Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  17  18  19  20  21  ..  26
Autor:
Pealkiri: 10v turbo omanikud (Vastuseid: 631 | Vaatamisi: 90269)
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 14.06.12 21:54 Tsiteeri


Soovitati VEMSi aga mis see T.T.A endast kujutab? kust infi saab?
Rahalises mõttes on megasquirt ilmselt odavaim.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.12 08:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Soovitati VEMSi aga mis see T.T.A endast kujutab? kust infi saab?
Rahalises mõttes on megasquirt ilmselt odavaim.


Päeva lõpuks võib VEMS sama hinnaga tulla. Ta mõtles ilmselt DTA-d. Ajude kohta vaata infot turboklubist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.12 17:42 Tsiteeri


Megasq ei taha esiteks audi tühi käigu mootorit tunnistada,teiseks tuleb suuri peavalusi talvise 30 pakasega käivitusega.Kuna see tarkvara pole nii paindlik kui dta omal.Minu liikuril on peal megasq 1 3V Ja sellele on peale lastud megasq 2 tarkvara.Karteri tuul läheb jah paremale rooste vaba potsikusse ja seal filter otsas.Aga kui küsimusi on ja huvi saab näha mu b4.Ja ega see megasq nii odav kah ei ole.Punu juhtmestik,lairiba lamba,potekas,pihustid latt,kütte regulaator,pihusti pesad,pihusti pistikud,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arro
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.11.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C3 quattro, C4 quattro

postitati 16.06.12 22:35 Tsiteeri


Ehk siis üld kokku võttes tuleb sama hind mis on VEMS´il või isegi kallim.


Your time is limited, so don´t waste it by living someone else´s life. TIG keevitus teenus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 16.06.12 22:39 Tsiteeri


DTA üsna mõttetu aju. Üsna kõrge hind, kuid ma ei ole siiamaani aru saanud mille eest.
MegaSquirtist ainult MS3, vanemaid ei ole eriti mõtet.
VEMS on ka okei ja seadistajaid ka päris palju, kes seda tunnevad.

Nii MS3-l kui ka VEMS-l on kasutajaliides võrreldes DTA-ga hoopis teine maailm.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 22.06.12 16:46 Tsiteeri


Vahepeal peamurdmist ka siia teemasse.

Auto: Audi 200 10vt 2.1L 134kw.

Ehk oskab keegi öelda sellise asja kohta midagi nagu Warm up valve.
Auto käib väga kehvasti, foori taga sureb välja ja mõnda aega enam käima ei lähe, kaasi andes hakkab tõrkuma ja plötutama sõidu ajal. Diagnostis öeldi, et warmup valve vaja välja vahetada.

Võtsin selle lahti ja vaatasin üle, kõik justkui toimiks, vaakumklapp liigub suuga imedes.
Üks rääkis, et ta regullis kuskilt kruvist seda aga ma ei mõistnud küll kusagilt regullida.

Kas see võib ikkagi peetis olla ja kas kellegil 10vt meestest ei ole seda müüa?

Pilte sellest mänguasjast:



http://i225.photobucket.com/albums/dd81/Isversusver/22062012903.jpg


http://i225.photobucket.com/albums/dd81/Isversusver/22062012901.jpg


Head jaani :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.06.12 16:47 Tsiteeri


Loomulikult on mul see olemas ja nagu töötas ka, kuid kus ma lähema nädala jooksul olen ei oska öelda. võib-olla isegi Tartu kandis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arturASE
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2009a. A6 allroad + VW Tiguan 4motion

postitati 22.06.12 17:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Taavi.M
Üks rääkis, et ta regullis kuskilt kruvist seda aga ma ei mõistnud küll kusagilt regullida.


Mina see üks olingi ;). See keeratav osa asub selle sama jubina plokipoolses küljes, seal peab olema üks messingust või oli plekist kübar, mille pead peast suht robustselt ära lõhkuma ja siis sealt alt avaneb mingis mõõdus kuuskant polt, ning ssealt saab küttesegu reguleerida. Pm, kui pilti vaadata, siis loogiline koht olekski seal vedrude taga seinas.

Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 22.06.12 18:35 Tsiteeri


Kokkusattumus missugune :D Näet oleks jõudnud selle ennem maha võtta kui sa ära läksid, siis oleks saand kohapeal küsida. Tegelt mul tuli mõte, et ma kruvin selle asja oma teise 200 pealt maha ja proovin sellele, ehk siis saab miskit aimu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kristenprii
huviline



Registreerunud 21.10.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 12.08.12 18:50 Tsiteeri


Tere!

Kas kellelgi on kogemusi ja pildimaterjali 10vt mc1 cooleri asendamisega 20vt omaga?
Kas ja mida on muuta vaja?
Mis saab 10vt cooleri küljes olevast õhutempi andurist?

