Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  15
Autor:
Pealkiri: Audi A4 quattro 3.0TDI 233kw - 2008 - Martinkuke (Vastuseid: 369 | Vaatamisi: 81423)
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 31.05.14 19:17 Tsiteeri


E46 M3 peaks ikka hoo peal päris kiire auto olema. Ma ei ole kunagi näpitud variandiga sõitnud "kolmesest dislast", kuid ma hetkel kahtlen, et see BMW päris sellises konditsioonis oli nagu ta peaks olema. Veerandit peaks sõitma 13.3 tehase numbrite järgi, kas sellest A4st ainult softiga ikka nii kiiret autot saab? Ühesõnaga, pead tulema miili sõitma vms., siis näeb reaalselt palju putru on. Et nelikul tänaval kõva eelis on, see on selge, kuid antud autode kiirendusel ei olnud erilist starti nagu kummagil, et seal see väljenduda saaks. Esimene lahter on M3.

Max speed 250 kph 250 kph
0 - 100 kph 4.8 s 6.3 s
0 - 100 mph 11.2 s 15.3 s
1/8 mile (est) 8.8 s @ 88 mph 9.5 s @ 78 mph
Power/weight ratio 216 bhp/tonne 143 bhp/tonne


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 31.05.14 20:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Ülevaatusel ei ole täisgaasil tahmamisega mitte mingit seost. Seal pole ju koormust taga, ehk siis nagu stock auto.

Antud auto ei tahma täisgaasil ka, lambda alla 1.1 ei lange.


Mind huvitab pigem mõõdetud k-väärtus DPFga ja ilma. Ehk siis palju reaalne vahe on. Selge on see, et täna läbisaamisega probleeme ei ole. DPFga peaks k-väärtus jääma vahemikku 0.0xx...0.1xx. Norm sõltuvalt ülevaatajast 0.5 või 3.0 :). Selge on see, et pikas perspektiivis need hobusenormid selliseks ei jää.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 01.06.14 00:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
E46 M3 peaks ikka hoo peal päris kiire auto olema. Ma ei ole kunagi näpitud variandiga sõitnud "kolmesest dislast", kuid ma hetkel kahtlen, et see BMW päris sellises konditsioonis oli nagu ta peaks olema. Veerandit peaks sõitma 13.3 tehase numbrite järgi, kas sellest A4st ainult softiga ikka nii kiiret autot saab? Ühesõnaga, pead tulema miili sõitma vms., siis näeb reaalselt palju putru on. Et nelikul tänaval kõva eelis on, see on selge, kuid antud autode kiirendusel ei olnud erilist starti nagu kummagil, et seal see väljenduda saaks. Esimene lahter on M3.

Max speed 250 kph 250 kph
0 - 100 kph 4.8 s 6.3 s
0 - 100 mph 11.2 s 15.3 s
1/8 mile (est) 8.8 s @ 88 mph 9.5 s @ 78 mph
Power/weight ratio 216 bhp/tonne 143 bhp/tonne

Peab suurema cooleri muretsema ja siis võiks proovida küll miili teha :) Need A4 nrid tabelis on stocki omad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 01.06.14 07:55 Tsiteeri


Jep, stock numbrid. No tegelikult saitide järgi on igal autol erinevaid andmeid, aga need on tühised sajandike erinevused. Aga ega B8 aeglane ei ole jah, isegi stock numbrite järgi, väga hästi suudab edasi minna. Miilile võiksid isegi stock cooleriga ju proovima tulla, ega ta aeglasem kui originaal nagunii olla ei saa. Äkki saaks pärast CC vastu kuskil kõrval paar sõitu teha, tahaks täitsa teada kui võrdsed või ebavõrdsed need kaks autot sellises seisundis on. Mul on 5.5 sekundit originaalina sajani, veerandit peaks sõitma 14.0, ideaalis natuke alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 01.06.14 09:29 Tsiteeri


