pzI/AAAAAAAAGuI/ZuRFHYbum44/s800/11012322_10153167702093760_1138039370_n.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-o1hK3peOyXY/VO3_sVmpJaI/AAAAAAAAGuE/RWUJhta9_JU/s800/11016768_10153167702208760_663738531_n.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 19.03.15 10:42 Tsiteeri


Nonii.


http://s27.postimg.org/f1xk8o5g3/received_934156769948273.jpg

http://s1.postimg.org/n6njjsxsv/received_934156739948276.jpg

http://s30.postimg.org/x312jtw29/received_934156773281606.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 19.03.15 11:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Selle pärast tulebgi teha 1 kord ja korralikult. Eestis on ka veel see asi ,et Taneli autol on vanem aju mida väga teha ei taheta ja siis öeldakse ulme hind. Soomes on ka veel see eelis ,et seal on varem selliseid autosi juba tehtud ja neil on see soft juba olemas lihtsad väiksed muudatused ja ongi olemas. Enda autole olen ka uurinud igalt poolt ja neid softe aga enamus hakkavad kohe vinguma ,et see ei pea vastu ja see ei sobi ja üle ültse mõtetu teha jne samas inglismaal sõitetakse sama tehnikaga ringi ja ei lagune midagi. Tundub ,et softi tegijad on rohkem spetsid bentsukale kui diislile.


Olen neid piisavalt teinud, hinnal pole midagi viga - selle diisli häälestamine ei ole tea kui keeruline, aga ikkagi läheb paar päeva aega, et korralikult teha.

Ma ei tea, kui 420 EUR koos käibega on ulmehind. Mul ei ole vaja odavamalt teha, kuna tööd niigi rohkem kui ära teha jõuan.

Aga edu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 19.03.15 11:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Selle pärast tulebgi teha 1 kord ja korralikult. Eestis on ka veel see asi ,et Taneli autol on vanem aju mida väga teha ei taheta ja siis öeldakse ulme hind. Soomes on ka veel see eelis ,et seal on varem selliseid autosi juba tehtud ja neil on see soft juba olemas lihtsad väiksed muudatused ja ongi olemas. Enda autole olen ka uurinud igalt poolt ja neid softe aga enamus hakkavad kohe vinguma ,et see ei pea vastu ja see ei sobi ja üle ültse mõtetu teha jne samas inglismaal sõitetakse sama tehnikaga ringi ja ei lagune midagi. Tundub ,et softi tegijad on rohkem spetsid bentsukale kui diislile.


Olen neid piisavalt teinud, hinnal pole midagi viga - selle diisli häälestamine ei ole tea kui keeruline, aga ikkagi läheb paar päeva aega, et korralikult teha.

Ma ei tea, kui 420 EUR koos käibega on ulmehind. Mul ei ole vaja odavamalt teha, kuna tööd niigi rohkem kui ära teha jõuan.

Aga edu.
Olen kuulnud mitme inimese käest, et sa väidad, et gtb2260vk on liiga suur ja ei puhu käima seda. Sellega kadus ka igasugune huvi tulla seadistama. Soomes saan kõvasti odavamalt ja vaevalt, et päevagi läheb seal. :)
Seekord lähen kindlapeale välja, sest ei viitsi käia pärast 4x näitamas autot nagu eelmine kord. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.15 11:27 Tsiteeri


Päris hea on külajuttude järgi otsust teha, kui pole tegijaga rääkinudki :)

Keegi ei garanteeri, et Soomes ka mitu korda käima ei pea, aga eks muidugi igaüks käib oma autoga seal kus tahab.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 19.03.15 11:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Päris hea on külajuttude järgi otsust teha, kui pole tegijaga rääkinudki :)

Keegi ei garanteeri, et Soomes ka mitu korda käima ei pea, aga eks muidugi igaüks käib oma autoga seal kus tahab.
Külajutt? Seda on prj ise väitnu. Siin teemas pole vaja sel teemal rääkida. Soomes tehakse igapäevaselt sama setupiga autodele seadet nagu mul. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.15 11:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Olen kuulnud mitme inimese käest, et sa väidad, et gtb2260vk on liiga suur ja ei puhu käima seda.


See on pigem külajutt ju kui inimese endaga rääkimine.

Minu poolt aitab OT-st. Pole prj-iga kuidagi seotud, lihtsalt näen erroreid selles heas ja odavas Soomes.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 19.03.15 13:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Olen kuulnud mitme inimese käest, et sa väidad, et gtb2260vk on liiga suur ja ei puhu käima seda. Sellega kadus ka igasugune huvi tulla seadistama. Soomes saan kõvasti odavamalt ja vaevalt, et päevagi läheb seal. :)
Seekord lähen kindlapeale välja, sest ei viitsi käia pärast 4x näitamas autot nagu eelmine kord. :)


Ma pole sind ega sinu autot kordagi näinudki.
Kust otsast see minu süü on, et sulle jürisoo mingit sitta tootis?

Mis 2260vk puutub, siis arvestades, et kolmeliitrise mootori peal on sellega full boost kolmandaga 1900 pööret, siis 1.9 peal on alla 2500 pöörde tühjus. Ning esimese käiguga ei jõuagi asi ära spoolida normaalselt - seda näitab ka isiklik praktika.
Ehk siis linnasõiduks on see turbo kindlasti ebamugav. Kui tahta lihtsalt maks võimsuse peale ehitada, siis pole sellel turbol midagi viga.

Teinekord tasub rääkida ka, enne, kui mingite kuulujuttude põhjal mulle sõnu suhu toppida.
Kui sa natuke rohkem kogemusi kunagi omandad, siis sa kunagi saad aru, et "kõige suurem" ei võrdu "kõige parem" tänava- ega ka rinka autol ning oskamatu "kõige-suurem" stiilis tuuninguga on väga lihtne auto dünaamika tuksi keerata. Seda sai ka sinu tuttavatele mainitud.

P.S.
Mul on jumala ükskõik kus see auto seadistatakse, lihtsalt enne foorumisse kuulujuttude põhjal sita tootmist võiks vähemalt korra kokku saada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  49  50  51  52  53  54
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 29.7% - SQL: 70.3%]