Kristen


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 12.08.12 19:25 Tsiteeri


Sinna teed vahe juppi kuhu see pista,või siis sisselaske koldesse nagu KG mootoril on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kristenprii
huviline



Registreerunud 21.10.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 12.08.12 19:49 Tsiteeri


Aga torustik istub samamoodi nagu 20vt-le? Et kui võtan 20 klapilise oma siis saan selle lihtsalt külge kruvida või on miskit veel vaja teha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 13.08.12 08:17 Tsiteeri


Vat seda ma ei oska öelda kas istub või ei.Samas olen hetkel eestis ja on olemas mul KG mootori originaal cooler kui huvi pakub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kristenprii
huviline



Registreerunud 21.10.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 17.08.12 19:26 Tsiteeri


Täna siis sai vähe masina kallal nokitsetud ja hakkas huvitama selline asi:
http://img145.imageshack.us/img145/8086/54728940627333610381614.jpg

Nimelt kütusepumba relee alla läheb kere küljest massi juhe nr 47 klemmi alla. Kas on see ka stocis nii või on see sinna aretatud, oskab keegi öelda miks seda vaja seal on?

Parimat,
Kristen


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.08.12 12:03 Tsiteeri


Vaata SIIT teemast minu postituse alt pilte, seal on ka bensupumba relee näha millel on skeem peale joonistatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kristenprii
huviline



Registreerunud 21.10.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.08.12 12:07 Tsiteeri


Ainus mida see muudab, on süüdet sisse keerates küttepumba lööma hakkamist. Kui juhtme ära võtsin, süüdet sisse keerates küttepump lööma ei hakanud, kuigi auto käivitub endiselt samamoodi. Niiet huvitav miks seda juhet seal siis peaks tarvis olema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 11.09.12 11:15 Tsiteeri


Nii üle pika aja pärast mõningaid keretöid sain oma 200 jälle sõitma kuid on ilmnenud üks probleem mootoriga.

Kiirendades tõmbab 3500 pöörde juures autol hinge kinni järsult, rõhku on sel ajal u. 0.4bar. kas tegemist võib olla fuelcutiga? Hiljuti sai proovi mõttes teise 200ga warm up valve ümbar vahetatud, et kas see võis asja mõjutada?

Tühikäigu mootor ka ei funksa korralikult kuna külmalt käima pannes kipub välja surema ja lötutab aga soojalt töötab auto tühikäigul ilusti. Tühikäigumootorilt juhe ära võtta siis ei muutu midagi, et kas võib olla ka näiteks, et tühikäigu mootor on kinni ja kui rõhk tõuseb teatud maani, siis tühikäigumootor laseb rõhu läbi järsult ja tekibki see hing kinni effekt?

Veel seda ka, et wastegate kaanel on kruvi pandud kust saab wg vedru jäikust muuta kuid viimati oli ta mul 0.8 bar peale keeratud kuid kui ma praegu mõlemale poole pool pööret keerasin, siis toimus ikkagi 3500 pöörde peal hing kinni.

Et siis väheke siia teemasse jutuajamist jälle muidu maru vaikne siin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on foorumis

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 11.09.12 12:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
... Tühikäigumootorilt juhe ära võtta siis ei muutu midagi, et kas võib olla ka näiteks, et tühikäigu mootor on kinni ja kui rõhk tõuseb teatud maani, siis tühikäigumootor laseb rõhu läbi järsult ja tekibki see hing kinni effekt?
ma ei ole 10vt kapotialusega väga kursis, aga minumeelest peaks ju tühikäigumootori üks ots olema enne gaasiklappi, ning teine minema otse sisselaskekollektorisse. St mõlemad otsad on pärast turbot ning rõhk on tühikäigumootori mõlemal otsal kiirenduse ajal sama. Selle loogika järgi ainuke järsk rõhumuutus saab olla sel hetkel kui gaas maha lastakse ning bypass pole veel ülejääki turbo ette lasknud, aga see vaevalt kiirendamise ajal midagi mõjutab.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 11.09.12 12:55 Tsiteeri


Su jutt on päris loogiline, et ma ka ise sellepeale ei tulnud. Tühikäigumootor seega asjasse ei puutu.
10v turbo mootorist peaks siin teemas ilus pilt ka olema kuskil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 11.09.12 20:15 Tsiteeri