Tulen veidi enne jaanipäeva eesti, ss kannatab kusagil proovida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Oja1
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Türi vald
Kasutaja on eemal

Auto: S5 & X5

postitati 01.06.14 10:43 Tsiteeri


Pange keegi filmima ka kui proovima lähete, täitsa huvitav oleks vaadata kumb alla jääb. :)
Neid numbreid ja seda videot vaadates tekib endalgi tahtmine üks sellise mootoriga A4 muretseda, kuigi olen rääkinud ikka, et diislit ei taha mina kunagi. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 01.06.14 10:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Oja1
Pange keegi filmima ka kui proovima lähete, täitsa huvitav oleks vaadata kumb alla jääb. :)
Neid numbreid ja seda videot vaadates tekib endalgi tahtmine üks sellise mootoriga A4 muretseda, kuigi olen rääkinud ikka, et diislit ei taha mina kunagi. :D

Diislid on jah juba päris head. Minu 165ne muutus ka ikka pärast Prj juures käimist. 176kw-sega ja veel a4 kere peal peaks veel parem olema. :) Martin kus kandis Eestis olles pesitsed ka? Ise ka enne jaani kodumaale, et vb saaks kokku. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 01.06.14 11:18 Tsiteeri


Kuna ma elan Kuressaares, siis on päris keeruline seda teha. Kui siiski 14. juuniks kodus oled ürita Haapsallu tulla, eks seal saab proovida kuskil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diffas
huviline



Registreerunud 14.07.10
Asukoht: Lahti
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5q 2.5TriTDI + A4 B7q 3.0TDI

postitati 01.06.14 11:34 Tsiteeri


Juhul kui Soomes oled, siis võid järgmisel laupäeval (7.6) proovima tulla Lappeenranta miili sõitu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 01.06.14 12:54 Tsiteeri


Eestis olen tartus, kuressaare otsa annaks isegi organiseerida kui seal kusagil võimalik proovida ja see üritus mis soomes on mis see maksab ka? Kuigi jh, ilma parema jahutuseta head nagu kõike praegusest softist kätte ei saa :/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 01.06.14 13:07 Tsiteeri


Jäi kunagi selline videoklipp silma http://www.youtube.com/watch?v=e-eMp_Z0Nds
R36 on sama ajamiga, mis CC3.6. Audi kaalub mõlemast natuke rohkem.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
diffas
huviline



Registreerunud 14.07.10
Asukoht: Lahti
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5q 2.5TriTDI + A4 B7q 3.0TDI

postitati 01.06.14 13:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Originally posted by Martinkuke
Eestis olen tartus, kuressaare otsa annaks isegi organiseerida kui seal kusagil võimalik proovida ja see üritus mis soomes on mis see maksab ka? Kuigi jh, ilma parema jahutuseta head nagu kõike praegusest softist kätte ei saa :/


http://www.liy.fi - 5eurot sisse ja 20eurot sõit.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 01.06.14 13:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Eestis olen tartus, kuressaare otsa annaks isegi organiseerida kui seal kusagil võimalik proovida ja see üritus mis soomes on mis see maksab ka? Kuigi jh, ilma parema jahutuseta head nagu kõike praegusest softist kätte ei saa :/


No nii hull see asi ka ei ole, et selle jaoks peaks teise Eestimaa otsa sõitma :D Ja võimalusel mine kindlasti Soomes miili sõitma, pärast saab tulemusi natuke võrrelda kuigi tingimused ei ole kindlasti samad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 01.06.14 13:30 Tsiteeri


Eks seal ole inimesi keda pole ammu näinud, saaks juba üksiti külas ka käidud :D Soome kiirendusel jääb küll minemata, jube kaugel on :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 01.06.14 14:34 Tsiteeri


Mis on masina tegelik läbisõit, tead?
Lihtsalt, et nii rajult on jõudu juurde pandud, kuidas sisu sellepeale kestab.
Saalede vahetus võiks varsti päevakorras olla, arvestades, et masin saab nüüd, pärast jõulisamist, sihtotstarbelist kasutust.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 01.06.14 18:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Mis on masina tegelik läbisõit, tead?
Lihtsalt, et nii rajult on jõudu juurde pandud, kuidas sisu sellepeale kestab.
Saalede vahetus võiks varsti päevakorras olla, arvestades, et masin saab nüüd, pärast jõulisamist, sihtotstarbelist kasutust.
peaks olema 317tkm, muretsesin kunagi auto ajaloo kh, ei pannud tähele, et oleks vahepeal keritud v imeliku aja vahega hoolduses käidud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 01.06.14 18:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Mis on masina tegelik läbisõit, tead?
Lihtsalt, et nii rajult on jõudu juurde pandud, kuidas sisu sellepeale kestab.
Saalede vahetus võiks varsti päevakorras olla, arvestades, et masin saab nüüd, pärast jõulisamist, sihtotstarbelist kasutust.


Ega see bensukas ei ole. Kui me sealt 500kw painutaks, siis võiks selliste asjade peale mõelda.
Kui see saale seal suurema jõu juures kasvõi hetkeks puudutaks väntvõlli oleks asi nagunii kohe laiali. Saale kulub ikka külmkäivitusel, mitte siis, kui mootor juba käib ning õlirõhk üleval on. Samuti kulub neil saale tänu sellisele ägedale asjale nagu DPF ja selle regenereerimisele - millest tulenevalt õli sisse kogu aeg kütust läheb. Õnneks on see needus antud autol igaveseks eemaldatud!
Mille pärast peaks pigem muretsema on hooratas ja sidur.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
arturASE
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2009a. A6 allroad + VW Tiguan 4motion

postitati 01.06.14 18:52 Tsiteeri


Võin ka seda läbisõitu kinnitada, kuna mina selle auto eestisse tõin ja siis oli tal ees 286000km ja kõik hooldused ilusti lõpuni tehtud.
Kuna see masin oli ka minu esimene manual 3.0L diisel, siis olid endalgi pool aastat suunurgad koguse aeg kõrvataga. Pigem peaks ehk natuke muretsema ka juba vibreeriva hooratta pärast, kui sellised numbrid kapotiall, hakkab veel millegile liiga tegema.

Aga edu masinaga, ja hea vaadata kui masin heades kätes.

M.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 01.06.14 19:55 Tsiteeri


Vähemalt võib siis saale jutu unustada :) asju on juba väheke mõeldud ja enam-vähem hinnad ka teada kuid selleks aega, et veidi koguda... Prj-iga sai arutatud, rs4 sidur, korv, hooratas jne panna, finturbost turbo muretseda ning jõujaama poolt saab ehk cooleri tehtud ning kindlasti ka softi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audisell
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.09
Asukoht: Tallinn/Helsingi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant Bitdi 2013 & Tiguan 4motion

postitati 01.06.14 20:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
E46 M3 peaks ikka hoo peal päris kiire auto olema. Ma ei ole kunagi näpitud variandiga sõitnud "kolmesest dislast", kuid ma hetkel kahtlen, et see BMW päris sellises konditsioonis oli nagu ta peaks olema. Veerandit peaks sõitma 13.3 tehase numbrite järgi, kas sellest A4st ainult softiga ikka nii kiiret autot saab? Ühesõnaga, pead tulema miili sõitma vms., siis näeb reaalselt palju putru on. Et nelikul tänaval kõva eelis on, see on selge, kuid antud autode kiirendusel ei olnud erilist starti nagu kummagil, et seal see väljenduda saaks. Esimene lahter on M3.