Olen käinud selle raja läbi oma 134kw KGturbomotoga.Ja ütlen ,et selle mootori valusamad kohad on,kui on tõstetud rõhku.1 lekked surve poolel.Tulin soomest kunagi üle 3500 pöörde lasta ei saanud jooksis täis puterdas ja keppis ajusi 300 kildi peale peaaegu paagitäis küttet.Must lont käis sumparist välja.Viga peitus karteri tuulutuse voolikus mis oli katki ja mõjutas pritse tööd.2. võib olla seal juhtrõhuregulaator kinni jäänud ,mis on suht levinud mure neil mootoritel.Siis on vahva asi ka see klapike seal kolmiku vahel ,see kust sisselaskesse tuleb karteri tuulutus.Ei pea see päevinäinud klapike seal seda suurt rõhku,ja laseb turbo rõhu alla karterisse sisse. Viga nr2 on detonatsioon.Kui rõhku on tõstetud ja muud vigurid ok aga seda tehakse kõik käsitsi kuna KGmootorile pole olemas cipi.Siis tuleb ka ajule väike vigur vahele teha.Ja pritsest kütet peale kruvida,Muidu ongi selline ülla ülla,et mootor aidatud järgi aga aju pool jäetakse ikka samaks ja siis tuleb mängu detonatsioon rõhk on suurem silkus,kütet juurde ei saa,temperatuur tõuseb silkus ,süüdet hoitakse aju poolt ikka varajasena,et oleks minekut,ja siis tuleb mängu detoka anndur mis on all plokis annab ajule signaali ,et asi on mäda ja aju hakkab süüdet takistama ehk full cut.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 12.09.12 18:27 Tsiteeri


Kui ma õigesti aru saan siis Warmup valve ongi juhtrõhu regulaator?

Selle ma vahetasin just hiljuti ümber. Ehk selles ongi siis jama?

http://www.t85q.com/Audi100EngineManual/Audi100EngineManual074.jpg

http://www.t85q.com/Audi100EngineManual/Audi100EngineManual085.jpg

NB! Kui pilte tahad näha siis ära vajuta lingile vaid kopeeri brauserisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
treilop
huviline

Avatar


Registreerunud 05.05.11
Asukoht: Sindi linn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 TQ Sport/ Audi 100 2,5 TDI Sport Avant

postitati 21.09.12 20:32 Tsiteeri


Olen ka õnnelik 10vt omanik, ja äkki oskab keegi öelda kust saaks chipi?

Tervitades Tõnu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.12 16:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: treilop
Olen ka õnnelik 10vt omanik, ja äkki oskab keegi öelda kust saaks chipi?

Tervitades Tõnu.







Önne siis.Aga ennem kui kipud kohe cipima vaata ikka oma kapoti alune üle.Kas kannatabki cipida seda.Kui on päevi näinud turbomootor ,mis on ka eeldavasti korviks aetud,pole sul selle cipiga miskit teha.Raha raiskamine pigem.Ja veel tee endale selgeks milline 10 v sul on kas 2,1 134 kw või 2,2 121 kw.Lohutuseks ütlen ,et 134kw sele cipi pole see tuleb ise teha.Nii,et jõudu jaksu pilliga ja mina soovitan ennem ikka süveneda moto korrasolekusse ja siis alles seda järele aitama hakata,muidu jääb söidu mönu lühikeseks:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
treilop
huviline

Avatar


Registreerunud 05.05.11
Asukoht: Sindi linn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 TQ Sport/ Audi 100 2,5 TDI Sport Avant

postitati 24.09.12 16:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arakas2424
Tsitaat:
Algselt postitas: treilop
Olen ka õnnelik 10vt omanik, ja äkki oskab keegi öelda kust saaks chipi?

Tervitades Tõnu.







Önne siis.Aga ennem kui kipud kohe cipima vaata ikka oma kapoti alune üle.Kas kannatabki cipida seda.Kui on päevi näinud turbomootor ,mis on ka eeldavasti korviks aetud,pole sul selle cipiga miskit teha.Raha raiskamine pigem.Ja veel tee endale selgeks milline 10 v sul on kas 2,1 134 kw või 2,2 121 kw.Lohutuseks ütlen ,et 134kw sele cipi pole see tuleb ise teha.Nii,et jõudu jaksu pilliga ja mina soovitan ennem ikka süveneda moto korrasolekusse ja siis alles seda järele aitama hakata,muidu jääb söidu mönu lühikeseks:D



Eks ikka on kapotialla ka piilutud, surveastet pole küll mõõtnud ,aga töötab ilusti! Mootoriks on MC2, ehk siis 2,2 121kw! Sai alles sõidukorda, tulin soome, eks näib kuidas kestab! Hetkel ainuke viga on mis häirib, kompu ei tööta, ei saa vilgu koode ka lugeda jne...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 15.11.12 17:18 Tsiteeri


Kas keegi oskab öelda kuskohas 200l on selline koht juhtmetel kus lähevad lühisesse esitulede ja tagatulede juhtmed?

Probleem selline, et pidurdamisel kustub üks tagatuli ja ees läheb põlema parem esituli kui tuled ei põle, plus veel paremas tagasuunatules ei ole voolu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  17  18  19  20  21  ..  26
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 8.0% - SQL: 92.0%]