Max speed 250 kph 250 kph
0 - 100 kph 4.8 s 6.3 s
0 - 100 mph 11.2 s 15.3 s
1/8 mile (est) 8.8 s @ 88 mph 9.5 s @ 78 mph
Power/weight ratio 216 bhp/tonne 143 bhp/tonne


Aasta tagasi Haapsalus A5 171 kw, aeg oli vist 13,7.., juhi sõnade järgi stock.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 01.06.14 20:33 Tsiteeri


Autocar test:

A5 3.0TDI
0-30mph 2.2 sec
0-60mph 6.4 sec
0-100mph 16.6 sec
30-70mph 5.9 sec
0-400m 14.9 / 94.4 sec/mph
0-1000m 27.1 / 119.8 sec/mph
30-50mph in 3rd/4th 3 / 5.2
40-60mph in 4th/5th 4.3 / 6.5 sec
50-70mph in 5th 6.1 sec

No kohe kindlasti ei usu, et stock auto 13.7 sõitis :D Antud andmed võivad muidugi olla Tiptronic kastiga auto omad, kuid manuaal seda kindlasti nii palju kiiremaks ei tee. Oleks vähemasti S-tronic kast mängus...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 01.06.14 20:40 Tsiteeri


No minu oma tegi 176kw A5 automaadile(ei tea mis kast tal oli, ehk omanik võtab ise sõna kui näeb) kenasti ära, aga ei tea, eks peab käima ja proovima kusagil üritusel seda... Aga huvitav, et kas peaks selle 250km/h piiraja ka ss maha võtma? :D :D Kui on üldse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 01.06.14 20:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audisell
Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
E46 M3 peaks ikka hoo peal päris kiire auto olema. Ma ei ole kunagi näpitud variandiga sõitnud "kolmesest dislast", kuid ma hetkel kahtlen, et see BMW päris sellises konditsioonis oli nagu ta peaks olema. Veerandit peaks sõitma 13.3 tehase numbrite järgi, kas sellest A4st ainult softiga ikka nii kiiret autot saab? Ühesõnaga, pead tulema miili sõitma vms., siis näeb reaalselt palju putru on. Et nelikul tänaval kõva eelis on, see on selge, kuid antud autode kiirendusel ei olnud erilist starti nagu kummagil, et seal see väljenduda saaks. Esimene lahter on M3.

Max speed 250 kph 250 kph
0 - 100 kph 4.8 s 6.3 s
0 - 100 mph 11.2 s 15.3 s
1/8 mile (est) 8.8 s @ 88 mph 9.5 s @ 78 mph
Power/weight ratio 216 bhp/tonne 143 bhp/tonne


Aasta tagasi Haapsalus A5 171 kw, aeg oli vist 13,7.., juhi sõnade järgi stock.


Esiteks A5'le ei pandud 171kw mootorit, ikka 176kw.
Teiseks see auto ei olnud stock ning oli manuaalkastiga. Kasutatud auto ostmisel ei saa kunagi 100% kindel olla kas autol on originaal soft peal või ei ole ;)

A4 Avant on A5'st raskem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi499
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c7

postitati 01.06.14 22:50 Tsiteeri


Mina sain proovida oma stock A5 s-tronic kastiga selle auto kõrval ja ka ise sõitu teha. A4 liikus küll eest ära aga ootasin sellest +45kw natuke suuremat pähe saamist. Arvan, et s-tronic oleks sama softiga kiirem.

Ja A5 Sportback on raskem kui A4 avant.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 02.06.14 05:23 Tsiteeri


Kindel see, et S-tronic kastiga oleks ta kiirem. Mul on vabalthingav, ainult 220kw ja 350NM, aga just tänu DSG kastile liigub hästi, sajani aitab launch control ka oluliselt paremini. Ma eile veel vaatasin foorumites ja oli mõni sõitnud oma A5ga millel teine soft ja S-tronic kast 13.8-13.9, mis on tegelikult väga hea tulemus ikkagi stock auto kõrval. Ja miili jaoks sa hetkel veel 250km/h piirajat maha võtma ei pea hakkama, enne vaja turbo vahetada :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  15
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 18.0% - SQL: 82.0%]